Új privát üzeneted érkezett!

Sikrülni fog :D Mindenkinek!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Remélem is hogy sikerülni fog mert már nagyon babáznék :)

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok! Érdemes volt kidühöngenem magam! Határozottan! Nagyon ki voltam borulva. Köszönöm a megértést, azt h nem kell egyedül végig csinálnom!

A válaszom hogy h vagyunk együtt,amikor csak tudunk :-) van h arra ébredünk fel éjjel, h túl vagyunk mindenen :-)
Nem ezzel van a baj! Hanem....
Ugye kiborultam, ösztönösen cselekedtem. Ugye a párom diabéteszes nénije, nagyon kedves, és rám is figyel, nem csak a páromra,ha még nem jobban......felhívtam! Elmondtam mi van, elmonda h egyik napról a másikra75-ről100 -ra emelte a letroxot,a tsh m lement 0.404-re , mire azt mondta ,komoly keringési problémákat okoz, csoda h jól vagyok még! Még jó ha most még nincs baba, nem részletezte a következményeit!Holnap hív,kerít nekem endrokrinológust és nőgyógyászt! Olyakat, akik előzetes szervezés alapján egy napon tud mindkettő szakrendelésen. Ő ismeri őket, és ő olyan h egy ajándék csokitól is zavarba jön, mert nem kapzsi csupán kedvel minket,és nem is hiszem el, h van még ilyen a világon!
Tudom ez még nem nagy dolognak tünhet kívülről,de nekem maga remény! Hát ez történt! Holnap újabb fordulat elé nézek!
Olvastam amiket írtatok, köszönöm!
Remélem mindenki sorrakerül abban a bizonyos babavárási sorban! Jó éjt mindenkinek!
 

 
 

Sziasztok! Érdemes volt kidühöngenem magam! Határozottan! Nagyon ki voltam borulva. Köszönöm a megértést, azt h nem kell egyedül végig csinálnom!

A válaszom hogy h vagyunk együtt,amikor csak tudunk :-) van h arra ébredünk fel éjjel, h túl vagyunk mindenen :-)
Nem ezzel van a baj! Hanem....
Ugye kiborultam, ösztönösen cselekedtem. Ugye a párom diabéteszes nénije, nagyon kedves, és rám is figyel, nem csak a páromra,ha még nem jobban......felhívtam! Elmondtam mi van, elmonda h egyik napról a másikra75-ről100 -ra emelte a letroxot,a tsh m lement 0.404-re , mire azt mondta ,komoly keringési problémákat okoz, csoda h jól vagyok még! Még jó ha most még nincs baba, nem részletezte a következményeit!Holnap hív,kerít nekem endrokrinológust és nőgyógyászt! Olyakat, akik előzetes szervezés alapján egy napon tud mindkettő szakrendelésen. Ő ismeri őket, és ő olyan h egy ajándék csokitól is zavarba jön, mert nem kapzsi csupán kedvel minket,és nem is hiszem el, h van még ilyen a világon!
Tudom ez még nem nagy dolognak tünhet kívülről,de nekem maga remény! Hát ez történt! Holnap újabb fordulat elé nézek!
Olvastam amiket írtatok, köszönöm!
Remélem mindenki sorrakerül abban a bizonyos babavárási sorban! Jó éjt mindenkinek!
 


Sziasztok! Érdemes volt kidühöngenem magam! Határozottan! Nagyon ki voltam borulva. Köszönöm a megértést, azt h nem kell egyedül végig csinálnom!

A válaszom hogy h vagyunk együtt,amikor csak tudunk :-) van h arra ébredünk fel éjjel, h túl vagyunk mindenen :-)
Nem ezzel van a baj! Hanem....
Ugye kiborultam, ösztönösen cselekedtem. Ugye a párom diabéteszes nénije, nagyon kedves, és rám is figyel, nem csak a páromra,ha még nem jobban......felhívtam! Elmondtam mi van, elmonda h egyik napról a másikra75-ről100 -ra emelte a letroxot,a tsh m lement 0.404-re , mire azt mondta ,komoly keringési problémákat okoz, csoda h jól vagyok még! Még jó ha most még nincs baba, nem részletezte a következményeit!Holnap hív,kerít nekem endrokrinológust és nőgyógyászt! Olyakat, akik előzetes szervezés alapján egy napon tud mindkettő szakrendelésen. Ő ismeri őket, és ő olyan h egy ajándék csokitól is zavarba jön, mert nem kapzsi csupán kedvel minket,és nem is hiszem el, h van még ilyen a világon!
Tudom ez még nem nagy dolognak tünhet kívülről,de nekem maga remény! Hát ez történt! Holnap újabb fordulat elé nézek!
Olvastam amiket írtatok, köszönöm!
Remélem mindenki sorrakerül abban a bizonyos babavárási sorban! Jó éjt mindenkinek!
 


@manyinya:
Sikerülni bizony!!!!
 


Jó reggelt! Bocsi, de a telóm nem kicsit belassult,így sikerült 3x is küldeni.
 


@manyinya:


Nagyon-nagyon sajnálom.  Viszont olyan aranyos vagy, hogy még Te lelkesítesz minket 
Én most nem tudom már mi van. Még két nap a nem vártig. Tüneteim: már nincs olyan sok fehér folyás, éppen csak, a cicimet is csak éppenhogy érzem, viszont reggel óta folyamatosan mindjárt megjön érzésem van. 
Tegnap délután volt egy kis rózsaszín folt, meg amikor hazaértem, majdnem elhánytam magam, evésre se tudtam gondolni, pedig akkor már 6 órája semmit nem ettem. Végül férjem rábeszélt, ettem pár falatot. És el is múlt a rosszullét. Cserébe rettenetesen szédültem. Ma reggelre viszont semmi, csak a mindjárt megjön érzés.
Szerintetek lehet még baba vagy ez egyértelmű PMS?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
@andrenoci , ezek szerint akkor teljesen érthető hogy nem jött a baba. De milyen jó, hogy közelebb vagytok a megoldáshoz. Majd mesélj ha vannak további fejlemények!

@ecsibe, türelem! hamarosan kiderül. A tünetek azért elég jók. Legyél nagyon pozitiv.

Annyira nehéz a várakozás mostmár én is tudom. Lessük testünk reakcióit és próbáljuk megfejteni. Az egyetlen biztos viszont ha kivárjuk a nem vártat majd ha nem jön tesztelünk. Ismételgetem magam számára is.

Persze én is ma is kiolvastam a netet a furcsa hasfájásról koraterhességnél / beágyazódásnál :D
Tegnap este óta ilyen érdekes nyomás érzetem van az alhasamban. Meghatározhatatlan érzés, és azt sem tudom mondani jobb oldalt bal oldalt vagy középen. Úgy az egész. Picit hasonlít a mestruációs görcsre de azért más.
Türelem csupán két hét és kiderül :D
Ecsibe, látod te szerencsés vagy. Ha összejött akkor a napokban megtudod. Ha nem, akkor mire én tesztelek már ott vagy a következő peteérésnél és 'dolgozattok' serényen :D
Persze nagyon szeretném ha az első verzió lenne neked :)

És mindenkinek szorítok!!
Ritus, teszteltél még? Holnap orvos igaz?






Lilypie Pregnancy tickers


@littlebiscuit:
Sajnos még nem hívott mit tudott v nem tudott intézni,de türelmesen várok! Első dolgom lesz hogy megírjam ha tudok vmit!
@ecsibe szerintem baba van de majd te megírod pénteken :-) szorítok!
 


@ecsibe:
Épp akartam kérdezni, hogy mi a helyzet veled. Szerintem bíztatóak a tüneteid! Nekem elkezdett fájni a cicim, ami sajna tipikus PMS tünet nálam... :cry: Persze a remény hal meg utoljára, csak valahogy most kicsit elkeseredtem.
Próbálok pozitív maradni és nem tulajdonítani túl nagy jelentőséget minden apró jelnek, de olyan nehéz ez a 2 nap ami hátra van még a nem vártig! :roll:
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@littlebiscuit:
Még nem vagy holnap reggel vagy péntek reggel fogoka. Igazából már nagyon nem is akarok mivelnaz eddigiek negatívak voltak. Sajnos nem holnap megyek az orvoshoz hanem pénteken háromnegyed négyre. Pedig ma úgy keltem hogy de jó holnap már péntek de sajnos nem.

@ecsibe:
Nagyon szurkolok hogy baba legyen a tünetek mögött.

Lilypie First Birthday tickers
 


@andrenoci:


Mi a helyzet, nincs még info?

@marquise:


Hogy vagy? Már csak egy nap  Nagyon szorítok!!!

@ritus922:


Neked is már csak egy nap és doki. Remélem jó híreket mond, és csak a teszt szórakozik! Teszteltél ma?

Köszi mindenkinek a tegnapi bíztatást! Nagyon remélem, hogy tényleg baba van a dologban. Izgulok



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Jó reggelt lányok,

Fránya aggódás lett urrá rajtam ma reggel. Tegnap elmentem találkozni 2 barátnőmmel. Mivel napközben még szinte nyárias idő volt egy husszú újjú felső + farmerkabátban indultam. Időközben jött egy óriási eső és nagyon lehült. Hazafelé jövet (majdnem egy óra tömegközlekedés) átáztam átfagytam. dupla takaró alatt aludtam annyira dideregtem még későeste is. :(
És most aggódom de nagyon mert fáj picit a derekam és az alhas tájékom. Ki tudja lehet éppen ezekben a napokban megy a 'meló' odabent és talán nagyot ártottam ezzel az akcióval.
Úristen már látom ilyen para-mama leszek  Ez szörnyű..

Remélem azért nem történt semmi baj..

Akkor, holnap vagy max egy pár napon belül hármotoktól várjuk a hireket, Ritus, Marquise és Ecsibe ! Olyan izgi!!

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok! Amit tegnap nem írtam, tegnap a tisztasági betétemen egy csepnyi barnás,rózsaszínek pötty lett estigre. Gondoltam megnézem mikor voltunk együtt ehhez képest, pontosan 9 nappal ez előtt .....na mi ez ! Gyulladásra utaló tüneteim nincsenek, igaz akkor éjjel megtörtént ismét amiröl írtam, de hát az aktustól nem szabadna.....hát nem tudom mi lesz itt megfizetve. Ma fölhívom a nénit.
 


@andrenoci:Na, ez azért nem olyan kis dolog. Szorítok, hogy a legjobbakat jelentse  Hívd föl a nénit! Járj mindennek utána!


@littlebiscuit:Ne aggódj! Védet helyen megy a 'meló'. Mondjuk nem lenne jó összeszedned valami komolyabbat, főleg ha gyógyszerrel lehet csak kezelni. Úgyhogy javaslom mézes tea, (ha szereted) és jól öltözz fel alulról!
 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Hát tuti volt valami bocs - tudom sokan ebédelnek- de majd elájultam a kihullott alkatrészek méretén ...
Mindegy, ugyanazt a programot követjük mit eddig, mert ezek szerint bevált. Visszaolvastam hogy anno mit mondtak oknak: kromoszómahiba vagy a méhnyák nem elég vastag és még az is lehet hogy a szervezet nem tudja beazonosítani a picit és idegennek veszi. Mivel bőven 35 felett vagyunk én a kromoszómára tippelek :( de miért is sikerülne minden elsőre... Nem az a típus vagyok :D

Cickafark és palásttea tovább iszogatása, 2 naponta 1 barátcserje kapsz. Ja és az elmaradhatatlan E vitamin. A kedvencem. Halolajos.

@andrenoci
Nekem két hónapja volt ilyen, de az pont peteéréskor volt...  Pár csepp és annyi. 1 nap volt. Írd meg mit mondtak!

@littlebiscuit
Odabent jó meleg van, és védve mindentől. Ilyenkor még nincs is kapcsolatban az anyai szervezettel kb. két hétig. Ne aggódj, nem lesz baj :)


Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Sziasztok. Úgy izgulok a holnap miatt. Jó lesz végre hogy megmondják mi is van pontosan mert ez a bizonytalanság kiborít.
Képzeljétek azt álmodtam hogy három tesztet csináltam meg egyszerre és mind a három pozitív lett. :) Ennek örömére holnap tesztelek is reggel. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok,

Ritus, ne is mondd.. Nekem még 2 hét a tesztelésig   dehát, az idő végül eltelik így vagy ugy.
Szoritok a két csikért holnap reggel.

Köszönöm lányok a biztatást hogy nem csinálhattam nagy zűrt az átfagyással.. Amugy, azóta is egyre hüvősebbet érzek. Kint süt a nap és 25 fok van én bent a lakásban takaró alatt vagyok..

Olvastam egy dolgot, nem tudom ismeritek-e. Barátcserje kapszula.. Azt írják, jól rendezi a ciklus rendellenességeit serkenti a peteérést és ezáltal a terhesség bekövetkeztét.
Ha esetleg ebben a hónapban nem jön a gólya én a következőben kipróbálom. Habár nem annyira szélsőséges a ciklusom, 31-33 nap körül van, azt irják ártani biztosan nem árt elég természetes szer.
Ti ismeritek?

Lilypie Pregnancy tickers


Jaj, lányok... hülye voltam, és ma délután teszteltem egyet x-epillel... basszus, pedig megfogadtam, hogy nem csinálom, csak ha nem jön meg. Gyenge az akaratom...:/ Persze negatív. Szereztem magamnak egy pár rossz pillanatot feleslegesen. :roll:
Na de próbálok pozitív maradni, és várni legalább 26. reggelig a másik teszttel. Semmi tünetem amúgy, kivétel a cici érzékenység, ami nekem minden mensi előtt megvan, szóval most emiatt is kicsit el vagyok szomorodva. :-(

De szorítok mindenkinek!!!

Littlebiscuit, én is szedem a barátcserjét kb egy hónapja, és úgy tudom, hogy ártani nem árt. :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Mariquse: Jaj, teljesen megértelek. Én is alig bírom, hogy ne teszteljek!!!
Azért ne keseredj el, ha holnap nem jön meg mindenképpen tesztelj 26-án is. Amúgy én az x-epilről nem hallottam túl jókat, de gondolom vkinek bejön vkinek nem :?

Littlebiscuit, én nem ittam vagy szedtem a barátcserjét, de sokat olvastam róla és azt mondják tényleg jó. Mivel természetes ezért ártani biztosan nem árt. Ha úgy érzed segít, használd, szerintem a lényeg, hogy higgy benne!

Lányok, baromi rosszul vagyok. Ha emögött nem baba van, akkor benyeltem vmi vírust!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Én e-xepillel teszteltem eddig de azok mind negítívok lettek.


@ecsibe:


Én is sokszor szarul vagyok. Főleg a banán és a paradicsom szaga dobja meg a gyomrom. Tegnap hánytam is. Addig vagyok jól míg eszek ha abba hagyom hányingerem van. 


Lilypie First Birthday tickers
 


Ritus: ugyanígy vagyok én is. Ha eszek nincs gond, de előtte és utána rosszul vagyok. Mikor mész holnap dokihoz? Írj, hogy mi volt.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@ecsibe:


Háromnegyed 4-re. Soha nem lesz holnap délután. Főleg hogy csak délelőtt lesz gyerek a bölcsibe utána délután csak malmozok, hogy végre legyen már háromnegyed 4. Sajnos a párom nem tud elkisérni mert dolgozik, de viszem barátnőmet, hogy legyen velem valaki bármi is az eredmény.


Mindenkinek sok sikert :D

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok Lányok!

Hajnalban csináltam tesztet. Totál negatív. Egy halvány ici-pici csíkocska sincsen. 
Eléggé elkeseredtem. Még nem jött meg, de már nem reménykedek, hogy sikerült. Pedig a tüneteim továbbra is megvannak. Ma reggel alig tudtam magamba erőltetni a joghurtot. Pedig ilyen soha nem volt.

@marquise:


Te hogy vagy? Megjött azóta?

@ritus922:


Hidd el mindjárt itt lesz a 3/4 4, és jó híreket mond majd a doki! Szorítok nagyon!!!



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@ecsibe: Semmi baj! A gólyák már rég elmentek! Lehet ,hogy csak ennyi baj van :-) Ha már kivizsáltak, és rendben van minden,várhatod új reményekkel a köv.hónapot! Jobb híjján úgy sem tehetünk semmit. Ne legyél elkeseredve!
Én próbálom elérni az orvost,tegnap beszéltünk is, de pont az egyik rendelő előtt várakozott ő is. Mondta ma hívjam!
 


Sziasztok reggel csináltam tesztet éa negatív ez is. Kételkedek benne hogy egyáltalán talále az orvos babát a pocakba.... Annyira el vagyok keseredve....
Délután írok hogy mit is mondott a doki.

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte a barátcserjét- én 3 hónapja szedem, első két hónapban napi 1- et (állítólag 2-4 kell, de szerintem ez testsúlyarányosan leosztva tuti kevesebb) most már ritkábban. Azért kezdtem el szedni mert már 21 nap volt csak a ciklusom. Na ez visszacsinálta 25-28 ra. Rendezi a mensit, és a PMS tüneteket is csökkenti. Viszont vetélést okozhat úgyhogy csak csínján vele!

http://antalvali.com/illatos-baratcserje.html

Volt akinek totál össze-vissza dobálta a mensijét. De hát mindenki egyéni...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@ecsibe:
Sajnálom, hogy neked is negatív. :-( Nekem még nem jött meg, de mar nem élem bele magam, hogy nem is fog...
Persze lehet, hogy korai volt a teszt mindkettőnknek, van olyan állítólag, akinek csak kb 40. ciklusnap környékén mutatott pozit.
Ennek ellenére sajnos én nem tudok már hinni ebben a hónapban. :-(
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise:Tüneteid sincsenek? Se babára se mensire utaló?


Én most az kezdtem el számolgatni (bár lehet nem kéne), hogy a ciklus.hu szerint 11-én volt peteérésem, de szinte 100%-ig biztosra veszem, hogy valójában 13-án (egyértelmű tüneteim voltak) Ha így van, akkor vasárnap kell megjönnie. De ettől függetlenül szerintem már mutatnia kellett volna valamit a tesztnek. 10-es erősségű, extra érzékeny tesztet használtam. 
Viszont dél óta leszakad a hasam, ami egyértelmű menses jel nálam, szóval nem nagyon remélek ebben a hónapban már semmit. De a remény hal meg utoljára!
Azonban az is igaz, ha mégsincs baba, akkor meg ne késsen, jöjjön meg minél előbb, hogy lehessen kezdeni az új hónapot! Olyan fura helyzet ez 

 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@ecsibe:
Tünet nálam csak a cicifájás, meg néha egy kis hasszurka. Tegnap minden szagot megéreztem, de állítólag ez is lehet simán PMS, úgyhogy szerintem nálam minden mensire utal sajna.
Nekem is 11-én volt elvileg ovu, de én meg 10. környékén éreztem, sőt, 9.-én is. Persze én is utánaszámoltam már :-) , és vagy hosszabb a luteálisom, vagy késik. Nem tudom, mi van, de én is így vagyok vele, hogy mostmár vagy jöjjön meg gyorsan, vagy ne, de akkor legyen már egy pozitív tesztem végre. :-)
Sokan azt mondják, amíg nem jön meg, addig él a remény. Szóval én sem tudom, mi is lenne a jobb most.
:-D
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
:( nincs gólyahír senkitől??
Olyan kár..
Mondjuk, ecsibe, marquise - azért ti még esélyesek vagytok.. Sőt, Ritus is. Olvasok fórumokon sok olyat hogy 6. 7. hétig végig negativ volt a teszt..
Nekem veszettül ég a gyomrom.. lehet tünetecske? nem hiszem amugy tul korai lenne ..
még mindig majdnem 2 hét a teszt, nem telik az idő..
De legalább itt a hétvége.

Lilypie Pregnancy tickers


Sajnos nincs baba :( kimaradt egy peteérésem ezért nem jött meg. Annyi jó van viszont hogy pont most lesz peteérésem látta az UH-n. Talán most össze fog jönni.
Csajok nektek remélem összejött.

Lilypie First Birthday tickers
 


Ritus akkor hajrá :D A következő hónap sikeres lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Az lesz hazajön a párom és neki is állunk a dolgoknak :) De azt már tudom hogy legközelebb nem fogok tesztelni csak akkor ha már legalább három hétig késik :)

Lilypie First Birthday tickers
 


Jó reggelt lányok és szép hétvégét!

Ritus,
Hát ez azért nagyon szuper dolog, és nem részletezte a doki hogy szerinte kb mikor fog megérni? Persze mostantól gáz bele :D Milyen jó, hogy lehet tudni, hogy most van a jó időzítés..
Ezért nem szabad teljesen a számolgatásnak hinni, de még a hömérőzés és az ovulációs tesztek is szerintem tuti képesek becsapni. A testünk követhetetlen, NEM egy gépezet.. Nekem ebben a hónapban pl a naptárhoz képest 4-5 nappal előbb volt a peteérés majdnem 100 % biztos vagyok benne.

Képzeljétek, tegnap nagy jelenetem volt.
Este sokáig dolgoztam és nagyon kiborultam, mert ma , szombaton is végül be kellett hogy kapcsoljak és melzzak pár órát (nagyon elegem van hogy nincs egy rendes kétnapos hétvégém már ezer éve :( ). Egy kollegával (szerencsére csak chat-en, de irdatlanul) kiakadtam és beolvastam.. Aztán anyummal beszéltem, akkor meg megszakadt a vonal folyamatosan. Mondtam anyumnak, fos ez az egész telefon hagyjuk is most majd beszélünk megyek mert anyósomék jönnek vacsira. Elmentem lezuhanyozni - elbögtem magam közben. Amikor kijöttem a kádból letámadtam párom, hogy lesz szíves ma este nem elvonulni sunyiba rágyújtani ahogy szokta. Na ezt valószínűleg valami nagyon fura stilussal mondhattam így ráadásként mert párom arckifejezésétől válaszként rámtört a nevetőgörcs. Ekkor aztán beötlött, talán hormonháboró van és mi ez ha nem terhesség :D

Haha aztán persze ki tudja..

Na most megyek dolgozni :(

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok!

Egy kicsit megkésve, de válaszolok: 31 éves vagyok, és ez a tizedik hónap, hogy próbálkozunk. Most már lassan egy hónapja esszük a méhpempőt, szerencsére nincsen rá érzékenységünk, de itthon mézzel összekevertük, mert nagyon undi íze volt elsőre. Most vesszük majd a kövi adagot, lehet így, hogy már kicsit hozzászoktunk, megpróbáljuk önmagában fogyasztani, bár nem tudom, hogy ennek van-e jelentősége.

Az Aviva tornát is elkezdtem, ami előtt van egy ovut segítő óra, így két órát (45 + 30 perc) voltam. Még csak ez volt az első alkalom, de nagyon jónak tűnik, heti 2x kellene/lehet járni, én úgy tervezem, hogy egyet ott, egyet pedig itthon végzek el.

Többször előjön a kérdés, hogy akik régebb óta próbálkoznak, azok hogy bírják. Hát, nehezen. :) bár ezt elég sok dolog befolyásolja sztem. Nekem azt vált be, hogy lekötöm magam vmi másmivel: elkezdtem most munka mellett levelezőn egy másoddiplomát, ami garantáltan elveszi minden időmet, és így nincs lehetőségem folyamatosan azon agyalni, hogy most sikerült vagy sem, ha nem akkor miért nem, stb. Most is felfigyelek egy-egy dologra, most is rákeresek neten, hogy na ez most tünet lehet vagy sem (pl. tegnap óta görcsölget a bal petefészkem környéke, nem tudom, hogy ez mi a franc lehet, de nem hiszem, hogy tünet, mert még csak a ciklus 19. napján vagyok, és kb. a 14-en volt PÉ-m), de már nem vagyok olyan megszállott, mint korábban. Én jelenleg így tudom kezelni ezt a helyzetet.

Voltunk dokinál is, azt mondta, hogy ennyi idő után már célszerű utánamenni a dolgoknak, menjek el vérvételre,  a férjem sperma, én meg erre a petevezeték átjárhatósági vizsgálatra. Ti voltatok már ilyenen?

Úgy döntöttünk, hogy adunk két hónapot a méhpempő-Aviva kombónak (a barátnőimnek is ennyi idő kellett, aztán mind a ketten pozitívat teszteltek :) ), és ha ez sem hozza meg a várt eredményt, akkor nekiesünk a vizsgálatoknak....de azért nagyon reménykedem, hogy nem lesz rá szükség.

Amúgy október 7-re nem várom, szóval hátha! :)

Mindenkinek nagyon szurkolok, össze fog jönni ez a dolog, csak nincs mit tenni, ki kell várni!
Remélem hamarosan pozitív tesztekről is olvashatunk! :)

jó hétvégét mindenkinek!


 


@littlebiscuit:
Ez még jó h így jön le :-) Nálam egy pár napja ugyan ez volt ! Így értelek. 6 nap múlva kell nem várnom, elvileg jövőhéten megyek endokrinológushoz, a nőgyógyász tanácsára, hétfőn elindítom a férjem andrológus felé, szintén nőgyógy tanács. És közben tegnap jött a szokásos mellfeszülés /x, x /, tegnap reggel 36.6 v a hőm, ma reggel 36.9. Na hát ez aztán remek! Ez volt az első gondolatom. Remélem h csak jól megfáztam.
 


@abendstern:
Szia! Ha jól értem, 10 hónapja próbálkoztok, és eddig nem voltál vérvételen. Csak saját tapasztalataim alapján, de ez hiba volt. Mint tudni illik a babaáldás, hormonok csatájának sorozata. Javaslom fogadd meg orvosod utasítását. Én már hétfőn kérnék a háziorvostól egy laborpapírt, mert babát szeretnék és egy időpontban időpontot kérnék a laborba. Ha kell. Olvasgasd vissza a topikot!
 


@andrenoci:


Szia! Ezzel tudod csak az a bajom, hogy március magasságában voltam rákszűrés miatt a dokinál, akkor rákérdeztem, hogy nem kellene-e elmennem vérvételre a babatervezés miatt, és azt mondta, hogy most még teljesen felesleges. Most is felírt 3 féle hormont, hogy azt vizsgáltassam, de azt hiszem el fogok menni a háziorvoshoz is egy teljes vérkép miatt, mert mi van, ha nem a hormonok hibáznak, hanem bármi más? De igazad van, legalább a vérvételnek neki fogok esni kövi hónapban...
 


@abendstern:
Szia! Az én esetemben,a tsh necces...mi isebben az évben fogtunk hozzá a projejtnek. A férjem inzulinos cukorbeteg, nála ezért lesz vizsgálat.
 


Sziasztok!
Kinél mi a helyzet? 
Én reggel teszteltem egy újat. Negatív, de mensi sehol. Tüneteim már nincsenek, kivéve a mell feszülés. Párom szerint nagyobbak is. De szerintem ez már egyértelmű mensi jel. Csak jönne már meg, hogy kezdhessük az új hónpot!

@marquise:Te hogy vagy?


@andrenoci@littlebiscuit: Nektek ugye még egy hét és kiderül  Nagyon szorítok! Jó lenne egy pozitív tesztről hallani, valahogy szeptemberben szünetelt a "baba kiosztás"!









Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!
 
Üdv mindenkinek! A gólyák csak nem akarnak repkedni errefelé ??? :(
Elvileg a hét második felében esedékes a p.é.  Talán most sikeresebbek leszünk és ezúttal meg is marad. Jó lenne.
Az újaknak akiknek még nincs baba: hogy látjátok hiába szültem már 2x, most várat magára a tesó :( A természet már csak ilyen.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Szép jó reggelt!
Megint hétfő.. AZért, ahhoz képest hogy néha azt éreztem az elmult hetekben hogy 'vánszorog' az idő, tessék itt itt is van szeptember vége..

Szerintem október fog hozni sok sok gólyahírt, vagy november. Így lehet a nagy családban Karácsonykor bejelenteni :D Legalábbis reméljük így lesz :)

Nekem október 8 a nem várt tehát még csütörtökhöz egy hét..

@Ecsibe szerintem még mindig nincs elvetve a lehetőség.. Annyira sok olyan fórumhozzászólásra emlékszem, hogy 6-7 hétig nem mutatta ki semmi teszt. Sőt olyat is olvastam hogy egyáltalán..  

@Manyinya, mindent bele a héten.. Persze csak kellemesen és élvezettel :) Állítólag úgy könnyebben jön :)

@andrenoci, szerintem most van az a pont hogy elengedted a pánikot, azzal hogy világossá váltak ezek az egyéb egészségügyi 'helyretennivalók'. És pont talán most amikor tényleg nem várod érkezik a csoda? :) Reméljük :)

Lilypie Pregnancy tickers


Jah elfelejtettem irni, tegnap teljesen 'elájultam'. Ebéd után 2 ! órát aludtam és ahogy felébredtem alig tértem magamhoz annyira fáradtnak éreztem magam. Utána féltem is, hogy éjszaka nem fogok tudni aludni (mert ez szokott történni ha hétvégén ebéd után alszom..). De neem, bealudtam mint a tej nem is későn, majd reggel 8-kor úgy keltem fel mint egy zombi. Gyanusan túl fáradt vagyok.... :D

Lilypie Pregnancy tickers



Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok :)

Mi is szept eleje óta próbálkozunk, elvileg holnap kelene megjönni, nekem nem szokott semmi előjele lenni, óramű pontos(max 1 nap csúszás) múlthét kedden éjjel viszont sürgősségi volt, hányás, gyomorgörcs(elkaptam ezt az 1 napos víruist) ott teszteltek is az negatív lett, másnap hasi Uh ott a dokinéni megállapította, h minden ok, most elsz peteérés pont :D Endokrinológusi laborom is meglett, nem kell gyógyszer sem, TSH is szuper doki szerint. Femibion 800-at szedem aug közepe óta.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@ecsibe:
Nálam kb ugyan ez... Szombaton volt a párom szülinapja, teszteltem is egyet reggel, hátha közölhetem vele a jó hírt -csont negatív.:( Mensi sehol, a melleim majd' leszakadnak, a hasam fáj, fél óránként rohangálok ellenőrizni, hogy nem jött-e meg. Rohadtul idegesítő helyzet. :-(
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@littlebiscuit:
Remélem úgy lesz! Bár félek nagyon! Annyi beteg ,sérült gyereket megsajnáltam,félek nekem is beteg lesz ezért
 


Csajok, megjött! De örülök neki, legalább indulhat az új hónap, nem huzza az élet az időt. És bebizonyosodott, hogy jól értelmeztem a peteérés jeleit is. Pont 14 nap volt a luteális fázisom.

@littlebiscuit: két hét izgalom, nem tudom miért gondoltam, hogy már csak ez a hét van. Kitartás, az eddigi jelek azért bíztatóak 


@marquise: minden tesztnél elképzelem, hogyan fogom elmondani, hogy babánk lesz, de aztán kullogva visszafekszem, és a kérdésére csak rázom a fejem 


@kiscsillag201: szorítunk!!!! Jó lenne egy pozitív tesztről hallani!
Szép estét Nektek!


 


 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: