Új privát üzeneted érkezett!

Petesejt donort keresek, akivel kölcsönösen segíthetnénk egymásnak.
 
 


Szia viki48!

Mióta próbálkoztok? Mennyibe kerül egy ilyen beültetés? Nagyon sajnálom, hogy ehhez kell fordulnotok. Én még egy ideig nem nagyon merek babára gondolni. Zavaros a ciklusom és még a gondolattól is félek, h baj lehet! Nem akarlak hitegetni, mert tudom milyen fontos dologról van szó. De, ha adnál pontosabb információt, h a másik félnek, a donornak ez mivel jár megfontolnám a dolgot. Egyelőre mást nem ígérhetek.......becsapni meg végképp nem szeretnélek.....
Remélem válaszolsz!
Szép napot!
eraerzso
Komárom
 
 


Most néztem, h csak akkor lehetek, ha már van gyerekem! Igazából ezt nem értem miért, de kár.....viszont a másik fórumon egy jó páran ajánlanak fel petesejtet! Ezalatt van közvetlen.... Remélem még mindig él, és segíteni tudnak! Azért a válaszodnak örülnék és annak is, ha beszélgetni tudnánk!
Üdv.:eraerzso
eraerzso
Komárom
 
 

 
 

Sziasztok! Budapesti pár vagyunk, akik petesejt donort keresünk. Ha szívesen megismerkednél velünk, kérlek, írj a hianyzikababa@gmail.com email címre. Ott leírjuk szívesen, mivel jár az egész. Bernadett
berni13
Budapest I. kerület
 
 


30 éves egészséges diplomás nőként donorprogramot vállalok. Sikeres adományozáson vagyok túl, az eredményeim jók.

Egy kislányom született 10 éves, egészséges, jó tanuló. Rólam: szemem kék, hajam barna, 172/65

Olyan párokon segítenék, akik már kialakították a saját biztos egzisztenciájukat, még nincs saját gyermekük, kapcsolatuk stabil.

Ahol kapcsolatba léphetsz velem: gyermektelen@citromail.hu


donor programot vállalnék lovelyface@freemail.hu   06307792097
lovelyface
Tolna
 
 


keszter34@freemail.hu-ra várom azok jelentkezését,akiket hozzám hasonlóan Vásári Alexandra teveli lakos anyagilag megkárosított.Vannak 'lányai',akik szintén ezzel foglalkoznak Tolna megyéből.(petesejtdonor,béranyaság).minél többen vagyunk annál jobb..
keszter34
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves Mindenki!

Vásári Alexandra Teveli(Tolna megye) petesejt"adományozó" és "béranyaságfelajánló" ügye kapcsán nagyon sok emberrel találkoztam akiket  ő szintén átvert és azt kell mondjam,hogy legyetek óvatosak,mert sajnos nem ő az egyetlen aki így keresi kenyerét ezeken a fórumokon.-tudtam meg a hozzám beérkező emailekből,telefonbeszélgetésekből.Ha pedig átvertek,írjátok ki bátran ki vert át.Segítsünk egymásnak!

keszter34
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok,


Nekünk is petesejtdonorra lenne szükségünk.


35 év alatti, egészséges, lehetőleg gyermekes, nem sokszoros donor de elhatározott, értelmes (!) és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk.


(Szőkés, nem túl magas jelentkezők előnyben.)


Budapesti kivizsgálás és ügyintézés.


Kérjük, az alábbi e-mail címre írjanak, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.


(Komolyan gondoljuk, átverésre játszó akárkik kíméljenek, mi nem az ő esetük vagyunk!)


legyenbaba@citromail.hu


Sziasztok! Petesejt donort keresek, olyan lány személyében, aki tudja, miről van szó, esetleg átesett már a procedúrán. Az e-mail címem: remeny1979@gmail.com. Nagyon kérem, csak akkor jelentkezzetek, ha tudjátok, mit vállaltok, és valóban komoly a szándékotok! Barna hajú, vékony lányok előnyben.
 


Sziasztok ! Ezt èrdemes megnèzni . most indult a facebookon szerintem èrdemes csatlakozni :D
 


Ezt kerresètek facebookon :
Anonim petesejt donorok
 


Sziasztok!

Petesejt donort keresünk. Fiatal, 35 év alatti, mosolygós, kedves, vékony testalaktú lány személyében, akinek már van gyermeke. Mindenben segítünk, támogatunk :-)

email: kispiroska@freemail.hu

kispiroska2016
Kecskemét
 
 


Sziasztok!segítsègeteket szeretnèm kèrni mit tudok tenni ha átvertek?
Megkerestem egy hölgyet donorság miatt kert előre vizsgálatokra pènzt majd szemèlyes találkozora nem jott el! Eltünt nem is gondoltam van ilyen mit tudok tenni menjek a rendőrsègre?
 
 


Sziasztok!
Nem szeretnék senkit megbántani,de miért csak vékony nők adhatnának petesejtet?
Kimondottan nem vagyok kövér,inkább telt.
Én szívesen lennék donor,
anyaaaa
Nagybörzsöny
 
 


Szóval,szívesen lennék donor,segítenék,de ezt a diszkriminatív hozzáállást nem értem.
Személy szerint egészséges vagyok,és azért,mert van rajtam plusz 10kg /4gyerek után/,az miért gond?
Amúgy 33 éves, barna haj,barna szem, 163cm/75kg....
anyaaaa
Nagybörzsöny
 
 


Mi egy Vas megyei házaspár vagyunk, és csak petesejt donorral lehetnek gyermekeink. Várjuk olyan önfeláldozó,komoly, 35 év alatti édesanyák jelentkezését, akivel kölcsönösen segíthetünk egymáson!
E-mail:babavaras2015@gmail.com
 


Kérlek, ha szeretnétek segíteni vagy kérdésetek van írjatok! E-mail. babavaras2015@gmail.com
 


Petesejt donort keresek SOS kispiroska2016@freemail.hu
kispiroska2016
Kecskemét
 
 


Petesejt donort keresek SOS kispiroska2016@freemail.hu
kispiroska2016
Kecskemét
 
 


Kérném szépen azon személyek jelentkezését akik tapasztalattal rendelkeznek Vásári Alexandrával kapcsolatban.
Köszönöm.
 


Sziasztok,

Mi is petesejt-donort szeretnénk találni.  
Egészséges, 35 év (ha lehet 30 év) alatti, már gyermekes, intelligens, elhatározott és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk, aki donációs programban még NEM vett részt.


Ha hozzánk hasonlóan szőkés, kék/zöld szemű vagy, annak külön örülünk :)
A kivizsgálás és ügyintézés Budapesten lenne.

Kérjük, az alábbi e-mail címre írj, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.
legyenbaba@citromail.hu 

 


Murder,légyszi írj ide: dianabalogh0@gmail.com

Nem tudok valamiért priv.írni neked!!
Köszi
anyaaaa
Nagybörzsöny
 
 


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


Petesejt donort keresek. Olyan intelligens, magas, lehetőleg barna hajú lány személyében, aki még nem volt donor, de tisztában van a feltételekkel, 30 év alatti, és van gyermeke. A beavatkozás Budapesten lenne. Szeretném kérni, hogy csak olyan írjon, aki komolyan gondolja, sok mindenen mentünk keresztül... A bodnaragnes0105@gmail.com-ra várom az e-maileket, rövid bemutatkozással, fotót is szeretnék ha lehet. Kérlek, azt is írd meg, milyen feltételekkel vállalod a dolgot. Nagyon köszönöm.


Petesejt donor programot vállalnék!!!!!

Kedves Fórumozók!Ismét petesejt donor programot vállalnék,30 év alatti,teljesen egészséges,örökletes betegségektől is mentes,gyermekes édesanya vagyok,barna hajú és barna szemű.Kétszer "adományoztam" eddig,nagyon jól reagálok a hormonkészítményekre,mindkét alkalommal 9-10 petesejtet sikerült nyernünk,a megtermékenyülési arány is normális volt,átlagban 7 embrió lett.Mindkét adományból született baba.:-) 
Komplett,mindenre kiterjedő vizsgálat sorral,leletekkel rendelkezem (3,21,napos hormonok,AMH,Karyotípus vizsgálat,trombózis hajlam vizsgálat,Hepatitis C,D,AIDS,Szifilisz,Rákszűrő eredmény,Nagy labor vizsgálat,vércsoport meghatározás,hüvely váladék tenyésztés,pszichológus szakvélemény,stb..)
A stimulálásomhoz szükséges készítményeket megvásároltam..Indulásra kész vagyok :-)
A te költséged (sikerdíjon kívűl)az utiköltségem,és amennyiben nem állam által finanszírozott klinikán történik a beavatkozás úgy az orvosi költség.
Sikerdíj:500 000 Ft (Amiben már benne vannak a vizsgálatok és a gyógyszerek)
Csak komoly emberek levelét várom ide: tutidonor@freemail.hu
 


Sziasztok! Sajnos nekem sem lehet saját gyermekem, ezért keresem azt a hölgyet, aki szívese részt venne egy petesejt donációban. donor1979@freemail.hu
 
 


Sziasztok!A "felajánlás"már nem aktuális,egymásra találtunk a párral!Mindenkinek sok sikert!☺

















[list][/list]
 


Sziasztok!
Petesejt donorsàgot vàllalok!
Rolam szemei: kék hasam szőke (festve van feketére) sporolt tetkokat rendszeresen sportolok tornàzok,
Van ket gyönyörű kisgyermekem 3 es 5 évesek
Ha Érdekel valamit a donorsàgom irjatok nyugodtan a mea1991n@gmail.com email cimemre :)
Üdv Picuri
 


ziasztok!
Petesejt donorsàgot vàllalok!
Rolam szemem: kék hajam szőke (festve van feketére) sportos testalkat rendszeresen sportolok tornàzok,
Van ket gyönyörű kisgyermekem 3 es 5 évesek
Ha Érdekel valamit a donorsàgom irjatok nyugodtan a mea1991n@gmail.com email cimemre :)
Üdv Picuri

Az elöző hozzàszolasomban a telefon automatikusan javitotta a szavakat :)

Üdv Picuri
 


Sziasztok!
Surgosen keresek Budapesten petesejt es sperma donort is
Email cimem:pszzs23@gmail.com
Koszonom!
Szilvia

Pentek Szilvia
 


Petesejt donor programot vállalok!!
Tapasztalt, egészséges, magyar származású 29 éves nő keres, olyan egzisztenciával rendelkező családot, ahol "segíthet".Sikerdíj 500.000Ft, mely a petesejt leszívás napján fizetendő.Addig az orvosi, utazási költségek terhelnek..
Kérem csak, olyan írjon aki képes vállalni a Versysclinics (Budapest) orvosi kiadásait.
Elérhetőség:bioszkorep@freemail.hu
 


Sziasztok!
Nekünk is petesejt-donorra volna szükségünk egy kedves, okos, segítőkész 35 (még jobb, ha 30) alatti hölgy személyében, akinek van már legalább egy gyermeke, és petesejtdonor- programban legfeljebb egy párnak segített eddig. Előny, ha az illető nem túl magas, szőke/szőksébarna hajú, és kék vagy zöld a szeme, valamint rendelkezik legalább érettségivel. 
A bevatakozásra Budapesten vagy Szegeden kerülne sor.
Természetesen lehetőségeinkhez mérten meghálálnánk a segítséget. Elérhetőség: anikallai90@freemail.hu


Sziasztok! Spermadonort keresek! Kérlek aki tud írjon. 
kisandi22@gmail.hu
 


Szívesen segítek olyan nőnek, akinek nem lehet a párjától gyereke, vagy olyan leszbikus párnak, egyedül álló nőnek aki gyereket akar. Házi inszeminációt is vállalok.
Teljesen életvidám pozitív gondolkodású ember vagyok.

ez1980@freemail.hu
 


Petesejt donort keresek!

30 év alatti,kék szemű lány, nő jelentkezést várom, aki tudja mivel jár a donorság. Olyat keresünk aki még nem volt donor. Budapesten lenne a kezelés. krisztike1975@citromail.hu


Sziasztok,
petesejt donort keresek, világos tónusú, 35 év alatti hölgy jelentkezését várjuk. A kezelés Budapesten történik.
Választ a
womenwomen@citromail.hu
várjuk.
Köszönöm szépen.
 
 


Sziasztok!
Szívesen segítek még olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.
Egy pár kérdésre válasz:
Nem pénzért és nem szexért segítek.
Mindegy hogy korházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék anonim maradni.

Írj ide: ez1980@freemail.hu

és minden mást megbeszélünk.
 


Petesejt donor programot vállalok.Eredményeim jók,és frissek.Utazni tudok. tutidonor@freemail.hu
 


Sziasztok! Petesejt donort keresünk. Ha válasz ijent kérlek írj ide. tkrisztian081@gmail.com
 


Sziasztok.. segitséget ajanlok minden hölgynek aki kisbabát szeretne a jövőben teljesen egészséges kisportolt izmos férfi vagyok 180cm magas kékszemü szintiszta vörös haj akit érdekel priv.irjon Ronalld643@gmail.com
 
 


Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Sajnos fél év lombikozás után kiderült nem lehet bbán csak úgy hogy petesejt donor által.Kora petefészek kimerülés miatt. Ha van olyan segítőkész jelentkező aki tudna segíteni az email. címemre írjon jelentkezzen. chrenkoanna@gmail.com
Köszönettel
 


@annahilda:
:lol: Szia ha aktuális még írj 06702727031
mazsola2012
székesfehérvàr
 
 


Petesejt Donor programot vállalok.
tutidonor@freemail.hu
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron