Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszika!
Drukk vasárnapra! 11.11.-milyen jó dátum :wink: !
Aztán adj hírt Magatokról, ha megérkezett az apróság!

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!Esetleg nem tudtok valakit aki itt a babaneten árul lh tesztet?
Köszi!
Vendég
 


Gabóóó, nekem speciel van egy csomó, amit nem óhajtok felhasználni... Nem tudom mennyi kell, de írj privit és megbeszélhetjük.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

 
 

Kösz,aranyos vagy,de közben már sikerült rendelnem :)
Vendég
 


Nyuszika!
Mennek a drukkok holnapra!!!!! Jó szülést és egy édes-aranyos-cuki bébit kívánok!

panda
Halásztelek
 
 


Nyuszikaaa, azért irigyellek is egy kicsit, nemsokára a kezedben tarthatod. :) Drukkolok!
20140503222551
 
 


Lányok, nagyon köszönöm!!! Sajnálom, hogy ez a fórum nem annyira pörgött, de a nagy pillanatoknál kiderül, jó helyen vagyok :) Csomag kész, én még nem teljesen, de tény, reggel 8 felé indulás. Amint tudok, jövök :) Vigyázzatok a Babákra és Pocaklakókra addig is :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!!!!!

Nyuszika hajrá a bébihez!!!!!!!! :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Nyuszika!Hajrá!Drukkolok ezerrel és várunk a hírekkel!

Puszi! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Nyuszikáról van valakinek híre?

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 



Sziasztok, ne haragudjatok, hogy nem írtam..... De mire egy levél kész, jelenés van....

Szóval, itt vagyok, élünk, virulunk, még... Mert fárasztó na a két baba, de egyben csodás :) Tejecske alakul, bár lehetne hatékonyabb is, eddig 40 volt a csúcs szopi. De harcolunk, addig meg kap tápot, ha éhes marad.

A szülés egy élmény volt megint, bár baromi durva volt a vajúdás EDA nélkül!!!! De legalább ezt is átéltem :)
A kicsi egy tünemény, persze nekem a legszebb :) Pár nap és megyünk vese UH-ra, megnézzük, valóban baj van-e odabent.

Tinus, sokat gondolok Rád, mi lesz majd szülés után. Nem mondom, hogy könnyű, mert próbálsz a nagyobbra is figyelni, közben a kicsit is ellátod.... De megoldható, szóval ne izgulj!!!! :)

Jövök időnként, azért kell némi pihenő idő :)

Köszönöm, hogy érdeklődtetek és bocsi a kései beszámolóért.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


GRATULÁLOK, Nyuszika! Isten hozta Macikát!!!

Én is sokat gondoltam rád és továbbra is irigykedek :) Minden nehézség ellenére csodás lehet. Majd képet kérünk a kis trónörökösről. :) Meg, ha van időd kis rövid beszámolóra annak is örülnénk :)

Nálunk volt egy kis riadalom, de nincs semmi gond (azt hittem szivárog a magzatvíz...). Csak annyi még, ami fura, hogy megrövidült egy kicsit a méhnyak. Pihenni kéne...de hogyan??! :)
20140503222551
 
 


Nyuszika mi is gratulálunk, ugyesek voltatok ám!!! És várjuk a képeket is :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszika!

Gratulálok,nagyon jó egészséget és sok tejecskét kívánok!

Puszi! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Nyuszika szívből gratulálok .én is :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Sajna nálunk nem éppen fényes az élet... Bent voltunk 3 napot a gyermekklinikán, ugyanis 8 naposan belázasodott és mint kiderült, beigazolódott a vesevezeték tágulata, elkapott gyorsan már egy fertőzést, megfertőzte a vesemedencéjét is, és már a vérében is ott volt a baktérium.... Agyon volt fertőzve és még örülhetünk, hogy a láz jelzett, doki szerint az életébe is kerülhetett volna............. :cry: Most antibiotikumon él, de már itthon vagyunk, csak naponta járunk be a gyógyszeres infúzióért. Elvileg szerdáig, és utána itthon adhatjuk neki szájon át a gyogyót. Vérkép szerint javul, étvágya nőtt, most éppen megint csökkent, de nem gond a dokik szerint, mert "jól néz ki" :)
Szóval sajnálatos, hogy így kezdi a kis életét, fáj, mint szülőnek, anyának, de mindent megteszünk, hogy mihamarabb egészséges legyen...

Nem egy nagy evő, sőt, keltegetni kell, lustán szív, nehéz kicsit így, na meg kezd előjönni a hasfájás, de lesz ez még így sem :)

Olvasok ám, csak írni nem mindig van idő!

Puszi Anyukák, Kismamik

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, nagyon szorítok nektek.Sajnálom picurt, de biztos minden rendben lesz. Nagyon vigyázzatok magatokra, nem lehetett könnyű...
20140503222551
 
 


Nyuszika, nagyon szorítok nektek.Sajnálom picurt, de biztos minden rendben lesz. Nagyon vigyázzatok magatokra, nem lehetett könnyű...
20140503222551
 
 


Nyuszika!
Szegény Ti :cry: ! Remélem, hamar rendbe jön ez a vese-izé Lackónál. Kitartást Neked, jobbulást a pici fiúnak!!!!!

panda
Halásztelek
 
 


Nyuszika!Nagyon szorítok Nektek!Kitartás a picurkának!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Nyuszika nagyon szoritok én is nektek!!!!kitartás!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma kaptunk zárójelentést, azaz nem kell már járkálnunk. A mai vérvétel már tökéletes, szóval segített a kezelés :):) Itthon folytatódik, de nem kell menni és ez már jó :)

Most a tejjel szenvedünk, mert lenne, talán elég is, de egyszerűen lusta kiszívni.... :( Mindig kell a cumisüveg is, de így meg lustibb.... Passz mi lesz így.... Nem tudom hogyan lehetne megoldani. A lányom is ugyanez volt, hamar leszokott a ciciről, tejet kapott, mert fejtem, de ha nem muszáj, nem így oldanám meg...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, szuper hírek :D így azért már könnyebb lesz!

Az nem lenne megoldás, ha sűrűbben szopizna és akkor nem gond ha mindig csak kevesebbet szív? Csak egy ötlet... olykor Sára is lusta van/volt... én nem adtam cumisüveget, inkább sűrűbben megkínáltam olyankor. Hátha.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Próbáltam ma délelőtt, de semmi nem aludt. Ok, nem ordított, de érezhető volt, hogy nem tud elaludni, mert soha nincsen tele a pocak.... Az sem jó szerintem..... Amúgy meg nem termel a cicim olyan tempóban tejet, és még a jó kis 3-4 órás rendszer is felborult... Eddig ez nem jött be, de remélem rátalálok a megoldásra, szívesen szoptatnám normálisan, ha lehet... Még kicsi, hogy feladjam...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika,örülök a jó híreknek,remélem a szopi gond is megoldódik hamar!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Kismamik hogy vagytok? látom mindenki teljes gőzzel készül a karácsonyra :D

Nyuszika, nálatok hogy áll a szopi téma? Most nézem már bő 1 hónaposak vagytok!

Mi már kanalazgatunk, főleg hogy csökkent is a súlya, s tanuljuk hogyan kell csőrős pohárból inni, tegnap óta, de ma már magától is ivott, szerencsére.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hála ég alakul a szopi, már 9 napja csak anyatejen él :) Szopizik, visszaszoktattam cicire, megy az üveg is, de nem kavarja meg. Nagyon jó tempóban hízik, már 4730 gramm, megint 230-at hízott egy hét alatt. Szépen összeszoktunk, kezdjük ismerni a bajait, eszik, hízik, egyre többet van fent. Kaptam egy kis mosolyt is már, és gagyarászik. Nagyon imádom :) Éjjel egyszer kel, azaz este olyan 9-től alszik, kel 3-kor,majd reggel 8-kor. Az idő szalad, mi meg nem is vagyunk annyira fáradtak, mint anno Dórival :) A rutin.
Basszus, Beu, Sári már 6 hónapos is elmúlt.... Nagyon durva..... És hogy eszik? Mit eszik? Szopi is megy emellett?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Hát rajtam kívül mindenki szentül meg van győződve róla - értem eü dolgozók - hogy kevés a tejem... hát ma este is lefejtem vagy 120-at mert már nem bírtam... reggel meg két dinnyével keltem...
Szerintem csak lusta, és nem szívja ki rendesen... de hát nem egyformák a gyerekek, amúgy meg jól néz ki.
De hát legyen elégedett a dokinéni elkezdtük már a főzeléket, ami teszem hozzá ízlik neki már 100-kat eszik, most ennyi az adagja - a gyümiket már egy ideje kóstolgatjuk, meg kapott sinlac tejpépet, amit csak uzsira adok neki. Szóval most úgy van hogy a reggeli és délelőtti az szopi, az ebéd még főzelék + szopi, az uzsi tejpép gyümivel (ma mondjuk még egy adag tejci is lement, nekem is jól esett mert szét akartam durrani) és az esti szopi.
A mai fejés után azért megnyugodtam, hogy nincs a tejcivel probléma :D
Kép
Na és egy kép a kis hercegnőről, olyan csibész ám, főleg ha a tesó a közelben van :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nita!!!!!
Most nézem csak a vonalzódat, és látom, hogy babád lesz! Éljen, éljen! Akkor mégis csak fogunk együtt babakocsit tologatni, hurrá :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: Mikorra várod? Július környékéra?

panda
Halásztelek
 
 


Szia Panda!!!

igen sikerült pici paca :)
3 nappal idősebb a menzihez képest tehát 11+4 hetesek vagyunk már :)
elvileg menzi szerint júli 31....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na tudtam hogy ere kell tévedni :D
Nita, de jó, de jó!!!!!!
Jól vagytok? Tudjátok hogy mi lesz?
Már majdnem 12 hetesek lesztek és csöndben tudtál maradni eddig?! Még jó hogy Panda észrevette :D

Különben meg Boldog új évet mindenkinek!
Többiek hogy vagytok?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nita!
Gratulálok! Hová jársz dokihoz? Maradtál a Szathmárynál és a Dél-pesti kh-nál? Végül ő is kis rásegítéssel jött össze, vagy simán? A család tudja már?

Mi jól vagyunk, nagyok suliznak, a kicsi meg engem boldogít :lol: . De komolyan, nagyon aranyos, kúszik, mászik, vigyorog ezerrel, szóval cuki.

Sipike, Tinus!
Ha jártok még errefelé, ti hogy viselitek így a vége felé a terhességet?

panda
Halásztelek
 
 


De jó, hogy benéztem. Nita, gratulálok!!!!

Én elég nehezen viselem a végét, engem ez a terhesség most nagyon próbára tett. Most pl. izomláztól napig óta alig tudok mozdulni, pedig csak többet gyalogoltam a megszokottnál... de már csak pár hét.
20140503222551
 
 


Tinus, elrepült az idő.... :)
Nita: gratulálok :) Mesélj, mikor lesz genetikai UH? Nemére tippek? Anyai megérzés?
Panda, most irigylem a Simon korát... :) Jó lesz, amikor ennyire kommunikatív lesz. Lacusom is tündér, mosolyog minden helyzetben, ha meglát, de még olyan kisbaba. És ma megtalálta az ujját, holott nem úgy nézett ki, mint aki rácuppanna... Ma egész nap szopizza alváskor, elalváskor. Meglátjuk milyen lesz, mert Dórim se nem cumizott, se nem ujjszopizott. Jó is volt, de ha meg Lacusomat lenyugtatja.... Nem akarok cumit sem dugdosni, mert azt meg állandóan elhagyta, kiköpte, csak nyűg volt, miintsem haszon...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Beu köszi jól vagyunk....még nem tudjuk hogy mi lesz...majd ha jövőhéten is minden rendben lesz a genetikai uhu-n akkor utána kb a 14-15 hétre gondoltam egy 4d-s uhu-t....
nehéz volt csendben maradni de muszáj volt....féltem és igazából még kicsit most is...

Panda dokihoz maradtam a Szathmárinál az ő segítségével sikerül most is mint annó Barnika is :)
szülni is maradok a Délpestinél...
szeretem ezt a kórházat..
karácsonykor mondtuk el a szüleimnek :)

Tinus köszönöm ...kitartás már nem sok van hátra :)

Nyuszika köszönöm neked is :)
jövőhéten lesz a genetikai pontosan mikor szerintem holnap tudom meg mert megyek a beutalóért meg a vv-el eredményeiért...
neme:a párom most is fiút érez..páran lányt mondanak..én nem tudom de a fiú felé hajlok igazából...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Dejó,hogy benéztem!

Nitácska,nagyon örülök a jó híreknek!Ne félj,minden rendben lesz!

Szépen lassan készülök a következő hetekre.Nagyon sok minden összejött a végére és az energiám is gyorsan fogy.Azt hittem,hogy mindenre lesz időm,de azt hiszem kicsit elmértem magam.December végéig dolgoztam,most meg kicsit sok a feladat.
Egyébként egy szavam sem lehet,mert jól vagyunk és azt hiszem nem sok panaszom volt a terhesség alatt.Már csak abban bízom,hogy pár hétig még egyben leszünk!!! :lol:

Mindenkinek szép napot!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!

köszönöm Sipike :)
neked is sok drukk és kitartás így a vége fele!! :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

ma megvolt a genetikai uh :) minden rendben szép nagy és formás baba:)
mindene megvan :)
most is 3 nappal nagyobbnak mérték :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szuper :) És volt tipp a nemére?? :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


azt nem nèztük.. majd 3 hét mulva 4d-n :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


azt nem nèztük.. majd 3 hét mulva 4d-n :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


azt nem nèztük.. majd 3 hét mulva 4d-n :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,de jó!!!!Örülök,hogy minden rendben!!!! :lol:
Kíváncsi leszek a nemére! :wink:
Szegény nagybátyáméknál nagyon titokzatos a bébi.A felesége lassan 30 hetes és nem mutatja magát!!! :lol: Ők nagyon kislányt szeretnének!Az apuka szerint lány lesz!
Hát kíváncsi vagyok,hogy bejön-e az apai megérzés!?Nálunk bejött!

Kicsit belassultam az elmúlt napokban,de holnap összeszedem magam!!!!Be kell fejeznem a pakolászást és a bébilakot! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Drukkolok hogy azért hamarosan kiderüljön a nagybátyádéknál is a baba neme:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,hamarosan kiderül!Ha más nem,két hónap múlva megszületik! :wink:

Miután leszakadt a sok hó,rájöttem,hogy ezért lassultam be!De most már nem zavar,hogy lusta vagyok.Pihenek és kész!Ki tudja meddig tehetem még meg! :lol:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Na milyen jó is a hó - itt alig van - legalább lehet bőszen pihenni :D
Sipike, amit ma még megtehetsz ne halaszd holnapra :D Pihenj!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sipike pihenj is jó sokat :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Igyekszem pihenni!Hála Istennek anyukám besegít,így sok mindent levesz a vállamról!
Holnap már csak becsomagolom az utazótáskát a kórházba,aztán láblógatás!

Tegnap megvolt az első nst!Mocorgott a kicsi fiam!Voltunk UH-on is, ott 3200 g-nak becsülték! :oops: + 37 hetesnek! Hát kíváncsi leszek?!Méhszáj zárt,azt mondta dokibácsi,hogy bírjunk ki még 2 hetet!!!Hát igyekszünk! :lol:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike nem lesz kicsi a fiad :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: