Új privát üzeneted érkezett!

Lenne valakinek eladó fölöslegessé vált Clostilbegyt tabija?
bogyoka33
Budapest
 
 


Sziasztok!


Jó pár hónap próbálkozás után, végre babánk lesz. :)


Arra gondoltam a megmaradt profertilünket szívesen eladnánk, abban a reményben, hogy másnak is bevállik és segíteni fog.

Részletek:1,5 bontatlan doboz (96db kapszula) Profertil 20.000 Ft

Lejárat 2018. január

8-féle hatóanyag a férfi termékenység támogatásáért. (laktóz- és gluténmentes)

Klinikai tanulmányokkal igazolt, hogy a Profertil összetevőinek speciális kombinációja és koncentrátuma jelentősen képes javítani a spermiumok minőségét. A szelén részt vesz a normál spermaképződésben, a cink szerepet játszik a normál termékenység és szaporodás fenntartásában. A folsav részt vesz a normál aminosav-szintézisben, az E-vitamin és szelén hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

Bővebb infó itt találtok róla: http://www.goodwill.hu/termek/profertil/


Ha szeretnéd, légy szíves privát üziben írj, köszönöm!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Premature Baby tickers
 


Sziasztok! Kezdo vagyok a temaban es egy kerdesem lenne csak. Szerintetek ez szaradasi csik vagy rendes masodik csik? 2 NAPPAL vagyok a nem vart elott, csutortok reggel csinalok ujabb tesztet. Valaszokat elore is koszonom
bianka9
Biatorbágy
 
 

 
 

bianka9
Biatorbágy
 
 


bianka9
Biatorbágy
 
 


Sürgősen keresek clostybegyt.. Akkar recept is erdekel. rakmxx@gmail.com
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok. :)
Már pár napja furcsa tüneteket produkálok. Szúr a hasam alatt. A mellem 2hete feszül. hányinger néha elkap,de ez inkabn lefekvés előtt jellemző. A mensim majd csak a jövőhet közepén kell h megjöjjön.
Szerintetek ez jelzés lehet a terhességre? :) előre is köszönöm a válaszokat :)
 
 


@jean:


Ez lehet az is, de nem biztos. A teszt biztosabb. Csináltál már?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Most regisztráltam erre az oldalra, gondoltam kérek pár tanácsot.
Kicsit bizonytalan vagyok.
Babát szeretnénk a párommal és volt is már egy de sajnos március 15-én spontán vetéltem a doki azt mondta, h méhen kívüli volt és jobb is így. Nem volt műszeres kezelésem, 3-4 nap alatt teljesen kitisztultam. Most május vége van volt mensim rendesen a hónap elején, viszont. Most a mensim már késik 8 napja. Csináltam tesztet a 3-ik nap késés után, sajna negatív lett. Viszont ugyanúgy semmi. Voltam dokinál tegnap és érezte ő is, h be van keményedve a baloldalt a hasam, de ő azt mondja nem vagyok várandós. Azonban teljesen olyan tüneteim vannak. Folyamatosan fáj baloldalt a hasam, de aztán elmúlik és ismét vissza tér,a derekam is folyamatosan fáj. Sokkal fáradtabb vagyok, hányingerem van folyamatosan és émelygek is. Most délután azonban hánytam is. Mit tanácsoltok mi legyen?
 


@piciszasza:
Sziasztok újra itt vagyok. Amint olvastátok a tüneteimet. Hát igen. Sikerült a picúr.
Pozitív lett a mai tesztem.
További sok sikert mindenkinek.
És kitartás mindenkinek. Ha nekünk össze jött akkor nektek is össze fog.
 


Sziasztok! Gratulálok az előzőnek!


Szeretnék segítséget kérni, elég buta kérdésem lenne. Lehetséges, hogy negatív teszt ellenére volt egy kezdődő terhességem? Hány hetes terhességtől/vetélésgyanútól "kell" nőgyógyászhoz bejelentkezni?


35 éves vagyok, és most februárban volt egy spontán vetélésem, 8 hetesen, ami nem fájt, nem nagyon éreztem. Csak néhány hete kezdtük el ismét a próbálkozást, de a hőmérsékletemelkedés/nyák alapján rögtön pont jókor. A szokásos időben érkezett vérzés, piros, de napokig nagyon kevés, és még 5 napig egyértelműen fennmaradt a hőmérséklet. A ciklus 6. napján csökkent kicsit, 7. napon ugrott le egyértelműen a hő. A 6. napon amúgy negatívat teszteltem. Ezután erősödött csak a vérzés, és végül 11 napig tartott (7-8 nap nálam előfordul, hosszabb még nem volt). Ehhez társul, hogy a ciklus első felében pont ugyanúgy fájt a hasam, mint az első terhesség során, és ilyenre nem emlékszem korábban semikor.
Nem igazán tudom kiverni a fejemből, hogy ez a negatív teszt ellenére lehetett akár egy kezdődő terhesség is. De nőgyógyászhoz csak hetekre előre tudok csak időpontot kérni, és őszintén szólva attól is tartok, hogy a képzeletem játszik velem, csak "hülyét csinálok" magamból.

 
 


Eladó 2 havi yasminelle 6000 Ft-ért
Érdeklődni az alábbi email címen lehet:
agi880928@gmail.com
 
 


Sziasztok

Egy kis lelkifröccsért jöttem. :-)
Remélem vannak itt olyanok akik hasonló helyzetben voltak mint én és pozitív lett a végeredmény. Mert nagyon aggódom.
A történetem röviden.
PCOS-em van babát tervezünk. Már egy hete folyamatos pozitív peteérési teszt miatt kezdtem gyanakodni és csináltam tesztet ami pozitív lett (digitális clearblue) 1-2 hetes terhességet jelzet a teszt ez volt pénteken. Ezen felbuzdulva csináltam még vagy 7-et külömböző időpontokban mind pozitív lett bár a sima 1 csík 2 csík leolvasósak csak halványan mutatták a pici manót. Az utolsó mensim alapján még csak 3 hetes a babó, ettől függetlenül elmentünk dokihoz mert nagy volt a stressz ugye alapból a PCO-s miatt. A doki azt mondta orvosilag lehetetlen hogy ilyen korai terhességnél pozitív legyen a teszt. Sajna babót nem látott az uh-n de azt mondta a méhem állapota olyan amilyennek lennie kell. Vettek vért is a hcg miatt is azt mondta a doktornő azzal is minden rendben van. Holnap vissza kell mennem egy újabb vérvételre, hogy nő e a hcg szint a szervezetembe és mit ne mondjak rettegek. Nagyon félek, hogy a vége mégsem lesz pozitív a történetem
Volt esetleg valaki olyan helyzetben, hogy előszőr nem látták a babát aztán mégis meglett és minden rendben volt vele? Halvány teszt ide vagy oda stb?
:cry:
 
 


Sziasztok.Uj vagyok itt.Csinaltam tesztet harmat is.1 napig ssem volt meg rendesen.Az elso negativ.A masodikat nem tudtam eldonteni.Atlatszik a masodik vastag csík időn belül volt.Ezek medi-lab tesztek voltak.25-ek.A harmadik facelle 10-es negativ.Elmentem dokihoz de nem lat semmit.Vérvétel negativ.Mi lehetett az a masodik csík?Vagy esetleg nem lehet még kimutatni?
 
 


Gratula, akinek sikerult, es csuriban az ujjam azokert, akiknek meg nem, hogy pocisodjanak!
Sziasztok!

Van itt meg valaki onlany? Jol jonne egy kis segitseg, tudas A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: