Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.Gyors bemutatkozás.
Túl két spontán terhességen....Van két lánykám 5 és 7 évesek múltak..... Nagyobbik lánykámmal terhesség alatt kiderült vérzés és görcsölés miatt hogy progeszteronhiányom van és ultrogestan kúpot kaptam 16.hétig... A kicsi születése után 3évig fogamzásgátlót szedtem (Lindynette és Sensonette)majd abbahagytam acélból mert babát szeretnénk. 
Eltelt két év. Az első évben iszonyatos rágörsölés.Minden hónapban hőmérőzés ovu tesztek tömkelege számolgatás mikor bújjunk össze. Pózváltás gyertyaállás csípő alá párna és társai. DE az első év végén én azt mondtam nem bírom tovább elég volt. Együtt vagyunk mikor jól esik és jön ha jönnie kell. Így abbahagytuk a görcsös akarást.Eltelt ismét egy év de baba nem jött csak mensi össze vissza... Pajzsmirigy gyanú miatt most januárban nőgyógyászhoz kellett mennem. Ha már ott voltam jeleztem nem tudok teherbe esni már több mint 2éve... emlékeztetvén a dokim arra hogy nagylányomnál volt progibaj.(emlékezett is rá). A pajzsmirigy negatív lett mellé csináltunk hormon labort. Amiből egyértelműen kiderült hogy a progeszteronom alacsony mindkét fázisban 2,3 és 2,4 volt.... Erre kaptam most clostyt a mensim 5.napjától a 9.napig estére 1-et szedtem be. Ma van a ciklusom 11.napja. Nem érzek semmit. Sosem éreztem peteérést igy nem tudom mit kellene éreznem :( Kedden megyek ultrahangra hogy megnézzük a tüszőket...... Szedek cinket folsavat a doki tanácsra. Párom is szedi a cinket. Nem voltam rágörcsölve már több mint egy éve a babára és most sem csak már bánt a dolog. Szerintetek a closty segíthet? És mikor várató eredmény tőle? Két hónapot javasolt a doki szedésre. Segítsetek :(
Ma vagyok a ciklus 12.napján reggel óta borzalmasan görcsöl a méhem és a petefészkeim. Holnap megyek ultrahangra. Mire számíthatok? Elvagyok keseredve :(
snopy13
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Szia! látom rég írtál már ide... megkérdezhetem, hogy alakult a sorsotok? nekem is van egy lánykám, aki most volt 3 éves, de a kistesó nem akar érkezni..:( tavaly nyáron missed ab volt...azóta áprilisban egy halvány teszt...azóta semmi...a héten megyek hormonvizsgálatra...én is szintén már mindenre ügyeltem, ügyelek...gyertya, naptár, hőmérő, elevit, e-vitamin....én érzem a peteérést...de aztán mégsincs semmi...
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: