Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok a párommal már eyg két éve próbálkozunk de sajnos nem jön az álldás
tudjuk hogy Mo-n a béranyaság törvénybe ütközik de örögbe fogadni nem szeretnénk aki tud nagyon kérem segítsen


köszönjük
 
 


VÁSÁRI ALEXANDRA Teveli lakos rettenetesen sok embert átvert,szépen meg is gazdagodott.Nem egyedül dolgozik.Ismét kaptam információt.Egyre több embert ver át.Vigyázzatok.

keszter34
Budapest IV. kerület
 
 


Szép napot mindenkinek,
Segitségre van szükségem, Vásári Alexandra névvel kapcsolatban van információtok?
Kapcsolatba kerültem ilyen néven egy ajálkozóval, és negativ figyelmeztetés is van itt fent róla.
köszönöm
 

 
 

SZULJ HELYETTEM!!!
Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.
szitakoto1915@gmail.com



Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


szitakoto1915@gmail.com


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 




Sziasztok,

Béranyát keresek magán klinikai beavatkozással lombik programhoz aki tud segiteni és vállalja kérem irjon.
Becsületse megbizható 40 es pár vagyunk akik nagyon sok megpróbáltatás után vágynak egy babára.Köllcsönösen segitsünk egymásnak. :) köszönöm ide várom a leveleket
kisangyal03@gmail.com


@szitakoto1915:
Szia szivessen vállalom tobbit privátban dumáljuk.


Tapasztalt, magyar származású bérmami vagyok, újból segítenék gyermektelenséggel küzdő pároknak, friss leletekkel, referenciával rendelkezem.Csak előleggel vállalom.Érdeklődni: tutidonor@freemail.hu
 


@frederika31:


Szia Frederika!
Adnál egy e-mailcímet? Valamiért nem lehet neked privát üzenetet küldeni.
Köszönöm!



Sziasztok :)
Én egy fiatal, káros szenvedélyektől mentes lány vagyok. Szívesen segítenék olyan pároknak, akiknek nem lehet saját gyerekük.
Ide lehet írni: molnarbrigitta001@gmail.com
 


26 éves, káros szenvedélyektől mentes 2 gyermekes anyuka vagyok. A legkisebb babám idén januárban született, papírokkal tudom igazolni, hogy egészséges, valamint minden komplikáció mentes volt. csillagfa1002@protonmail.com
 


Kedves gyermekáldásra váró párok!
Szívesen segítenék olyan párnak, akik nagyon rég óta vágynak gyermekre, de valamiért mégsem érkezik meg hozzájuk a baba.
32 éves, 2 gyermekes anyuka vagyok, a nagylányom 8 éves, a kicsi nemsokára tölti a 3.életévét.
Problémamentes terhességeim és szüléseim voltak, mindkét gyermekem időre született.
Nem dohányzom, nem iszom, nincsen vele született betegségem nekem sem és a gyermekeiknek sem.
Leinformalható, becsületes család vagyunk, ez lenne nekem az első béranyaságom.
A továbbiakat ezen az e-mail címen tudjuk megbeszélni: csillagfeny11.11@gmail.com


40-es pár vagyunk. Egészséges, káros szenvedélyektől mentes, leinformálható béranyát keresünk kölcsönös segítség reményében.
Email: kvirag895@gmail.com
 
 


@csillagfeny88:
Szia a párommal nagyon szeretnénk egy közös babát. Én sajnos már Nem vállalhatok mert 50éves vagyok. Mennyi összegre gondoltál. Várom válaszodat.




Sziasztok! Mi petesejt donort keresünk. Ha valaki tud nekem segíteni azt nagyon megköszönjük. tkrisztian081@gmail.com
 


Kedves gyermekáldásra váró párok!

Én egy 32 éves fiatal és független lány vagyok, aki szívesen segítene egy olyan páron, akiknek sajnos nem lehet gyermekük. Ha magadra ismersz és komolyan érdekel a dolog, akkor kérlek elsődlegesen az email címemen vedd fel velem a kapcsolatot. Bármilyen kérdésekre szívesen válaszolok! :)
poppingcherry87@gmail.com


Sziasztok én egy 29-éves károsx szenvedélyektől mentes nő vagyok. Van egy 8-éves kisfiam  és párkapcsolatba élek. Évek óta segítek gyermektelen pároknak eddig petesejt donor voltam és több mint 7-er tudtam segiteni. Magamat csinosnak és igényesnek tartom mindenképp tiszteségesnek. Olyan párt szeretnék találni akiknek nagyon fontos lenne ez a lehetőség hogy átverések nélkül becsületesen járjuk ki a béranyaságtól vezető utat a gyermek áldásig. A párom nagyon megértően és nyitottan áll ehez a dologhoz szóval ő is megtesz mindent annak érdekébe hogy ez gördülékenyen mennyen. Megtisztelsz ha engem keresel fel. Csakis olyan párok keressenek akik komolyan állnak a béranyasághoz. Üdv.  harsanyi149@freemail.huVigyor
 


Kedves Kismama! Amennyiben olyan helyzetbe kerültél hogy születendő gyermeked nem tudod megtartani kérlek vedd fel velem a kapcsolatot lillanagy353@gmail.com, vagy 06202252019
 


Sziasztok egeszseges no vagyok aki szivesen segitene olyan paroknak akiknek nem sikerult. Megbizhato oda figyelo vagyok. gyorime029@gmail.com
 


Sziasztok 27 éves hölgy vagyok és szivesen segitenék olyan párnak akinek nem lehet gyermeke vagy egy 7 éves kis fiam kátosszenvedélyeztöl mentes vagyok!mazsola2012@citromail.hu


Szaisztok 27 éves hölgy vagyok szivesen segitenék olyan párnak akinek nincs még gyermeke !károsszenvedélyektől mentes hölgy vagyok van egy 7 éves kis fiam egézségesek vagyunk mind ketten imél cimem : mazsola2012@citromail.hu


Sziasztok!! 20 eves egeszseges holgy vagyok van egy 18 honapos kislanyom o is egeszseges szivesen segitenek olyan paroknak akiknek nem lehet babajuk reszletekert erre az e-mail cimre: laszlob306@gmail.com varom az erdeklodeseket.


@taki2020:
Szia! Írtam e-mailt!
 


sziasztok,
keresek olyanokat, akiknek van tapasztalata ukrán vagy grúz béranya-programmal kapcsolatban. Írjatok lécci: forfunhu@gmail.com
 


Családi körülmények miatt nem tudunk részt venni a béranyaprogramban a Biotexcom klinikán, emiatt eladjuk-1000euért helyünket a sorban. Akit érdekel írjatok erre az e-mail cimre: ildikojuhasz00@gmail.com
 


27 éves, fiatalos nő vállal béranyaságot!
babybuummmm@gmail.com
 


Sziasztok! 19 éves lány, segítene olyan személyeknek, akik vágynak már egy gyermekre re. nagykrisztina976@freemail.hu


Béranya programot vállalok,egy alkalommal voltam már bérmami,így tudom mire vállalkozom.
tutidonor@freemail.hu
 


Bérmamit keresek. Kérem aki tud és szeretne segíteni jelentkezzen! eredmenyek2021@freemail.hu email címen vagy itt privát üzenetben. Köszönjük!
 


@tutidonor:
Kérlek válaszolj! Köszönöm szépen!
 


Sziasztok,

feleségemmel hosszú évek óta lombik programon veszünk részt. Számunkra a természetes út lehetősége elveszett.

Genetikailag is bevizsgált lefagyasztott embrióink vannak. A klinikának, ahova bejelentkeztünk csupán két kérése volt felénk: 40 éves életkorát még be nem töltött, gyermeket már korábban életre segítő személyt keresünk.

A legfontosabb a bizalom és megértés.


Kérlek jelentkezzetek, ha a téma iránt nyitottak vagytok, vagy ismertek a környezetetekben olyan személyt, aki segítségünkre lenne.





Hálásan köszönjük!
 


Kedves Babáravágyó pár!

Béranyaságot vállalnék!


Régóta keresek egy olyan párt akivel hasonlóak az elképzeléseink és egymás segítségére lehetnénk.Sajnos utóbbi alkalommal azt gondoltam meg is találtam,majd pár hónap közös "munka" után visszaléptek,ami számomra érthetetlen.
Kicsit rólam :34 éves vagyok, 1 gyermekem van aki 13 éves,egészségesek vagyunk a terhesség komplikáció mentesen zajlott.Egy alkalommal voltam már bérmami 2014-ben,a családdal azóta is távoli,de jó kapcsolatot ápolunk.
Tapasztalt bérmamiként már megtudom ítélni,mik az elvárásaim a párral kapcsolatban,mik azok amire érdemes felkészülnöm/felkészülnünk.
Biztos egzisztenciával rendelkező párt keresek,akik között a kapcsolat is megrengethetetlenül stabil.
tutidonor@freemail.hu
 


Üdvözlök mindenkit nevem Horváth Anita segitenni szeretnék egy családnak hogy el érjék vágyaikat.
És egy gyönyörű babával bővülhessen a család, minden káros szemvedelytől mentes nő vagyok egéséges. Kérem csak komoly érdeklődők keressenek. 06 30 280 25 47 viberen is el érnek.

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


@tutidonor: 06 30 280 25 47

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


Béranyaságot vállalok.van már 2 egészséges gyermekem ,akiket spontán szüléssel hoztam a világra.Nem dohányoztam soha.Csak komoly érdeklődő írjon
Danidani1984@freemail.hu
06208088082


Sziasztok szivesen lennék béranya van 2 egézséges gyermekem az egyik 10 éves a másik 1 éves mind 3 an teljesen egézségesek vagyunk.károsszenvedélyektől memtes környezet szerető vagyok csak komoly párok jelentkezését várom.06702727031


Szuasztok
Szívesen lennék bér anya segitenni szeretnék pároknak minden káros szemvedelytol mentes vagyok van egy egéséges 2 éves kis fiam, és egy 8 éves kis lányom . 06 30 280 25 47 viberen is lehet érdeklődni

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


@zoltika: szia keressetek bátran, 06 30 280 25 47.
3 egéséges gyermek édes anya vagyok minden káros szemvedelytol mentes

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


Sziasztok
Szívesen lennék bér anya minden káros szemvedelytol mentes vagyok! Van egy egéséges kis fiam nagyon hamar teherbe esettem ha komolyan gondolod írj. Viberen. 06 30 280 25 47 Horváth Anita

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


@kisvuk0508:
Szia.
Viberen írj kérlek! 06 30 280 25 47

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


@kisvuk0508:
Szia.
Viberen írj kérlek! 06 30 280 25 47

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


Sziasztok.
Béranyát keresünk ,párommal már 7 éve próbálkozunk de sajnos nem jön össze.
Megbizható 40 es pár vagyunk.
Kölcsönösen segítsünk egymásnak.
Pf.adrien@freemail.hu
 


Sziasztok újra elérhető vagyok szívesen segítenék ismét olyan házaspárnak akinek nem lehet gyermeke leinformálható vagyok csak előleggel vállalom(csalók és politikusok mellőzenek) 06 30 280 25 47

Üdvözlök mindenkit!
Nevem Horváth Anita 28 éves vagyok minden káros szenvedélytôl mentes nő,szeretnék segíteni olyan családoknak ahol nincs baba hogy teljes lehessen életük és boldog Viberen is el érnek.06 30 280 25 47
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom.


Sziasztok!
Béranyaságot vállalok. 23 éves, károsszenvedélytől mentes. Még nem szültem.
Árajánlat ,kapcsolatfelvétel: rubinadiamond2000@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron