Új privát üzeneted érkezett!

Várok mindenkit szeretettel, aki idén áll neki a baba gyártásnak! 2015 a mi évünk! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Csatlakozom, a próféta szóljon belőled! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Juhúúú!!!! Üdv itt megcsi!!! Mesélj magadról!! Már neki álltatok a babaprojektnek, vagy még vártok?

Mi májusban fogunk neki. Van egy kislányom Emma, március 3-án lesz négy éves, és már nagyon izgatott, nagyon szeretne kistesót. Még hozzá egyszerre kettőt is szeretne. Az változó, hogy két lány legyen vagy egy fiú-egy lány. :D Bevallom én is örülnék az ikreknek... 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

@evita10:


Szia! Szuper, hogy már van egy kislányod, és hogy ennyire szeretne kistesókat!  Június óta nem szedem a bogyót, de teljes védekezés nélkül még csak két hónapja vagyunk együtt. Nekünk még nincs babánk, de most már nagyon szeretnénk, és a körülmények is adottak. Febr. 10.-re kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, mert szeretnék kérni egy teljes kivizsgálást, szeretnék megbizonyosodni arról, hogy egészséges vagyok, és hogy gond nélkül jöhet a baba. Azért a helyzetemet bonyolítja néhány tényező. A ciklusom a bogyó elhagyása óta újra kissé rendszertelen. Eddig 32-36 napra jött meg, az utolsó viszont 55-re iszonyú fájdalmak közepette. Előtte 4 tesztet csináltam, mind negatív volt. Most kb. holnap-holnaputánra "várom" a nem vártat, de tegnap teszteltem egy negatívat  A másik gondom, hogy 27 éves létemre a 160 cm-hez mindössze 44 kg párosul, ez nem éppen egy normális testtömeg-index, de soha nem fogyóztam, és nem vonok meg magamtól semmit, egyszerűen ilyen vagyok, viszont tartok tőle, hogy ez is befolyásoló tényező lehet.

Kép
megcsi
Németország
 
 


Miért pont májusban kezditek a babaprojektet?

Kép
megcsi
Németország
 
 


Megnéztem a blogot Emmáról, nagyon klassz, gratulálok hozzá!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Sziasztok!

Mi már 9 hónapja próbálkozunk (első baba), sajnos eddig eredménytelenül 
Remélem a 2015ös év meghozza a sikert! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


megcsi: Először is végre sikerült meggyőzni a férjemet a kistesóról, vagyis inkább Emma csavarta az ujjaköré az apját.  Ezért is örülnék ikreknek, mert igazából három gyereket szeretnék, a férjemet esélytelen lesz még egy babára meggyőzni, így marad az ikrek.  Augusztusban volt egy lézeres szemműtétem, és mostanáig kellett szteroidos szemcseppet használnom, meg legalább fél évig nem lehet teherbe esni amúgy sem, az februárban jár le. Azért május, mert az idei évet még mindenképp végig akarom dolgozni. :D 
Köszi a dicséretet, szegény blogot kicsit hanyagolom, mert annyi a munka, nincs erőm hozzá, jól le vagyok maradva, de majd igyekszem bepótolni. :) 
Remélem hamarosan pozitívat tesztelsz!!

Nyuszifül82: Drukkolok, hogy hamarosan pozitívat tesztelj Te is!!! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok, Először is sok sikert mindenkinek, hogy idén még sikerüljön a baba projekt :) Van már neünk egy kicsilányunk aki júniusban lesz 2 éves :) Sajnos májusban nekem volt egy 5 hetes babócám aki angyalka lett :( 
Azóta intenzíven próbálkozunk Párommal, viszont eddig semmi eredmény. Mióta vetéltem 28 napos pontos a havim, és most mintha a 15-16.ik nap környékén barnáztam (napokban nem vagoyk biztos) 
Szóval reménykedünk, bár 2 napja volt egy korai tesztem ami nega lett  
De remélem olyan 3-5 körül már pozi lesz és a nem várt sem jelenik meg :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Üdv köztünk! Drukkolok, hogy jövő héten egy pozitív teszttel gyere ide. 
Nagyon huncut a kislányod a képen. Hogy hívják?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszönöm szépen, fiút szerettünk volna és 3 fiú elveszett benne  Veronika Liliána de csak Lilinek hívjuk, ha rossz akkor Veronika. Kicsékéd is nagoyn szép, Hogy hívják?


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Én kislányom Emma. Ő se az a tipikus kislány, aki leül és órákig babázik.  Mondjuk azért a lányos vonalat képviseli, mert póni és hercegnő őrület van, de van energiája bőven.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Lilikém ilyen "keverék" vonallal rendelkezik, mert minden fiús játékkal is játszik :D mondjuk én is mindig fiús voltam kicsinek is :) Te meg én pont ellentétek vagyunk mert Te szeretnél ikreket én meg nem (pedig elég nagy esélyem van mert Páromnak ikertestvére van anyámnak pedig olyan testvérpárosa van akik ikrek és az összes iker 2 petéjű :D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Amúgy azért szeretnék ikreket csak, mert 3 gyereket szeretnék, és a páromat tuti nem tudnám még egyre megfűzni... :roll: Én úgy tudom, h csak anyai ágon öröklődik az ikerterhesség, és abból is csak az egypetéjűség...
Amúgy tényleg ellentétek vagyunk, mert én meg nagyon kislányt akartam, és az is lett Emma. :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Igen olvastam a csalafinta tervedet, hogy Emmus átlal lett sikeres Párod meggyőzése  Okos húzás, lányoknak nem nagyon mondanak nemet :P Hát kíváncsi vagyok, hogy mikor és hogy fog sikerülni Neked is és nekem is :) Már nagyon várjuk a kistesót. Mondjuk Lilire is egy évet vártunk 

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok! Nálam a nem várt ma reggelre sem kopogtatott :) Még nem bízom el magam,mert ez csak a 2ik késési nap,viszont nem puffadt fel a hasam ahogy szokott és nem is görcsölök. Talán az aggaszt egy nagyon picit,hogy nagyon halványan volt/van  pár barnás pecsételés,de semmi több. Nagyon reménykedem :) Szép napot mindenkinek!
 


Szabyna szívből drukkolok h valaki legyen a pociban! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok! Szükségem lenne pár jótanácsra, bár már elég alaposan utánaolvastam a témának. Mi pont most van, hogy fél éve próbálkozunk a férjemmel, de egyelőre még semmi. Azt mondta a nőgyógyász, hogy 1 évig érdemes természetesen úton próbálkozni, utána szükséges lehet a beavatkozás. 
Szerencsére a ciklusom normális, 29 napos átlagban, és mindig rendesen megjön. Tabit már sokéve nem szedek, gumival védekeztünk előtte. Próbálunk egészségesen étkezni (persze ez nem mindig sikerül maradéktalanul -elég nagy csokifan vagyok:)), sportolunk heti 2x. Nem dohányzik egyikünk sem, és a bulizást is visszafogtuk már. 
Mire érdemes ezek mellett odafigyelni? Valóban nem szükséges az együttlét után pl. "gyertyaállásban" meg mindenféle furcsa pózban maradni? :) Hátrahajló méh esetén sem? Folsav, B6-B12, magnézium, C vitamin, ezek mellett mit érdemes még szedni? Vagy inkább csak a változatos étkezés számít?
Kinek mennyi idő után jött össze a próbálkozás? :) 
Minden jótanácsra vevő vagyok, ne kíméljetek!
Köszi!
 
 


Maki szia!
Peteérés környékén érdemes aktívabb együttlétekre törekedni. Ha nem tudod mikor van PÉ lehet a vaterán pl lh tesztet rendelni, és az is segít a pontosabb meghatározásban. 
Van aki a gyógyteákra, ill. méhpempőre v a barátcserje kapszulára esküszik h segít. 
Még az A és E vitamint javasolják. 
Bele lehet mélyülni a témában rendesen...
Ha nem akarsz sok vitamint szedni el lehet kezdeni vmelyik kismama vitamint is, abba minden benne van. 

Remélem segítettem valamit.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Üdv az Újaknak!!!

Maki: nekem a cickafark és palástfű teát ajánlották, én majd áprilisban kezdem el azt inni. Állítólag úgy kell, hogy ovulációig cickafarkat, utána palásfűteát. 
Itt egy link, itt tudsz róla olvasni: http://babafalva.hu/ezeket-a-teakat-igy ... kar-esni/#

Szabina: Drukkolok nagyon! Mikor akarsz tesztelni?

verus92: Én is kíváncsi vagyok, hogy mikor jön össze a kistesó. Nálunk Emma meglepi baba volt, az egyetlen adandó alkalmat, meg is ragadta, h jönni akar. Így mi még célirányosan nem gyártottunk gyereket, szóval kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő lesz...  Bízzunk a legjobbakban.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nyuszifül82

 Köszönöm szépen! Én is nagyon szeretném!

evita10

Ha hétvégén nem lesz változás akkor hétfőn reggel mindenképp tesztelek 
 


Szabina: Reménykedek én is, hogy sikerült neked és szukolok :) 

Maki: Egy hasznos tanács ami mindennél szerintem fontosabb: Ne görcsölj rá a gyerektémára mert akkor tuti nem jön össze. Én sajnos eléggé megszenvedem ezt a gyerekvállalósdit, mert Lilikém előtt lett volna egy meglapi baba (10 hetesen spontán elment) rá egy évre megérkezett Lili pozitív tesztje. (2013 június 26-án lett meg) 2014 májusában meg 5 hetes vetélésem volt ismét spontán, tehát ne görcsölj rá és ne akard jobban az életednél is. De sok sikert nektek is :)


Ja és üdvözlet az újaknak :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok! Bocsi, hogy tegnap nem voltam, sajnos eléggé elúszam a tennivalókkal! Először is mindenkinek mielőbbi pozitív tesztet kívánok!  Végig olvastam mindenki bejegyzését, és úgy látom jó kis csapat vagyunk! Annyi remény van bennetek, hogy ez rám is nagyon jó hatással van. Viszont meg kell osztanom veletek azt az érzést, ami most kavarog bennem. A ciklusom 36. napján tartok, vérzés és barnázás nélkül. A melleim feszülnek, érzékenyek, egyszer "megjön" érzésem van, a következő pillanatban már semmi. 3 napja folyamatosan éhes vagyok, de rá sem bírok nézni az ételre. De amikor olyanom van szószerint zabálok. Tegnap előtt teszteltem egy negatívat, a párom szerint korai volt. Ebben a történetben most jön a triplacsavar: a tüneteim ellenére sem gondolom hogy babát várok, hanem folyamatosan attól tartok legbelül, hogy talán valami bajom van, vagy beteg vagyok. Az tuti, hogy nem vagyok normális. Kedden felhívtam a nőgyógyászomat, kértem tőle időpontot február 10.-ére, azért akkorra, mert úgy gondoltam, ha mégis megjön a nemvárt, akkorra tuti lecseng a dolog. Mit gondoltok erről a "vívódásról"?

Kép
megcsi
Németország
 
 


SSzép jó reggelt :) 

Megcsi: Jól csinálod, inkább én is pesszimista vagyok mert akkor csak jó értelemben eshetek "pofára"
           Szerintem lehet neked is baba van a pociban  Remlem 10én ki is derül :) 


Csjok képzeljétek tegnap nagyon nagyon halvány pozi tesztem lett (sajnos mire Párom hazaért addigra eltűnt az a pici is) viszont melleim véletlen szerűen olyan érzést keltenek bennem, hogy mindjárt elkezd ömleni a tejem és a pocim is feszül és pisilek mint egy vizierőmű :D Reménykedem, bár még 6 nap van a nem vártig. Remélem, hogy nem csak fantom csík és nem csak a nemvárt miatt érzem a dolgokat (sokkal jobban érzem mint amikor megakar jönni... )

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Jó reggelt neked is! Köszönöm a válaszod! Szerintem most jó esélyed lehet a babára, mert ha 6 nappal a nemvárt előtt, van egy halvány csíkod, akkor milyen lesz az a csík 1 hét múlva! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Csajok mennek a drukkok!

hát a sűrű vizelési inger, a kajazaba ill. kajaundor meg a mellfeszülés... sztem lehet h jelez vmit ill. vkit. Persze biztosat a doki mond 

Én most vagyok túl a mensin 
De elhatároztam h elkezdek bnőmmel sportolni, és le is kötöm magam vmivel, meg nem árt ha addid formába hozom magam 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


@nyuszifül82:


Köszi a biztatást! Szerintem nagyon jó a hozzáállásod a sporttal, már én is gondolkodtam rajta, mert 3 hónapja kerülöm az edzőtermet.  Az új ciklus új lehetőséget fog adni, de a testmozgást azért ne vidd túlzásba, nehhogy az legyen a baj.

Kép
megcsi
Németország
 
 


Jó reggelt csajok.
Nem bírtam várni hétfőig,ma a 3dik nap reggele,hogy késik így vettem egy tesztet. Nos első ránézésre negatív,ha sokáig nézegetem talán látok csíkocskát,de szerintem ez már csak a beképzelés :(  Pedig a mensinek "semmi" jele. Maximum annyi,hogy 28án egy csepp barnázás,és ma is egy csepp nagyon halványan. Kezdek picit türelmetlen lenni. Szerintetek??
 


@sabyna1989:


A türelmetlenséged érthető, nekem ez a ciklusom 37.napja és még semmi. Se barnázás, se egy halvány csíkocska!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Megcsi:
Szerintem is jelezhet babát! Nagyon drukkolok, hogy hamarosan pozitívat tesztelj!!! 

Verus:
Juj, de izgi. Hat nappal előtte 2 csík... Az aztán tényleg jó erős lesz 1 hét múlva. Na meg a tünetek is elég bíztatók.. 

Nyuszifül:
Fel a fejjel! Drukkolok, h ez a hónap sikeres legyen!!!

Juj, de várom már, hogy én is izguéhassak, h vajon megjön-e....



evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Köszönöm szépen, és remélem ez a félelem a rossztól elmúlik majd. Megnyugtatna, ha legalább egy halvány csíkom lenne a teszten, akkor tudnám mitől vannak ezek a tünetek. Hamarosan izgulhatsz a teszt miatt, mert ez a néhány hónap bizony hamar elröppen. Vasárnap már február van! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Sabyna: ne aggódj, amikor akarja akkor megmutatja magát :) elég bíztatóak a Te tüneteid is :) 

Megcsi: A félelem a rossztól sajnos soha nem múlik el maximum más miatt félsz :( Viszont nekem sem biztos még ez a babó, vagy ha megvan akkor el is mehet nagyon könnyen :( De ezért kell elterelni valamivel a figyelmünket, hátha akkor sikeresebbek leszünk :) 

Evita: Tünetek megvannak, csíkocska nekem is olyan halvány volt mint Sabynának. De azért sem élem bele még magam mert nálam nem tudom, hogy most megmarad, vagy nem. Viszont ha nem jön meg és megmarad a kicsi.... Hát akkor gondolom tudjátok mit fogok érezni :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok! Üdv az újaknak!
Kicsit sűrű hetem volt/van. Kedden, 31. napon csináltam egy harmadik tesztet és azon már nagyon erős a második csík Azóta meg csak várja az ember lánya, hogy teljen az idő. Időnként belenézek az alsóneműmbe, mint egy ütődött, hogy ugye biztos nincs ott semmi.
Ez a korai terhesség kicsit olyan, mint amikor teherbe akartam esni:
Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az ember tesz-vesz a házban és a tv be van kapcsolva háttérzajnak. Nem igazán akarsz figyelni, de mégis mindig hallod. Csak ezt nem lehet kikapcsolni, mindig ott motoszkál az ember fejében.
Ez a fránya köhögés nem akar múlni, de szerencsére nincs lázam!

Kép
Kép
 
 


Bocs, nem ide akartam írni 

Kép
Kép
 
 


Szia Icinkepicinke,
Ide is írhatsz nyugodtan. Sok szeretettel fogadunk. :wink:

Verus:
Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen! ;)

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszi Evita! De én a zárt topik formátumot szeretem.

Kép
Kép
 
 


@evita10:


Úgy örülnék ha igazad lenne, és egyben megnyugodnék, hogy nem vagyok beteg. Kedd óta nem teszteltem. Igazából most csak úgy vagyok a semmibe, azt sem tudom teszteljek-e egyáltalán, vagy mi legyen. Ma azért vicces napom volt. A párommal és az öcsémmel olasz étteremben ebédeltünk. Ilyen nagy mennyiségű ételt egyhuzamban régen ettem. Amikor elfogyott, neki álltam a párom ebédjének, ő meg csak nézett, és ezt válaszolta: " vegyél már vissza egy kicsit a lendületből! Ha éhes vagy még, akkor rendelünk." Elég csúnyán nézhettem, mert hamar lemondott a részemre a kajájáról.  Végül nem volt képem megenni az övét, de persze akkor már ajánlgatta. Délután dolgoztunk, volt egy kis "megjön" érzés, de nem jött semmi. A melleim feszülnek és érzékenyek, de semmi extra.

Kép
megcsi
Németország
 
 


@verus92:


Szerintem az a halvány csíkocska eléggé biztató! Nekem eddig még egy halvány sem volt. A vetélés gondolatát pedig mindenképpen hesegesd el! Az jó hogy nem éled bele magad, de azzal azért vigyázz, hogy nehogy átess a ló túlsó oldalára, nehogy bebeszéld magadnak, hogy nem marad meg. Csak pozitívan! Az mindenképpen jó ötlet, hogy le kell kötni valamivel a gondolatainkat. Én például most kezdtem kötni tanulni. 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Tudja valaki, hogy mennyi idő amíg zárt topikba való tagsági igényt visszaigazolják?

Kép
megcsi
Németország
 
 


Sziasztok :) 


Evita: Köszi a drukkot, erősebbek a jelek, de azóta nem teszteltem, félek, hogy mi lesz mert multkor is ez volt, hogy halvány csík és utána meg nega.... 

Megcsi: Szurkolok Neked, hogy minnél hamarabb pozi legyen :) Viszont köthetnél nekem egy meleg pulcsit :)))) :P

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok!Gratula a pozitívos tesztelőknek!


Mi márommal fél éve vagyis 7 hónapja próbálkozunk eredménytelenül:-( Viszont ma el kezdtem szedni a méhpempőt Dr Cheizel féle terhesvitaminnal(gravida nem volt a patikában).Bízom benne hogy februárban én is csíkos leszek:-)


Amúgy egy kérdés:mikor szoktatok össze bújnni a párotokkal?Sajna mi leginkább csak este szoktunk együtt lenni....ettől még össze jöhet?

ungiadri
Domony
 
 


Szia UngiAdri! :)
Mi amikor tudunk :D Mármint amikor lehetőségünk adódik. Sok sikert a csíkozáshoz, és köszi a gratulációt :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Szia! Köszike a drukkot, és nagyon szivesen kötnék neked egy meleg pulcsit, de attól tartok nem lenne meleged benne, mert még csak tanulom, messze még a szuper eredmény!  Ami meg a tesztelést illeti, ne félj tőle! Ne gondolj arra, hogy mi van ha negatív lesz. Várj még néhány napot, mert ha jól gondolom ennyi van még a nemvártig, aztán tesztelj bátran! Valamiért az az érzésem, hogy nagyon boldog leszel az eredménytől, mert esélyes nálad a két erős csík! 

Nekem a mai volt a 38. napja a ciklusomnak menzi és barnázás nélkül. Annyira összezavarodtam, hogy már azt sem tudom mikor "kellene" megjönnie. Ma korán reggel intenzív alhasi görcsökre ébredtem, de menzi sehol. Annál inkább hasmenés, bár ez most tuti röhelyesen hangzik. A tünetek változatlanok, de kedd (27.-e) óta nem teszteltem. Akkor negatív volt a teszt, most nem tudom teszteljek-e, vagy csak várjam meg a febr. 10.-i orvoslátogatásomat!

Kép
megcsi
Németország
 
 


 


Megcsi: Köszi a bíztatást, csak egyre közelebb vagyok a nem vártig annál jobban félek  :( 
Szerintem nyugodtan tesztelhetsz mert ha semmi jele a menszinek, de tüneteid vannak akkor neked is nagy esélyed van, hogy két erős csíkod lesz :) 
 
Viszont most megosztom veletek a förtelmes panaszomat a szolnoki korházzal kapcsolatban!!
Barátnőm hozzánk költözött ideiglenesen a kisszobába (Lili mellettünk lévő leesésgátlós ágyban alszik kivéve amikor nem mászik át hozzánk) És a csajnak (Zsuzsi) '14 december 23-án volt meg utóljára neki. Na most amikor én teszteltem akkor Ő is tesztelt és mindkettőnknek halvány pozi lett. Volt nagy öröm meg hasonlók, csak én féltem már akkor kicsit. Zsuzsi, hááááát kicsikét butácska semmi felelőség stb. Ráadául amint mondtam, hogy a terhességnek vannak árny oldala is akkor leugattak, hogy "ááá Velünk nem történhet meg semmi ilyesmio mint veled volt...." Na én itt megfogadtam, hogy nem szólok bele (a Párja Norbika kinn él és dolgozik németben, ezzel nem is lenne gond, csak hogy kijelentette, hogy MINDEN áron kiviszi Zsuzsit, hogy kinn szüljön és kint jobbak a dokik....) Na péntek este sikerült olyan szinten leugatnom a fejét és kis felelőséget belétuszkolni, merthogy csütörtök éjfél körül arra kelt, hogy görcsöl és enyhén vérzik. Pénteken délután 4 körül beráncigáltam a másfél éves gyerekemmel a sürgősségi ambulanciára (Párom melózott 8ig) és benn a korházban még csak akkor megfigyelés miatt tartják benn, meg, hogy nehogy elmenjen a kicsi. Nos akkor én haza Párom a szar idő miatt bezárt a munkatársával és hazatudott jönni (kézi autó mosó sajna így működik) És akkor vissza a korházba. Teganpi látogatásom előtt Norbi (a csaj párja felhívott hogy uh-n mondták neki, hogy petezsák látható, csak nem kéne hogy a vérrel kijöjjön.) Na tegnap rákérdeztem, hogy mi is volt az uh-n (nővértől kérdeztem) a petezsák tényleg látható, viszont abnormális. illetve 1%  esélye van a kicsinek, hogy megmaradjon és 10% esélye ezen belül hogy egészséges legyen. Szóval a kisasszony szépítette nem kicsit a helyzetet. Ezért is vagyok rá nagyon mérges, mert és szenvedek majdnem egy éve Párommal, hogy babánk legyen ő meg hipp-hopp terhes lesz és semmi felelősége nincs a kicsi iránt.

Szóva ennyi ami a npokban történt. Remélem nektek jobb, 
Ja tübneteim egyre erősebbek. Tegnap éjjal 2 kor arra keltem, hogy tejet KELL innom cirka másfél litert ittam meg :D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Abszolút megértem a felháborodásodat! És igaz ami igaz, a felelőtleneknek minden rögtön összejön. Az én családomban is van rá példa sajnos. Két gyerek jött egymás után, de nem irigylem szegénykéket. Elhiszem hogy félsz, de én reménykedem a két erős csíkodban. Éjjel 2-kor másfél liter tej az szép teljesítmény! Csak így tovább! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


@megcsi:


 A poén hogy utána meg aludni sem tudtam mert kb decinként jött ki a tejecske pisi formájában ráadás Párom reggel ébred csinálná nekem az ágyba kávét és kiakadt, hogy hol a taj  mondom éjjel megkívántam, elmondtam neki a következményeit a tejnek és sírt a röhögéstől a piszok :D
Na de visszatérve Zsuzsira hamarosan elköltözik tőlünk 16án húza kifelé a csíkot a párjához utána meg nekem semmi közöm hozzájuk. Párom is nahogy megharagudott rá.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Hát ha megkívántad! A pasik meg ilyenek, néha muszáj nekik a kávét tej nélkül inni!  Ha elköltözik a csaj, legalább nyugtotok lesz!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Verus!
Igen aki szívvel szeretne kisbabàt lehet jobban meg kell küzdenie èrte.
De ha itt lesz annàl nagyobb lesz az öröm! :-D

Megcsi!
Persze vigyàzok az edzèssel, főleg ha összejön a picur! De valahogy le kell kötnöm magam hogy ne ezen agyaljak mindig...

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


@nyuszifül82:


Teljesen egyetértek veled, le kell kötni a figyelmet!

Kép
megcsi
Németország
 
 


@megcsi:


meglett torolva rendesen :D Illetve a kávé minden reggel nekem készül :)
Csajok Ti merre vagytok? :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: