Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Október 17-én volt az utolsó menstruációm első napja.A ciklusom nagyjából 28-30 nap szokott lenni.Gyermekáldás érdekében a párommal okt.25,28,30 és nov 1-én és 2-án voltunk együtt.Ovulációm úgy gondolom nov.1-én vagy 2-án lehetett(vagy elöbb).Ma,nov.12-én csináltam egy tesztet(gabrielle)ami SAJNOS negativ lett.A kérdésem,hogy túl korán teszteltem,vagy már kimutatható a terhesség?Tüneteim:látványosan megnőttek a melleim,és fájnak is.Alhasi fájdalom pár napja és tejszerű folyás.Szombatra nem várom,szerintetek mikor tesztelhetek újra?Válaszaitokat előre is köszönöm!
 
 


Szia! Én úgy tudom 2 nappal előtte már kimutatja, azaz holnap :)) sok sikert!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok! 

 Haany, ha biztosra akarsz menni, akkor várd meg a nemvár utáni 1 hetet, akkor már eléggé valószínű, de h ha negatív esetleg, akkor se ess kétségbe. van hogy lassaban termeli a szervezet a HCG-t vagy a meágyazódás kicsit késöbb volt, menj el dokihoz esetleg, ha nem jön meg és megvannka a tünetek is még, én késé után 1 héttel voltam és a nődoki azt mondta, hogy lát valamit, a méhfalam is megvan duzzadva, de 2 hét múlva menjek el újra, de addig vérvétel( a vérből hamarabb kimutatják a HCG-t ) 2 hét múlva visszamentem, és már 7 hetes volt a kis ficánkám és dobogott a pici szive, oriási 13mm-es hosszal :) most 29 hkm vagyok és 1 gyönyörű picilány fészkelődik odabent :)

Nyugodj meg, nálam ugyan így kezdődött a terhességem, és én annyira bamba voltam hogy fel sem tűnt, hogy valami nem stimmel a dologgal, pedig akkor már késett 1 hete :)

További szép napot és sok sikert a babához :)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

@anncsa:


Szia!Köszi a válaszod,nagyon bíztató,amit írtál!Szeretnék már tesztelni nagyon,de félek is..Vasárnap reggel megcsinálom.akkor leszek 16dpo.De jó neked!Kitartást és sok boldogságot kívánok Nektek!:)
 
 


Sziasztok tudna valaki segíteni? Nagyon szeretnénk a párommal egy kis babát, de valahogy nem akar összejönni.  nem tudnátok tippeket adni hogy jöhetne össze minnél hamarabb?
 


Peteéréskor próbálkoztunk voltam nőgyógyásznál is és 10,5mm volt az endometriumom elvileg az elég a megtermékenyítéshez! A páromnak már van 1 gyereke ezért nem tudjuk mi lehet a probléma! ha tudnátok lécci segítsetek!
 


@anncsa:


Szia Ancsa!!!Ehhez mit szólsz? 2-3 percnél jelentkezett ez az aranyos halovány kis vonal!Jaaaj remélem Baba és nem valami szellemcsík...
 
 


Szia  haany! 

Nagyon szép csíkocskád van!! :) szerintem ez már bizony a baba, tesómnak a 45 nap körül volt ilyen csíkja és mostmár ott mászik a lábánál a kisfia! :) Gratulálok! De most nagyon vigyázz magadra, inkább pihenj, ülj le ha szúrkál, ne emelj semmit. Dokihoz meg sztem ráér elmenned még, mert én amikor voltam elsőnek kb ilyenkor akkor nemtudta megmondnai 100ra és idegeskedtem 2 hétig. Ha kibírod akkor sztem várj még 2 hetet a dokival,  de ha az megnyugtat csinálj még 1 tesztet holnap reggel esetleg! :) 

Nekem itt van a kiscsillagom: Kishableány :)   1513grammos a kis drágám :)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


@anncsa:


Jajj de drága!Milyen aranyos!Olyan mintha mosolyogna!Változatlanul fáj a hasam,talán most mégjobban,mint máskor.Remélem ez nem baj.Aludni sem tudok.Köszönöm a bíztatást,aranyos vagy!
 
 


Sziasztok!

Akkor ide is írok :))) Ugyanaz a helyzetem, mint haany-nak, ezt tudja is ;)
Holnap van a "nem várt", de ma csináltam egy tesztet. Biztató, de számomra hihetetlen. Lehet valamit rosszul csináltam, vagy rosszkor, vagy nem is tudom. Még mindig vannak nekem is fájdalmaim, mintha meg akarna jönni, már nagyon "idegesít".
Vélemények? :)
 


Sziasztok akkor tudtok valami tanácsot adni hogy jöhetne össze nekünk a pici már nagyon szeretnénk de nem akar valahogy összejönni!  már 2* is írtam de nem reagált senki! ha van valami jó tanácsotok létszi segítsetek! köszi
 


KEdves Cintia!

Hát én nem szolgálhatok semmi tanáccsal, ha valóban jön, akkor csak úgy egyszerűen jön. Én nagyon érzem, ha peteérésem van, azért akkor többször összebújtunk. Igazából ennyi.
 


Köszönöm hogy válaszoltál! Remélem minnél hamarabb összejön :)
 


Én biztos vagyok benne!! :)))
 


Sziasztok!

Mi Május óta vagyunk a projekten eddig eredménytelenül

Először csak lh tesztet vettem h behatároljam a PÉt.
Utána jött a palástfű és a cickafark tea hátha segít...
Meg persze számoltam a napokat. SZóval túlságosan belemerültem és nagyon rágörcsöltem.

Most eltettem mindent, semmi teszt, számolás meg tea. Mert már másról nem is szólt az egész.
Remélem minnél hamarabb sikerül.
Mielőtt belefogtunk a projektbe voltam nőgyogyinál, minden ok nálam, párom még nem volt orvosnál.

Gratulálok a pozitív tesztekhez és a picurhoz!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Szia Szappanka!!!
Nagyon örülök Neked!!!!Ne izgulj,mindent jól csináltál!!!Ez maximálisan pozitiv.Erős a vonalad!Gondoltam rád tegnap is,és ma rá is akartam kérdezni!!!A hasfájás/görcsök állítólag "normálisak".NÉZD!

Terhesség hasfájás, alhasi görcsök


Sok terhes nőt rémíthet meg a várandósság során jelentkező erősebb-gyengébb hasi fájdalom. Ez az ijedtség akkor tud igazán betetőzni, amikor ismerőseit kikérdezve a tanácstalan kismama azzal szembesül, barátnői terhessége teljesen „hasfájásmentes" volt. Valóban van okunk aggodalomra, vagy ez a fájdalom is csak egy a várandósság során tapasztalható kellemetlen, ugyanakkor veszélytelen tünetek közül? Erre a kérdésre szeretnénk ezúttal választ adni.

-- >> Így készülj a babára! Katt! - >>


Először is hasznos tudni, hogy egyáltalán nem ritka jelenség a terhesség kezdeti szakaszában (az első harmadban) fellépő, enyhén görcsölő, szúró vagy nyilalló érzés az alhas tájékán. Ennek magyarázata, hogy a méh felkészül a későbbi méretváltozásra: a méhizomzat időnként összehúzódik, ami a méhszalagok feszülésével jár. Ebben az esetben tehát teljesen normális jelenség zajlik le testünkben, és mivel az oly jellegzetes „reggeli rosszulét" se jelentkezik minden terhesség során, érthető hogy ez is „kismamafüggő"; nem mindenki tapasztalja ezt az apró kellemetlenséget.

Azonban mégis érdemes szólni erről a terhesgondozáson, egyrészt magunk megnyugtatására, másrészt mert ritkán ugyan, de súlyos problémák (például méhen kívüli terhesség vagy kitágult méhszáj) jele is lehet a hasfájás. Ha pedig erős, éles fájdalmat észlelnénk, amit esetleg vérzés kísér, haladéktalanul forduljunk orvoshoz! 

Előrehaladott terhességnél szintén azonnali kivizsgálásnak kell következnie, ha a fenti tüneteket észleljük, mivel elképzelhető, hogy a méhszáj nyílásának tudható be a fájdalom.

A terhesség korai szakaszában a hasfájást gyakran okozza a túlzott stressz és fáradtság, figyeljünk hát oda testünk jelzésére, amivel a babát és minket akar megvédeni! Pihenjünk sokat várandósságunk alatt, a görcsölő érzés fellépésekor feküdjünk le húsz percre!

Szedjünk magnéziumot, ez ellazító hatással van a méh izmaira is.








 
 
 


A hét vége felé fogok orvoshoz menni,addig is úgy izgulok!!!
 
 


Szia Nyuszifül!

Így már biztosan sikerülni fog,nagyon szurkolok Neked!Fontos,hogy legyél kiegyensúlyozott,nyugodt,és ne görcsölj rá  a dologra!Kitartás,legyen szép napod!!!
 
 


Kösziiiii Haany!!!!!! :))))
 


Sziasztok! 

Gratula a pozitív tesztekhez! Aki meg még vár rá annak sok sikert! :)

Nálunk ez az alhasi görcs ugyan úgy megvolt, mint nálatok, ez a "mintha meg akarna jönni" érzés. Ne aggódjatok, ez a beágyazódás miatt is lehet, a szervezetetek emlékezhet arra, hogy megkéne jönnie, amiatt is. Nekem pl a mai napig vannak szúrkálások, de amíg az elején a beágyazódás meg a hormonok miatt, utánna a méh nagyobbodása miatt is szúrkálhat, fájdogálhat, mostmár meg az egyre erősődő rúgások miatt. Szokott néha keményedni is, de akkor beveszek 2-3 Magne B6-ot, lefekszem, felteszem a lábaimat és pihenek. A Magne B6-ot nyugodtan szedhetitek napi rendszerességgel és amikor görcsöl fáj lehet bevenni belőle extra adagokat. 17 hetesen voltam kórházban mert akkor nagyon begörcsöltem (nem kell megijedni, rosszul reagáltam 2 eléggé rossz hírre, meg n amúgy is sztresszelős típus vagyok) és ott mondták h nyugodtan napi 3szor 2 tabit lehet szedni, nem kell halgatni a patikusokra, mivel az a nem terhesekre vonatkozik általában, de persze mindneki kérdezze meg a saját orvosát erről. Nekem saját tapasztalat, orvosi vélemény és tesóm tapasztalatiból jött össze, hogy hogyan és mennyit szedjek.
Minden pocakosnak nagyon boldog babavárást és SOK pihenést kívánok. Addig aludjatok amíg tudtok, nem vicc, nekem már most nehezen megy! :) És élvezzétek ki minden percét, ne akarjátok sürgetni a dolgot, nagyon hamar eljön a vége, én is most tudtam meg és már 30 hetes leszek, innentől meg már tényleg nincs sok! :)
Akik meg még várnak a babóra!! NYUGI! Ha szeretne jönni fog, ha régóta próbálkoztok és még semmi, az nem azt jelenti, hogy van valami baj veletek vagy a párotokkal. Az is lehet, hogy túl sokat gondoltok rá, túl sokat görcsöltök rá. Ne számolgassatok meg hőmérő meg a mittom én mi, ne arról szóljon az együttlét, hogy "na talán most", meg "most kell csinálni mert most van peteérésem"(ez a férfiaknak eléggé nagy sztressz, ez a kötelező teljesítés, a spermiumoknak sem túl jó). Az rég rossz, ha csak azért vagytok a párotokkal, hogy összejöjjön és nem azért mert szeretitek egymást. Tudjátok "Szerelemgyerek" :) ez legyen elöttetek. Hamarabb összejön!! És tudom nehéz, de amíg nem késik addig nem szabad rástresszelni meg állandóan ezen gondokozni. Hogy görcsöl tuti megjön (hát nem tuti nekem is görcsölt és  ha jól olvastam van itt 2 pocakos kismami akinek görcsölt), az is lehet, hogy csak beágyazódik éppen! Ha késik akkor teszteljetek, sokkal nagyobb rá az esély. És nem lesz az, hogy teszteltek a nemvárt elött, negatív aztán bizakodtok hogy hátha csak korai, aztán megjön. Felesleges sztressz. Ha összejött úgyis késik, ha késik valószínű, hogy már elég nagy , hogy kimutassa a teszt. Ha még akkor is negatív, várjatok pár napot, ha még mindig nem jön meg akkor új teszt, ha semmi még akkor sem akkor meg doki. 

Bocsi hogy ilyen hosszan írtam, de volt itt több kérdés, hogy mit tegyetek, hogy összejöjjön a pici. Én nem akarom senkinek megmondani, hogy mit csináljon, de ti kértetek tanácsot. Senkit sem akartam megbánatni, előre szólok!! :) Ez az én véleményem. Nem tesz jót a stressz!! Amúgy se, de ha babát akarsz akkor meg főleg!! Szóval csak NYUGI csajok! És szerelmeskedni tessék ne babátgyártani! Hamarabb lesz eredmény! :)

Mindenkinek SOK-SOK-SOk sikert!!!! :)

További szép napot! :)

anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


@anncsa:


Nagyon cuki vagy!! :))) Én ma beszéltem a telefonon az orvossal, ő is ugyanúgy ezt a Magne B6-ot mondta, már be is vettem ma kettőt. :)
Neked is sok boldogságot a babához. Várunk majd eredményeket, képeket. :)))

u.i.: Ti jártok valahova kismama tortára?
 


Szappanka:

 nálam idáig a nagyon görcsölős napokon a 10 volt asszem a rekord, szóval semmi baj nem lesz h ha szeded gyakran, és az első 3 hónapban a folsavat is lehet szedni, napi 1-et

amúgy nemtudom, hogy átestetek e ezen a vírusos dolgon, ezen a hányós hasmenős lázas dolgon... nekem sikerült, világomról nem tudtam hétfőn, ha még elötte álltok és lecsapna rátok is... na arra is Magne B6!!! B6 hányingerre jó a magnézium meg a görcsökre ami a hányástól meg hasmenéstől előfordulhat, és nálatok talán még veszélyesebb lehet, nálam is persze, be ne induljon a szülés, de nektek meg el ne menjen a csöppség
A forró fürdőt, meg amúgy is a fürdőzést felejtsétek el minimum a terhesség első 3 hónapjában!! Mondjuk a forró fürdő utánana sem ajánlatos! Csak tusolás, tudom aki a kádhoz szokott annak nehéz, de ez tényleg fontos, uszodába ilyesmi nemtudom jártok-e de oda is csak akkor mennék, ha az orvos engedi, de viszont termál meg gyógyvíz az tuti kizárva! Tudom nem kérdezte senki ezeket, de gondoltam hátha valaki nem tudja ezeket és tervezett valami ilyesmit mostanában. Nekem ezek az infok sokat segítettek, mivel első babás lévén igen tudatlan voltam! ha van valami kérdésetek szivesen segítek akárkinek, mármint ha van szükség az "okoskodásomra". :)

További szép estét nektek!

anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Szükség van!!!!! Nekem legalábbis mindenképp.... ;))
 


Sziasztok!
Szívesen olvasok én is tanácsokat, első babára készülünk 
Egyedül annyi a tapasztalatom h a két unokahugomra vigyáztam nagyon sokat kezdetektől fogva.Most már "nagyok" 12 és14 évesek, de a mai napig igénylik hogy menjek velük sok helyre vagy csak legyek ott mellettük 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Nyuszifül én még gyereket se láttam :p én vagyok a család legfiatalabb tagja, hisz senkinek sehol baba, tehát unokahugik/öcsik sincsenek :D
 


Na igen a kisfiúkkal lehet hadilábon állnék 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Sziasztok! Èn mèg ùj vagyok itt. A történetünk a következő. Több mint egy éve pròbàlkozunk lassan màsfèl. Januàrban kèszülünk nagyobb kivizsgàlàsra menni hogy a pàromat is kivizsgàlhasàg ès engem is. Èn màr voltam àltalános kivizsgàlàson ahol azt mondtàk nincs cisztàm ès peteèrèsem is van. Valahogy mègsem sikerül ès egyre csalodotabb vagyok.
Tanàcsot szeretnèk kèrni tőletek.
Ez a hònapom ùgy alakult hogy kèsett két nspot igy hát ùgy döntöttem biztos ami biztos elkezdek jòsteszteket csinálni. 29 naposak a ciklusaim a 30. Naptòl kezdtem. 30 napon pozitiv, 31.is pozitiv egyforma erőssègű! Viszont ma reggelre lett ròzsaszin folyàsom. Olyan mint ha vizes lenne. Nem erős, nem görcsölök nem fàj a hasam mint àltalàban ilyenkor. Csináltam ennek ellenère is mégegy jòstesztet és az is pozitiv mint az előző kettő. Van valakinek erről valami tapasztalata? Tanàcsa? Vèlemènye?
brendon9087
Amorbach
 
 


Brendon!

ha még eddig nem jött meg, menj el nőgyógyhoz, ott többet tudnak mondani. 
Elvileg terhességkor megváltozik a folyás, de nézesd meg magad minnél előbb.

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


 Sziasztok!!


A férjemmel mi is nagyon szeretnénk kis pocaklakót!2 nap múlva lenne a nem várt. Remélem helyette két csík lesz! Ahogy olvastam, sokatoknak alhasi görcsök, szurkálások voltak mielőtt megtudtátok a jó hírt! Nekem kb a peteérés után egy héttel kezdődött az érzés. Először enyhe görcs most meg éles szurkálás. A mellem nehéz és érzékeny, na meg a hangulatom is. Ingerlékeny vagyok meg sírós, amúgy jó kedvű vidám! 


Szerintetek ezek jó jelek?


"Minden nap egy új lehetőség arra, hogy csodát teremts!"
 


Eszanita!
Sztem ha a melled nagyon érzékeny, és nehéz, talán már jelez vmit (v Vkit). Más tünetet nem érzel? Pl sűrű vizelési inger, stb?
CSináltál már tesztet?

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Eszanita!
Sztem ha a melled nagyon érzékeny, és nehéz, talán már jelez vmit (v Vkit). Más tünetet nem érzel? Pl sűrű vizelési inger, stb?
CSináltál már tesztet?

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
 
 


Nyuszifül82! Nagyon reménykedtem egészen szombat délutánig! Mondjuk a hőm már jelezte reggel, hogy itt már nem lesz baba, de a remény hal meg utoljára!Aztán meg is jött! :( Egy nap lelkizés, aztán új erő és mostmár itt is kiadhatom magamból a dolgokat, ez olyan jól esik.Mert kezdek mindenkit magam körül elüldözni és idegesíteni pl munkatársak. Közben beléptem a zárt csoportba, ott folyt köv! :)


"Minden nap egy új lehetőség arra, hogy csodát teremts!"
 


Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Szóval Párommal kistesó projekten vagyunk és november 8-án volt meg utoljára. Aktívan készült a kistesó. Ovulációs kalkulátor szerint próbálkoztunk. Sajnos májusban elment egy 5 hetes babánk. Most pont mikuláskor kellett volna megjönnie, hozzáteszem 3 hete folyamatosan tüneteim vannak, (pocakom felpuffadva, hangulat ingadozás fáradékonyság, hányinger mellfeszülés, ezek soha nem voltak menzesz előtti tünetek) Most 8-án elkezdtem görcsölni kicsit meg vérezni. Bevettem gyógyszert lefeküdtem és el is aludtam. Mikor felkeltem semmi vérzésem nem volt és nem is fájt a hasam (15:00 körül volt) Estére megint elkezdett azóta enyhén, nagyon enyhén vérzek. Viszont a tüneteim megvannak. Persze megyek orvoshoz ha eza vérezgetés elmúlik, de nem tudom, most nagyon bizonytalan vagyok, hogy baba lehet-e még a dologban.
Előre is köszönöm!


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, hogy nyitottátok ezt a fórumot. Nagyon jó olvasni olyanokról, akik szintén gyereket szeretnének, és olvasni ahogy vártok, mert én is így várok minden nap. Nem tudom, ki mennyire olvassa a hozzászólásokat, de ha olvassátok, akkor nagyon érdekelne, mi lett veled, brendon9087? Írtad, hogy pozitív lett a teszted, mik azóta a tüneteid? Dokinál voltál már emiatt? Verus92, sajnos érdemben segíteni nem tudok, csak szurkolni, hogy összejöjjön. Tart még a vérzés? Haany, veled mi lett? Minden rendben van? A bejegyzésed odáig tartott, hogy mész orvoshoz. 
Sziasztok!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron