Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!!!!!!!!!!!
2010-es toic ide:)
csajok gyertek!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó itt vagyok megtaláltam!!!!!!

KépKép
 
 


szia Dike :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

hájjj 8)
chamomilla
Pécs
 
 


az van rajtam bőőőőőőőven:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok én is. Ide találtam:)


AKkor BÚÉK nekünk:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


szia Csucsu!!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt vagyok ragyogok :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Én is vagyok :)

KépKép
 


Bettyke az ottani laptetőt neked nagyon nagyon kívánjuk hogy szupi legyen a szülésed :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


na látom szépen sorba ide talál mindenki:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nika,én is jó előjelnek tekintem :)

KépKép
 


olyan hihetetlen hogy Bettike hamarosan megszülsz:):):):):) :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ha ránézek a vonalzóimra,már csak 9 nap....pedig régen mennyire vártam h teljenek a napok,most pedig fura nagyon.de persze tudom h 3 nap múlva találkozom a kis kék csomagommal :) :) :) :) várom már a kis drágát :)

KépKép
 


Sziasztok!

Jöhetek én is?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!

én is vagyok!

beze! ez milyen kérdés!!!!! itt a helyed!
ja, és tartozol még a szüléstörténeteddel nekünk... :DDD


képzeljétek, pont tegnap olvasgattam a másik topicot. a 39. oldalig jutottam. olyan érdekes volt. aki ráér, mint én, annak ajánlom. vannak tanulság és mosolygós történetek!!! :lol:

Kép

Kép
 
 


Kati ilyet én is szoktam........sokszor vissza olvasok az elejétől:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tsa! En is gyottem!
Mentem is! Pa!
Ja, a nagy dog unalmamnak az lett a vege, hogy tornaztam masfel orat, elegettem 530 kaloriat.hihihi szupppiiii es a kedvem is jobb lett.

(megyunk buliba! az a buli. leszunk 6an :lol: :lol: , mindegy, en beborozok a tobbiek meg ha ram hallgatnak, azt csinalnak amit akarnak :lol: :lol: )

Cso Lanyok!

Jovore talalkozunk! Vagyis holnap!

BUJJJEEEEEK Mindenkinek! Jo nagy!
Vendég
 


Es nem mellesleg de annal nagyobb hurra BEZEEEEENEK!!
DE JO BEZE, HOGY OLVASTAL ZUGBAN ES JOSSZ IDE!!! :D :D :D :D

TENYLEG

BUEK

MINDENKINEK!
Vendég
 


Bogi mi is megyünk mégis!
anyuékhoz...ott lesznek hugomék is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mi itthon vagyunk és leszünk is... :(

Kép

Kép
 
 


kati, még nem írtam meg, ha megtörténik, bemásolom, bár mivel császár volt, nem túl érdekes a sztori...

Bogi, valóban visszaálltam olvasó-üzemmódba, de igyekszem majd gyakrabban írni is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: oké-oké!!!
egyébként marcival, hogy telnek a napok?

Kép

Kép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


kati, jövő héttől kezdődik az éles bevetés, lejár férjem szabadsága sajnos. :( Egyébként nem panaszkodhatom, sokkal könnyebb vele, mint Lexivel volt újszülött korában. Jókat szopik, nagyon szépen gyarapszik, és csak estefelé nyűgös, éjszaka 2x kel. Ma fogjuk ismét megmérni, mennyit hízott 1 hét alatt, múlt héten magára szedett 400 grammot. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


gratulálok a hízáshoz!!! lexi nem féltékenykedik?

Kép

Kép
 
 


Beze szépen hízik Marci:):)
Barnika is 3 hónap alatt 83 dkg-ot hízott:):) és 4 cm-t nőtt:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó!

Megtaláltalak Benneteket!

Egy hülye barom vagyok, annyira túlhajtottam magam. Alig tudok menni, annyira fáj a derekam meg a hátam. Vettem is egy ülőfürdőt, de ma már semmit nem csinálok.

Később jövök, nemsokára vacsizunk a szüleimmel és a sógorommal, utána már csak ketten leszünk a szerelmemmel.

Addig is pusz Mindenkinek! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


kati

én régebben olvastam igy vissza topicocat,de mostanra elmúlt a lelkesedés.

KépKép
 


Sziasztok!

Én is idetaláltam! :D

Beze, de jó, hogy Te is itt vagy és gratulálok Marcihoz! Ügyes fiúcska! Képzeld, Gergő is pont 400 g-ot hízott az első itthon töltött héten. 1 hónap alatt meg 1100 g-ot! :shock:

Csajszikáim, annak ellenére, hogy Gergő 50 cm-rel született, elő kell vennem a 62-es rucikat. :shock: Úgy nő, mintha folyton kitenném az esőre... Anyuéknál megmértük ma és kb 58-59 cm környékén jár. Ez nagyon durvaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Vettem neki egy szuper vastag téli gatyót, ami nagyon-nagyon tetszik, erre ma mit tapasztaltam????? Alig tudtam bepatentolni a vállán... pedig úgy számolgattam, hogy 3 hónapos koráig jó lesz neki, de tévedtem...

Kép

Kép


Sziasztok!

Itt vagyok én is :)

Mi most megyünk át a Szomszédokhoz! Holnap jövök majd!

Kép

Kép
Kép

Moncsi
 
 


Sziasztok!

Megvagytok :lol:

Ma nagyon elfáradtam,most ültem le kicsit...fáj mindenem :roll: de mostmár pihi van!


Mindenkinek Kívánok Sikerekben,babákban gazdag Nagyon Boldog Új Évet!!!!!!!!!![color=red]

Kép
Vendég
 


Na, itt vagyok!

Isteni finom volt a vacsi, mindenki megdicsért! Még sosem sütöttem csülköt, de azt hiszem, nem ez volt az utolsó. A rétesek is jók lettek.

Nita! A kocsonyát inkább Zoli csinálta, vagy közösen, de az is jó lett. Pedig amikor kimertük sokáig nem akart dermedni, már tökre féltem, hogy nem is fog. De mostanra tuti lett! Ja, és köszi, hogy megnyitottad a topikot!

Csucsu! Ahogy Csillag is írta, sokan vannak itt olyanok, akiknek ennyi idősen még nem volt szívhangjuk. Sőt, az is lehet, hogy nekem sem volt, mert mi csak a 7+3naposan voltunk először dokinál. Egyébként, meglepi lesz a gyerkőc neme, nem szerettük volna előre tudni. Eddig a fiú nevünk a tuti, az Bálint, a lánnyal még vannak gondok. De a Zsófia a legesélyesebb.

Beze! A lehető legjobb, amit tehettél, hogy jöttél! :wink: Gratula Marci babához, lassan készülhettek Lexike szülinapjára is! Azért jövő hétre egy kalappal, de hidd el, a gyerekeid meg fogják érezni, hogy most jónak kell lenni! :wink:

Mia! Ugye végül nem jöttek az "idióta" vendégek? Kitartás drága, én is fájok itt-ott, de már én sem fogok csinálni semmit! Csak szigorú pihi!

Kati! Mi is itthon kettecskén, hazavittük az előbb anyumékat, sógor hívott át minket kártyázni, meg tűzijátékot nézni, de szerintem ma már nem megyünk sehova. Zoli lehozta apuval a nagy matracot a nappaliba és itt melegszem a cserépkályha mellett, már megágyaztam. Én kértem Zolit, hogy ma itt aludjunk, mert annyira utálom, hogy én mindig elalszom a tv előtt, majd itt hagyom és felmegyek egyedül. De most együtt leszünk! Sikerült kipihenned a tegnapi napot? Remélem ma semmi gond nem volt.

Csillag, drága! Látod, látod, nem lesz semmi gond a tejecskével! Ugye ugye mondtam én a múltkor, hogy Gergőci extra mód nyúlik?! :lol:

Cham! Örülök, hogy megrendelted a pizzát tegnap! Sajnálom a székrekedést, ha vki én aztán átérzem ezt a problémát. Nekem világ életemben gondom volt vele. És érdekes a terhesség első 12.hetében meg szinte hasmenésem volt. Na, most küzdök megint rendesen, de az aszalt szilvalé az bejött! Most a DM-set vettem, de az is jó. Reggel egy pohárral, esetleg este is, és így legalább minden nap van székletem. (Azt meg nem részletezem, hogy milyen kínok árán.)

Bogárka! Én is beállok a sorba :arrow: 2011 a Ti évetek lesz! :wink: Ja, és mi is 2évet vártunk erre a kis emberre!

Mona! Jó szórakozást Nektek!

Dike! Nem is meséltél a meglepi szülinapi buliról, vagy csak én voltam figyelmetlen? :roll:

Drága Nika! Nektek is azt kívánom, hogy Gergőnek megszülessen a kis tesója 2011-ben!

Jaj, lányok, nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit! Mindenkit nagyon imádok egytől-egyig! :wink: :lol:

pedi
Kalocsa
 
 



pedi: örülök, hogy jól vagytok és ilyen sikerekkel zárod az évet! mi is kinyitottuk a kanapét a nappaliban és itt fekszünk, de én egy kicsit be vagyok sz@rva, mert nyilalgat, de rendesen a hasam alja. nem tudom, hogy mitől!!! ma SEMMIT nem csináltam.
bogim aktívkodik.

Kép

Kép
 
 



Kati, Drága! Biztosan minden rendben van, csak most jön ki a tegnapi talpalás, illetve már tegnap előtti! Milyen érzés, hogy beléptünk gyermekeink születési évébe?!Nekem egészen hihetetlen, hogy már csak két hónap, és hárman leszünk!
Egyébként, én is rettenetesen fájok. A jobb oldalalom a derekamnál van egy csont, ami elég sűrűn szokott fájni,na az most annyira durván, hogy az előbb alig tudtam lábra állni. Már aludtam egyet, Zoli úgy ébresztett, és azért ittam egy icike-picike kortyocska pezsgőt. A nyilallgatás a hasamnál a jobb oldalon nekem is van, de hogy ez mi lehet?! Már arra is gondoltam, hogy még sincs köze a vakbélhegemhez. A gyerkőcöm meg mostanság összekeveri a nappalt az éjszakával, ugyanis éjszaka aktívabb mint nappal.

pedi
Kalocsa
 
 


Kép

Kép

Kép
 
 


BUÉK apával elmúlattuk az időt :) :wink: :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


pedi: mi is kívántunk boginak is boldog új évet és megbeszéltük vele, hogy imádni fogjuk. és az egész kész családomat!!! már annyira várom, hogy itt feküdjön közöttünk. és igen, ez IDÉN el fog jönni. nem is annyira sokára.
én nem pezsgőztem, mert délután anyóséknál forralt bort ittam. :oops:
sajnos elfelejtettem hozni gyerek pezsgőt, de majd túlélem.

kár, hogy te is fájsz. ez már tutira jobb nem lesz...
én eldöntöttem, hogy egy minimális pakkot a jövő héten össze fogok pakolni, mert most is bepánikoltam, amikor zsolti kérdezte, hogy elmenjünk-e a kórházba, mert tényleg félelmetesen szúrkált a hasam. de én is aludtam már egyet és kopp-kopp, de elmúlt!

meg kell állapítanunk, hogy egy nulla a szilveszteri műsor!!!

Kép

Kép
 
 


nika: örülök, hogy sikerült!!! reméljük szeptemberben szüreteltek!!! :oops: :lol: :oops: :lol:

Kép

Kép
 
 


ÁMEN

ténleg nagyon szar a müsor a tv-ben :(:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt és még egyszer nagyon boldogságos, babákban, egészségben, szerelemben gazdag új évet Mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Tegnap este 11-kor beájultam... :oops: éjfélkor ugyan épp felébredtem, de nem volt erőm kikászálódni az ágyikómból, hogy a gép elé üljek és köszöntselek Benneteket. :oops:
Este 8 után egyébként amikor Gergő elaludt, én is leküldtem egy kis pezsgőt... :oops: 8) :oops: 8) és még csak lelkiismeret furdalásom sem volt miatta. :oops:

Nika, szép hónap a szeptember... :wink: ezt Nita is meg tudja erősíteni! :P

Kati, Pedi, sajnálom, hogy így fájogattok. Az a jobb oldali nyilallgatás nálam is megvolt. Volt olyan, hogy éjszaka a jobb oldalamon feküdtem és annyira fájt, hogy át akartam fordulni gyorsan a másik oldalamra, de képtelen voltam rá a fájdalomtól. Úgy sikerült csak, hogy először hasra fordultam (az óriási pocakommal) és úgy át a másik oldalamra. :?

Gergő este 8-tól majdnem hajnali 2-ig nyomta a szunyát! :lol: Ez tök jóóóóóóóóóóóóó! Este is megcsináltam a tejszaporító fejést és most már egész jó a helyzet. Hajnalban már nem tudtam 2 mellből etetni, mert jól lakott egyből is. :D

Kép

Kép


csillag szuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de jóó hogy visszaállt a tejcsi :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


ok jó a szeptember csak a nyár lesz kemény nagy pocival :)::)) de mindent kibírunk a cél érdekében :)
szigoruan elkapom apát két naponta bármit csinál bármennyire fáradt ebben a hónapban megteszünk mindent :)elvileg rövid ciklusnak kell jönnie :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt Drágáim!

Kati! Mi is mondtuk neki, hogy eljött a születési éve, és hogy hamarosan itt lesz velünk. Fél 2körül olyan mozgást produkált. Mi még megnéztük a Buliszervizt az RTL-Klub-on, utána aludtunk el, és 9kor keltünk. Mondjuk én voltam fent 6kor is, meg a babócám is fent volt akkor. És jelentem, ma reggelre én is jobban vagyok. A pocakom egyáltalán nem fáj/fájt, csak az a jobb oldali nyilallgatás volt, de a derekam az siralmas volt, most már egy fokkal jobb.

Csillag! Szuper a tej helyzet, mondtuk mi, hogy nem lesz gond! :wink: Egyébként, Bencével ilyet sosem tapasztaltál?

Nika! Én drukkolok, hogy eredményes legyen ez az éjszaka! :wink:

Képzeljétek, Tesómékkal is koccintottunk egyet. Szoktak venni egy kisebb pezsgőt, és azt akkor bontják ki, amikor magyarban éjfél van. Skype-on keresztül kameráztunk, persze tesóm megint bőgött!

pedi
Kalocsa
 
 



Sziasztok.

BÚÉK és kívánok nagyon nagy babaesőt itt:)

Nika: Képzeld én tegnap hallottam előszőr , hogy a méhem nagyon hátrahajló. Erre mondta a doki nem is csoda ha 2,5évet vártunk erre a babára.
Majd a neten olvastam erről. Szóval valóban a hátrahajló méh néha nehézséget okoz.
Nem lehet, hogy neked is az?? Mert ha igen akkor hasra kell feküdni a bevetés után. Valamint a doki azt is mondta a férfinak kell hátul lenni és akkor tutti a módszer.
Csak leírom mert van már egy lányom és eddig ezt ugye én nem tudtam, hogy a méhem hátrahajló.
Kívánok neked szeptemberi babát. Az jó jegy Szűz lenne:)

Mi végül elmentünk a barátainkhoz bulizni. 6orakot indultunk. Hajnalban jüttünk haza 1/2 3 kor. Addig bírta a lányom.
Én egy korty pezsgőt ittam csak. DE azt is azért mert sokan voltunk és nem akartam magyarázni miért nem iszok. Igy csak bele ittam majd letettem a poharat.
14-en voltunk és nagyon sokat nevettünk. Táncoltunk is:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Nika, ez a beszéd!!!!!!!!!!! Én is ezt tettem Apával és megvolt az eredménye! Mindegyik pocakosság hamar létrejött! :wink:

Pedi, Bencénél is volt ilyen tejcsappanás, csak ott mások voltak a körülmények. Vele meg tudtam csinálni azt, hogy amikor éreztem, hogy kevesebb, azonnal visszafogtam magam és egész nap szinte csak pihentem. Most sajnos erre esélyem sem volt, csak miután lefeküdtek a gyerekek. Ezért volt jó ez a fejés.

Csucsu, nekem is hátrahajló a méhem, mégis mindhárom terhességem első próbálkozásra összejött. :oops: (Egy Angyalkánk van...) Ja, és egyik gyerekemnél sem "praktikáztam" se akció közben, sem pedig utána. Úgyhogy lehet, hogy vannak, akiknél ez problémát jelent, de azért nem feltétlenül. :wink:

Kép

Kép


Csillag

akkor nő a kis drágád mint a gomba,de nem is baj,ez a dolguk.csak mikor az ember szeretné ráadni a rucit és nem jó akkor meglepődik :D

pedi

ügyes csaj vagy te,és még mikor meg is dicsérnek..ettől több nem kell azt hiszem :)
Végülis tényleg újévi babám lesz,mert 4.e még bőven belefér,a legszebb 2011es ajándékunk :) Már mindenki nagyon várja,izgul,anyu bög mert félt.azt mondta szerdánál előbb nem is jön be hozzám mert nem akar úgy látni,szenvedni.de végülis ugyis szerdán jöhet majd a java látogató,mert kedden ugysem leszek patyképes sztem,de aztán ki tudja.felkelni nem kelhetek fel,de szenvedve még tudok foglalkozni másokkal is,gondolom én.van akit jobban megvisel a császár,van aki tök könnyen veszi.

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: