Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, mit szólnátok itt egy zárt topichoz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: És erre miből jöttetek rá? Mármint arra, hogy Lexi nem emészti az almát.
Én is próbálom legalább 4-4,5 hónapig kihúzni, de ez így tényleg nehéz, hogy ebből állok, hogy fejek, fejek, etetek, fejek, fejek etetek. Leszív elég rendesen. Ha már egy etetést kiváltanánk, annak örülnék.
(én még reménykedek, hogy visszaszokik Bogi a cicire)
Zárt topic rendben.

Kép

Kép
 
 


Kati, szerintem ha nem stresszelsz, van esély arra, hogy Bogit visszaszoktasd a cicire. Baromi nehéz, de én úgy próbálnám, hogy minden alkalommal megkínálom és ha kéri akkor jó, ha nem akkor megy üvegből. A baromi nehézséget persze azon értem, hogy nem szabad felhúznod magad, ha nem kéri a cicit.
Egyébként látod most, hogy nem méricskéled és elfogadod, hogy annyit eszik amennyit szeretne, Te is megnyugodtál és Ő is.
Jó kis napotok lesz! Remélem sikerül mindent elintézned!
Az elefántos takaró egyedi darab és csak nekünk van ilyen. :D A Húgom egyik barátnője varrta nekünk. A sárga alapszínt meg a sötétkéket én vettem hozzá, Ő pedig maradék anyagokból csinálta az elefántokat. Én is imádom! Annyira cuki!

Beze, gratula Marcinak az átforduláshoz és nyugi, ha kétszer már átfordult hasra, akkor meg tudja csinálni. Az sem baj, ha most napokig nem gyakorolja a dolgot. :wink: Bárcsak mi tartanánk már itt, lassan belezöldülök a sok várakozásba. Tudom, hogy türelmesnek kell lennem, de nagyon nehezen megy. A szaporodó ősz hajszálaimról meg nem is beszélek...
Lexi is ügyi a szobatisztasággal! Gratulálok neki is!!!!!!!!!!!!

Én ma nagyon nem vagyok büszke arra, amit csináltam. Itt a faluban ma családi majális van és lementünk egy kicsit körülnézni. Bence totál kiakasztóan viselkedett, mindenen hisztizett. Azért, mert valaki véletlenül nekiment az ugrálóvárban, azért, mert szomjas volt, aztán amikor megkapta az üdítőjét akkor azért mert nem volt hozzá szívószál, utána azért, mert a hotdog virslije kicsit meleg volt (szerinte... én is azt ettem, de nem volt meleg), aztán azért, mert lecsöppent a fagyi a ruhájára. Ezután elkezdett csöpögni az eső és jobbnak láttuk hazajönni, persze emiatt is bömbölt, majd jól ráeredt az eső és amikor kiszálltunk a kocsiból futottunk a házba, de ekkor azért folytatta a hisztit, mert meg akarta nézni az ereszcsatornát de én nem engedtem, mert ömlött az eső. Amikor bejöttünk a házba, akkor meg azért hisztizett, mert elszakadt a zacskója a gumicukornak, amit "vásárfiaként" hazahoztunk. Na, ekkor elszakadt nálam a cérna és úgy ahogy volt, ruhástól betettem a zuhanyzóba és kapott egy kis langyos zuhanyt... :oops: Gyakorlatilag egy merő víz lett... Gondolhatjátok, hogy mekkora sírás volt eközben... Ő sírt én kiabáltam... Szégyenlem magam, de ez van... aztán azóta csend van és kibékültünk.
Apa jót mulatott az egész műsoron. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép

 
 

Kati, a 3 hónapos kori hozzátápit én is korainak tartom. A novemberi topikunkban volt egy laktációs tanácsadó, Ő mondta, hogy az a legjobb a babának, ha 6 hónapos korig csak anyatejet vagy tápszert kap. Mondok egy példát a családunkból. a Húgom kisebbik lányát 4 hónapos korában elkezdte hozzátáplálni, jó gyorsan evett mindent a kiscsaj, nem volt gond vele, DE, és itt jön a lényeg, hogy egy csomó ételre aztán allergiás lett... sokszor tiszta kiütés a szája körül és nagy a valószínűsége annak, hogy azért, mert túl korán találkozott bizonyos ételekkel. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy sokszor sajnos az sem mérvadó a hozzátáplálás során, hogy ha egy gyerek elfogadja az ételt és örül neki, az azt jelenti, hogy készen áll a dologra. Sajnos később is megjelenhet az allergia.

Kép

Kép


Kati, egyszerűen: reszelt almát kapott, és ugyanazt láttam a pelenkájában, még kb a mennyiség is stimmelt. Megértelek, hidd el, de még alig van abban kalória, amit ehet, szerintem a kajakiváltás odébb van. Bogica véleményem szerint vissza fog szokni. :wink:

Csillag, el is felejtettem írni: Marcus napja a saját helyén alszik, nem tiltakozik a lerakás ellen, így 1x durmol egy nagyot Lexivel kb egyszerre.
Majdnem én is megtettem ugyanezt Lexivel, amit írsz, csak nálam pohár volt. Néha én se bírom a hisztit, nincsenek kötélből az idegeim. :?
Gergőci pedig nagyon ügyes, lehet, hogy rögtön ülni fog, nem forogni. Hallottam ilyet, ez nem gond. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csillag, erre példa mi vagyunk, Lexi kezdettől imádja a sajtot, joghurtot, betartottuk a korra vonatkozó ajánlást, s mégis, kimutatták a tejfehérje-allergiát. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Virág, ne haragudj, de én olyan jót mosolyogtam ezen, szerintem nem árt egyik gyereknek sem, ha előfordul ilyen, az én uram is így járt a múltkor, vagyis csak hasonlóan, mert én nem bírtam betenni a kádba, folyamatosan káromkodott, mert semmi nem akart összejönni....én meg fogtam a slaggot és jól megfürdettem :)

Beze a zárt topikban én is benne vagyok!!!

Kati látom hiányoltál...örülök, hogy egymásra találtatok Bogicával! Hidd el minden rendben lesz, és sokáig fog szopizni!!!!

Pedi nagyon édesek vagytok, néztem iwiwen a fotókat!!!

Nem igazán volt időm írni, olvastalak ugyan Benneteket!
Megint szétbombáztuk a házat. Most a kisszobát kezdtük el megcsinálni, sajna leomlott a vakolat egy kicsit, az kellett kijavítani, most szárad a glett, talán holnap festhetünk már...majd kiderül, egyébként ugyan olyan lesz, mint a mi szobánk is, mert maradt sárga festék, meg dekorcsík is.
Közben még azt a wc-t is elkezdtük megcsinálni, amit az öreglány használt! Szóval zajlik az élet.....
Ma mentünk volna a 4D-s uh-ra, de a doki karambolozott, így lemondták, később már szerintem nem igazán van értelme menni!

Kép
Kép

Moncsi
 
 


szaisztok!

Megjártam Szolnokot, apa pedig átesett a vízkeresztségen! Ugyanis hazaért időben, amikor még mi itthon voltunk, mert Bogi aludt és kérdeztem, hogy eljön-e velünk. De neki nincs kedve, mert fáradt. Mondtam, hogy akkor mi lenne, ha én max 2 óra alatt megjárom, ő pedig itthon marad Bogival. Erre ő bevállalta. Kérdezte, hogy kakilt-e(mert még soha nem cserélt pelust), mondtam neki, hogy igen, majd csak este fog megint.
Én elindultam.
Bementem a brendonba, meg a regióba, meg a dm-be. Ezek egy helyen egy bevásárlóközpontban vannak. Aztán elmentem még a praktikerbe, ami a város másik felén van. Az első helyen a kocsiban felejtettem a telefeonomat, de döbbenve láttam, hogy nem volt rajta hívás.
Aztán betettem a táskába és amint beértem a praktikerbe már csörgött is, hogy merre vagyok, mert Bogi bömböl és már kétszer cserélt pelust rajta. :lol:

Szóval én elintéztem mindent, apa viszont egy darabig biztosan nem vállalja egyedül a gyereket.
(anyósomék sem voltak itthon 8) )

Én bevallom, hogy jót nevettem, amikor hazaértem és a lakás a feje teteján állt, mert Zsolti mindent bevetett. Pedeig ha én vagyok Vele itthon és megjön az apja én le vagyok c@rva.


mona: mi 31. héten voltunk és jó volt. Azért vigyázz Magatokra!
Elképzelem, amint a párodat locsolod! És a szomszédok???!!! :lol:

csillag: Ne haragudj, de én is nevetéssel fogadtam a történetedet. Szerintem ez simán belefér. :wink: És a békülés, hogy zajlik?

hozzátápi: én remélem, hogy sokáig tudok még CSAK tejcsizni, még ha fejnem is kell. Nálunk anyum mindnyájunknál hamar táplált hozzá és egyikünk sem allergiás semmire.

Ja! Bogici este is cicin aludt el! Ma csak kétszer kapott üvegből, abból egyszer csak megkínáltam és csak 15 ml-t ivott az ebéd után. Remélem jó úton haladunk. És remélem, ha újra megjön, olyan május közepe felé(ha beáll 28 napra), akkor sem kezdődik elölről az egész. :?

Kép

Kép
 
 


Mona, nem irigyellek a sok munka miatt... remélem most már ez lesz az utolsó ilyen jellegű feladatotok a kis Lara születése előtt. Nagyon nem lehet ez Neked könnyű a nagy pocakoddal. Tényleg, mutatnál nekünk pociképet?

Kati, Te is megmosolyogtattál az Apa-Bogis story-val. :lol: :lol: :lol: El tudom képzelni, hogy mennyire kétségbe lehetett esve a Párod, főleg a pelusozásnál. :lol: De sebaj, azért próbáld minél többször kihasználni az ilyen időszakokat, hogy Bogici is szokja, nem mindig Te vagy vele. Ez nálunk szuper jól működik. Bence és Gergő is simán elvan Apával akár órákon keresztül is ha nem vagyok itthon. Bencénél 6 hetes korától fogva pl el tudtam járni tanítani. Most is megtenném, ha nem kellene tornáztatnom Gergőt...

Képzeljétek, Gergő mindenféle kapaszkodás nélkül ült ma az ölemben. (Ő ült fel félig ülő helyzetből.) Tegnap még úgy csinálta, hogy miután felült, megtámasztotta magát a saját térdein, de ma erre nem volt szükség. Simán repdesett a karjaival meg kurjongatott hozzá. :lol:

Kép

Kép


Kati api fogja vinni Mátét....de még nem kaptunk időpontot.......telózni kell még 1x.....

nagyon ügyes volt Bogi hogy végig aludt még te sürögtél:)))

Virág ma MÁté is kapott hideg vizet az apjától...nem bírt magával!!!!!!

Mona tetszett hogy le slagoltad az urad:))))))

zárt topic nekem 8

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: Bogi szerencsére megmarad anyósmnál is simán, mert apája sokat dolgozik, de már megbeszéltük, hogy jövő hónaptól eljárok egyszer tornázni egy héten. Akkor ő marad Bogicával. Nem tiltakozik, tisztában van azzal, hogy Bogi nem csak az enyém. És mondta, hogy tök jól elvoltak, csak az utolsó fél óra volt nehéz. (Bogica már álmos volt, de ez nem jutott Zsoltinak eszébe. Csaksimán a kezében kellett volna fognia cumival. 8) )
Gergőci nem semmi!!! Igazából nem baj, ha hamarabb ül. Csak nagyon kell rá figyelni, hogy ne álljon fel ülésből, hanem előbb kússzon, másszon. De főleg másszon!!! Hason még mindig utál lenni?

nita: Máté mit tett? Mit szólt a locsoláshoz?

Bogici megint cicizett!!! Bealudt rajta. Annyira örülök neki.

Kép

Kép
 
 


Ja! Pelusozás: Apa most mesélte, hogy amikor levette a pelust Bogiról, akkor nyuszikat látott rajta. Tudni kell, hogy a pelenkázó mellett van egy kosár, amiben van mindig pelus és a szükséges dolgok. Most is benne volt minden, de a peluson szívecskék voltak, erre Zsolti az egész házat feltúrta a nyuszis pelusért, mert rémlett neki, hogy valamelyik pelus nem jó és azt hitte, hogy a szívecskés az rossz. Hát nem talált nyuszisat. Elmondása szerint Bogica mesztelen kispicsával hangosan röhögött, mire Zsolti eldöntötte, hogy akkor jó lesz a szívecskés pelus is. Persze amikor kihajtogatta előugrottak a nyuszik is. Ugyanis a libero pelus elején nyuszik a hátulján pedig szívecskeék vannak. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Kati hát ezen a pelusos sztorin is jót mosolyogtam :)

Virág igazából nincs nagy pocakom, de hozok nektek hamarosan fotót!!! Május 20.-án kezdjük a tetőt cserélni, ha jó idő lesz, nekem akkor csak főzni kell a munkásoknak, szerencsére a cserép adogatást most megúszom :)
Gergő nagyon ügyes! Gratulálok!!!!

Kép
Kép

Moncsi
 
 


Pedi
Torta majd csak hétfőn lesz, de lefotózom meg a szülinapos kiscsajt is. Holnap meg a nagy családi banzáj.

Hozzátáplálás
Regi fél éves koráig csak anyatejet kapott, inni is, pedig nyár volt.
Eddig Zalánnak is elég a tejem, szóval nem tervezem, hogy korábban elkezdjük a hozzátápit. 3 hósan nagyon korán van, ilyenről még nem is hallottam, melyik védőnő engedi ezt. :roll:

Megint gyüjtöttem nektek képeket....

Zárt fórum jó lenne, benne vagyok.

Kép hintás
Kép vigyorgós
Kép zsiráf eszi
Kép
Kép 6-9 hós rugiban, ez is pont passzol rá.
Vendég
 


Szép jó reggelt kedves Anyukák!

"Az édesanya

Nincsen a gyermeknek olyan erős vára,
Mint mikor az anyja őt karjába zárja.

Nincsen őrzőbb angyal az édesanyánál,
Éberebb csillag sincs szeme sugaránál.

Nincs is annyi áldás, amennyi sok lenne,
Amennyit az anya meg ne érdemelne."


Leendő anyukák ezt Nektek is szántam! :D

pedi
Kalocsa
 
 


Köszönjük pedi!!! Neked is sok-sok boldogságot Anyák napja alkalmából! :cry: :lol:

Bogicám 9-fél4-ig aludt. Annyira jó volt.

Ma Bogi és apa ébresztettek. Egy hatalmas csokor virágba bújt Bogi apa kezében és anyák napjára felköszöntöttek. Én észre sem vettem, de kiderült, hogy azért, mert a párom sutyiban lekapcsolta a bébiőr vevőjét és Bogi első moccanására átment és kivette. Persze a gyerekem tiszta hiszti lett, mert nem bírja, ha felébresztik, de meg van bocsájtva nekik. IMÁDOM őket! Most édesen szunyókál. Én átmegyek anyósomékhoz, apa pedig, ha felkelt Bogi is áthozza majd.

Kép

Kép
 
 


EZ PEDIG AZ ÉN ÜZENETEM MINDEN KISMANÓSNAK,AKINEK MÉG NEM TUD ÖNÁLLÓAN KÖSZÖNTENI A GYERKŐCE:

Kép


JA ÉS A ZÁRT TOPIK NAGYON JÓ ÖTLET!!!!!

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!!

a mai városligeti kirándulásunkat elmosta az eső.......el se tudtunk indulni:(((((
pedig fini fasírt falatkákat csináltam tegnap....

Kati Máté hisztizett,vissza feleselt nekem és az apjának és csapkodta az üveg ajtót....nem lehetett lecsitítani és az apja leöntöttre vízzel...
a locsolásnál hüppögött és sírt de utána megnyugodott

nem semmi a párod..jót nevettem a pelusozáson:))))))

Mona ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem menyibe fáj nektek a tető csere???
nekünk is aktuális......csak ezért kérdezem mennyire horribilis a összeg...kb..

Rita annyira édes Zalán:))))) nekem legjobban a fürdés utáni kép tetszik:)))))

Kati nagyon szép ahogy a párod és Bogi köszöntöttek:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sok-sok puszi minden kedves Édesanyának! Természetesen azoknak is, akiknek még a pocakban van a csemetéjük! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép


Sziasztok lányok!
jó sok időt kihagytam mostanában,de egyszerűen nem volt időm jönni.Ferike hetekig napközben is tiszta hiszti volt,kimerültem.Most kezdünk egy kicsit helyre rázódni.vasárnap keresztelő,arra is készülök.Zajlik az élet.
Olvasni szoktam általában de irni már nem jut idő.Annyira rosz hogy ennyire elhanyagoltam a fórumot,bánt a dolog mert már évek óta irkáltam ide.Megprobálok sűrűbben jönni ha engedi a nagyságos úr :D

Kép
itt van az én kis törpikém :)

KépKép
 


Boldog anyáknapját minden anyucinak és leendő anyucinak :)

Első anyák napja,ez annyira megható,jővőre már biztos kapok virágot a kisfiamtól :)

Hozzátáplálásról.

Ferike még mindig csak kizárolag anyatejcsit kap,és ha birjuk,elég neki továbbra is akkor fél éves koráig mást nem kap.Olyan szépen hizik,65cm most és 1 hónapja volt 6650gramm,most tuti van már 7kg,bár most olyan sokat nem hizott,kis husis combjai vannak,zabálnivalóak :)

KépKép
 


Szia Bettike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
örülök,hogy jelentkeztél:)olvasom a blogod hogy Ferike sírós volt egy ideig...reméljük átmeneti volt ez csak:)
gyönyörű nagy legény már!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

Pár napja jobb már,de ugy látszik vannak ilyen időszakok.

KépKép
 


Bettike, de jó, hogy jöttél! NAgyon cukker a kis Ferike és milyen jó súlyban van! Szerintem nem kell aggódnod a tejcsi miatt!
Sajnálom a hiszitsebb napokat! Lehet, hogy nálatok is készülódnek a fogacskák. Sokszor mér a kibújás előtt akár 1-2hónappal is elindul a "mozgolódás" a fogínyben. Mi is kínlódunk Gergővel, neki se jött ki még egy fogacskája sem. Sokszor ha rágja a rágókát, elkezd sírni... gondolom fáj neki.

Nita, sajnálom, hogy nem tudtatok elmenni a Városligetbe. Tegnap mi se tudtunk visszamenni acsaládi majálisra ű, mert itt is folyton hol eleredt az eső, hol pedig elállt.
Képzeljétek, itt volt egy csomó szerepló a Barátok Közt-ből. Elvegyültek a nép között, sütöttek-főztek meg autogramot osztogattak. (Én nem mentem oda hozzájuk, de jól megvizslattam őket. :lol: )

Mona, nem semmi, hogy még egy tetőcsere is vár Rátok. Attól függetlenül, hogy Te nem csinálsz majd semmit, boztos, hogy fárasztó lesz Neked is, hisz nem tudsz úgy járni-kelni a házban, ahogy jól esne...

Csak nagyon zárójelesen jegyzem meg, mert én magam nem láttam a dolgot, de Gergő átfordult hasról hátra 2x egymás után. Apának csinálta a mutatványt. Azt hiszem majd akkor hiszem el igazán, ha a saját szememmel látom...

Kép

Kép


Rota, tölts még fel ilyen cuki fotókat!!!!!!!!!! Annyira szeretem nézegetni ZAlánt! Olyan jópofa kiskrapek! ÉS ez a frizura... csúúúúúúúúcs!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(Olyan Tescos kiskutyás rugija Bencének is volt. :D )

Zárt fórum felőlem is mehet. Nekem mindegy hova írok.

Kép

Kép


Betti de ahogy nagyobb lesz reméljük egyre kevesebb ilyen napja lesz Ferikének:)

Virág én is sajnálom hogy nem tudtunk menni.de remélem a jövő het anyatanya talinkat nem teszi tönkre az időjárás....
Gergő nagyon ügyi hogy átfordult!!!!!!!!!!:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


betti: jó, hogy jöttél! Üdv a sírós klubban. Lesz jobb is! Nálunk kezd rendeződni a dolog. Hasfájás? Szuper, hogy még tejcsiztek! Ügyesek vagytok.
Én eddig olvastam a blogodat, de mióta jelszavasra tetted nem jutottam még oda. Küldenél jelszót nekem?

csillag: suttogva üzenem: Ügyike Gergőci!!!

nita: esőt sajnálom. Nálunk is egész nap szakadt.

Kép

Kép
 
 


Kati és ami a durva hogy rossz időt mond továbbra is:(((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na neeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! JÓ IDŐT AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
 
 


képzeljétek! most vettem vaterán 1100-ért egy angelcare pelenkakukát 42 zsákkal.

Kép

Kép
 
 


Én is pont most néztem, hogy ultra kaka idő lesz a köv. napokban... :? :?

Kati, ügyi vagy a kukával. Nekünk is ilyen van és utángyártott zacsikkal használom, de így is tök jó.( Bár sokáig már nem lesz a szobában, mert amikor jött a meleg idő meg a hozzátápi, Bencénél is ki kellett tenni a szobából. Hiába mondták, hogy szagtalanul zár, ez nem volt igaz... De lehet, hogy az utángyártott zacskók miatt.)

Kép

Kép


Kati nagyon jó vétel volt!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Akkor írok a szerkesztőknek valamikor a jövő héten, de ezt megteheti más is, nekem mindegy. :wink:

Csillag, nagyon ügyes Gergő, menni fog ez, meglátod! :D

Rita, aranyos Zalán nagyon.

Nita, én is olvastam, nesze neked tavasz! :?

Mona, én 29hetesen voltam Marcussal, nekem élmény volt akkor is a 4d.

kati, jó vétel volt! :)

Lexi már ügyesen pisil wc-be, ma és tegnap 1 balesetünk sem volt, tegnap 1 kaka bugyiba ment, így már csak 2x kell pelust ráadni, délutáni és éjszakai alváshoz. Tegnap Tesco-ba is bugyiban jött! :D
Marcus ma átfordult hasra, olyan büszke vagyok mind2-re! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: büszke lehetsz a gyerekeidre!!!

Kép

Kép
 
 


Beze nagyon ügyi Marci és Lexi is!!!!!!!

nekem is van ám hírem....Barnika magától ráült a bilire!!!!!!!!és ezt már nem először....tetszik neki!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: hát nem hiába Ő a mi kis vőlegényünk! :wink:

Kép

Kép
 
 


Csak gyorsan....néhány mondat, és sok-sok fotó.

Beze
Nagyon ügyesek a gyerkőceid!

Csillagvirág
Gergő is szépen ügyeskedik. Szeretek fotózni, bár a gépem nem csinál jó képeket, és én sem vagyok profi, de jó visszanézni, és olyankor úgy érzem mint ha visszamennék az időben, és újra átélem az eseményt.

Betti
Ferike is szép nagy legény. Szerintem 7 kiló felett lesz.

Nita
Barninak is gratula a bilizésért!

Nagyon ügyes babák, gyerekek vannak itt! Csak lesek, olyan ügyesek.
Zalán igazi lusta baba, látom, hogy fordulna, löki a bal lábával magát, és a testét próbálja átlökni, de nem megy, nagy a súly. De végül is ráér még.


Mai napunk jól telt, Regi nagyon élvezte a szülinapi bulit. De inkább beszéljenek a képek....

Kép
Kép ezek a képek otthon készültek, délelött
Kép

A következő képek pedig anyuéknál, ott volt a buli.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi a sok családos képért, de egyiken Zalán, másikon meg Regi nagyon aranyos.
Vendég
 


Sziasztok!

Reginek nagyon boldogságos szülinapot kívánok!
Rita! Tényleg nagyon szépek a gyerekeid, és szuperek a családi fotók. Nagyon szép család vagytok!
Én is nagy "fényképész" vagyok, Zoli annyira nincs oda érte, de én is úgy vagyok vele ahogy Te, olyan jó őket visszanézni.

Beze! Gratulálok én is az ügyes gyerkőceidhez, büszke is lehetsz rájuk! :wink: Nekünk is nagyon jó volt a találkozó, csak azt sajnálom, hogy nem csináltunk képeket, pedig én vittem a gépet. :(

Nita! Nahát, gratula Barninak a bilizéshez, nem semmi! Sajnálom, hogy elmosta az eső a programotokat, de szerintem aligha volt az országnak olyan része, ahol tegnap ne esett volna. Itt is egész nap! :evil:

Kati! Micsoda szép ébresztő, gondolom, hogy elsírtad magad! Gratula Bogi hosszú alvásához!

Csillag! Én azért igenis megdicsérem Gergőt!!!! Gondolom, apa nem azért mondta Neked, hogy jobb kedvre derítsen, szóval, ha megcsinálta, megcsinálta és kész! :wink: Jaj Te, nem semmi volt olvasni a Bencusos sztorit, de én azt mondom, jól csináltad! Valahogy csak érzékeltetni kell velük, hogy hol a határ.

Mona! De jó, hogy végre Te is jelentkeztél! Elhiszem, hogy nagyon elfoglalt vagy. Ugye mi is akkor csináltuk a szobánkat, amikor ennyi idős voltam, vagyis majd 3hónapon át, és nekem szörnyű volt, soha többet nem vállalok be ilyet. Gondolj arra, hogy így gyorsabban telik az idő és hipp-hopp a kezetekben lesz Lara! :wink:

Bettike! Örülök, hogy Te is jöttél, nagyon szép fiacskád van. Sajnálom a nehezebb napokat, nagyon rossz hallgatni, mikor sírnak.

Nekünk is jól telt a hétvége, bár a tegnapi napot eléggé tönkre tette az időjárás. Autóval kellett menni mindenhová, és Bálint nincs oda a hordozóért. Hosszú úton minden ok, de mivel nekünk szinte nincsenek távolságok, így pont mire elértünk egyik másik szülőhöz, bealudt. Viszont a hordozóban nem alszik hosszan, csak ha megy az autó, így aztán tegnap du-án alig aludt szegény vmit. Nem csoda, hogy most tegnap este fél9óta még mindig alszik. Mostanában kiköveteli magának, hogy kicsit korábban fürdessük, így általában fél9kor vacsival együtt már az ágyában szunyókál. Mi most kezdtük el hordani a 68-as ruhákat. Ezek még kicsit nagyok, de ugye a 62-nél is így voltunk először.

pedi
Kalocsa
 
 


Jó reggelt!

Reginának sok-sok boldog születésnapot kívánok!!!
Nagyon szépek vagytok Rita. Szerintem Regi nem hasonlít az apukájára kizárólag. Amolyan egyveleg. Viszont Zalán Rád hasonlít.

pedi: :shock: :shock: :shock: Ennyit alszik Bálint? Nem csoda, hogy már ekkorára nőtt! Bevallom, nekünk még vannak 56-os cuccaink is. Én sem értem, de vannak. Pedig 5 cm-t nőtt is. Remélem nem az apukája sűrű csontozatát örökölte.
Ő már másodszorra alszik ma. 5-kor ébredt és akkor etettem ciciből és vissza is aludtunk. AZtán ébredt fél8-kor, most pedig megint alszik.
Bogi amint megmozdul a kocsi, vagy csak meglátja a hordiját, már alszik. Igaz, nem mélyen. Tegnap voltunk anyuéknál 70 km-re. Félúton felébredt és legalább 10 percig csak nézelődött, aztán visszaaludt.
Tejecskét viszik még? Én már odáig jutottam, hogy Bogi elkezdett rendesen enni. Szopik is, meg üvegezik is. Evésenként stabilan már olyan 90 körül, de tegnap este pl. 170ml volt az adag. És adjuk a tejtesónak, kb 5 aventes pohárral és van olyan, amikor kimarad este és azt a fagyóba teszem. Brutális mennyiségem van már bent.

Képzeljétek. A kislányom tv-függő. :lol: :lol: :lol:
Óvatosan kell mellette bekapcsolva lennie a tv-nak, mert rátapad és magyaráz. Meséket, vagy klippeket néz szívesen. És jár keze-lába.
Nálatok néznek tv-t?

Kép

Kép
 
 


Pedi
Mi bent voltunk a lakásban, de azért lehetett volna jó idő. Misét meg tegnap kihagytuk, mert bérmálkozás volt, és 2 órás volt. Annyit nem bír ki egyik gyerkőc sem. És iszonyatos tömeg is, azt meg én nem bírom.
Zalán 68-as és 74-es ruhákat hord. Ez utóbbi kicsit lazább még rajta, bár pelusrésznél mindegyiket alig bírom becsatolni. Nyaktól-fenékig hosszú a babám. :lol:
A midi pelust is kezdjük kinőni, pedig még van kettő nagy csomag. Lehet az egyiket elajándékozom majd.

Kati
Regi is sokáig hordott 56-os ruhákat, 3 hós koráig biztos. Zalán meg már 74-eset is hord. De hát látszik a képen is, hogy akkora mint egy fél éves. Egyik ismerősőm kislánya, 10 hónaposan volt 7 kiló 20 deka. Zalán kb 3-4 hós korára lesz annyi.
Regi is nagyon szerette a tv-t, főleg a reklámokat. 2,5 hónaposan forma1-et nézett.
Zalán meg tegnap Panizzit. Apa mondja neki...nézd oroszlános autó. :lol: Ha végre nagyobbak lesznek a gyerkőcők eljárunk újra rallyt nézni. Szabiék 10 évig jártak az országos bajnokságra, aztán meg pálya versenyekre.

Ma korán mentünk oviba, anyukám segített elvinni a tortát, ma ünneplik Regi szülinapját.
Az ajándékozás már tegnap meg volt, kabátot, és könyvet kapott tőlünk. Tudom fura nyáron kabátot adni, de azért nem mindig van jó idő, ez 3 az 1-ben véd az eső ellen, szél ellen, és meleg az átmeneti időszakban is (kivehető polár pulcsi).
Most meg sütöm a szülinapi tortáját. A piskóta már a sütőben, aztán a krémet is összekotyvasztom, délre meglesz a diszítés is.
Délután védőnőhöz megyünk a 4 éves státuszra. Szóval csak most van egy kis időm, amíg reggelizek.

Anyáknapjára visszatérve.... A legszebb anyáknapján 2007 május 6-án volt, amikor Regit hazahoztuk a kórházból. Most pedig kétgyerekes anyukaként megint hihetetlen jó érzés.
Vendég
 


Regikét Isten éltesse sokáig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép


Kép

Huncut, vigyori Bogim.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Brita, kicsit megkésve, de nagyon sok boldog születésnapot kívánok Reginek!!!! :)

Csillag, akkor csak alakul ez a fordulósdi :)

Beze, nagyon ügyesek vagytok :)

Zárt topik: nekem is mindegy...

Képzeljétek, megvan a kombinált teszt eredménye, down kó és edison kór egyaránt 1:50.000 :) de persze fel kellett őket hívnom, elfelejtettek szólni... :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!!

Kati bizony jól válaszottatok:)))
remélem idővel bele is fog pisilni:)de nem siettetem..csinálja magától!!:)

Rita köszönjük!:)
nagyon teteszenek a családi képek!!!!jó nézni őket!!!!!!
Regi szép nagy lány már!!!!!szupik a torták is!!:))

[color=red]REGINEK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!:))))[/color]

Pedi köszönjük neked is!!!!!:))))

kati nálunk szoktak tv-ni a fiúk.....Rhomas függők!!!!!!!!!!!
de Máté imádja a F1-et.....tapsol ugrál amikor kezdődik és végig is nézi!!az apjával:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jennaer
Nem késtél el a köszöntéssel, ma van a szülinapja. :D

Kati
Bogi, tündérbogár! :lol: Nagyon helyes a kis vigyori.

Nita
Nálunk Regi Baywatch és Dallas függő. Múltkor sírt, mert a Story4-en vége lett a Dallas "maratonnak" (minden hétvégén 3-4 részt leadnak egymás után, szombat meg vasárnap is). Én spec. nagyon szeretem/szerettem, a nagy családi tévézéseket idézi fel, amikor együtt izgultunk a tévé előtt, hogy mi lesz a következő részben.

Ezek az irodalmi érettségi témák:
Petőfi Sándor és Csokonai Vitéz Mihály egy-egy költeménye, valamint egy Móricz Zsigmond-novella szerepel az idei magyarérettségi szövegalkotási feladatsorában. Szerintem idén nem lesz nehéz jó érettségi dolgozatot írni. Én anno Kölcsei Himnusz elemzését választottam (főleg azért is, mert ezt jól tudtam kívülről is, és idézetekkel tarkítottam a fogalmazásom). Meg is lett az eredmény, 4-es (fölé), az enyém volt a legjobb dolgozat, 5-ös nem volt.

Megyek, krémet kotyvasztani 8) .
Vendég
 


Rita akkor lélekben Regivel együtt nézzük a Dallast hétvégente:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


REGIKÉNEK:

Kép

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!

Rita, Reginek boldog születésnapot!
Szép család vagytok! :) Jó nagy baba Zalán! Marcus is hosszra nőtt, múlt hét óta mi is 74-es bodykat hordunk, rugikból a 68-ok közül az a jó, aminek nincs talpa.

kati, nagyon édes Bogi baba. Lexinek kedvence a pingu, de csak akkor tv-zik, ha rossz az idő, és nem tudunk kimenni. Egész nap a rádió szól.

Pedi, én fényképeztem volna, de nem jó az akksink. :(

Nita, ügyes Barni nagyon.

Köszönjük az elismeréseket, aranyosak vagytok. :)

Írtam a szerkesztőknek levelet, a zárt topicunknak 2011 babásai címet adtam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Magamat jelöltem ki moderátornak, ha nem gond. Ezért írtam, hogy küldhet más is levelet.
Felsorolom, kik a tagok, ha valakit kihagytam, szóljatok.

Csillag, Nita, Kati, Pedi, Mona, Zsuzsi, Rita, Majga, Zsani, Nika, Bogarka.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bettike lemaradt. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: