Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok a problémám a következő:
Októbert 27.-én voltunk együtt a párommal olyan kora délután de a gumi kiszakadt idő észre vettük 5-10 perc között, és az elején voltunk még nagyon. A peteérésem 31.volt, számításom szerint 27.e óta a 72 óra pont ovu napján telt le vagyis félek h addig az előváladékból lehet baj. múlt hét szerdán elkezdett fájni  a hasam, barnáztam 2 napig, kevésnek nem mondhatnám, kicsit több barnázásom volt. azóta hasfeszülést is tapasztaltam...pénteken és vasárnap és ma csináltam tesztet negatív lett. szombaton kéne megjönnie. vasárnap arra keltem, hogy fázok reszketek, meleg a testem, nagyon rosszul voltam. már 27.étől este tűzforró vizben fürdök és citromos vizet ittam mert azt olvastam h savas környezetben nem maradnak életben a spermiumok ahogy hőben sem. majd almaecetes praktikát olvastam h 1-2 korty simán akadályozza a beágyazódást. ez volt szombaton nagyon feszült és szükült tőle a gyomrom és vasárnap ezért is voltam rosszul. ma émelyegni kezdtem el, hányingerem van, volt.
Emelett 20 éves vagyok..és nem szeretnék terhes lenni, persze ez nem kívánság műsor...tudom, felfogtam azt is h nem játék. 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron