Új privát üzeneted érkezett!

Szia hallottam hogy 2 béranya is át vert. Én nem tenném. Terhes vagyok. És inkább valakinek olyannak adnám oda, mint hogy az állam vigye el. Találozhatnánk személyesen. De még a héten ha lehetséges.
 


Szia hallottam hogy 2 béranya is át vert. Én nem tenném. Terhes vagyok. És inkább valakinek olyannak adnám oda, mint hogy az állam vigye el. Találozhatnánk személyesen. De még a héten ha lehetséges.
 


Aki írt hogy veük is felvéteném kapcsolatot az írjon emailt knollvioletta92@gmail.com címre s ott megbeszéljük
 

 
 

Sziasztok a telőm nem enged üzit írni. Egyszer sikerült de akkor is rosszul írta a telszámot. Ha érdekel hivjatok. 06209723382
 


Kedves Leendő Szülők!

A 30-as éveimben járok, és szeretnék béranyaként segíteni az arra rászoruló pároknak, mivel tudom, hogy milyen nehéz egy ilyen helyzetben segítséget kapni.
Természetesen bármilyen kérdésre válaszolok, keressenek bizalommal.

Adele
 
 


Kedves Leendő Szülők!

A 30-as éveimben járok, és szeretnék béranyaként segíteni az arra rászoruló pároknak, mivel tudom, hogy milyen nehéz egy ilyen helyzetben segítséget kapni.
Természetesen bármilyen kérdésre válaszolok, keressenek bizalommal.

Adele
 
 


Kedves leendő anyukák, apukák!

Az email címem megváltozott, kérem, hogy a babyproject2020 email címen keressenek.

Adele
 
 


Kedves Kismama! Amennyiben olyan helyzetbe kerültél hogy születendő gyermeked nem tudod megtartani kérlek vedd fel velem a kapcsolatot lillanagy353@gmail.com, vagy 06202252019.
 


Tapasztalt, magyar származású bérmami vagyok, újból segítenék gyermektelenséggel küzdő pároknak, friss leletekkel, referenciával rendelkezem.Csak előleggel vállalom.Érdeklődni: tutidonor@freemail.hu
tutidonor
szd
 
 


Kedves kismama!

Tudom, hogy nagyon nehéz elvenni egy kislélek életét, es ezt nem teszi szivesen senki, de vannak olyan helyzetek amikor nincs más választás. Hogyha esetleg ilyen helyzetbe kerültél, nyugodtan vedd fel velem a kapcsolatot. A lehető legtökéletesebb es biztonságosabb eletet teremtenenk meg a kisbaba számára. Es nem utolsó sorban hatalmas boldogsagot adnál az eletunkbe. Ne félj felkeresni. Beszéljünk
Ahol elérsz : kamillahercz@gmail.com


26 éves, káros szenvedélyektől mentes 2 gyermekes anyuka vagyok. A legkisebb babám idén januárban született, papírokkal tudom igazolni, hogy egészséges, valamint minden komplikáció mentes volt. csillagfa1002@protonmail.com
 


Kedves Fórumozók! 
Kérlek segítsetek!
Nagyon-nagyon régóta, 19 éve szeretnénk kisbabát. Egy inszemináción és 10 lombikkezelésen túl sem tudtuk feladni az álmunkat, így megpróbáltunk örökbefogadni, de sajnos az sem sikerült. A külföldi, ügynökségen keresztüli béranyaságra nem volt anyagi keretünk, de ezelőtt 5 évvel hallottunk róla, hogy Magyarországon is működik ez ügynökségek nélkül, pusztán a kölcsönös bizalomra építve. Azóta keresünk a különböző fórumokon egy megfelelő mamit, de mindezidáig teljesen sikertelenül, sőt... Eddig négyszer vertek át minket, kétszer pénzzel, az utolsó két alkalommal viszont idejében észrevettük a szándékot és megúsztuk anyagi veszteségek nélkül. És még mindig nem adtuk fel!
Kérem, hogy jelentkezzen az a nő, anya, béranya, aki van annyira becsületes, hogy ebben a rettenetesen szomorú és kiszolgáltatott helyzetben nem él vissza a kiszolgáltatott helyzetünkkel és valóban teljesíti azt, amit vállal, legyen szíves jelentkezzen és segítsen megvalósítani az álmunkat!
Sajnos az ez idő alatt elszenvedett veszteségeink megtanítottak minket néhány dologra ezzel az üggyel kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várom, akik nem kérnek előleget és nem zavarja őket, ha ott akarunk lenni a vizsgálatokon.


Kedves gyermekáldásra váró párok!
Szívesen segítenék olyan párnak, akik nagyon rég óta vágynak gyermekre, de valamiért mégsem érkezik meg hozzájuk a baba.
32 éves, 2 gyermekes anyuka vagyok, a nagylányom 8 éves, a kicsi nemsokára tölti a 3.életévét.
Problémamentes terhességeim és szüléseim voltak, mindkét gyermekem időre született.
Nem dohányzom, nem iszom, nincsen vele született betegségem nekem sem és a gyermekeiknek sem.
Leinformalható, becsületes család vagyunk, ez lenne nekem az első béranyaságom.
A továbbiakat ezen az e-mail címen tudjuk megbeszélni: csillagfeny11.11@gmail.com


@csillagfeny88:
Szia! Az lenne a kérdésem hogy petesejt donort is válasz?
 


Kihordó mamit keresünk akár azonnali kezdéshez! Privát üzenet itt a fórumon vagy az eredemenyek2021@freemail.hu email címen. Köszönjük!
 


Kedves Babáravágyó pár!

Béranyaságot vállalnék!

Régóta keresek egy olyan párt akivel hasonlóak az elképzeléseink és egymás segítségére lehetnénk.Sajnos utóbbi alkalommal azt gondoltam meg is találtam,majd pár hónap közös "munka" után visszaléptek,ami számomra érthetetlen.
Kicsit rólam :34 éves vagyok, 1 gyermekem van aki 13 éves,egészségesek vagyunk a terhesség komplikáció mentesen zajlott.Egy alkalommal voltam már bérmami 2014-ben,a családdal azóta is távoli,de jó kapcsolatot ápolunk.
Tapasztalt bérmamiként már megtudom ítélni,mik az elvárásaim a párral kapcsolatban,mik azok amire érdemes felkészülnöm/felkészülnünk.
Biztos egzisztenciával rendelkező párt keresek,akik között a kapcsolat is megrengethetetlenül stabil.
tutidonor@freemail.hu
tutidonor
szd
 
 


Sziasztok szivesen segitenék gyermektelen párnak csak komoly emberek jelentkezését várom 06702727031
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


@kisvuk0508:
Szia irtam is de hivj bátran 06702727031
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Sziasztok bèranyát keresünk párommal akár azonnali kezdéssel! Lehetőleg olyan bèranyát keresünk akinek van már legalább egy vagy kettő gyermeke , egészségesen èl, nincs genetikai betegsége , rendszeresen jár nőgyógyászati vizsgálatokra ! Itt az email címem : ciculi1993@citromail.hu
Csak komoly elszánt bèranya legyen aki felkeres minket !
 


Sziasztok béranyaságot válalok !van 2 gyermekem csak komoly pár jelentkezését várom.
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Sziasztok béranyaságot válalok !van 2 gyermekem csak komoly pár jelentkezését várom.mazsola20121228@gmail.com
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron