Új privát üzeneted érkezett!

@andrenoci:Szia! Na, mesélj, milyen káosz? Mikor is kell dokihoz menni? 14-én?


@iduska: Üdv, itt! Megértelek a várkozás a legrosszabb, de már nincs sok idő és kiderül. Szorítok!


 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Köszi ecsibe aranyos vagy.
iduska
Debrecen
 
 


@ecsibe:
Igen 14 urológus apa! Úgy dobálódznak velem az orvosok,mintha ping-pong lennék. Várn
 

 
 

@ecsibe:
,, várni kellene 1 évig!'' mire én! A férjem cukorbeteg! Én pajzsmirigy beteg!stb.stb. Nagypapám szombaton temetjük, nem tudom mi lesz még velünk. Mennem kellene újra laborba,K, Na, Tsh,T4,cukorterhelés, 0-120. A nőgyógyász lesem ejt, míg a belgyógyász áment nem mond! De felmerült,h a rövid ciklusaim, sok,hosszú menszesszel ciszta,mióma gyanús.....kész vagyok. Ecsibe,röviden tömören ennyi
 


@andrenoci: Megértelek! Sajnos én is sokat jártam nőgyógyászhoz. Nem kisbaba miatt hanem màs okból de nagyon rossz mikor ràd sem bagóznak. Fel a fejjel és ne keseredj el. Minden rendben lesz. Én legalább 10 orvost megjàrtam mire olyat talàltam aki tényleg tudott és akart is segíteni.
iduska
Debrecen
 
 


@andrenoci:Nem csodálom, hogy kivagy. Ez az egészségügy  De ne hagyd magad lerázni, bármilyenek is a dokik. Ilyenkor hálát adok annak, hogy én ilyen jó doki bácsit találtam. A második sikertelen hónap után mentem el hozzá, és nem küldött el a francba, pedig előtte elmondta, hogy 3-4 hónap eredménytelenség még nem jelent semmit. De ahelyett, hogy lecseszett volna elküldött vérvételre, hogy megnyugtasson. Harcolj ki mindent! Sajnos segíteni csak abban tudok, hogy itt kitombolhatod magad, és meghallgatunk!  Kitartást! Összejönnek a vizsgálatok és hamarosan pozitív lesz a teszt is  





Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@littlebiscuit:Veled mi a helyzet? Ha jól emlékszem mára nem várod. Írj!


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@iduska:
Az már nagyon jó lenne.....köszi
 


@ecsibe:
Köszike ecsibe! Élnék a következmény mentes panaszkodás lehetőségével , akkor nap kisértem el a hugom a nőgyógyhoz, amikor a papám meghalt, és azért mentünk másik dokihoz,mert a rákszűrési papírja nem lett jó. Hpv vírus, atypusos laphámsejt volt be x-elve. Utána néztem, hát jobb lett volna ha nem
 


Sziasztok lànyok,
Hàt nàlam sajnos kedden, két nappal hamarabb bekopogtatott a Miki... kivoltam kicsit. Dehàt, még csak az elsö hónapunk volt. Visszanézve a naptàrt màr teljes bizonyossàggal làtom mikor lehetett az ovulàciom - épp az elözö napot hagytuk ki hàt itt volt a hiba. Kezdek hitet vàltani az ovulacios teszt meg hömérözés terén. Talan nem is olyan tulzàs, mert iszonyat nehêz belöni a megfelelö alkalmat - azaz, nagyon könnyü azt elszalasztani. Sebaj, itt van október minden szêp reménnyel :)

Lilypie Pregnancy tickers


Nekem ma van pém!szír,szúr,folyik! Naptár szerint is!
 


Sziasztok! Tegnap kellett volna megjönnie de semmi. Tegnap este volt egy kis barnás. Viszont ma reggel teszteltem egyet és negatív lett :-( De a hőm még mindig 37,0 szerintetek?
iduska
Debrecen
 
 


Sziasztok! Tegnap kellett volna megjönnie de semmi. Tegnap este volt egy kis barnás. Viszont ma reggel teszteltem egyet és negatív lett :-( De a hőm még mindig 37,0 szerintetek?
iduska
Debrecen
 
 


Sziasztok! Tegnap kellett volna megjönnie de semmi. Tegnap este volt egy kis barnás. Viszont ma reggel teszteltem egyet és negatív lett :-( De a hőm még mindig 37,0 szerintetek?
iduska
Debrecen
 
 


Ja és ha jól gyanítom akkor a 16. napon volt a peteérésem.
iduska
Debrecen
 
 


Ú bocsi h 3x küldtem el azt hittem nem sikerült és még 2x rà nyomtam :-D
iduska
Debrecen
 
 


Ezt nem lehet és nem érdemes megállapítani! Kívánom,h egy kétcsíkos képpel írjál ide legközelebb! :-)
 


@littlebiscuit:Sajnálom, de tényleg elég nehéz eltalálni a legmegfelelőbb pillanatot! De itt az új hónap, csak pozitívan 


@andrenoci:Őszintén sajnálom a papádat. 
Néha úgy vagyok vele, hogy tök jó az internet, mert mindennek utána lehet nézni, viszont van, hogy olyat találunk és olyat beszélünk be magunknak, amit nem kéne... Remélem minden rendben lesz a hugoddal is.


@iduska:Szerintem várj még egy kicist és ha még mindig nem jött meg tesztelj újra. Ha eltelik egy hét és a teszt is negatív és meg se jött, akkor pedig irány a doki.


Használt valaki már ovulációs mikroszkópot? Én vettem egyet, de tök béna vagyok vele. Akár mikor használom kb ugyanazt látom. Most hétvégén mintha kicsit másabb lett volna, de annyira nem, mint ahogy a képeken mutatja a használati utasítás. 


 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@ecsibe:


Köszönöm szépen! Az internernet sokesetben több bajt csinál,  mint amit használ. Épp most jöttem a háziorvosunktól és elküldött a bánatba majdhogy csak nem szó szerint! Ad1. még nem próbálkozunk 1 éve, Ad. 2 a páronak nem látja indokoltnak az utazási utalványt szgk-ra, csak buszra...kényelmi okból nem ad ki ezért. kb. 100 km csak oda az ESZTK....és szerdára van időpontja az urológushoz. Nagyon elkeserítő ez a hozzáállás.Tisztára hülyének érzem magam ezek után, sőt még lelkiismeret furdallásom is van, amiért így előre szaladok a dolgokkal....már az 1 évhez képest. És akkor idézem a háziorvos szavait, ne görcsöljenek rá, percre pontosan dugnak??? és közben verte az óráját. Így menjen el az ovoshoz az ember lánya.....azt hittem felborítom asztalostól! 37 vagyok a párom 40....ezt az időhúzást tartom pazarnak....mi van ha tényleg nem lehet több babánk? Tuti h nem fogom kitenni úgy magam sem mint a férjem sem egy hormon terápiának....nem tartom ésszerűnek...miután van két csodaszép egészséges gyerkőcünk....olyan tehetetlennek érzem magam.....ez maga a pokol...bocsi ez kicsit hosszúlére eresztettre sikerült, végtelen dühös is vagyok....Keressek egy olyan nőgyógyászt, akiben megbízok! Tűt a szénakazalba!!! mitévő legyek....senkit sem látok itt ilyen helyzetben(hál istennek) de ha volna néhány okos gondolatotok , kérlek benneteket osszátok meg velem is....
 


@andrenoci:


Nem semmi. Igen kedves a háziorvosod. Nem ismerem feléd a körülményeket, mármint, hogy milyen nagy a rendelőintézet, hány háziorvos van arrafelé, de nem tudsz esetleg váltani? Nincs valaki, aki sokkal türelmesebb és normálisan áll az emberhez? Nem is értem! Ő ezért van, nem azért, hogy kritizáljon vagy bunkó legyen, hanem, hogy segítsen. Elkeserítő és dühítő. Én már írtam, hogy nagyon nagy szerencsém van a dokimat illetően. Az enyém pécsi, Őt tiszta szívből ajánlanám, de nem tudom, hogy hol laksz, így nem tudom, hogy megérné-e hozzá elmenned. Viszont ha gondolod szívesen megadom az elérhetőségét. 

Nekem most egy kicsit érdekes a dolog. 10-én éjjel volt szerintem pém, szúrt és minden, ami kell. De bal oldalt. Ma pedig a jobb petefészkemnél érzek szurkálást meg mindenféle fura dolgot. Mi lehet ez? Ha a bal oldaliból szabadult ki a pete és ott történt (remélem) a megtermékenyítés, akkor most a jobb oldalon mi ez a furcsaság? Nem a bal oldalon kellene valamit éreznem?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Hát megjött...Kicsit kibuktam. Egyik hónapban jobban viselem aztán meg roszabbul.
Mindegy, egyszer csak összejön. Egyszer majd ránk is sor kerül! De most valahogy nem is bánom, ugyanis hitelügyintézek...Állandóan úton vagyok, rohangálok, és annyi a munkám hogy ki sem látok a papírkupacok alól.
@andrenoci
Nekem is azt mondták hogy ha majd 1 év után sem sikerül akkor menjünk a dokihoz (38 vagyok a párom 39). Meg azt hogy ne idegeskedjek, mert már van két gyerekem, mit akarok. Tudok terhes lenni. Igen, ez vigasztal, hogy tudok. Mert már 2x szültem. De nem 30 éves vagyok, és hát a csapból is az folyik hogy elég kicsi az esélye 35 fölött hogy természetes úton teherbe essek. Időhúzás. A hormonozást én sem vállalom. Ha nem sikerül-elfogadom. Biztos két gyerekre vagyok kalibrálva :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@ecsibe:
Én messze lakom tőled, ho.i állapot pedig kritikus nyugdíjjazási helyzetben van. Az én orvosom fiatalabb mint én! Másik 2 orvos betegeit is viszi! Siralmas! Váltanék ha tudnék.
Ma voltunk urológián! Ez is szép volt! Lányok!!! Minden elismerésem a férjemé! Ad1.spermavizsgálat: igen! Kaptunk egy tégelyt. Hol? Ahol tudjuk! Mert h 2 órán belül le kellett adnunk a laborba! Go kocsival elbújni! Jajj csak rendőr ne jöjjön arra! Kb. Egy-két csepp így is ,ilyen körülmények között, de legalább összejött! Go labor! Hol vagyunk?! Jött a kérdés, és a Gps :-D Hát be értünk, du már volt eredmény, de nem vártuk meg. Postán várjuk.
Nekem is össze-vissza szúrkál! De már nem agyalok rajta. Majd meglátjuk :-) neked is javaslom ecsibe :-) ha mást nem tehetsz
 


@manyinya:
Szia! Én is minden alkalommal meggyászolom, de csak 1 nap! Utána újúlt erővel neki vágunk! Szomi h most sem jött össze :-(
Örülök h nem csak én gondolkodom így a dolgokról!
 


@iduska:
Neked szerencséd van! Ez a buli nem egyszerű!De az is lehet,sok hűhó semmiért! :-) Kívánom neked és mindenkinek aki csak szeretné,h minél hamarabb babások legx
 


Legyetek
 


Sziasztok! Szerintetek van baba? Az utolsó menstruációm szeptember 16 és 19 között volt. A naptár szerint október 3-án volt peteérésem. Vőlegényemmel együtt is voltunk előtte. ( 1,2,3-an Is) 8-9 fele
Estenkent feszüt a hasam,ami azota is tart. A mellem is feszül, a bimbóudvarom 12-e óta duzzadt. Elvileg holnap jönne meg, de tegnap reggel volt pici nyalkas barnas folt,aztan semmi. Ma hajnalban ismét egy barnas folt a fehérneműn. Azóta kb 10 percenként pisilnem kell,fehérneműn nincs folt,csak néha barnas a WC papíron. Szerintetek?
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Csajok úgy látom megszenvedünk egy páran a harmadik gyerkőcért!Én ma nem váromfe most teszteltem és sajnos negatív! :cry:
Adrenoci mikor érkezik apa eredménye?Minket a nődokim a BMC-be irányított,még nem kértünk időpontot

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!
Mi újság lányok? 
Manatus88 mi a helyzet veled? Változás? Nem teszteltél azóta?
Andrenoci, van már edermény?
Moncsika, amíg nem jön meg, ne add fel!!! Lehet csak picike még.
Iduska? Tezsteltél újabbat? Eredmény?
Szorítok mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@moncsika79: szia!!! Talán ma adták fel, postán várom, talán holnap v. holnap után jön meg! Alig várom! Néhány napja totál nátha vagyok, álandóan ráz a hideg, vagy majd meg sülök! Tuti most sem a baba miatt kell ilyen frányául lennem! Bmc? Mi az meddőségi központ?
 


Andrenoci igen a Budai Meddőségi centrum!
Kiváncsi vagyok a párod eredményére!Én nem is gondoltam volna hogy a páromnál gond lehet!5x lettem már terhes tőle!Engem nem kicsit vágott padlóra!De azért nincs veszve a dolog,próbálkozunk!Remélem rá tudom venni egy újjabb spermavizsgálatra novemberben!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Andrenoci remélem a párodnál minden rendben!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sajnos megjött!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Ha jól értem a 6.babára vállalkoztok most? Grt! Am sajnálom,h utólért a nemvárt. Mától mindennap várom az eredményt,úgy gondolom nem lehet komolyabb baja.Csak ez a protokol. Na. Nekem a másik 2 gyerkőcre is várnom kellett ,de az más volt,huszonéves voltam. Most meg 37 éves és az okosok szerint is, már egy 35 évesnek 94 száz. míg a 38 éveseknek csak 77 száz. eséllyel lehet gyerekre. Ebben a korban már nem kell 12 hónapot várni a kivizsgáláshoz,csak 6 ill. 8 hónapot.Hát ez van!
Örömmel jelenteném be, hogy most ,ma egy hete még a dohányzással is felhagytam. Ezt még eddig nem írtam, de fél láncdohányos voltam. De ma egy hete, h egy még csak egy szálat sem gyújtottam meg. Hátha ez is oka h nem esem teherbe. Ezen ne múljon. 5 nap múlva lenne aktuális a nem várt, és tegnap tipikus beágyazódási tüneteim voltak. Ez előtt 8-10 nappal együtt voltunk,sz lehetett is. De hőt nem mértem,mert am is beteg vagyok,és hol a hideg ráz ,h a meleg önt el. Ismételten csak várnunk kell.
 


Andrenoci 6. terhességre várunk,de harmadik gyermek,mert sajnos vetélések volak!A meglévő gyermekekre nekünk is várnunk kellett és én is huszonéves voltam!Én sem gondoltam volna hogy a páromnál esetleg probléma lenne!Persze nem lehet tudni mióta áll fent a spetmaszám probléma mert agusztusban volt először vizsgálaton!Ki akarom én is vizsgáltatni magam mert a vetélés óta ez a harmadik mensim és brutál erős!Ez nem normális hogy a legnagyobb tamponnal alig bírok ki egy órát!Hormonok is ki tudja hogy állnak!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Én úgy tudom normális. Az orvos mit mondott? Nekem ma sem jött meg az eredmény :-(
 


@moncsika79:
Ki kell tisztuljál. Orvos okosabbat tudna mondani, nem szédülsz?nehogy elvérezz!
Én még mindig nem vagyok jól,nátha. Fájnak a cicijeim, ég az arcom,ráz a hideg. A hétvégére várható a nemvárt. Furán érzem magam. És még a lázmérőm sem találom. Szurkál a bal petefészek tájéka,ill középen.Fura.
Most nézem,reggel is írtam :-) kivagyok
 


Gondoltam arra is hogy a trombocita szám alacsony és azért van nekem ez az erős vérzés!Holnap kérek időpontott a meddőségi dokitól aztán belevágunk a kivizsgálásnak!Ha sokáta kapunk időpontot akkor a párom novemberben kér az andrológustol egy új vizsgálatot!Jobbulást neked"C vitami sok mézes gyömbéres tea!Aztán ha van eredmény akkor írj!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Köszi!Ma sem jött a postával semmi.....holnap fölhívom a labort!
 


Sziasztok!

Vátom itt a babás híreket-de látom még semmi. Hajrá!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Jó règ nem írtam már ide, de gondoltam megosztom veletek, hogy ma voltunk Uh-n, 11 mm az ülőmagasságunk, és hallottam dobogni a pici szívét. :-) Szóval velünk minden rendben. Kicsit meg vagyok fázva már vagy egy hete, csak így, hogy nem szedhetek semmi gyógyszert, elég nehéz kimászni belőle. :-D
Továbbra is szorítok mindenkinek a mielőbbi zebra tesztért!! :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise:
Köszike! Ránk fér! Jó azt olvasni ,h rendben vagytok!!! :-) jó egészséget,jobbulást neked!! :-)
 


Sziasztok. Nekem sajnos megjött 2 nap késéssel! Ezért most megpróbàlom higgadtan kezelni a dolgot. Nem görcsölök nem olvasgatok nem fürkészem a tüneteimet. Ha jönnie kell úgyis jönni fog. Túl sok rosszat olvastam màr a neten, h mi lehet a bajom. Emiatt màr teljesen kiakadtam. De amint összejött újra jövök és megosztom veletek.
iduska
Debrecen
 
 


Marquise jaj de jó olvadni hogy minden rendben és növöget a picikéd!Vigyázz magatokra és jobbulást neked!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Andrenoci én kértem időpontot a meddőségi dokihoz kunzultációra aztán meglátjuk mit mond és meglátjuk hogyan tovább!Jövőhét csütörtökön megyünk

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Ezennel bejelenteném,h a babaprojektet a mai naptól hivatalosan is lezárnak minősül. Megjött apa eredménye. Kevés, lassú, alakilag abnormális hím ivarsejtek. Kívánok mindenkinek boldog babavárást, ezt amit most megélek, ne kelljen senkinek átélnie. Nincs rá szó mizajlik most le bennem. Üdv. Mindenkinek,köszönök mindent!
 


@andrenoci:
:( borzasztöan sajnàlom amin keresztül mentek :(
Kitartàs és probàlj meg tullépni rajta,tudom nehéz,de bízom benne megoldjátok a pàroddal... :) :(




Többieknek is kitartÀs... :) :)
Mi 6.-án megyúnk ujra dokihoz,nagyon messze van még,de lassan itt a félidő...jó volna megtudni fiucska vagy lànyka

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
 
 
 
 


andrenoci nagyon sajnálom, tudom min mész keresztül mert én is ebben a cipőben járok!Értékeket tudsz írni az eredményről?Nem gondolkodtatok esetleg meddőségi centrumba segítséget kérni?Nagyon kétségbe voltam én is esve,agusztus óta most ért be nálunk hogy konzultáljunk egy meddőségis dokival!Csütörtökön megyünk,meglátjuk mit mondanak!Kitartás!Andrológus nektek mit tanácsolt?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon szorítok, hogy összejöjjön a baby!
Mi most vagyunk az első baby project közepében. Mérem, rögzítem a hőm és érzem is amikor peteérésem van,így párommal sikerült jó időben elcsípnünk a dolgot..Remélem sikerült. Valamiért azt érzem, hogy siker van. A hőm még mindig magas és holnap kellene jönnie a nem vártnak. Kicsit émelygek viszont a melleim egyálltalán nem fájnak. 3-4 napja volt egy reggeli barnás -véres folyásom...azóta semmi és olyan furi a hasam. Eddig mensi előtt 3 nappal mindig elkezdet barnázni és egyre erősödött ahogy közeledtem a mensi napjához. Most azt furcsálom, hogy ez a barnás-véres folyás egy alkalommal jelentkezett és azóta semmi, csak kicsit émelygek,tompa fájdalmat érzek a pocakomban és fent van a hőm. Szerintetek lehet baba a dologban?
pinyo84
Budapest XIX. kerület
 
 


Sziasztok! :) Új vagyok itt is és a témában is, ha nem bánjátok csatlakoznék. :) Szóval 28 éves vagyok, 10 évig fogamzásgátlót szedtem, amit 2 hónapja hagytam abba. A férjemmel mi is belevágtunk a "babaprojekt"-be, bár őszinte leszek, nem szeretem ezt a kifejezést. Szóval abbahagytam a gyógyszert, az első hónapban jött a megszakításos vérzés, majd a következő hónapban a "főpróba." 26 napra rendesen meg is jött, bár totál csalódott voltam, hiszem 100 % -ig biztos voltam benne, hogy nekünk elsőre össze fog jönni a baba. Hát nem így lett. De sebaj, itt egy újabb hónap. Ha az előző hónapból indulok ki, akkor tegnap kellett volna megjönnie, viszont nem jött, meg ma sem. A hőm folyamatosan 36-8 és 37.1 között mozog, 2 napja émelygek. Tegnap is és ma is csináltam tesztet, jó nagy kövér negatív lett. Szerintetek van még esélyem? Korai volt a teszt?  Ha igen, akkor mikor kéne tesztelnem? Nem akarok feleslegesen sem reménykedeni, sem tesztelgetni, első hónapban egy kisebb vagyont kifizettem tesztekre, ezt már hanyagolni szeretném. Szivesen veszek minden hozzászólást. :)
Szép napot :)
 
 


@andrenoci:
Nagyon sajnálom! Bele se tudok gondolni, hogy mit érzel. De azért ne mondj le mindenről! Most már van vmi a kezetekben, érdemes lenne meghallgatni orvosok, szakértők véleményét, javaslatát. Az is lehet, hogy hosszas és kemény kezelés nélkül is helyrehozható az eltérés. Meg attól, hogy meghallgatjátok és utána jártok a lehetőségeknek még mindig dönthettek úgy, hogy nem vállaljátok be. Persze ez csak is Ti döntésetek!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron