Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Hölgyek /Lányok/ Asszonyok és mindenki aki érdekelt a Meddőség terén illetve szükségetek van bér esetleg dajkaanyára vagy csak petesejtre esetleg inszemináción gondolkodtok írjatok.
Elmult 8éve hogy folalkozom ezen témával mely érinti az anyagi jogi és orvosi részét is.
Sajnos nem szabad hinni mindenkinek. Sem a jelentkezőknek sem az orvosoknak.
2014donor@citromail.hu
2014donor
Magyarország
 
 


Szia! Nekem lenne néhány klrdésem, itt feltehetem, vagy esetleg privátban?
 
 


keszter34@freemail.hu-ra várom azok jelentkezését,akiket hozzám hasonlóan Vásári Alexandra teveli lakos anyagilag megkárosított.Vannak 'lányai',akik szintén ezzel foglalkoznak Tolna megyéből.(petesejtdonor,béranyaság).minél többen vagyunk annál jobb...

keszter34
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Sziasztok23 éves vagyok van egy kétéves kisfiam szivesen lennék béranya csak komoly jelentkezöt várok a mazsola2012@citromail.huoldalamra vagy 06703509489 számomon



Kedves Mindenki!
Szívesen segítenék olyan megbízható, szavatartó Párnak/Úriembernek, aki nagyon szeretne babát, és ezért cserébe nekem meg anyagilag segítene.
Én egy egészséges, káros szenvedélyektől mentes (nem dohányzom, nem alkohlizálok, nem drogozom), fehérbőrű, magyar származású, megbízható, karcsú, hosszúhajú lány vagyok. Kérem, csak olyan írjon, aki elszánt, vacillálók kíméljenek! Váltsuk valóra közösen ezt a szép "álmot", varázsoljuk elő a babát:-) Férfi is nyugodtan írjon, nem harapok!
babavarazs2014@gmail.com


 
 


Kedves Mindenki!
Szívesen segítenék olyan megbízható, szavatartó Párnak/Úriembernek, aki nagyon szeretne babát, és ezért cserébe nekem meg anyagilag segítene,
Én egy egészséges, káros szenvedélyektől mentes (nem dohányzom, nem alkoholizálok, nem drogozom), fehérbőrű, magyar származású lány vagyok. Kérem, csak olyan írjon, aki elszánt! Férfi is nyugodtan írjon, nem harapok!
babavarazs2014@gmail.com
 


Béranyát (dajkaanyát) keresek.  Jelentkezés: riziksz@freemail.hu

 
 



 
Még egyszer segítenék egy babára váró párnak vagy egyedül állónak.  Magamról csak annyit írok egyenlőre, hogy már voltam életadó mami, saját petesejtemet inszeminációval termékenyítették meg.Mivel nem élek kapcsolatban, a baba apukája apasági nyilatkozatot tett, így elkerültük a felesleges adminisztrációs köröket.

Nem árulok zsákba macskát,40 éves vagyok, de ezt inkább előnynek éreztem, mivel a szülészorvosom, akihez már 20 éve járok és 14 éve nála szültem a fiamat minden olyan vizsgálatra elküldött,ami különben sok pénzbe került volna és nagyon megnyugtató volt, hogy elvégezték.A várandósságokat nagyon élveztem, nem voltam rosszul,végig dolgoztam,a szülés minden esetben könnyen, gyorsan zajlott.

Budapesten élek 15 éves nagy fiammal, akit egyedül nevelek, főiskolai diplomám van,dolgozom, biztos állásom van, autóm, lakásom is van,amin lakáshitel van, ezért vállaltam el a bérmamiságot.Nem iszom alkoholt,nem dohányzom,egészségesen élek.
Ha szimpatikusnak találsz,kérlek írj,hogy beszélhessünk, valakierkezik@gmail.com


 
 


Sziasztok,

Nekünk is petesejtdonorra lenne szükségünk.  
35 év alatti, egészséges, lehetőleg gyermekes, nem sokszoros donor de elhatározott, értelmes (!) és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk.
(Ha szőkés, kék szemű és nem túl magas vagy, annak külön örülünk.)
Budapesti kivizsgálás és ügyintézés.  

Kérjük, az alábbi e-mail címre írj, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.
legyenbaba@citromail.hu
(Komolyan gondoljuk, átverésre játszó akárkik kíméljenek, mi nem az ő esetük vagyunk!)


Sziasztok,

Nekünk is petesejtdonorra lenne szükségünk.4sikertelen lombik kezelés, petefészek kimerülés miatt.
Anonim, 35 év alatti, egészséges, gyermekes, határozott hölgy jelentkezését várjuk.Bp-i Intézetbe lenne a vizsgálat.

amina787@freemail.hu  email címen vagyunk elérhetőek.Köszönjük.

 
 


sziasztok

petesejtdonorra lenne szükségem,
egyenlőre fagyasztani szeretném,
komoly jelentkezőket várok,
 


Sziasztok!

Egyedülálló férfiként szeretnék egy béranyát találni. Ha van itt ilyen kérem írjon a szeretnekgyereket@gmail.com-ra. Csak komoly leveleket várok!


Köszönöm!

 


Sziasztok! Szivesen lennèk petesejt donor! Nyugodtan irjatok!
 


Sziasztok!

Béranyát keresek kihordandó gyermekemnek, mivel nekem nem sikerült. Kérem írjon,aki a kölcsönös segítség reményében belevágna velem a közös projektbe.

panczelos@gmail.com

 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék nyújtani olyan pároknak akiknek nem lehet babájuk, de nagyon szerenének! 24 éves Budapest környéki magyar hölgy vagyok,van egy párom,és egy csodaszép 18hónapos kislányom! Nem iszom,nem dohányzom,nem drogozom,és nem élek zülött életet. Amikor csak időm engedi sportolok.
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom,  akinek tényleg nincs más esélyük egy saját picúrra! Fontos számomra a diszkréció! Erkölcsi okok miatt a petesejt donáció nálam nem járható út, tehát mindenképpen szeretném ha a pár lenne a vérszerinti szülő!


Két dolog miatt vállalnám ezt az amúgy számomra  megtisztelő dajkaanyaságot! Természetesen (nem szeretnék hamis illuziót kelteni) egy részt az anyagi vonzata miatt amit a saját házunk megvásárlására fordítanánk,másrészt pedig mert együtt érzek azokkal az anyákkal,apákkal,párokkal akiknek minden vágyuk egy saját baba,de a sors nem adja meg nekik!
Kérlek keressetek bizalommal! Emailban szívesen küldök fotót is magamról!
Email címem: m.liliana29@freemail.hu
 
 


Sziasztok! Segitsèget szeretnèk tőletek!
Mit tudok tenni ha egy hölgyet donorságra megkerestem de átvert?
Orvosi vizsgálatra kèrt előre pènzt de aztán szemèlyes találkozora nem jott el eltünt :(
 
 


















Mi egy Vas megyei házaspár vagyunk, és csak petesejt donorral lehetnek gyermekeink. Várjuk olyan önfeláldozó,komoly, 35 év alatti édesanyák jelentkezését, akivel kölcsönösen segíthetünk egymáson!E-mail:babavaras2015@gmail.com







 


 


Sziasztok ! Mi is petesejt donort keresünk . Sajnos nállam is petefészek kimerülést diagnosztizáltak . A családhoz nem tudunk fordulni . Ha valaki komoly segítő szándékkal fordulna hozzánk megköszönnénk . Párommal minden oké csak velem van gond sajnos . Amit keresünk az egy fiatal vidám fekete hajú barna szemű ,hölgy 35 alatt legalább 1 gyerekes anyuka ,aki tudna segíteni ,mi kb okt -november körül szeretnénk tervezni a kezdést . Nem keresünk modell alkatú hölgyet :) Kerek pofi nem  hátrány :)                                                              email cím :szibolya75@gmail.com
ibi75
Győr
 
 


Sziasztok! 33 éves diplomás nő vagyok két kislány anyukaja, anonim adományozást vállalok lehetőleg a BMC-ben. Részleteket megbeszélhetjük itt: gyermektelen@citromail.hu


SZULJ HELYETTEM!!!
Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.
szitakoto1915@gmail.com



Sziasztok,

Mi is petesejt-donort szeretnénk találni.  
Egészséges, 35 év (ha lehet 30 év) alatti, már gyermekes, intelligens, elhatározott és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk, aki donációs programban még NEM vett részt.


Ha hozzánk hasonlóan szőkés, kék/zöld szemű vagy, annak külön örülünk :)
A kivizsgálás és ügyintézés Budapesten lenne.

Kérjük, az alábbi e-mail címre írj, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.
legyenbaba@citromail.hu 

 


@nettyb:


Szerintem jogilag nem sok mindent lehet tenni.
De legalább a nevét/felhasználónevét, egyéb adatait feltehetnéd ide, hogy mást már nehezebben tudjon átverni.
Köszi.
 


SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.

szitakoto1915@gmail.com


SZULJ HELYETTEM!!!

Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.

szitakoto1915@gmail.com


Sziasztok. Béranyaságot vállalnék. 26 éves vagyok, igaz külföldön élek de egy ilyen helyzetben ez szerintem nem számít. Nekem már van egy gyönyörű 3 éves lányom. Egy hibás vizsgálat miatt évekkel ezelőtt azt mondták hogy nem lehet gyerekem. Átérzem az itteni nők helyzetét. Barna hajam van, enyhén hullámos, barna haj, 170 cm, a súlyom változik. Mindig 60 kg voltam, aztán a terhesség alatt adtam a jónak, ( amit megkívántam megettem) és így sikerült egy egészséges kislányt összehozni. Az ő testsúja is normális. Férjnél vagyok, de a magunk részére már nem is szeretnénk több gyereket. Sajnos az anyagi helyzetünk még így se jó hogy Németországban élünk.
 
 


Sziasztok. Béranyaságot vállalnék. 26 éves vagyok, igaz külföldön élek de egy ilyen helyzetben ez szerintem nem számít. Nekem már van egy gyönyörű 3 éves lányom. Egy hibás vizsgálat miatt évekkel ezelőtt azt mondták hogy nem lehet gyerekem. Átérzem az itteni nők helyzetét. Barna hajam van, enyhén hullámos, barna haj, 170 cm, a súlyom változik. Mindig 60 kg voltam, aztán a terhesség alatt adtam a jónak, ( amit megkívántam megettem) és így sikerült egy egészséges kislányt összehozni. Az ő testsúja is normális. Férjnél vagyok, de a magunk részére már nem is szeretnénk több gyereket. Sajnos az anyagi helyzetünk még így se jó hogy Németországban élünk. Kölcsönös segítséget szeretnék. Csak komoly emberek jelentkezését várom akik nem gondolják meg magukat félidőben, és persze olyanokat akiknél jó helye lenne egy csöppségnek. Ez a elsődleges szempontom
 
 


Sziasztok!

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek






Üdvözlök mindenkit!
36 éves káros szenvedélyektől mentes, 3 gyönyörű, okos gyermek édesanyja vagyok.
Szivesen segítenék olyan pároknak akiknek valamilyen egészségügyi okok miatt sajnos nem lehet saját gyermekük.
Keressenek bátran ha segíthetek béranyaként, hogy boldogabb családi életet élhessenek.
Elérhetőségem: karaszandrea1980@gmail.com
Üdvözlettel: Andrea



Sziasztok.
20 eves telt szep arcu barna haju kek szemu lany vagyok.
Olyan parnak segitek mint beranya akik tenyleg szeretnenek egy picurkat es mindent megadnanak neki.
jonascintia1996@gmail.com


Sziasztok, beranyasagra jelentkeznek:) nemagolyahozza@freemail.hu emailre bátran irjatok,mindent megbeszélünk! 26eves, budapesti lany vagyok.


@babavaras:
Sikerült találkozok?:)


Sziasztok! Én  38  éves, 1  gyermekemet   egyedül  nevelő  anya  vagyok. Teljesen  egészséges, átlagos   életet  élek. Nem  dohányzom,  nem  iszom. Világos  hajam,  kék  szemem  van. Természetesen  magyar  vagyok. Szívesen   lennék  béranya. Kérem,  hogy   csak szavatartó,  megbízható emberek   írjanak. Remélem  tudunk  egymásnak  segíteni! :)
email címem: babaangyal13@gmail.com
babaangyal
Debrecen
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Megbízható házaspár keres egy olyan bérmamát, akinek van már saját gyermeke, és minden egészségügyi adata alapján alkalmas a vállalásra:-) Nagyon örülnénk a jelentkezésnek, az anyagi lehetőségeink adottak:-) Bemutatkozó leveleket a babavarazs70@gmail.com címre várunk.
babavarazs70
Budapest III. kerület
 
 


Petesejt donort keresünk budapesti beavatkozáshoz. Sok minden szomorú dolog történt már velünk babatémában a férjemmel, így kérem, csak olyan írjon, aki komolyan gondolja, esetleg már volt donor. Intelligens, 35 alatti, gyermekkel rendelkező nőt keresünk. Jelentkezést a bodnaragnes0105@gmail.com-ra várok rövid bemutatkozással, ha lehet, fotóval.


7.000.000Ft es minden egyeb koltseget fizetek!!!


Olyan anyukat keresek aki legalabb mar egyszer es 5 evnel regebben szult. Szoke vagy szokesbarna haju, magyar anyuka aki 38 evesnel nem oregebb es sajat petesejttel vallalna egy terhesseget.
7.000.000Ft. es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Megbízható házaspár (saját petesejt van!) béranyát keres, 35 év alatti, gyermekkel rendelkező (lehetőleg 3-4 évnél régebben szült), fehér bőrű magyar nő személyében. Legyen káros szenvedélyektől mentes, egészséges.
Anyagiak nem akadály, meg fogunk egyezni!
Sürgős!
Kérem keressen a kesildi111@gmail.com címen!
chloe111
Budapest II. kerület
 
 


@picuri24:


szia ha tudnál adni egy telefon számot akkor vissza hivnálak. Katinka
 
 


Petesejt donor programot vállalnék!!!!!

Kedves Fórumozók!Ismét petesejt donor programot vállalnék,30 év alatti,teljesen egészséges,örökletes betegségektől is mentes,gyermekes édesanya vagyok,barna hajú és barna szemű.Kétszer "adományoztam" eddig,nagyon jól reagálok a hormonkészítményekre,mindkét alkalommal 9-10 petesejtet sikerült nyernünk,a megtermékenyülési arány is normális volt,átlagban 7 embrió lett.Mindkét adományból született baba.:-) 
Komplett,mindenre kiterjedő vizsgálat sorral,leletekkel rendelkezem (3,21,napos hormonok,AMH,Karyotípus vizsgálat,trombózis hajlam vizsgálat,Hepatitis C,D,AIDS,Szifilisz,Rákszűrő eredmény,Nagy labor vizsgálat,vércsoport meghatározás,hüvely váladék tenyésztés,pszichológus szakvélemény,stb..)
A stimulálásomhoz szükséges készítményeket megvásároltam..Indulásra kész vagyok :-)
A te költséged (sikerdíjon kívűl)az utiköltségem,és amennyiben nem állam által finanszírozott klinikán történik a beavatkozás úgy az orvosi költség.
Sikerdíj:500 000 Ft (Amiben már benne vannak a vizsgálatok és a gyógyszerek)
Csak komoly emberek levelét várom ide: tutidonor@freemail.hu
 


@mazsola2012:


Szia! Nekünk petesejt donor kellene.
napraforgo62roy@freemail.hu


ziasztok!
Petesejt donorsàgot vàllalok!
Rolam szemem: kék hajam szőke (festve van feketére) sportos testalkat rendszeresen sportolok tornàzok,
Van ket gyönyörű kisgyermekem 3 es 5 évesek
Ha Érdekel valakit a donorsàgom irjatok nyugodtan a mea1991n@gmail.com email cimemre :)
Üdv Picuri
 


Szia!

Ha még aktuális hirdetésed kérlek írj nekem a csonkaferenc1977@citromail.hu email címemre. Szívesen vállalnék béranyaságot. Teljes mértékben őszinte becsületes és eggyüttmüködő vagyok. Biztos meg tudunk eggyezni!
Üdv: Brigi


Hello!

Néhány sor magamról.
Én egy 25 éves, budapesti fiatal és egészséges lány vagyok. Nem dohányzom és soha nem is dohányoztam aktívan, nem iszom alkoholt és egyéb más káros szenvedélyem sincs. 164 cm, 55 kg, szökés barna haj és kék szem. Néhány szeplőm is van az arcomon.
Jelenleg egy könyvelő iroda ékköve vagyok, személyi asszisztens pozícióban. :)
Egyéb más infót privátban még szívesen leírok.

Ami fontos.
Több, mint 10 hetes terhes vagyok. Lassan belépek a 11. hétbe. Túl vagyok az első terhesgondozáson és nemsokára a 12. heti genetikai ultrahang vizsgálat következik. Eddig egy szuper egészséges és szépen fejlődő babám van. Ez egy tervezett baba, aki nem csak becsúszott. A párommal közösen szerettük volna, de ő valamiért félúton mégis meggondolta magát és lelépett. Magamra hagyott engem és a gyerekének is hátat fordított.
Sokat gondolkoztam és semmiképp nem szeretném abortusz alá vetni magam, ellenben szívesen segítenék olyan pároknak, akik nagyon szeretnének babát, de valamilyen oknál fogva nem lehet nekik.
Sajnos egyedül nem tudom a jelenlegi élethelyzetbemben bevállalni egyedül ezt a babát, pedig a világ legboldogabb embere lennék ha a körülmények ellenére megtehetném.
Kegyetlen és fájdalmas döntés, de talán a legjobb döntés ha másoknak segíthetek.
Kérem, akit érdekel és tényleg komoly jelentkező, az keressen meg az alábbi e-mail címen és bízom benne, hogy sikerül közösen megoldást találni és kölcsönösen segíteni a másikat!
Kiemelendő a komoly jelentkező.

soos.reni@gmail.com
 


@soosreni:


Szia!
Írtam Neked email-t! Ha lehet beszéljünk ott a részletekről!

Üdv: 
Szabi
 
 


Sziasztok,

Több, mint 10 éve együtt élő fiú pár vagyunk, akik szeretnének gyermeket vállalni. Jól átgondolt, komoly döntés alapján. Remélem találunk valakit, aki tudna nekünk segíteni ebben, mert eddig nem jártunk sikerrel.
Amennyiben van, aki vállalná ezt velünk, úgy írj kérlek az azuresky1976@gmail.com címre, hogy megsimerhessük egymást. Mi készen állunk azonnal kezdeni, közös szimpátia esetén biztos találunk megoldást. 

Köszönet 

 


Petesejt donor programot vállalok!!
Tapasztalt, egészséges, magyar származású 29 éves nő keres, olyan egzisztenciával rendelkező családot, ahol "segíthet".Sikerdíj 500.000Ft, mely a petesejt leszívás napján fizetendő.Addig az orvosi, utazási költségek terhelnek..
Kérem csak, olyan írjon aki képes vállalni a Versysclinics (Budapest) orvosi kiadásait.
Elérhetőség:bioszkorep@freemail.hu
 


Sziasztok! Spermadonort keresek! Segítsünk egymásnak. kisandi22@gmail.hu
 


@boldogbaba:


Szia

Szeretnék veled erről beszélni mi abszolut komoly pár vagyunk sajnos többször illetve pontosan 2 béranya átvert nagyon csúnyán és én szeretnék egy komoly megbizható anyukát aki vállalná ezt az egészet velünk.

ha tudunk beszélni vagy találkozni személyesen az lenne alegjobb

Üdv Vivien


Sziasztok!

Fogalmam sincs, hogy él-e még a topic? Teszek egy próbát!
Tegnap kaptam a lesújtó hírt, hogy nagy valószínűséggel nem tudok kihordani egy terhességet. Szervi probléma miatt a vetélés, ill. a koraszülés kockázata rendkívül magas. Volt is már vetélésem, Kislányunkat pedig 27 hetes magzatként veszítettünk el. Csak 4 napig élt.
Próbálkoztunk már az örökbefogadással is, de annak is szomorú vége lett. Hallottuk, hogy Csehországban a béranyaságot nem tiltja a törvény, s vannak olyan intézetek, ahol el is végzik a megfelelő vizsgálatokat, ill. beavatkozásokat. Sajnos dajkaanyaságra nincs lehetőségünk, mert családjainkban nincs erre megfelelő személy.
Keresünk hát olyan Hölgyet, aki vállalná a béranyaságot, s megszülné Gyermekünket. Sok megpróbáltatáson túl vagyunk már, sok tapasztalattal, ezért kizárólag olyan Hölgyet keresünk, aki valóban készen áll erre a rendkívüli feladatra mind lélekben, mind pedig fizikálisan!
Bár furcsa a helyzet, s teljesen idegenektől várom a jelentkezést, mi komolyan gondoljuk! Ha Te is, kérlek jelentkezz!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron