Új privát üzeneted érkezett!

Apa ma itthon van délután, vigyázott Gergőre én meg lenyírhattam a kertben a füvet. Annyira jól esett ez a kis mozgás, kb 40 perc alatt végeztem és betudhatom egy tornának, mert domboldalban vagyunk ami nehezíti a nyírást.
Reggel viszont elkövettem egy hibát, nem bírtam ellenállni egy igazi cappuccinonak, amitől Gergő nem bír elaludni... :? reggel fél 8 óta fent van...szóval a kávé marad a tiltólistán. :? :? :? :? :? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép

Kép


VIrág de jó neked hogy nyírhattál füvet...én is szeretnék...de a görény anyós .....most szarik a kertre..már vagy 10 cm es a fű de nekünk meg nincs fűnyírónk ...de rágom api fülét hogy egy occsót vegyük és én lemyírom....utálom a gazt...tiszta ciki már....... :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: boldog szülinapot :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Hoztam pár képet, csak győzzétek végignézni... 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép

Kép

Kép


Virág nagyon jó lett a térkövetek...........a kertetek is nagyon szép....na de a fiúkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!helyesek!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!
Nagyon nagyon szépen köszönöm Mindenkinek! Kati! Neked külön köszönöm, hogy ennyire figyelmes voltál!

Nem tudok most sajnos többet írni. Megjöttek a tesómék, hihetetlen filmbéli reptéri találkozás volt. :cry:
Bálint egész úton egy angyal volt!

Holnap igyekszem jönni!

pedi
Kalocsa
 
 


Csillag! tényleg nagyon jó lett a térkő, a kertetek is szép, hát és a kis Gergő egy tünemény, Bence meg milyen nagy már:)!!!

KépKép
 
 


Pedi élvezd tesódék társaságát!!!!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi: Most foglalkozz a Tesódékkal, ne pedig Velünk! Majd kérjük a beszámolót. Annyira örülök, hogy Bálint jó kisfiú volt. Biztosan el lesz most kényeztetve. (Persze nem, mintha eddig nem lett olna.)

csillag: gyönyörű lett a térkő! Nagyon tetszik a mászókátok! És a fiúk. Gergőci már ki is nőtte a hordzót? Még szűkítővel használjátok? Én már kivettem, de lehet, hogy megpróbálom visszarakni, mert eddig vastag cuccban volt Bogi, most pedig már csak egy kendő van a fején és eléggé oldalra dőlt ma neki. Bencus mennyire bele tud mélyülni a játékba!
Fűnyírás biztosan jó volt. Nálunbk egy hapsika nyírja, mert nekünk van 2000m2-ünk. Olyan kis kerti traktorral csinálja 3 hetente.

dike: Én is kiültem délután a napra, amíg Bogi a babakocsiban szunyált. Sajnos hamar felébredt. :twisted:
Ármin szeretett napozni?

nita: volt séta a srácokkal?

Ma is jó napunk volt, sok-sok nevetéssel. Igaz, volt nyöszörgés is, de ennyi belefér. Alvásigénye a lányomnak, szinte nappal nulla. Délelőtt alszik 7-10-ig, aztán ebéd után 20 percet. Kb. ennyi már sokadik napja. De most cserében már alszik.
ÉÉÉÉÉÉÉs!!! Cicivel aludt el. Nem kért üvegből enni. De csak most este. Nappal bömbi volt, ha cicizni kellett.

Kép

Kép
 
 


Lányok, köszönöm a kép dicséreteket!

Kati, még nem nőtte ki Gergő a hordozót, de ahogy látszik a képen, a lába már végig ér. Remélem mire újra itt lesz a hideg és vastag ruhát kell ráadni, lecserélhetjük rendes ülésre.
A fejszűkítőt még nem vettem ki , feljebb lehet tenni (csak eddig még lusta voltam hozzá :oops: ) és akkor egy kicsit kényelmesebb, párnázottabb Gergőnek.

Nita, nem értem az anyósodat.. ahelyett, hogy örülne annak, hogy szívesen lenyírnád a füvet, inkább bunkózik... :cry: Sajnálom...

MI holnap végre mehetünk Dévényezni Gergővel. 2,5 hét maradt ki, kíváncsi vagyok milyennek látja majd gyógytornász a Fiatalurat.
A Húgomék is holnap jönnek Anyuékhoz, itt lesznek keddig. Szombaton és vasárnap is megyünk hozzájuk, már várom.

Kép

Kép


Kati nem volt séta.........szégyenlem is magam........de ma nagyon lusta voltam:((((((

Virág én se értem......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Napközben nincs időm írni, sok programunk akadt a szünetre, meg az ünnepekre. Holnap gyerkőcőkkel megyünk Győrbe, délután meg tojásfestünk.
Szombaton rokonok jönnek, este mise, körmenet. Aztán vasárnap meg a szokásos nyúli húsvéti ünnepség rengeteg programmal. Hétfőn lesz nyugis napunk, de akkor meg jönnek a locsolók.

Csillagvirág
Szép lett a térkő, a kert is nagyon tetszik. Olyan kisházat én is nézegettem, most akciósan 26 ezer. A gyerkőcők is nagyon helyesek.

Dike
Én sem kérnék Edát (bár itt Győrben nem is adnak, csak császárhoz), egyik ismerősöm (valamelyik bp-i kórházban szült) kért, és végén az lett, hogy vákuumozni kellett mert nem érezte a fájásokat, nem tudott nyomni. Így a kettő után azért elmondhatom, hogy kibírható a fájdalom, Zalánnál még nospa injekciót sem kaptam, pedig piszkosul fájtam, és alacsony a fájdalomküszöböm is, mégis túléltem.

Kati
A nyelvnyújtogátás nálunk is megy. Csinosak vagytok, Bogi pedig nagyon aranyos, igazi kiscsaj.

Pedi
Boldog születésnapot!

Jeanner
Az áprilisi nappal nagyon vigyázz, ilyenkor a legerősebb a sugárzás, még felhős időben is.

Én is elhalmozlak benneteket képekkel, aztán megyek vissza szunyálni.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Brita, nagyon szépek a gyerekek, milyen nagy Regi! :D tudom, hogy éget, igyekszem keresni az árnyékot, csak van, hogy gyorsabbak nálam... :)

Csillag, gyönyörű a kert!!!!!!! És a babák is :D

Nita, sose szégyelld, nekünk is egy csomószor kimarad, mert állni sem bírok, mire hazaérek...

Kati, de cicizik Bogi, az a lényeg :) Éjjel alszik rendesen?

Pedi, jó tesózást :D

Én tegnap találkoztam a fogadott orvosommal, most már biztos vagyok benne, hogy jól választottam. :) Nagyon aranyos, lelkiismeretes, meg minden, mindent elmondott, megnyugtatott, nyugodtan kérdezhettem, a legképtelenebb kérdésemre is pontos választ adott :) nagyon megnyugtatott :) szóval tudom, hogy nyugodt szülésem lesz :D (vagyis nagyon remélem :D )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Beze! Nagyon boldog születésnapot kívánok!

Csillag! Megjöttek a kuponok, nagyon szépen köszönöm! De jó, hogy tettél képet a gyerekekről. Nagyon nagyot nőtt Gergő az uccsó fotók óta. Bence is cuki. És a kert! Anyám, nagyon szuper! Emiatt kicist irigy vagyok, viszont a vele való melót nem irigylem. Én a "kertelést" anyóséknál elintézem, és azzal még melóm sincs! :lol: :oops: Nagyon örülök, hogy tudtál tornázni! Megkérdezhetem, hogy melyik dvd-re? Én is Béres Alexandrát szeretem. Ja, nekem annyit mondott a védőnő, hogy izzadásig csinálhatom, szóval csak light-osan a tejcsi miatt. Szurkolok a mai Dévényhez!

Kati! Szuper, hogy Bogi cicin aludt el, illetve, hogy nem kérte az üveget!

Rita! Jaj, de édesek a gyerekeid! Zalán is hatalmas! Regi meg egy kis tündérkirálynő(legalábbis nekem :oops: ). Nagyon szép ünnepetek lesz ennyi programmal.

Dike! Jeanner! Én is azt mondom, hogy óvatosan a napozással, de tudjátok Ti! Hisz nemsokára felelősség teljes édesanyák lesztek! :wink:

Bálint megint végig aludta az éjszakát. Viszont ezzel csak annyi gondom van, hogy 5:20kor kelt, na és én ilyenkor már nem tudok visszaaludni. Na, mindegy, cserébe egy huzamban aludtam 7órát, az is vmi! Tegnap este annyira fáradt volt, még sosem láttam ilyennek. Végülis nem csoda, ebben a hőségben oda-vissza út! Egy hős volt még így is! Na, lépek, mert romokban a lakás!

Puszi Mindenkinek, és Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

pedi
Kalocsa
 
 


BRITA:GYÖNYÖRŰSÉG A PICI BABÓD :D
KIS KIRÁLYLÁNY KEZÉVEL MI TÖRTÉNT?


CSILLAG:AZT A MINDENIT....MICSODA SZUPI KIS KERTECSKE :D



MINDENKINEK: Kép

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


beze: NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!


jeanner: örülök, hogy jó dokit választottál. Bogi rendes kislány éjszaka. Egyszer felébred, olyan 1-2 között, de csak egy gyors cicire, aztán alszunk tovább a helyünkön.

pedi: örülök, h Bálint átaludta az éjszakát. Ügyes nagyfiad van! :wink:


Bogi éppen most reggelizett és közben nézzük a nappaliban paplan alatt pizsiben a sex és new york 2-t.
jó kis csajos program. :lol:

Kép

Kép
 
 



pedi: aranyos vagy, köszöni Bogi! :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Beze Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok Neked!

Virág, nagyon szép lett a térkő, nagyon tetszik az udvarotok! A gyerekek nagyon édesek! Gergő tényleg nagyot nőtt! Remélem jó lesz a torna!

Rita a Te gyerekeid is nagyon édesek, Regi milyen nagy már, és Zalán is sokat nőtt!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok én is Mindenkinek!

Kép
Kép

Moncsi
 
 


Virág : nagyon szép lett a térkövezés :)szép kis játszóterük van a gyerkőcöknek :) és hát Gergő és Bence is nagyon édesek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Lányok a dicsiket!!!!!!!!!!!!!

Nincs jó kedvem, a gyógytornász azt mondta, hogy elég nagy baj, hogy Gergő még nem forog... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Csak sírok és sírok... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mindenkinek szebb és boldogabb húsvétot, mint az enyém.

Kép

Kép


Boldog nyulat mindenkinek!!!! :)

Pedi, én sajna nem direktben napozok és szerencsére csak addig, amíg nem jön a vonat :D

Beze, nagyon nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!

Rita annyira helye bab Zalán!!!!!!!!!
Regi Sziasztok!már kész kis hölgy!!!!!!
Győrbe jó utat kívánok!!!!!!

Jeanner persze hogy nyugodt könnyű szülésed lesz.erre koncentrálj!!!és majd szedj homeos bogyókat.nagyon sokat segítenek!!!!!!

Beze NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!:))

Virág drága ne sírj!!!!!!!!! fog forogni Gergő:)csak lehet több idő kell neki!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


virág ne keseredj el lehet csak lustizik fog ő forogni nem lesz semmi gond
mindig úgy bele tudják verni a parát az emberbe.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Pedi, kati, Mona, Nita, Zsani, nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rita! nagyon édesek a gyermekeid!

Kati! nem tudom h szeret e napozni, de anyukája nagyon:)

Jeanner! örülök h szimpi a dokid!!!

Beze! nagyon boldog születésnapot!

Csillag! ne sírj drágám!!

megjöttem a dokitól bpd 81mm a többi adatot nem tudom, most azt mondta h első fokban érett a lepény, fejfekvésű,átl magzatvíz, becsült súlya 1500g :shock: mondom hát ez nem vmi nagy?? azt mondta jó az.....hát mindenkiéhez képest kicsi...de már nem érdekel...az a lényeg minden rendben. méhszáj C3000.

KépKép
 
 


dike: most néztem meg Neked, hogy mi a 31+2 napon voltunk 4d-n, ahol a becsült súly1574 g volt és a bpd pedig7,72. Szóval Ármin is benne van az átlagban simán. Nyugika van!

csillag: nehogy sírjál! Most voltunk délután a barátnőméknél, ahol Gabika nov 10-én született. Teljesen kétségbe volt már esve az anyukája, hogy nem forog. Jövő kedden kell menniük majd vizsgálatra, amire most kedden kapott időpontot. Erre szerda reggel Gabó megfordult hátról hasra és ma reggl pedig hasról hátra is. És sűrűn gyakorolja is. Szóval ne add fel!!!

Nekünk ma is jó napunk volt. Voltunk csavarogni a barátnőméknél és jól kibeszéltük magunkat, amíg a gyerekek jól elvoltak. Bogi is annyit nézelődött, mosolygott, hogy el sem hittem. Viszont egész nap, szinte nem is aludt. Kb.3-4-szer dőlt ki 20-25 percekre. Viszont most már fél órája alszik.
Sajnos az evéssel is sokat küszködünk. Hisztitik, tombol, szinte alig eszik. Max 100-akat szürcsöl nagy kínkeservesen be még üvegből is. Igaz, ma kb 2 óránként kért enni. Gondolom szomjas is volt.

Kép

Kép
 
 


Voltam ma én is fodrásznál, pedikűrösnél, napoztunk a barátnőmmel,aztán doki, meki,most itthon:) holnap megyünk Salgótarjánba rokonokhoz, majd csak vasárnap este jövünk haza.

KépKép
 
 


Kati! és mennyivel is született?

KépKép
 
 


Beze, nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!!!!!!

Kép

Kép


Még mindig pityergek... nem tudom kiverni a fejemből, hogy mi van ha van valami komolyabb baj Gergővel... mi van, ha soha nem fog tudni felállni és járni...
Jövő héten felhívok egy másik Dévényes tornászt, aki magán alapon dolgozik és kérek tőle időpontot. Kíváncsi vagyok az ő véleményére is. Aztán pár hét múlva kell visszamennünk a neurológiára kontrollra, na ettől rettegek...

Dike, ne aggódj Ármin súlya miatt, nem olyan nagy baj, ha majd kint hízik meg igazán. Jobban jársz, ha nem rögtön egy 4 kg-os gyereket kell megszülnöd. :wink:

Kati, köszönöm a nyugtatást, titkon én is abban bízom, hogy egyszer csak hirtelen beindulnak a dolgok Gergőnél. Csak nem bírom már kivárni. 2 hónapja megfeszítve dolgozunk és semmi. Akkor is aggódnék érte, ha eddig minden rendben lett volna Vele, de sajnos nem így van. Pont ma van 2 hónapja hogy tornázunk.

Kép

Kép


Sziasztok!

Dike, Csillag, köszönöm szépen!

Dike, Ármin nem kicsi, meglátod, simán átlagos súllyal fog születni. Ne feledd, ezek csak becsült adatok,Marcusnál a gép majdnem 300 grammot tévedett, pénteken délután a gép 3173-ra kalkulálta, vasárnap reggel 3440-nel született. Nem hiszem, hogy másfél nap alatt hízott ennyit!
Én is voltam fodrásznál, ha így öregszem, legalább a hajam legyen szép... :roll:

Csillag, én is azt mondom, ne aggódj, Gergő nincs féléves, tuti nincs vele semmi baj, csak feleslegesen beléd ültették az aggodalmat!!! Alig múlt 5 hónapos, 6hónaposan írja a kiskönyv, hogy az által babák ekkor forognak, de szerintem nem baj, ha ez csúszik picit. Minden gyerek máshogy fejlődik! Jó ötlet, hogy mástól is szakvéleményt kérsz! Addig is ölellek és nagyon szép képeket hoztál ismét! :wink: Kertet elfogadnám. :)
Nekem nincsenek frissek, kell a gépbe akksit venni, de megint tréül állunk... :roll:

kati, milyen nagy Bogi, szerintem nagyot nőtt, nagyon édes! :D

Mona, mi levetettük mind2 gyereknél a köldökzsinórvért, Marcusét még novemberig törlesztjük.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dike: Bogi 3200g volt és 52 cm. Teljesen átlagos.
A vért mi is levetettük.

csillag: ha mentek máshoz ne mondd neki, hogy már jártok, hanem, mint szűz kéz nyúljon Hozzá.
Neurológián is minden rendben lesz. :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!!!!!

nemsokára nekiállok a fini citromos-csokis kalácsnak..ha kér valaki szoljon:))

Dike Ármin sulya tökéletes:))átlag sulyú lesz.......hidd el nem olyanjó nagy babát szülni......:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita ide jöhet kalács :) gondolom már készen van :)
apa meg lúdláb tortát csinál Gergő azt mondta csokisat csináljon :)

nika70
Salgótarján
 
 


még nincs kész..még kel a tészta......de még kb fél órát hagyom aztán usgyi a sütőbe....csak azt nem tudom hogy lesz kalács mert ez egy lágy tészta.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

ma voltunk 3-aba a városligetbe kirándulni........Barnikámra nagyon nagyon büszke vagyok...lovagolt!!!majd a blogba lesznek a képek:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kinek hogy telt az ünnep?

Csillag! Remélem, hogy már nem vagy annyira elkeseredve. Mikor mentek a másik Dévényeshez?

Nita! Gratula a kalácshoz! A családi program biztosan nagyon jól sikerült, majd benézek a blogodba a képek miatt!

Dike! Én is csak megerősíteni tudom Katit és a többieket. Ne ess kétségbe a méretek miatt. A gép a csontok hossza alapján kalkulál. Bár nekünk nagyon bejött, de vannak, akiknél nagyon elmér. Arról nem beszélve, hogy Csillagnak igaza van, ráér idekint megnőni a picur. Hidd el, olyan gyorsan nőnek, hogy észre sem veszed és már 4kg-os lesz. Én megelégedtem volna egy 3kg-os babával is, és nagyon szeretném, ha a második sem lenne nagyobb, mint amennyi Bálint volt.

Nika! Én is lúdlábat sütöttem, csak nem tortaformában. A párodé biztosan profibb, mint az enyém. Sütöttem kalácsot is, kettőt is, mert az elsőt két nap alatt megettük. Zoli azt mondta, finomabb, mint a bolti.

Nekünk nagyon jól telt a Húsvét. Egyik nap az egyik anyóséknál, tegnap meg anyuéknál voltunk. Tesóm sokat van velünk, Bálint nagyon jól el van vele is. Viszont asszem a tejem az rendesen megcsappant. Alig fejek 5-10-20ml-ket, és egyre többször oda kell adnom Bálintnak mindkét cicit. Ez most eléggé bánt, ezért gondoltam beszerzek megint egy mérleget(a konyhai digitálissal eléggé nehézkes, meg kezdjük kinőni, 5kg-ig mér) csakhogy tisztában legyek vele, hogy mennyi tejci van egyik másik cicimben. Egyik nap tudom, hogy úgy szívott 170 ml-t, hogy az egyik ciciből 100-at és bevágott még a másikból 70-et. Az is tuti, hogy nálunk már a 140ml az a legkevesebb amit eszik, mert ettől kevesebbet ne mértem mostanában. Inkább 150-160-170-200ml-ket! Viszont ezekkel az éjszakai nem kelésekkel meg megint csak 5ször eszik egy nap és szerintem ez is oka a kevesebb tejcinek. Jaj, nem tudom, de ez most eléggé bánt. A másik, hogy még mindig nagyon pöttyös a pofija, és kezdődik a koszmó is. :evil: Annyira elegem van már belőle, hogy van egy gyönyörű kisfiam és mindig vmi "elcsúfítja" szegényt. Alig várom csütörtököt, akkor megyünk tanácsadásra.

Kati! Nálatok elmúltak a pöttyök?

Rita! Jól láttam, hogy Zalánnak nem is voltak? Írtad a múltkor, hogy a fodrásznál átázott a felsőd. Na, én sosem vagyok melltartó betét nélkül, bár mostanság szinte szárazon dobom ki őket, de nem merem megkockáztatni, hogy ne tegyek be.

pedi
Kalocsa
 
 


Kismamik, hogy vagytok? Hozzatok pocakképet!

Én is hoztam Nektek pár képet!
Kép kalácsom

Kép ez a kosár várt csütörtökön, mire hazaértünk a reptérről

Kép a képet a sógorom készítette, és egy kicsit levágta a fejünket

pedi
Kalocsa
 
 



Sziasztok!

Én is ideértem :)

Csillag, szerintem is minden gyerek más... csak egy példa: én majdnem 2 éves (!!!!) voltam, amikor elkezdtem önállóan járni (a lustaság :lol: ), a húgom már 8 hónaposan szaladt... és testvérek is vagyunk ráadásul, mégis... ;) nagyon drukkolok értetek, de biztos vagyok benne, hogy semmi baj nem lesz :) lehet Gergő is csak lusta :)

Dike, nyugi, a babád most fog majd lehiggadni odabenn, és utolsó hetekben nagyon sokat fog ám hízni!!!! minden ismeretterjesztő film és hétről-hétre ezt írja!!!! :) Szóval nyugi, mire legközelebb mentek már baromi sokat fog hízni :)

Pedi, szép ez a kalács :) én idén nem sütöttem, a diéta miatt, imádom a fonott kalácsot, nem akartam elcsábulni... így túl sok sütink van... :? nagyon szépek vagytok :)

Kati, sajnálom a hisztit... :(

Nita, homeót mindenképpen akarok!

Csajok, málnalevél teát itta valaki? Tapasztalatok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


jó(bb) reggelt Mindenkinek!

pedi: nyam-nyam kalács. Nekünk a pöttyök elmúltak már pár hete teljesen. Néha néha egy-egy kijön rajta, de el is múlik. Tejcsim nekem is nagyon lecsökkent, de hát nálunk a szopik délután teljesen kimaradnak. Este viszont azon alszik el. Nálunk a max kaja adag olyan 160ml.
Koszmó hozzánk is beköszönt, de nem annyira durva. Nem kezelem még, mert csak tényleg itt-ott van. Mire látok új helyen, addigra eltűnik a régi.

jeanner: én teáztam ezerrel, de mégis 40 órát vajúdtam, mert nem tágultam semmit szinte. :roll:

Nálunk is jól teltek az ünnepek. Sokat nevettünk, játszottunk, sétáltunk, ettünk. Bogi jó kiscsaj volt.
Viszont a két hónap alatt ilyen éjszakánk még nem volt. Éjféltől óránként felsírt és cicit kért Bogi. Nem tudom, hogy mi lehetett a baj.
És félek a holnap éjszakától, mert mi holnap megyünk a kéthós oltásra.

Kép

Kép
 
 


pedi: próbálj meg fejni, hátha vissza tudod hozni a tejcsit. Most nincs a gyerekeinknél olyan fejlődési ugrás? MOndjuk mióta Bogi nem akar cicizni én 2 óránként fejek. De 2 napja "csak" 4 aventes nagypohár tejet visznek el,pedig eddig mindig 5 volt.

Kép

Kép
 
 


Kati, ez nem túl biztató... :? :shock:

"Könnyű szülés, könnyű szülés, könnyű szülés... " :lol: erre trenírozom magam :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Dike
Nálunk sem ment mindig jól a becslés. Bár a fiatal dokik mindig jól bemérték, pl. a 37. héten 3550 grammot mondtak, aztán a 39. héten meg csak 3600-at mondott a főorvos, és végül 4200 grammal szüeltett a kiírt napon. Szóval nem egy hét alatt hízott 600 grammot. A 37. hetes uh viszont majdnem pontos volt, ezek szerint. Csak így a végén nagy a felelősség, mert az orvosom pont azért kérte a késői uh-okat, hogy nagy a baba, a vizsgálatok alapján. És akkor egy idősebb tapasztalt orvos sem tudja normálisan elemezni az uh-ot. Arról nem is beszélve, hogy lehordott, meg lealázott, úgy hogy majdnem bőgtem. Itt Győrben néhány orvos nem kockáztatja meg, hogy 4100 gramm felett természetesen szüld meg, inkább ajánlja a császárt. Másoktól legalábbis azt hallottam, hogy azért lett császár, mert 4300 g-os volt a baba.

Pedi
Én sem megyek el itthonról melltartó betét nélkül, de rohantunk az oviba, aztán ez elmaradt.

Kati
Nálunk kezdenek beállni az éjszakák, max éjjel egyszer kel, meg hajnalban egyszer. Sőt, éjjel még vigyorgott is, bepelusoztam, mert ez a pelus már kicsi neki, és nem bírja ki egész éjjel.
Már a midi pelusokat is ki fogjuk nőni, pedig még van egy kis csomag pampers, meg egy nagy. És most használjuk az 5-8 kg-os liberót, abból is van még egy nagy csomag, de már majdnem kicsi neki. Most már remélem nem hoznak midi pelust ajándékba. Néha praktikus lenne érdeklődni Zalán súlyáról, mert kaptunk olyan napozót, ami már most sem jön rá. Sajnálom, mert olyan kis helyeske.
Vendég
 


Pénteki képek, vásárlás közben készültek. Mekiben is voltunk, ebédeztün, aztán Regi játszott, majd a decathlonban vásároltunk, Zalán ott is aludt még, úgyhogy tudtam játszani Regivel egy kicsit a játszótéren. Végül Family centerben vásárolgattunk, meg aldi,aztán délután értünk haza, nagyon meleg volt.
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!
képek a blogban:))))

Pedi ez a koszmó,meg pöttyök általában minden kisbabánál előjönnek.....sőt nekünk még pelenka kiütésünk is volt....hamar elmúltak.......

édes nagyon Bálint:))))))
a csokor is gyönyörű.......
Bálint hogy szopja az ujját nem baj..ezel is nyugtatja magát....le fog szokni róla hidd el:)

Kati kezeld azt a párat is mert így elterjedhet a kis fején.....

Jeanner a homeók tuti segíteni fognak........hidd el:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


HÚSVÉTI KÉPEK
Kép Kép Kép Kép futás előtt egy kis torna Kép Kép futás után, lent apa, és Regi, mögöttük, (balról) anyukám, nővérem és párja, Ami (Regi keresztanyja). A másik két gyerkőc középen, Levi és Réka (Regi unokatesói). Kép Kép Zalán pedig alszik, mint mindig... :)

Regi a szokásos népi játékokat kipróbálta. Idén volt ponilovaglás is, Regit alig bírtam visszafogni, hogy ne rohanjon oda a lovacskához, aztán fel is ült, ment 3 kört, majd a ló nyerített egy hatalmasat, ő meg elkezdett sírni, és le kellett venni 5 kör után. Fénykép nem készült, mert addigra már lemerült a gépem.
Vendég
 


Rita nagyon jók a képek:)))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: