Új privát üzeneted érkezett!

Kedves kismamák!

Segítséget szeretnék kérni. Jómagam Férfi lévén nem igazán értek a tesztekhez... viszont lenne egy képem, amiről meg tudnák kérem mondani, hogy ez most valóban egy pozitív teszt, vagy sajnos egy hazugság áldozata lettem, és a párom próbált meg egy másik vonalat húzni a tesztre egy filc segítségével?

Kérem mihamarabbi válaszukat!

Köszönöttel: Csongor!

Kép
 
 


Kedves Csongor!

A kép alapján elég nehéz megállapítani... :?

A két csíknak egyforma méretűnek (szélességre gondolok) kell lennie és teljesen szabályos csíknak. A szín már más kérdés... attól függ, h mennyi HCG hormon van az ember szervezetében. Minél több, annál sötétebb a T jelzésnél.

Ha ennyire nem biztos az eredményben, miért nem csinálnak együtt egy tesztet? :shock:

Sok sikert!
Üdv mumigugo
 


Köszönöm a választ!

Azt elfelejtettem leírni, hogy a párom a legjobb esetben is elvileg a 10. napban volt, amikor ezt a tesztet csinálta...

Az ok, amiért nem csinálunk együtt tesztet pedig az, hogy én Angliában vagyok, Ő meg Magyarországon.
 
 

 
 

Ok, így érthető, h miért nem csinálnak együtt még egy tesztet... :oops:

Hááát, elvileg lehet ténylegesen pozitív!

Még egy kérdés: a 10. nap menstruáció előtti úgynevezett 10.DPO vagy ténylegesen a menstruáció elmaradása utáni 10. nap (kvázi 24. DPO átlagban)? Mert nem mindegy... :?

Ha menstruáció előtti 10. nap, akkor igen kicsi az esélye, h ez ilyen erős csík legyen véleményem szerint... :oops: Sokaknak még ki sem mutatja akkor a teszt. Személy szerint nekem is csak a 13. napon mutatta ki először. Alább a kép, h milyen különbség van a két szín között.
Kép

Viszont, ha a menzi elmaradása utáni 10. nap, akkor simán lehet ilyen erős!!! :roll:

Remélem, tudtam azért segíteni egy kicsit!

Üdvözlettel:
mumigugo
 


Na most tanácstalan vagyok.Nem tudom hol kapom a választ valaki segitsen kérem eligazodni.imél cimem bhugica84@gmail.com ide is irhatnak. :oops:
hugica84
hugica84
 
 


Sziasztok tanácsokat szeretnék kérni, mivel már fél éve próbálkozunk a babával de sajna nem akar összejönni! Tudnátok valamit tanácsolni? Előre is köszönöm!!!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: