Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mindenkinek! Biztos butának tűnök, de most regisztráltam és szeretnék kérdést feltenni fogamzásgátlóval kapcsolatban, de egyszerűűen nem találom, hogyan tehetném meg. Tudna valaki segíteni? :$
 
 


Mondjuk leírhatod ide is akérdést :)
reni87
Kecskemét
 
 


És akkor válaszol az orvos?
 
 

 
 

Akkor mi válaszolunk. Az orvost nem tudom.
 
 


Sziasztok! Én29 éves vagyok.eddig mindig rendes volt a mensim,de sajna nem estem teherbe.decemberbe sok stressz ért és azota nem rendes.
decbe 2 szer volt meg januárba egyszer azota nem.
februárba irattam fog gátlot,de nem vártam meg a mensut elkezdtem.2 hétre rá terhességi tüneteim lettek.az 1 hetes szünet 3 dik napján belenyillalt a petefészkembe és kicsit görcsöltem.gondoltam megjöttehellyett barnás folyás lett.még mindig nem aggodtam.másnap reggel kiesett belölem valamu,nem hinném h nyálkahártya lett volna,mert hús szerű volt.elmentem dokihoz vettek vert.azt mondtak gyulladás...nem mutathato ki se terhesség.persze ultrahangot nem csináltak és nem tudják mi.este egy szinte fekete valami is távozott.2 nap mulva pici pár csepp rózsaszin vr utána még 5 napig barnáztam.azota se jött meg.az orvos meg semmit nem csinál mindván ha nagyob vérzek akkor mennyek vissza.semmi bajom.a terhességi tünetek elmultak.a gyogyszert nem szedem tovbb csak 1 levéllel szedtem.lehetett beágyazodottlan korai vetélés a gyogyszertöl,vagy mi?
valaki ha tud tippet adni vagy megélt hasonlot irjon.
 


@tinka11:
szia.ém se tudom hol leher kérdezni orvostol csak a két hölgyet láttam.ird ide szerintem
 


Sziasztok!
Nagyon sokat kerestem, hogy mégis melyik fórumhoz kellene írnom, hogy valaki leírja a véleményét a bajomról. Remélem itt kapok egykis bíztatást vagy eligazítást. Nos a történetem a következő.
23 éves vagyok, sajnos túl vagyok már egy abortuszon amit 18 éves koromban kellett, hogy átéljek és nem az én hibámból. Azóta van egy másik párom akivel 2 hónapja költöztünk össze. Mindkettőnknek friss (2 hónapos) munkahelye van és igazából nagyon jól megvagyunk, de most jött egy kis "zavar" a gépezetbe. Ma észleltem, hogy enyhén véres folyásom van és utána olvastam hogy mitől is lehet ez. A hasam nem fáj viszont nagyon sokat járok pisilni. Na most persze egyből felmerült bennem a gyanú,hogy terhes lehetek, de ugye ilyen korai stádiumban még feleseleges tesztet csináltatnom. Én örülnék neki, de a párom hallani sem akar az egészről. :( Mondván, hogy most kezdtünk új életet, és nem fér bele még a gyerek a dologba, mert miből fogunk megélni (albérletben lakunk ami elég drága de nem keresünk rosszul).... :( A lényeg, hogy azt mondta ha valóban terhes vagyok akkor vetessem el... de második abortuszba nem lennék benne... Nagyon csökkenne az esélye hogy később kisbabám legyen, plusz félek hogy rámenne a kapcsolatunkra.... az előző is emiatt ment tönkre 2 és fél év után... Én nagyon szeretném a pici babát ha valóban van... de érdekelne a véleményetek hogy mit csinálnátok a helyemben... annyit olvastam már ma éjjel de nemtudom mi lenne a helyes. Ha én eldöntöm hogy megtartom, nem akarom a párom sem olyan helyzetbe kényszeríteni amit nem szeretne, de most áldozzam fel az én vágyam és a kisbabám életét az ő akarata miatt... ? és ha később nem lehet pici babám???? totál kétségbe estem... :( Segítsetek légyszi! Köszönöm előre is!
 
 


Sziaszto! Nem tudom járt e valaki igy, én most nem tudom hogy mit is gondoljak! Menzesz elött 8-9 nap egyszeri pecsételö vérzésem volt, még a bugyiig sem ért el, de visszont késik a menzeszem, semmi gyógyszert nem szedek, a fogamzásgátlót már 8 hónapja nem szedem, a babát nem tervezzük, jönn ha jönnie kell, de ez most annak a jele lenne, vagy csak hormonprobléma? soha nem volt ilyen, elsö terhességem elött se...sztetetk mi lehet? segítsetek!!!!!!!! :D
 


Szaisztok!
Szeretnék tanácsot kérni tőletek, mi lehet az oka hogy 1 hónapja nem jött meg(férjemmel nem védekezünk már egy ideje) csináltam terhességi teszet otthon és a laborban is csináltak és mind a kettő negatív lett. De még mindig nem jött meg. Hányingerem van meg néha meg szédülök ezzen kivül nincs más bajom. Remélem tudok valamit mondani hogy mit tegyek vagy hova forduljak segítségért. Ne haragudjatok a  buta kérdésért.
 


Sziasztok!
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Debrecenben hol és ki végez petefészek helyreállító műtétet?
Előre is nagyon köszi, ha valaki tudna válaszolni.Vigyor
dbzsuzsa
Debrecen
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: