Új privát üzeneted érkezett!

Én is remélem, drukkolok Neked is nagyon! Majd írj, hogy mizu!!
 
 


Jules 15 a hasfeszülés lehet baba!Én a két fiamnál is tapasztaltam mensi előtt,és a májusi babásodásnál is de sajnos nem maradt velünk!:-(Szoritok neknek lányok!Én túl vagyok a vérvételen!Kicsit gyorsulnak az események:párom dec.4.-én spermavizsgálatra megy,nekem dec.7 mamográfia,9.-én uh+ kenetet vesznek!Ezeknek ha meglesz az eredménye akkor időpontot kell kérni konzultációra!Akkor dől el a sorsunk!
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekem volt görcs, derékfájás, aztán semmi... Volt még pár LH teszt. Na ilyen negatívokat még sosem pisiltem p.é. környékén :( Hálistennek mind elfogyott. Talán nem is volt petém ebbena hónapban. Mindegy, majd legközelebb. Ha tavaszig semmi akkor irány a doki nekünk is!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 

 
 

manyinya nekem azt mondta a nőgyógyászom hogy felesleges pénz kidobás az lh teszt!Azt mondta inkább a nyákot figyeljem és ha menszi után pár napig semmi folyás, utána kezdődik a fehéres akkor már lehet rástartolni az összebújásra 2 naponta!Jön a tojás fehérjés pár nap aztán megint besűrűsödik!Megint pár nap semmi ésmenszi előtt pár nappal kezdődhet egy kis fehéres folyás!Ez egy szépen felépült ciklus!Mióta próbálkoztok?
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


andrenoci Jól emlékszem, mára van időpontotok Gyulán? Írj, hogy mi volt! Azt tudjátok, hogy mikor lesz eredmény? SZorítok, hogy jó híreket kapjatok! 

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@moncsika79:


Szia! Július óta... Szóval még nem olyan rég. Viszont ma voltam endokrin. nál. Mikor meghallotta hogy fáradtság+hajhullás, meg hogy kezd túltermelni a pajzsmirigy, felírta a Metothyrint. Nem kell csak fél szem, de azt mondta valami elkezdődött, és lehet hogy ez is közrejátszik a "nehezebb" teherbeesésben. Szeptemberben volt ugye + tesztem, aztán meg jól megjött.
Hát most 2 hónapig a fél szemek, aztán co. Aztán meg meglátjuk.

Ez a nyák-os dolog jó, de nekem nem szokott ilyen tojásfehérjeszerű lenni... Vagy vizes, vagy krémes, de sosem nyúlókás De most már nagyon nézni fogom, elvileg hétfőn jön meg. Este kell nézni, vagy napközben?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


manyinya igazából én napközben figyelem de ha előző este esetleg volt hancur akkor összetéveszthető a kiskatonákkal!
andrenoci nagyon várunk a fejleményekkel!Ha jól tudom 25.-én voltatok a pároddal vizsgálaton!
Nekem jövőhét szerdán lesz ovulációm de valószínű lemaradunk róla mert hétfőtöl önmegtartóztatás van a páromnak mert péntek reggel sperma vizsgálatra kell mennie!Talán hétfő reggel még ha együtt leszünk akkor életbe maradnak szerdáig!Na meglátjuk!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@ecsibe:


Szia! Nagyon jól emlékszel :)
Igen, elmentünk Gyulára, nem is tudom mér ki bátorított, ne ne ijedjek meg akkor sem , ha ott sem lesznek kedvesek, de aldom a gondolatait, mert akkor eszembe jutottak! Így is volt ....oda mentünk 4. em 414 es szoba, bemegyek, kérdezem jó helyn járunk -e, a páromnak kellett jönni vizsgálatra. Na az amit ott kaptunk.....azt nem részletezném. Mondtam, nem baj apa, megyünk a szakrendeléshez, megkérdezzük mi van. Több sem kellett mire leértünk , úgy elöntött a keserűség, hogy mikor megkérdezte az aszisztens,miben segíthet, szószerint zokogtam, beis húzta az ajtót és nem engedett ki. Mivel akkor épp NST-viszgálatok voltak, ott volt egy orvos is, közben ért oda...rege-rege.....kaptunk paírt és azzal kellett menni a páromnak vizsgálatra. Sikerült megnyugtatnom, valamelyest. Mondjuk minden simán ment. Ez is meg volt. Vissza a szakrendelésre, ott vártunk egy idejig.Behívtak. Látom, másik orvos. Ó mondom rossz óhmen. Na az a stílus.....ugye az ember ilyen kor mit vár attól aki a témával együtt él?....(ez költői kérdés) Hogy legalább annyira átérzi a másik helyzetét mint ő maga....de nem ez történt....túllépve ezen az orvos, kezdte a figuráját megtestesíteni, míg nem az aszisztens finoman megálljt intett neki :) Ettől fogva kezdődött egy kultúrált, elfogadható konzultáció. Eddigre mejött a párom egy eredménye is, a múltkor 5-10 % oshoz képest 50-60 % lett most , alaki abnormalitás 5-10 % , 15-20 fvs, prosztataszemcsék láthatóak. Bakt talán jövőhéten lesz meg.Szó volt a lombik babáról is. De végül is a lényeg a lényeg, menszesz 3. napján Lbor vizsgálat, 12. napján UH....utána kontrol. Utána szóba jött a petevezetékek átjárhatóságának vizsgálata, de azt is megbeszéltük, hogy ezektől függetlenül próbálkozzunk nyugodtan, mert akkor hogy lesz baba,! :)
Végeredményben teljesen megvagyok elégedve :)

Kérdésem lenne: Melyik a menszesz első napja? Nekem legutóbb este 8 kor jelent meg redesen piros vér, de kevés. Ez lenne?

Remélem nem "csak" ecsibe olvassa  amit írtam :)

 


@andrenoci: Örülök, hogy azért összességében meg vagy elégedve és pozitív a véleményed :) Persze tudom, lehetne jobb is az ellátás, meg minden, de legalább haladtok :)
Végülis akkor párod eredménye sem olyan rossz. Lehet tényleg a mintavétel körülménye sem segített a dolgon. 
És most hol tartasz a ciklusodban? Mikor jött meg legutóbb? Bocsi, már nem emlékszem. :(
Szerintem az az első nap amikor először megjelenik, nem számít, hogy este és kevés, főleg, hogy azt mondod rendes piros volt. 

Képzeld jövő hét kedden én is doki, aztán a következő hétfőn párom is megy vizsgálatra. Már fél éve próbálkozunk és semmi. Most úgy döntöttünk, hogy elég volt. Kivizsgáltatjuk magunkat. Lehet nincsen semmi probléma (bízom benne), csak eddig nem volt szerencsénk. De ha meg mégis van, akkor nem akarok hónapokat kidobni az ablakon. Persze, azért töretlenül próbálkozunk mi is ;)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


andrenoci örülök hogy hoztál jó hírt!A menszesz első napját úgy kell számolni hogy ha 12 h előtt jelentkezik és rendesen piros vér akkor az az első nap!
Én túl vagyok a 3.napi vv-en,múlthét csütörtökön voltam.

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@ecsibe:


Szia! Hát akkor nektek sem könnyű.....bár ne lenne baj , azt kívánom....de jó,hogy a párod is így áll hozzá! ez már jó dolog!

Nekem 2015.11.14-én este jött meg,és valahol mikulás környékén várható a nem várt, ami kb. hétvégére esik és így pont a hét közepére esne az utazás(mensz. 3. napja), a 12.nap pedig Karácsony előtti hétre esik....minden szuper..


 


@moncsika79:


Szia Móni! Mikor lesz eredményed_?  Ha lesz megírod? Alig várom......a 12 h az úgy érted, hogy éjfél? Pl. nekem este 20.00 kor jelentkezik pénteken 13-án akkor az az első nap.....bocsi h így értetlenkedem, csak hátha nem csak én reagálom túl a dolgot :D Nem akarok fals értékeket produkálni.....

 


andrenoci nem éjfél hanem déli 12!Így hogy este jött meg neked ezért az a 0 nap!Nyugodtan kérdezz egy pár nappal előrébb járunk,amit tudok természetesen nagyon szívesen segítek!Az erdményt nem kapom kézhez, megy a dokihoz számítógépre!De lehet megpróbálom kikérni amikor a párommal megyünk vizsgálatra!Nem tudom mi van velem!Ma vagyok a 12.napon és barnás valami jött,de csak amikor megtöröltem!Nem volt még ilyen!Mitől lehet?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Lányok hova lettetek?Voltam dokinál a vérezgetés miatt!Anovulációm van és az össztrogén leesett és azért van ez a pici vérzés!Úgyhogy lőttek ennek a hónapnak!Megtudtam a dokitól hogy a vv eredményem az jó,minden rendben!Jövöhéten kedden uh nekem és akkora már kész lesz a párom eredménye is! Akkor kell időpontot egyeztetni konzultációra!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


Szia Móni! És mindenki! :)
Mi hagytunk ott borítékot, és tegnap megjöttek az eredmények...

Páromé: Aerob tenyésztés +, dúsítás után        Enyém: -
                            Kenet +, Gram+ coccus                 : laphámsejtek, Gram+ pálcák
                   Megjegyzés: Steptococcus B: -                : -                                                     Megjegyzés: Enterococcus spp: magas szintű steptomycin rezisztencia  : Norm. flóra nem tenyészett.
                   Baktérium: ------>ENTEROCOCCUS FEACALIS   STB.STB.

Persze konkrétan nem tudom ezek mit jelentenek, és nem is szeretnék találgatni, de ha a bakt. + az semmi jót nem jelent, ill. ha kezelhető, még jó is lehet...ha egyáltalán bajt jelent :)

REmélem jól átlátható ahogy itt fölírtam, mi a helyzet.
Vizsgálat után nekem is volt egy kis véres váladé néhány napig, de csak minimális...olyan volt mint a festett technokol ragasztó az állaga. De csak wc-után a papíron.
Elmult...most elvileg várom a nemvártat, és csak azért imádkozom, h legalább hétfőre jönne ki az a 3. nap.

Köszönöm Móni, hogy helyreigazítottál, és tök jó h valaki egy párlépéssel előttünk jár, megnyugtató van segítség. És kedves vagy! :)

Írj! Hol jártok :)

Andi

 


Andrenoci én sem tudom mit jelentenek!Mikor kell vissza menni az eredménnyel?A ciklus 3. napi vérvétel az úgy van hogy +- 1 nap ha hétvégére esne a harmadik nap!Persze hogy segítek amiben tudok!Tudom milyen letargia amikor kiderűl hogy probléma van!Azt az utat járjuk mi is amit ti! :lol: Fel a fejjel lesz harmadik babócánk!Holnap megyünk a párommal,izgulok hogy milyen lesz az eredménye!Nagyon bízom benne hogy inszemmel megoldható a probléma!Anyagilag nem lenne mindegy!Ha lombik akkor búcsút inthetünk hacsaknem egyszer sikerűl spontán!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:


Szia!
     Kontrol akkor lesz, ha meg lesz minden eredmény.  Nekem nem kell várni egy napot sem, mindegy ha ünnep, ha hétvége, elsőnap amikor megjön, Be kell telefonálnom, időpontot adnak a 3. napra és mennem kell. Mától bármikor megjöhet, szóval nagyon izgulok (már ha van időm rá)

inszem? hogy érted? nekem is említett az orvos valami ilyesmit, a másik orvos meg lombikot, a kettő nem ugyanaz? Meglátszik nekem még csak 2 spontán terhességem volt :)

 


Mára kellett volna jelentkezni a nem vártam, erre semmi....tegnap volt egy kicsi-pici valami ami szinte semmi sem volt.....na majd meglátjuk....az tuti, h a 3.nap már hétvégére nem esik
 


Andrenoci nekem is csak spontán terhességem volt de azért tudok egy pár babagyáras megoldást is! :lol: Az inszeminációnál téged stimulálnak hogy legyen szép nagy érett tüsző, uh-on követik a fejlődésúket.Ha már szép nagyok akkor kell kapni egy tüszőrepesztő szurit és 36 óra múlva befecskendezik a megtisztított vitaminnal dúsított spermákat egy katéteren a méhedbe!Meg van határozva milyen spermaképpel lehet ezt kivitelezni!A lombik pedig úgy van hogy ott is stimulálnak de ott sokkal több hormont kell beadni ami nagyon húzos összeg és ott is tüsszőrepesztő, leszívják a te petesejtjeidet 3s a spermákat ügyan azzal az eljárással mint az inszemnél fel tuningolják és lombikban megtermékenyítik őket!pár nap után beültetnek neked a méhedbe álltalába kettőt!
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


.....szia! :) .....ezért vannak az ikerterhességek lombik után....:) egy tőlem 3 évvel idősebb ismim igy lett terhes, ikrei lettek és bár hallomásból tudom, igen csak meghaladta az erejét , kitartását. Az ezzel járó megduplázódott kötelességek betartását az gondolva, mit nekem egy gyerek, és kettő lett teljesen összezuhant....na én ezt nem rizikóznám meg, így h már van két gyönyörű gyermekünk ...és még mindig nem jött meg
 


Andrenoci hát igen benne van a pakliba az ikerterhesség!Nálunk alapba a családba elég sok az iker de ők spontán gyerekek!Majd meglátjuk mit hoz a sors!Teszteltél már?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem. Nagyon sok a munka, de igykszem jönni, és olvasni a híreket.
 

@andrenoci: Hogy vagy? Teszteltél? Mi a következő lépés, most hogy tudjátok az eredményeket? Mikor mentek vissza dokihoz?


@moncsika79: Mi újság? Mit mondtak a dokinál? Milyenek lettek párod eredményei?


 


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


ecsibe még egyenrőre nem tudjuk,szerdán megyek a korházba uhra és akkor fogom megtudni!Ma voltam mamográfián és minden rendben!Veled mizu?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki "benne" van a sűrűjében :) Én szedem a gyógyszert, úgy érzem alakul valami, ugyanis elmúlt a hajhullásom, és a hulladögfáradt-vagyok érzés. Kell is az erő így kari előtt! Lelkelsen nézem a nyákomat, de eddig semmi. Pedig szerda körül p.é. Csütörtökön du. megyek nőgyogyihoz-szokásos ellenőrzés, és elmondom neki hogy mizujs van, hátha elküld pár vizsgálatra...


@anrenoci: remélem sikerrel jártok :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:
Köszönöm :)
 


@moncsika79:
Nem akarok
 


@moncsika79:


Valamiért úgy emlékeztem, hogy már voltál. Az én memóriám sem a régi.

Mi tegnap voltunk dokinál a párommal. Van egy kis gyulladás, de azt mondja a doki, hogy ezzel együtt is megfoganhatok spontán. Csak persze nem tesz jót a katonáknak. Szóval nem reménytelen a helyzet, csak nem a legeslegideálisabb. 
Azért próbálkozunk. Meg most 3 hónapig kell szednie a gyógyszert, aztán elvileg már újra minden oké lesz. :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Teszteltem ma reggel....nincs babóca....de még meg sem jött.....nekem most valahogy minden balul sül el....Szép napot nektek!
 


@andrenoci és mindenki:


Fel a fejjel! Elindultunk egy úton, aztán egyszer csak célba érünk. lehet kis kerülővel, de célba érünk majd:)

Most kezdek ideges lenni. Minden testi jelem arra mutat hogy összeszedtem egy jó kis altesti gyulladást :( Holnap nőgyogyi-csak mond valamit. Már csak ez hiányzott az életembe, de legalább nem lázasodtam be.




Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:
Bízzunk a legjobban! Jobbulást neked. Velem vmi fura dolog történik. Kicsi szuri bal pf tájékán és mintha nedves lenne hirtelen a melltartóm.Fizikális? Nézem,egy csepp fejszerű vmi. Mi van?
 


@andrenoci:


Nekem akkor csinálta ezt mikor pajzsm.gyulladásom volt... Régesrég nem szoptattam már, és egyszer csak jött pár csepp, heteken át...Szóval lehet ez okozza.
Alig aludtam a doki miatt :( Tegnap annyira fájt hogy nem bítram kiszállni a kocsból :( jól összenyomkodja  hasam majd

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


manyinya neked jobbulást és jelentkez ha végeztél a dokinál!
andrenoci érdemes lenne neked is dokihoz menni mert valami felborulhatott a hormonjaidnál!Nem normális dolog hogy jön a cicidből valami!
Tegbap voltam nögyógyászati vizsgálaton,minden rendben!A párom sperma eredménye kb.ugyan olyan mint agusztusban,így inszeminációval megoldhatóa baba!Nekem kell m3g egy átjárhatósági,ami január elején lesz!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a dokin. Gyulladás :(
Úgy összenyomkodott hogy csak na, mondta hogy szervileg minden rendben. Egy rakat gyógyszert kaptam, de most már legalább tudom hogy a kiskatonák bizony nem bírhatták sokáig odabent...A ph sokat számít...
Most 1 hónap kúra, aztán januárban megyek vissza. Csak ne fájna ennyire a hasam :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:
Miért fáj?Ma ment a hasam,görcsöltem,vírus.Még most is.De voltam laborba, kivi vagyok az eredményre.Találkoztam a dokival,nagyon rendes volt. Utazási utalványt is adott. 21. Én Uh.


Móni...majd látjuk.
 


@andrenoci:


A vírus az nem jó...

Fájt bizony, még most sem 100-as. Az egész alhasi régió. Ezért is mentem el. Azt hittem ciszta és az nyom valamit, de nem.
Most várunk és ha meggyógyultam akkor jöhet a többi vizsgálat.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:


Szia! Már most jól vagyok, és a laborom is mesés.....remélem hogy jól kivehetőek az értékek
 


@andrenoci:


Aha, jól látszanak az értékek! Nekem január végén kell majd menni. Hát kíváncsi leszet a TSH- ra meg a többire...

Na most számolagttunk a párommal hogy végülis eddig nulla esélye volt a teherbeesésnek. A doki azt mondta legalább 3 hónap mire felépül a nyálkahártya (júli-aug-szept kilőve) Októberben a párom külföldön volt (október is kilőve) most meg a gyulladás (november kilőve). Szóval meg sem szólalok! Talán jövőre... De így legalább értem miért jön meg mindíg . Lassan kell egy 2016-ban babát tervezők topikot nyitnunk, ami elég szomorú.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:


Van ez a 2015 ősztől próbálkozók topik....lehet ott kellene folytatnunk. Ma voltam UH-n jobb oldalt van egy 13.5 mm-es tüsző, ami a doki szerint 1-2 napo belül megrepedhet.....szerintem meg már volt pé-m csak épp a bal oldali repedt meg. Lehet hülyén hangzik, de nem vitatkozom az orvossal, szorgosan dolgozunk a történeten továbbra is. Holnap kérek időpontot a szakrendelésre....am mindent rendben talált az uh-os orvos.

veled, veletek mi van?
 


Sziasztok! Jó tudni főleg ha valakinek van hajlama az ekcémára, hogy a babánál már a terhesség alatt van lehetőség a megelőzésre. http://protexin.hu/gyermekek/probiotikumok-hasznalataval-a-varandos-kismamak-csokkenthetik-a-gyermekuknel-kialakulo-ekcema-kockazatat
klara11
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek



szitakoto1915@gmail.com


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron