Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még nagyon új vagyok ezen az oldalon, remélem tudunk egymásnak egy kis segítséget, pozitív gondolatokat átadni! Rólam röviden: 1,5 éve próbálkozunk a párommal összehozni egy kismókust, sajnos sikertelenül... Nálam évekkel ezelőtt PCOS-t diagnosztizáltak, és nemrég társult hozzá egy enyhe inzulinrezisztencia...végre találtam egy nagyon jó dokit, aki előjegyzett átjárhatósági vizsgálatra, és egyből az inszeminációt javasolta, persze a minőségi életmódváltással karöltve...bekopogtatott az Inofolic, E-,C-,D-vitamin, melatonin és a Mercformin is! :D szeretném ha megisztanátok velem az inszeminációs tapasztalataitokat, kinél mennyi volt, eredmények, érzések stb. :)
 
 


Szió, nekem is inofolicot es eletmodvaltast ( szenhidrátmentes eletet, 2000 NE Dvitamint, napi 20 perc kardiot) javasolt. Enyhe inzulin rezisztenciam nincs kifejezetten, bar az ive nem epp a megszokott, de egyenlore nem kell gyogyszert szednem ra. Elvileg termeszetesen is osszejohetne a babo nalunk, de engem is elkezdett foglalkoztatni az inszem. Nyitott vagyok minden infora, tapasztalatra :)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron