Új privát üzeneted érkezett!

@kiscsillag201:
Szia!
Szuper, hogy ilyen jók az eredményeid!:) Épp most gondoltam rá, hogy nem ártana nekem is elmennem egy hormonvizsgálatra. Te hol kértél beutalót? Háziorvos vagy nőgyógy?
Mihamarabbi babásodást neked!:)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@ecsibe
Hát irigyellek, hogy neked megjött végre!:) Az enyém még mindig várat magára.
Sajnos tök egyértelmű jeleit érzem, és nagyon nem bánnám ha végre megjönne. Általában pontos a ciklusom, ezért nem értem, hogy mi ez most.
Arra is gondoltam, hogy talán a barátcserje kavart be. :roll:
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise
Évente kell endokrinológushoz mennem, de januárban megbeszéltem vele, hogy babaprojekt előtt nézzünk egy friss labort. Egyenlőre még nekem sem semmi jele.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

 
 

Sziasztok csajok.
Rég jártam erre. Pozitívan tekintek előre. Elvileg holnap lesz peteérésem és ha most összejön akkor karácsony előtt leszek 12 hetes terhes és örömmel újságolhatom el a rokonoknak. Nagyon remélem hogy most sikerül és nem lesz probléma.
Mondjuk hál istennek túl agyalni nembtudom a témát mert szervezzük a lagzit is és most csak arra tudok gondolni.
@ecsibe szurkolok hogy az október neked is pozitív tesztet hozzon.

Mindenkinek sok sikert :)

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!
Ma kaptunk az urológiára időpontot, okt.14.
Már holnap fogadni akart az orvos bennünket,dobtam is egy hátast egy az egyben....természetesen nem kivitelezhető. De már legalább ez meg van. Remélem semmi baja.
 


sziasztok!!
megint jó ideje nem voltam, mert nem mertem... felnézni se... már babonából se, pedig annyi kérdésem lett volna.


Fájt a derekam, az alhasam, a melleim, enyhe hőemelkedésem volt... és állandóan pisiltem, de nem akartam párositani semmivel.. és ma, amikor meg kellene jönnie, csináltam 1 tesztet.. vagyis 2-t...


ÉS MÉG MINDIG NEM HISZEK A SZEMEMNEK! szerintetek??


ha tényleg sikerült, leírok MINDENT, amiben én hittem és ami segített 1 év sikertelenség után!!


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Némethlaura, naná hogy pozitiv nagyon gratulálok!!!! Jó pozitiv tesztet látni jót tesz a lelkünknek :) :)
Mesélj el mindent, várjuk!

Lilypie Pregnancy tickers


kicsit több mint 1,5 éve döntöttünk úgy a párommal, hogy abbahagyom a fogamzásgátlót, utána vigyázunk 2-3 hónapig és jöhet majd a baba. csak aztán teltek múltak a hónapok és nem jött.. de nem csak a baba nem jött, hanem a menstruációm se... fél évig nem jött meg, majd gyógyszeres kúrával kezdtük el "meghozni".. idén év elején kezdett magától normálisan megjönni, vagyis 35-55 naponta, ami aligha nevezhető normálisnak. 4 hónapja orvost váltottam.


az új orvos tanácsára elkezdtem LH-teszteket csinálni, ami 4 hónapig egy minimálisan halvány csíkot se mutatott, tehát nem volt PÉ-m a csíkok szerint. ekkor az orvos kivizsgált mindenre: rákszűréstől, a chlamydiáig.. mindent megnéztünk. volt egy teljes hormon vérkép is, ahol minden 100%-ig rendben volt (kivéve, hogy egyszer PCO gyanúsnak találta a petefészkemet, de a vérvizsgálat cáfolta). utána 2 hetente jártam UH-ra, ahol szintén mindig mindent rendben talált de PÉ nem volt. mondta, hogy szerinte a lelkemben van a hiba, ugyanis a testem 100%-osnak tűnik. gyógyszert nem volt hajlandó felírni... úgy volt vele, hogy várjunk még, had oldja meg a testem.


2 hónapja gondoltam egyet és elkezdtem palástfű-cickafarkfű teát inni, majd augusztusközepén vettem egy  doboz Zafír barátcserje kapszulát.PLUSZ rendbe tettem a fejemben a dolgokat: fiatal vagyok, nem sietek sehova, akkor jön majd az életem értelme, amikor ő szeretne jönni és nem amikor én erőltetem. mondtam is a páromnak, hogy álljunk le, nem tesztelek többet, nem érdekel... majd lesz, ami lesz.


DE!!- kitartóan csinálgattam a teszteket titokban, NEG, NEG, NEG... majd egyszer csak a semmiből szeptember elején olyan pozitív LH tesztet csináltam, hogy elöbb jött ki a pozitív csík mint maga a kontroll csík (egyébként konkrétan érzetem másnap a peteérést, semmihez sem fogható szúró vájdalom volt jobb oldalon 1 óráig kb, majd egyszer csak abbamaradt). Amúgy előtte 3 napig és után 5 napig minden egyes nap voltunk együtt... 


ezen jeles PÉ napjához képest az 5.! napon elmondhatatlanul érzékennyé vált a mellem, a pólót se viseltem el magamon, minden fájt... gondoltam, hogy biztos a barátcserje mellékhatása, mert baba ilyen hamar nem lehet.
a PÉ-hez képest a 7. napon már enyhe hőemelkedésem volt, és olyan érzésem, mintha meg akarna jönni: le akart szakadni a derekam (pedig sose fáj, sose érzek semmit, amikor megjön)... aztán pár napja állandóan pisilni jártam. 


Mivel nagyjából a napokban kellett volna/kellene megjönnie (de hát 35-55 napnál ki tudja, a ciklus.hu is megzavarodik) ezért bátorkodtam csinálni egy tesztet.. és hát pozitív lett, de nem akartam elhinni, úgyhogy csináltam még egyet... és az is. és még mindig nem ocsúdtam fel... úgyhogy holnap reggel csinálok még egyet, hátha csak képzelem. 


- bocsi, hogy hosszú lett, de szerintem minden részlet számít... a gondolatok és a cselekedetek is, ugyanis szerintem sokaknál csak a lelki problémák fogják vissza a babát.


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!
Becsatlakoznek ha lehet... :)
Én tavaly novemberben hagytam abba a gyógyszert es január óta probalkozunk élesben. Azóta egyenlőre semmi... ha januarig nem tortenik semmi akkor irany vissza az orvos.
Remélem nekem is és nektek is minél hamarabb teljesül a vágya :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Becsatlakoznek ha lehet... :)
Én tavaly novemberben hagytam abba a gyógyszert es január óta probalkozunk élesben. Azóta egyenlőre semmi... ha januarig nem tortenik semmi akkor irany vissza az orvos.
Remélem nekem is és nektek is minél hamarabb teljesül a vágya :)

Lilypie Pregnancy tickers
 


@nemethlaura:
Gratulálok!!! Remélem sok ilyen oromteljes poszt lesz a topikban.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Nem tudom valaki tapasztalt e már hasonlot... Ma kedd van. Pénteken kellene megjonnie, illetve nem varom de az most mindegy. Tegnap szex utan kicsit vereztem, minimalisan ugyan de en ilyet sose szoktam. Azota semmi... Kicsit gorcsolgetek de azt is csak szolidan. Ez most mi lenne?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@nemethlaura:
Mindjárt sírok!!!!! :'( :-D
 


@nemethlaura: GRATULÁLOK! Ez egy nagyon-nagyon jó hír. Reményt adsz itt mindenkinek, hogy egyszer csak meglátogat minket is a gólya!


@judydifi: Még soha nem volt nekem ilyen. Viszont szerintem inkább megsérülhetett a hüvely fala és azért vérezgettél. Ha beágyazódás lenne, annak a szextől nem szabadna véreznie. Az is lehet, hogy pont akkor történt és nem a szex az oka. Ezt sajnos így nem lehet megmondani. Pedig milyen jó lenne. Viszont aggódni ne aggódj, nem hiszem, hogy bármilyen gondot is jelentene.


@andrenoci:Haladtok Ti is szépen  Biztos minden rendben lesz. És még az is lehet, hogy ez a hónap sikeres lesz 


@marquise:Nálad mi újság? Azóta se semmi? Se pozi teszt, se mensi? 


 








Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@nemethlaura:


 Nagyin jó volt ezt olvasni! Igen, minden lehetséges, csak a türelem az ami gyorsan elillan-pedig mindannyian tudjuk, ezt bizony ki kell várni!

Nekem meg majd szétszakad a hasam, remélem mittelschmerz lesz és nem pedig egy bazi nagy ciszta :( Az LH teszt szerint  holnap vagy holnapután pé. van. Megfogadtam hogy nem tesztelek, de annyira fájt hogy megnéztem

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Jó reggelt csajok :)
Nekem ma reggelre megjött, majd le szakad a hasam :( Igaz sógornőm már 3 hetes terhes volt, és 6 napos vérzése volt igaz nem tudta, h az. Szóval fel a fejjel csajok :) Akármi megtörténhet, a lényeg, h ne görcsöljetek rá.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Szijó! Nekem is évente kellene papír szerint mennem! De én 3 havonta megkérem a háziorvostól a laborpapírt. És még jó h meglértem, mert kiderült, h komoly probrémát okoz egy rossz tsh érték a babával kapcsolatban. Épp most kaptam egy telefont, h jövőhét kedden reggel 8-ra jelenésem van az új endokrinológusnál. Már alig várom.
Mint írtam is már,most nem volna baj,ha nem volnék babás. Elvileg nem is vagyok. Tüneteim sincsenek különösebben,de hőmet mérem. Hát így alakult: 36.6,36.9,nem mértem,36.7,36.8 ma. Pém tuti volt. Most a napokban kell megjönni. A 36.6 óta érzékenyek a melleim. Hogy ebből mi lesz?!
Jobb ha folytatom a takarítás.

Kiscsillag szerintem hamarosan csatlakozom hozzád! Igazad van! Ne görcsöljünk.
 


@ecsibe: igen! Szépen haladunk, nekem is tetszik :-)
 


@nemethlaura:
Gratulálok, annyira jó volt olvasni!!! Sok-sok örömet neked a babavárás alatt, és utána is! :-)

@ecsibe
Mensi még mindig nincs, tesztelni meg nem akarok, szombaton eléggé padlóra küldött az a negatív:(
Várok 1 hét késést, utána max csinálok mégegyet, de ha az is negatív, akkor irány a doki, és kérek egy beutalót laborra.:(
Cicik még mindig fájnak amúgy, hasam szurkál, van mindenféle tünetem, de nem akarom beleélni magam, hátha csak képzelőkök megint.

@andrenoci
Ezek szerint háziorvoshoz kell mennem, ha olyan laborvizsgálatot szeretnék, ahol nézik pl a TSH-t is?
Ha most nem baba miatt késik, akkor mindenképp szeretném megnézetni.
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise: szia ! Igen, egy általános labort ilyenkor indokolt. Megjegyzd neki,h babatervezés miatt szeretnéd.
 


@andrenoci:
Szió! Köszi a választ, eddig olyan bizonytalan voltam, hogy melyik dokitól kérhetek ilyen beutalót.
Mondjuk azóta se jött meg, úgyhogy ha nem baba miatt, akkor tuti valami gond van velem, jó lenne utána járni.
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise:
Szia! Nekem ma megjött! Pontosan két nappal hamarabb,épp úgy ahogy én gondoltam, pont 14 nappal az után, h a párom munkából hazajött azért,mert én felhívtam, h pém van. :-)
Ezt egyébként ide is megírtam! Nézd meg :-) Nem olyan gáz mint gondoltam, csak lesz majd vmi ....a rossz után mindig a jó jön! :-)
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok! Nálunk ez a hónap a 2. próbálkozós, úgyhogy azt hiszem még kezdőnek számítunk. Még bizakodó vagyok, mert 24-28 naposak a ciklusaim (ma van a 26.nap) és még mindig nem jött meg. Ma csináltam egy tetsztet( mert hát ilyenkor nem lehet türelmes az ember), de sajnos negatív lett. Viszont 4 napja görcsöl a hasam,a melleim egy hete nagyobbak, mint máskor és ma volt 2 csepp barnázásom is...ezek nem szoktak lenni mensi előtt... Na majd meglátjuk :) Szurkolok mindenkinek! :)
 


@andrenoci:
Percre pontos a ciklusod, ez nagyon jó jel szerintem!
:-)
Nagyon tetszik, hogy a párod hazament a munkából, mert "szólította a kötelesség". :-D
Az enyém sajna nem ilyen lelkes.
Bizony, pozitívan kell hozáállni a jövőhőz, mert csak így jön a + energia! :-) ;-)

@kolibri25
Üdv itt! :-)
Én is korán teszteltem ebben a hónapban, de nehéz megállni, tudom. Várj egy pár napot, én is azt teszem. Szorítok, hogy baba legyen a dologban! :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
 
Üdv az újaknak, és kitartást :)!

 Lányok volt már valakinek olyan hogy amikor pé. volt akkor fájt a hasa akció közben? Tegnap este voltunk együtt és olyat hasított kétoldalt a petefészkeimbe, hogy bizony felszisszentem...Ma reggeli akciónál meg semmi fájdalom

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:Szia! Nekem az előző ciklusban volt ilyen. Akkor nagyon megéreztem a pé.-t. Akció közben, baromira belenyilalt, de nekem csak a jobb oldali petefészkembe. Mi akkor reggel nem akcióztunk, de másnap este is fájt. Fogalmam sincs mitől lehet. 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@manyinya:
Szia, nekem mostani ovunál volt, hogy akció után másnap egész nap fájt/zsibbadt mindkét petefészkem. Igyekeztem jó jelnek tekinteni, mert amúgy elég kellemetlen volt. :-D
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@ecsibe:


@marquise:


Köszi! Most kicsit azért megnyugodtam :)  Féltem hogy egyedi eset vagyok!
Sajnos júniusban volt egy bazi nagy cisztám, ami eldurrant, nnnna az hasonlóan fájt, de annak sírás lett a vége, meg majdnem orvos. És jól felpuffadt a hasam és a cicim beton volt...

Istenem én azt hittem hogy a 3. gyerek csak úgy pikk-pakk összejön majd ...erre itt állok tanácstalanul :( LH teszt minden hónapban 2 csíkos, rendesen megjön + nyúl módjára élünk, és mégis...ááááááááááá


Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Először is, @andrenoci, szerintem akkor épp lekéstétek a bulit hajszálnyival. Én azt olvastam, hogy ahogy ovuláció van és kiszabadul a petesejt akkor nem is 24 óra van hanem sokkal kevesebb. Jobb ha már az ovuláció előtt van együttlét és akkor a kis katonák ott lesznek lesben, és nem a napján mert úgy késő lehet.
Hát nem is olyan egyszerű ez.
De valóban, ahogy a többiek mondják, legalább szépen pontosan müködik a ciklusod..

@manyinya, nekem szokott fájni az ovuláció néha megérzem, de nem akció közben fáj vagyis szerintem nem attól.Bár, ha épp akkor lennénk együtt biztos úgy itélném hogy attól fáj. :D Nade szerintem ti pont elcsiptétek a pillanatot.. :)

@Kilibri25, szerintem is tul hamar teszteltél pláne hogy ilyen rövid a ciklusod.. Várnék minimum 2-3 napot és aztán tesztelnék..

@marquise, hősiesen várakozok a teszttel, ügyes vagy. Én is igy fogom tenni bármennyire is nehéz.

Én nem tudom már most mit várjak. Nem merem beleélni magam hogy amiket tapasztalok, azok esetleg kis jelek. Néha azt érzem, basszus, ennyi minden furcsaság amit a napokban érzek (kimerültség, fura fádalmak néha alhas tájt, tegnap egy óriás pattanás - nem vagyok amugy pattanásos, és furán ingadozok: egyszer majd megfagyok, aztán pár óra mulva egy helyben ülve kiver a viz). Szóval csupa olyan dolog ami egy jókora hormonális változásra utalhat - és ezáltal arra hogy talán össze is jött. Aztán, ha kicsit szkeptikus akarok lenni, sokmindenre van magyarázat, és a jelek egy része akár pre-menstruációs tünet is lehet. És akkor elbizonytalanodom.
Egy biztos, ha nem jött össze, következő hónapban lazábbra fogom ezt az aggodalmaskodást és izgalmat bármennyire is nehéz  :D

Lilypie Pregnancy tickers


Sziasztok
Szerintetek mi lehet ha tegnap volt peteérésem ovulációs mikroszkóppal néztem meg előző héten a nőgyógyász is azt mondta hogy két hét mire megkell hogy jöjjön mivel látta hogy nemsokára peteérésem lesz. De ma sajnos megjött. Bár nagyon furcsa mert eddig mindig megéreztem legalább három nappal előtte most meg csak úgy pufff....
Nagyon el vagyok most keseredve...
Reméltem hogy ahogy az első baba úgy ez a baba is elsőre összejön.

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922: És rendesen vagy csak úgy éppenhogy van? Elég fura, főleg, hogy a mikroszkóp is azt mutatta, meg doki is azt mondta. Olvastam valahol, hogy félidőben lehetséges enyhe vérzés, azért kérdezem, hogy mennyire van meg?
Ne keseredj el. Összejön a második baba is. Azt már tudtad, hogy most nem sikerült, de az, hogy most megjött, nem biztos, hogy rosszat jelent. Szerintem az nem jó, ha kimarad a menses. A testünknek meg kell tisztulnia, hogy egészséges, friss környezetben várja a következő hónapban a már megtermékenyített petét. Így sokkal jobb helye lesz a babócának odabent! 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Igazság szerint még nem tudom, hogy mennyire van meg, mert csak kb 2 órája vettem észre. Úgy görcsölök mint szoktam. Csak az a baj hogy ha most október végéig nem jön össze szüneteltetni kell, mert jövő szeptemberbe esküvőm lesz aztán nehogy pont akkor szüljek. Meg nem akarok belemenni az influenzás időszakba, mert az első babát is ezért vesztettük el februárba mert megfáztam.

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok csajok, 
 Ritus922,k nálam is hasonló volt a helyzet, múlthét szerda reggel hasi Uh-n mondták, h most lesz peteéréés, de tudtam h most kedden kell emgjönnie. Szerdán meg is jöttt, rendesen görcsöltem egész nap, viszont tegnap meg ma már alig van vmi, epdig neekem 5 napos szokott a mensi lenni. Szóval ne keseredj el, sztem akár még baba is lehet, de majd kiderül :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Remélem igazad van, bár most nagyon nem vagyok pozitív hangulatba. Figyelem, ha nem olyan erősségű, meg nem tart addig mint szokott akkor talán van egy kicsi remény. Bár eddig nem tűnik annak, de nem élem bele magam, hogy talán még is lehet baba. Amint vége lesz akkor újra próbálkozunk hátha.

Tudtok valamit a Jónás módszerről? Nagyon sok helyen olvasom, hogy valakinek így jött össze a baba.

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922:Én eddig enm hallottam erről, de most egy kicist olvasgattam. Találtam naptárat is. De az adataim alapján akkor vagyok a legtermékenyebb, amikor megvan a mensim.  Szóval abszolút nem értem. De ha van valami bővebb infója valakinek szívesen venném, mert engem és érdekel a dolog!


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Én is most megcsináltam a naptárt, meg olvasgattam utána. Azt írták, hogy pont arra van ez a Jónás naptár, hogy nem csak középidőben lehetsz terhes hanem akár a menstruáció előtt pár nappal is megfoganhat a baba. Meg azt is olvastam, hogy ez csak teljesen egészséges pároknál működik, de hogy mi tartozik bele a teljesen egészséges megnevezésbe nem tudom. Ha többet megtudok írni fogom.

Lilypie First Birthday tickers
 


@marquise
Ma megjött sajna, de nem baj itt az új hónap, talán majd az október lesz a mi hónapunk. De bővült a PMS listám...
Remélem Neked egy bújáló babóca van a dologban

Az egyik naptár nekem is azt mutatta,hogy akkor vagyok a legtermékenyebb, mikor megvan, de nem emékszem az melyik szerint volt.
 
@littlebiscuit
Amiket leírtál tényleg hormonális változás jelei. Remélnykedjünk :)
 


Egy másik topikban már elújságoltam, de muszáj ide is kiírnom: képzeljétek, a ma délutáni x-epil tesztem pozitív lett!!! Szóval úgy néz ki, végre babás vagyok! :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise
Hú, de jó gratulálok!
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Van már két gyermekünk, egyik 10, a másik  7 éves. Most úgy döntöttünk a férjemmel, jöhet a harmadik baba. Már 5. hónapja próbálkozunk, de eddig mindhiába, pedig volt olyan hónap is, amikor tüszőrepesztő szurit is kaptam, de mégsem lett belőle baba
 
 


@littlebiscuit:
Akkor is,utána is és előtte 72 órában is együtt voltunk 4 x :-) olyan pés folyásom volt 2 nap is h öröm volt nézni! :-) Este együtt voltunk,másnap mikor de. elmentem wc-re megjelent a folyás, 20 perc múlva itthon volt apa :-) ehez képest 14 napra megjött, 1 -jén, 3 -a helyett./naptár sz./
 


@kolibri25:
Köszönöm!! :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise:
Hát ez nagyon szupi!!!!!!!!! :-D nagy grt!!! :-)
 


Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok!
Tavaly ősszel hagytam abba a fogamzásgátlót, de igazából nyár óta próbálkozunk. Ez nem is a megfelelő szó, mert ugyan szeretnénk mindketten (talán én picit jobban :) ), de nem ekörül forognak az együttléteink és nem görcsölünk rá.
Azért persze figyelem, hogy a megfelelő időben együtt legyünk :)
Szeptemberben volt először, hogy úgy komolyan nem vártam. És nem is jött, amikor kellett volna. Fájó cici, hányinger, hasfájás, álmosság...Három nap múlva egy csepp, aztán semmi. Utàna teszteltem (negatìv), aztàn meg is jött. Hát azért elsìrtam magam :) A szokásos 5 nap helyett egy hétig meg volt, elég erőteljesen.
Múlt héten voltam dokinàl rákszűrésen. Talàlt egy polipot a méhszájamon. Azt mondta, a babàt nem zavarja de engem zavarhat és a folyamatokat felgyorsìthatja, le tudja fagyasztani. Jövő héten kell hìvnom az eredmèny miatt, megbeszèlem vele hogy csinálja meg. Félek, de csak nyugodtabb lennék és nem akarom hogy ez miatt a jövőben bàrmi baj legyen.
A hányinger, kìvánósság, étvàgytalanság, hidegràzás, hasfàjàs meg van másfél hete. Leheg hogy ezek pm tünetek, akkor hozzà kell szoknom (sosem volt semmi jele, csak megjött óramű pontossággal) Szerdán kéne megjönnie. Pénteken teszteltem egyet, kàr volt. Lehet, hogy még akkof is korai lett volna, ha baba van. Elszomorodtam, de vègül most úgy fogom fel, hogy nagyon szeretném, de majd jön aminek jönnie kell.
 


@marquise:GRUTÁLOK!!! Ez nagyon-nagyon jó hír! Pedig, hogy letörtél az első negatív teszten. Ez is azt mutatja, hogy amíg nem jön meg, nem szabad feladni, mert bármi lehetséges!
Azért néha gyere vissza hozzánk, és meséld el, hogy mi újság veletek! Mikor mész dokihoz?


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Gratulálok  babásoknak! Remélem nemsoká mi is csatlakozhatunk!
Ma egy kedves ismerős megkérdezte hogy nem vagy túl öreg egy gyerekhez??? Nos szerintem nem...Természetesen pasi az illető...
Elvileg 5 dpo-nál tarok. A hőm újból fent három napja,  +ma reggel rosszul lettem a kocsiban. Egész reggel olyan volt a gyomrom mint egy lufi. Aztán elmúlt, de most újra kezdte. Vagy bekajáltam, vagy elkezdődött valami... A fiúkkal a 16. hétig minden nap hánytam.
Bizakodom de azt hiszem ez nagyon kemény 8 nap lesz...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@emma15:


Mi is a 3. babát próbáljuk összehozni. Remélem ezúttal is sikerül, hiszen 2x már működött a dolog :) Ezért vagyok bizakodó!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Lányok! Nálam káosz! Veletek mizu?
 


Sziasztok! Ha lehet csatlakoznék én is hozzàtok, mint 10 hónapja hiàba próbàlkozó. Én most szombatra nem vàrom h meg jöjjön de màr borzasztó ideges vagyok. Nagyon lassan telik az idő. De azért nagyon jó h itt tudok pozitív példát olvasni mert mint mindenki én is azt gondoltam h amint elkezdjük a következő hónapban màr baba is lesz. De nem. Most vannak tüneteim amik baba gyanúsak de màr nem merem bele élni magam.
iduska
Debrecen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron