Új privát üzeneted érkezett!

Habituális vetélő vagyok, az elmúlt másfél évben 3 babát vesztettünk el. Minden kivázsgáláson átestünk, a legutóbb a magzat kromoszómavizsgálatát is elvégezték és nem volt beteg (a korom miatt felmerült a lehetősége, 41 éves vagyok) Az újabb próbálkozás előtt orvosi javaslatra szeretnék elvégezni én is és a párom is Gynevac vagy Gynatren kúrát. A Gynevac-ot Magyarországon kivonták a forgalomból, "ikertestvére" a Németországban gyártott Gynatren tudja helyettesíteni- de jelenleg azt sem hozzák be az országba. Ha van valakinek fel nem használt injekciója (hűtve tárolt) nagyon szívesen átvenném teljes áron. Ha informácitok van a Gynatren vagy Gynevac beszerzési lehetőségéről azt is nagyon szívesen fogadom, én sajnos nem jártam sikerrel. Köszönöm a válaszokat, nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, nekünk már tényleg minden hónap számít...
 


@wester2004:


Sziasztok, ne haragudjatok, hogy nem nyitok uj topikot, mert minden teren laikus vagyok (forumozas és a babatervezes teruleten is), de szeretnem kerni a segitsegeteket. A GYNEVAC kurat, en eddig ugy tudtam, hogy csak komoly rovid, vagy tartos enyhe lefolyasu fertozeses megbetegedeseknel ajanljak a dokik mindket fel szamara. Most teljesen meg vagyok kavarva. Most ez babatervezesre (beagyazodasra, fogantatásra, tuszorepedesre) jo, vagy betegseg eseten? Valszaitokat elore is nagyon szepen koszonom.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


Szia! Keress rá Lázár Erika doktornőre, itt is : http://www.ismertorvos.hu/erika-lazar/nogyogyasz-szulesz-nogyogyasz/budapest
és sok más oldalon találsz róla infót. 
..."meggyőződésem, hogy a ma Magyarországon élő kb. 300ezer meddő házasság egyharmada fél éven belül babát várna, ha minden egyéb beavatkozás előtt először laktobacillus vakcinával oltatná be magát a pár. Csak annak eredménytelensége esetén, az oltás után 4-6 hónappal, illetve rendszertelen menstruáció esetén az oltás után közvetlenül jelentkezne további vizsgálatokra, kezelésekre. Szintén meggyőződésem, hogy ilyen előkészület után a drága beavatkozások is eredményesebbek lennének!"
Azt érdemes tudnod, hogy a nőgyógyász egy része támogatja ezt a módszert de sokan nem, Az is fontos infó, hogy jelenleg nem beszerhető egyik gyógyszer sem, jövő január-februárban lesz elérhető a Gynatren, ezt Németországból hozzák be, az Európa patika (a Keletinél van) és kb 150 ezer forint az ára. Nem tudom, hogy csodagyógymód vagy placebó, sokan dícsérik. Mivel engem oda-vissza kivizsgáltak már és nem találják a vetéléseim okát, a neten kutatgatva találtam rá erre a megoldásra. De ilyen helyzetben, amiben én vagyok az ember már mindent kipróbál, kívánom, hogy ne juss el eddig. Sok sikert a babához!
 

 
 

Sziasztok! 

Ha valakit erdekel, elado 2doboz(6db) Gynatren!
lux11sly
Budapest VI. kerület
 
 


A két doboz Gynatren miatt írok, nagyon fontos lenne, kérlek ne add el, írj az 1pamari@gmail.com email címre !!!!! Mari Azonnali vevő vagyok !!!!!

Pajtás Mária
1pamari
Vác
 
 


@lux11sly: "Sziasztok! Ha valakit erdekel, elado 2doboz(6db) Gynatren!"


Szia nekem kellene azonnal !!! Vagy itt vagy az emailemre írj kérlek !!! 1pamari@gmail.com

Pajtás Mária
1pamari
Vác
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron