Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok egy eset szerelembe holnap vissza kapom remélem itt is marad!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, először is LAPTETŐ!!! másodszor, jajj, nagyon szurkolok, én ma szúrom a tüszőrepit, pénteken leszívás.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


@gabci75:
Szisza,Gabci hol vagytok?
Szarul vagyok....
Hormonok,időjárás, apu.... minden van. Hétvége végig munka, most is kéne, de nem megy.
Ti jól vagytok?

 

 
 

Itt vagyok Pannuska!!!!!

Mi a baj??
Nyugodj meg minden oké kesz,csak a szuriktól vagy rossz kedvű,én is az voltam,az egyik percben jól voltam a másikban sírni tudtam volna.

Én rosszul vagyok nagyon most kisértem le a páromat az autóhoz megint itt hagyott. És most hétfőn jön haza de lehet hogy kedd hajnalban megy is vissza,hát persze hogy én dolgozok hétfőn ugyhogy csak pár órát fogom látni ebből sírás lesz már most tudom!!!!!

De ez még nem  100% remélem nem így lesz.
Én most csüt-péntek-szombat dolgozok nem nagyon tudok majd írni,ha lesz erőm akkor este írok majd!!!
De tuti sokan lesznek mert fizu volt campona csütörtök lesz és glamur hétvége ki leszek purcanva,vasárnap egésznap fekszek az biztos.

Szisza hogy vagy??? Minden oké? Remélem.


Eszti nyugi egy is elég ahoz hogy baba legyen!!! Szorítok!!! Holnap gondolok rád!!!

Helenka!!!  Neked pedig sok tüszőcskét kívánok !!!!Pénteken gondolok rád is!!!!


Puszi mindenkinek!!!!!
gabci75
Érd
 
 


köszönöm mindenkinek aranyosak vagytok
eszti2910
Kaposvár
 
 


Megvolt a leszìvás, 13 sejtecske megy randira :D holnap hìvnak a biomókusok, hogymiújság. Ti hogy álltok?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


sziasztok én jòl vagyok vissza kaptam a kis embriomat sokat pihenek és remélem minden oké lesz
eszti2910
Kaposvár
 
 


eszti, nagyon szurkolok, hogy veled is maradjon, én várom a biomókuskák telefonját, hogy hogyan szuperálnak a mi sejtecskéink ;)
tegnap nagyon ramatyul voltam a leszívás után, nagyon aggódtam, hogy valami baj van, alig tudtam mozogni, meg minden.... mostanra szerencsére sokat enyhült a dolog, bár még mindig igencsak kímélni kell magam, hogy ne legyen kellemetlen, fájó érzésem.
mindenesetre egy raklap gyógyszert- vitamint- miegymást szedek, elég erősen meg kellett terveznem, hogy mikor melyiket... estére 9 szem bogyót nyelek be :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Eszti!! Nagyon sokat pihenj,igyál sokat és fehérje fehérje fehérje!!!
Nagyon szurkolok hogy sikerüljön!!!!

Helenka!!!!
Na mizu??? Hívtak?? Mikor kapod vissza őket???

Áruld már el hogy mi az a sok bogyó amit szedsz???

Szisza mami!!!
Hogy vagy? Nő már a poci vagy még korai?? 

Pannuska!!!!
Hogy vagy mennek a szurik?
Beadod már simán remélem!!!!
Eltüntetek!!!!!

Mondjuk én is dolgoztam 3napig,nagyon sokan voltak,elfáradtam.

Holnap jön haza a párom végre!!!

Puszi mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


szia helenka nagyon szoritok neked minden
renbden lesz. szia gadci75 köszönöm pihenek és izgulok hogy sikerült e aszt nem tudom ilyenkor mikor kell megdetegebni ha mégse sikerül ha ugy mint edig akkor màr most hétvégén kellet volna tudtok ebbe segiteni? köszönöm
eszti2910
Kaposvár
 
 


köszi a bìztatást, most várom a telefont, hogy ma visszakapom-e a kicsikéimet :)
Eszti szurkolok, hogy együtt babázzunk, viszont a megbetegedéses kérdésedet sajnos nem sikerült kibogoznom, pedig elolvastam párszor.
Sokat eszek-iszok-pihenek, de most nagyon izgulok, bár nem kéne. :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


szia rendben lesz minden szurkolok hànyat kérsz majd vissza? ìrj àm mi ujsâg majd fell hivom a kàlit meg kérdezem öket ilyenkor ha mégse akkor mikor kénne meg jönnie nekem mindig pontos volt és ha szàmolok màr vasàrnap kellet volna
eszti2910
Kaposvár
 
 


Eszti, remélem akkor, hogy késik! ;) hármat kaptam vissza, ennyi is sikerült összesen. Jövő péntek hcg, addig pedig senki sehová nincs elengedve. :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Örülök szupi remélem mind a hàrom marad szoritok jò neked hogy màr jövö héten mész én majd csak 30-àn ultrahhangra tesztet se érdemes csinàlnom mert heti 2-szer adnom kell egy féll szurit az optrival-bol mert kevés peteselytem lett és ilyenkor téves lehet töle a teszt! nagyon izgulok remélem nem betegszem meg!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Gabci, a következőeket szedem: crinone hüvelygél, magneB6, estrofem, utrogestan, medrol, kálium-r, aspirin protect, gravida, e-vitamin, doxyciklin (vagymi). Rendesen táblázatot szerkesztek, hogy melyiket mikor és mennyit kell szedni. Este majd elakad a torkom a sok bogyótól :D
Hajrá Eszti! Viszonylag akkor együtt is kapjuk a jó hìrt :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!

Drukkolok mindenkinek!

Én tegnap kaptam vissza 2 eszkimókát.
Nekünk ez a 3. beültetésünk, az előzőek biokémiai terhességek voltak csak. Nagyon szeretném, ha most eljutnánk a szülésig!

Kép
 
 


szia isa80nagyon szoritok neked is meg kérdezhetem mi az a biokémiai terheség?
eszti2910
Kaposvár
 
 


sziasztok reggel a fogmosásnàl olyan hányingerem lett meg kezd fàjni a cicim hàt reménykedem!! ki hogy van? remélem mindenki jòl!!
eszti2910
Kaposvár
 
 


eszti, ez szuperizgi! én ma egy órán át szédültem és fájfogál a hasam. a melleim leszakadnak a fájdalomtól és az egyikből egyre jobban jön valami tejszerű :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


szia helenka jaj de jò szuper örulök remélem sikerül! alig vàrom 30-àt olyan messze van
eszti2910
Kaposvár
 
 


én már vettem teszteket, hétvégén ellövöm az elsőt :D eszti, te mennyire pihensz? nekem még holnap is kötelező fetrengés van elő írva. persze mosogatni meg boltba mennem és főzni szabad :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


szia én csak első hàrom napban pihentem többet asztàn mentem suliba persze pihenek amenyit tudok és a kisfiam engedi én sajnos tesztet nem csInàlhatok felesleges
eszti2910
Kaposvár
 
 


Jó reggelt!

Hogy vagytok?
Én próbálok nagyon pozitív lenni, de nem érzek semmit sem

Eszti
Biokémiai terhesség: emelkedik a HCG (labor kimutatja), aztán egy idő után megáll a növekedése, és csökkenni kezd. Valószínűleg beágyazódik ugyan az embrió, de nem fejlődik megfelelően. Lényegében egy nagyon korai vetélés, vagy egy megkésett menses általában

Helenka
Tesztek nálam is sorakoznak
Én a héten nem mentem dolgozni, itthoni dolgokat intézem...

Kép
 
 


sziasztok hogy vagytok? mindenkinek kelemes husvéti ünepeket kìvànok! én jòl vagyok fàj a cicim hànyiger is van nagyon!
eszti2910
Kaposvár
 
 




Mai teszt....

Kép
 
 


Szia isa80 gratulálok szoritok én pénteken megyek ultrahangra és ki derul!
eszti2910
Kaposvár
 
 


Isa gratulálok!

Eszti és Helenka mennek a drukkok holnapra!

Pannuska! Régen jelentkeztél! Mizu a stimuval??? (azért mert nem írogatok még olvaslak Titeket)

Sziszamama is régen jelentkezett...

Ma voltam a nőgyógyászomnál és a hosszú sikertelenség(6év), 3 inszem, egy elzáródott petevezető és a többi összes apró -cseprő  dolog miatt beutalt lombikra... Nagyon idegen még a gondolat, de próbálok megbarátkozni vele. Holnap fel is hívom Debrecent, hogy mikorra van időpontjuk.

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Eloszor vagyok ebben a topicban.
Bongeszgetem a netet, de nem lettem okosabb, igy kivancsi vagyok a velemenyetekre.
Apr 17-en volt az elso inszeminaciom. Utana kb egy hettel elkezdtek a melleim erzekenyek lenni, ilyet meg sose ereztem korabban. A haspufin kivul nincs mas bajom, ez gondolom a hormonoktol van, ilyen mar volt elozoleg is stimuknal. A cicierzekenyseg is lehet a hormonoktol? Clostit Fostimont es Choragont kaptam. Az inszem elott ket stimu volt mar, szoval mar harmadszor kaptam ugyanezt a hormonsorozatot. Lehet, hogy sok mar a szervezetnek es azert van ez?
Bocs, ha hosszu voltam :)
Van masnak is hasonlo panasza?
 
 


Szia! Sajna simán lehet a gyógyszerektől, de ugye a babócától is...

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok, Lányok!


Helenka, mi lett azzal a teszttel? Ellőtted?
Egyébként, azon gondolkodtam, hogy milyen jó, amikor az embernek sok a tennivalója, legalább nem görcsöl azon, na jó, csak kicsit görcsöl azon :), hogy úristen, most jön a lombik, mindjárt indul. :) Neked az esküvő-féle nyüzsgés, nekünk kertépítés, lakásvásárlás, egyéb rengeteg tennivaló. De már tűkön ülök, hogy mikor jön meg, és utána második nap mehetek a BMC-be. Ráadásul itt a négy nap alatt csak pénteken vannak nyitva délelőtt.
Pannuska, Gabci, hova tűntetek? Gabci, mikor kezdesz?
Eszti hogy vagy?
Gratulálok Isa! :)
Almanna, ahogy ahugika írta, mindentől lehet... Amióta próbálkozunk, nálam minden hónapban előjönnek a tünetek, amitől elkezdek reménykedni. Működik a progeszteron, vagy ettől vagy attól. Mivel Nálad új tünet, reméljük, hogy baba kopogtat odabent. :)
Ahugika, az idegen gondolatról. Nálunk nagyon bizonytalan volt a helyzet, hiába beszéltük meg a dokival, hogy május elején indul a lombik. Nagyon el voltam keseredve vagy két hétig, de végül a férjem azt mondta, hogy hát jó, végülis próbálkoztunk eleget, a tudomány is indokolja a lombikot, vágjunk bele. :) :) Azóta olyan vagyok, mint egy búgócsiga. Pörgök, forgok, vigyorgok. :D Persze, nem vagyunk a célnál, de megvan a megoldás, megvan a lehetőség!!! Ha nem sikerül elsőre, majd másodikra fog. Vagy harmadikra. :)
Sziszamama, mi újság?
Szép napot és csíkos teszteket mindenkinek!

 


Sziasztok sajnos nem sikerült valami el indult a szervezetembe asztán meg is àllt most nagyon szomoru vagyon tényleg nagyon tud fàjni ha nem sikerul
eszti2910
Kaposvár
 
 


Sajnálom Eszti!!!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron