Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Krystin én szívesen elmennék az Uzsokis találkozóra a Syma csarnokba, megnéztem a facebookon is.
Ha gondolod mehetünk együtt :)



kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Jajj de jó!
Nagyon örülök neki,hogy van aki velem jön!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok Lányok,


Jól eltűntem, bocsi.... Ugye a terv nálunk az volt, hogy ebben a hónapban neki állunk a kistesónak. Előző menszimkor egy hetet késett, és már tökre beleéltem magam, pedig csak minimális esélyem lett volna a terhességre. Így próbáltam Lacit fűzni, hogy mi lenne, ha egy hónappal előbb neki állnák a dolognak. Nem figyelnénk pé-t meg ilyenek, csak nem védekeznék, amikor épp kedvünk tartja összebújni. Nem mondott nagyon semmit erre, aztán végül úgy alakult, h nem védekezett. :))))
Ma öt napja késik. Itt a mai tesztem, meg egy vasárnapival összehasonlítva hogy erősödött. Még elég haloványka, de azért ott van! :)))) Most már kezdem elhinni, hogy így elsőre összejöttt....




evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Jaj de szuper!!! Gratula Evita!!!! :)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Gratulálok!!Sok-sok boldogságot!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Evita!
Itt is gratu 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok,

Szuper hir, nagyon szoritok en is :)
Remelem hamarosan mindannyian babasodunk :D

Mindenkinek szep estet! Puszi
kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Evita itt is gratulálok!Dokihoz mikor mèsz?De jó lenne ha már mi is itt tartanánk!Csináltam lh teszteket a tegnapi volt a legerősebb ès a kalkulátorok is tegnapra rakták a pèt.!Az èrzès is meg volt,tegnap ès tegnap előtt nagyon fájt a hasam!Voltunk is együtt a párommal!Remèlem most már sikerül!Jaj de hosszú idő van mèg a nem vártig(máj.26)

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Annyira jó, h közben itt drukkolhatunk már néhányótoknak! :-D Így jobban telik az idő, amíg várnunk kell! ;-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Moncsika!
Igen hosszú hosszú két hét... 
De amig nem jön meg van remény! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok!

Első körben gratulálok Evita 10! Gyönyörű, gondtalan terhességet, könnyű szülést, és csodás babát kívánok Neked! :-)

Képzeljétek!

Olvastam egy olyan cikket, ami júliustól hatályos. Mégpedig azt, hogy kettéválasztják a kismamákat. Vannak az ún. alacsony kockázatú (vagyis egészséges) kismamák, és vannak a magas kockázatúak (akik valamilyen oknál fogva veszélyeztetettek). Most az alacsony kockázatúak esetében a szülésznő is végezhet terhesgondozást, amíg a magas kockázatúaknál nem. Megijedtem. Volt egy olyan érzésem, hogy én alacsony kockázatú leszek. (Nincs semmilyen betegségem, és nem vagyok még 35.) Ezért a 4-i éves citómon rákérdeztem,hogy mi a helyzet ezzel a szabályozással? 

Mint kiderült, ez nem engedmény, hanem szigorítás. Most a magas kockázatú kismamákat CSAK orvos gondozhatja. Az alacsony kockázatúaknál pedig megmarad minden a régiben, de természetesen van beleszólásom, hogy kívánok-e élni a lehetőséggel, vagy sem. Tehát ha nekem elég, hogy a szülésznő végezzen el bizonyos vizsgálatokat, akkor oké, de ragaszkodhatok az orvosomhoz is. 

Itt a cikk amúgy: http://www.szuloklapja.hu/hivatalos-ugyek/2609/uj-terhesgondozasi-rendszer-2014-juliustol-osszefoglalo-a-valtozasokrol.html

Ti hogy fogtok dönteni?

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"


Sziasztok!

Első körben gratulálok Evita 10! Gyönyörű, gondtalan terhességet, könnyű szülést, és csodás babát kívánok Neked! :-)

Képzeljétek!

Olvastam egy olyan cikket, ami júliustól hatályos. Mégpedig azt, hogy kettéválasztják a kismamákat. Vannak az ún. alacsony kockázatú (vagyis egészséges) kismamák, és vannak a magas kockázatúak (akik valamilyen oknál fogva veszélyeztetettek). Most az alacsony kockázatúak esetében a szülésznő is végezhet terhesgondozást, amíg a magas kockázatúaknál nem. Megijedtem. Volt egy olyan érzésem, hogy én alacsony kockázatú leszek. (Nincs semmilyen betegségem, és nem vagyok még 35.) Ezért a 4-i éves citómon rákérdeztem,hogy mi a helyzet ezzel a szabályozással? 

Mint kiderült, ez nem engedmény, hanem szigorítás. Most a magas kockázatú kismamákat CSAK orvos gondozhatja. Az alacsony kockázatúaknál pedig megmarad minden a régiben, de természetesen van beleszólásom, hogy kívánok-e élni a lehetőséggel, vagy sem. Tehát ha nekem elég, hogy a szülésznő végezzen el bizonyos vizsgálatokat, akkor oké, de ragaszkodhatok az orvosomhoz is. 

Itt a cikk amúgy: http://www.szuloklapja.hu/hivatalos-ugyek/2609/uj-terhesgondozasi-rendszer-2014-juliustol-osszefoglalo-a-valtozasokrol.html

Ti hogy fogtok dönteni?

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"


De miért küldte el 2x? 

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"


De miért küldte el 2x? 

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"


Szia!

Remélem majd én is az alacsony kockázatba fogok tartozni.Szerintem az alapelképzelés jó,mert így azért van lehetöséged választani(ha van a kockázat miatt).
Viszont én úgy gondolom,hogy az orvosnál kicsit nagyobb biztonságban érzem magam,
illetva hiába fogadom meg csak a szülésznőt,szülésnél úgyis az ügyeletes orvos dönt mint a gátmetszésről,
mint a császárról is a saját orvosom meg tudja mik az igényeim és próbálja (jó esetben) úgy alakítani a dolgokat,hogy nekem a legjobb legyen.

Bár még (sajnos) nem állunk ott, a szülésznőválasztáson is gondolkoztam,
mégiscsak egy ismerős,kedvelt arc a legjobb,bár szerencsére az Uzsoki szülésznőiről
csak jókat olvastam eddig,úgyhogy lehet a sorsra bizom magam.
Az orvosom úgyis meg tudja mondani hogy a szülés kiirt idöpontjáról +/- pár hétre kik vannak beosztva.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Szia!

Én is azt gondolom, hogy nem kérdés, hogy maradok az eredeti tervnél, és ragaszkodom az orvosom óvó gondoskodó felügyeleténél. Nem szeretem az idegeneket alapból sem. Időbe tellik, amíg megbízom valakiben annyira, hogy közel engedjem magamhoz. Nem hiszem, hogy egy vadidegen szülésznő bejön majd. 

Én a szülésznőválasztáson nem gondolkodom. 2 dolog miatt. Egyrészt azért, amit írtál, hogy a lényeget úgyis az orvos dönti el. Azaz a szülésznőnek csak felügyeleti szerepe van, ha megfogadom, akkor még esetleg megsimogatja az arcom, és rámmosolyog. Másrészt ha Apás szülést tervezünk, akkor a mosoly és a simogatás (amit a fogadott szülésznő esetében +) úgyis a páromtól jön majd, a felügyeletet pedig az ügyeleetes is biztosítja. Attól nem félek, hogy ki lesz az ügyeletes, mert én is azt hallottam az én kiszemelt kórházamról, hogy bárkit kapunk jó lesz. :-)Csak már ott tartanánk! 

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"


Evita10!

Néztem a blogjaidat!Szép kis pocid van már!Én is elhülve tapasztaltam a 9.kerületi Sztkban,hogy csak idöpontra lehet menni,édesanyámék ott laknak,ö is 2 hétre kapott idöpontot...
Meglepődve láttam hogy te is olyan zenét szeretsz mint én!


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Krystin: Köszi szépen! Csak nem ismered Te is az Amarenthe-t?  Amúgy anyukám Csepelen dolgozott. Ott volt védőnő, most ment májustól nyugdíjba. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Én bármennyire is alacsony kockázatú is leszek. Akkor is ragaszkodom az orvosomhoz. Engem ez megnyugtat. Szülésznőt Emmánál és most sem fogadok. Az én dokim kb semmit nem enged a szülésznőnek csinálni, mindent ő csinál, úgyhogy felesleges pénz kidobás lenne. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Igen,bár én teljesen Within Temptation rajongó vagyok!
De mást is szívesen meghallgatok:)

Azért is szeretnék elmenni erre az Uzsokis találkozóra,elöadásokra,így sok mindent megtudhatok,dolgokról is meg a kórház hozzáállásához is!


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Evita!

Hol fogsz szülni?

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"


Icebear: Dél-Pestiben szültem Emmát, és most is ott fogok.

Krystin: És nem voltál Amranthe koncerten, amikor itt voltak Budapesten?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita!

Az a Jahn Ferenc? Mert akkor tudom hol van. :-)
Emma örül a kistesónak?

"Az élet utazás, nem célállomás. Hordj kényelmes cipőt!"


Igen,az a Jahn Ferenc. :lol:

Emmának 12. Hétig nem akarjuk elmondani, de már nagyon várja a kistesót. :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nem,a kolléganőm volt azt mondta nagyon jó volt.Épp most vannak Ossianon. :-)
30.án lesz a Barba Negrában egy koncert ahol minden nagy metálslágert előadnak.Úgymond feldolgozzák de úgy adják elő mint az eredetit.

A Jahn Ferenc szülészetéhez tartozom lakcím alapján az is van a legközelebb,csak a dokim az Uzsokihoz tartozik.Barátnőm ott szült ügyeletesnél jókat mondott,de én nem merném űgyeletesre bízni magam.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok csajok!

Ossian jó is volt vasárnap! ;-) Bár én fanatikus vagyok! ;-) :-D

Az én dokim elvileg a Szent Imréhez tartozik, így én valszi ott fogok szülni! A dokihoz ragaszkodom! ;-)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Csajok!
Hogy sikerült a gyereknap?
Volt minden mint a búcsuban?
Mi a keresztlányunkat vittük,az itteni tűzoltóságon volt nyíltnap nagyon élvezte!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Mi kint voltunk az Érsekkertben, tök jó programok voltak.
A "gyerekes" barátainkkal voltunk. Itt nyílt nap a rendőrökkel ill mentősökkel volt, ill minden mi szemnek-szájnak ingere
Volt óriás szappanbubi bemutató is állat simogató ugrálóvár stb.
Kb négy órán át csak sétáltunk nézelődtünk. A város másik végén meg élő kisállat bemutató volt, arra már nem maradt energiánk

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok lányok!

Meséljetek, kinél mi a helyzet?! :)

Kicsit eltűntem én is, nagyon sokminden van mostanában! Ma költözés, egy hét múlva esküvő! :D Amit nagyon várok már!!! :D Jövő hónaptól pedig belevágunk a babaprojektbe! Úristen, de gyorsan elérkezett ez is! Annyira repül az idő! :D
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Szia!

Mi még nem tudjuk ,hogy lesznek a dolgok,eléggé változik minden mostanában ,szerencsére mi fixek vagyunk egymásnak.
Remélem azért jövöre megvalósulnak a tervek és bele tudunk kezdeni,
de most még minden bizonytalan eléggé el vagyok keseredve.
Csak azt próbálom mantrázni,hogy minden rendbe lesz.
A melóhelyemen örültek háza van,így leállás elött biztos a fáradtság se segít ezen,remélem a leállásunk és a nyaralás alatt ki tudom magam pihenni és kicsit rendbejönek a dolgok.
Igen ez a félév baromi gyorsan elrepült,remélem a következő is ilyen hamar elfog!

Nektek sok boldogságot és sok sikert!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok lányok!Ma teszteltem ès pozi!Ma 5 napja kèsik!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!

Moncsika, gratulálok!!!  Szuper lehet! Mikor mész dokihoz? 

Mi túl vagyunk az esküvőn!  Minden szuperül sikerült!  Mostmár jöhet a baba!  Júliustól nem védekezünk! :P Kíváncsi vagyok mikorra fog öszejönni! Izgatott vagyok 
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Moncsika Gratulálok!
Gyorsak voltatok 
Payne nektek is sok sikert,ugy néz ki mi is kezdünk majd helyrerázódni,bizakodom a legjobbakban,és jó lenne ha még idén el tudnk kezdeni!

Evita ,hogy sikerült a bejelentéss?Hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Köszönöm szèpen lányok!payne gratulálok nektek az esküvőhöz!Most már lehet a babára koncentrálni!
Krystin 4 hónap volt,márciusba kezdtük!Kemènyen megdolgoztunk èrte :oops:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok,

Moncsika79 gratulálok, és drukkolok a békés, nyugodtan megélt terhességedhez :)
És érzel már valami változást magadon? És mi a vágy a nemet illetően? 
Kínai fogamzásnaptárat megnéztétek mit jósol? :)

Mi is március óta próbálkozunk "keményen", és elöző hónapban már nagyon bizakodtam, mert egy hetet késett, de végül megjött, nagyon erős is, és görcsölös volt :(
De bizakodom, biztos még tisztul a szervezetem :)


kisnikolett
Budapest XIV. kerület
 
 


Kisnikolett köszi a jókivánságokat!Elvileg kislányt jósol a kínai naptár ès a kèt fiú után hajlok a kiscsajszira!Majd meglátjuk mi lesz!Szerintem bizakodhatsz mert múlt hónapban nekem is kèsett három napot ès nekem is görcsök kísèrtèk a menszeszt ès most összejött!Ma egy hete jellett volna megjönni!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi a helyzet veletek?
Hogy vagytok?
Hogy bírjátok a kánikulát?

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Mi ma jöttünk haza a "nászutunkról" :) Fesztiváloztunk egyet! :D Szerencsére volt strand is, mert brutál volt a meleg!
Kíváncsian várom az augusztus elejét, hogy vajon megjön e. ;) Bár kicsi esély van rá, hogy az első hónapban sikerül, de bármi megtörténhet! ;)
payne
Budapest XX. kerület
 
 


Hát drukkolok! Neem most 3 ismerősönek is a 2.próbálkozós hónapban össze is jött! 

Nekünk rendezödnek a dolgaink nagyon boldog vagyok,
már nem nézem olyan borúsan a jövőt,minden a terveink szerint alakul 



Lilypie First Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron