Új privát üzeneted érkezett!

Ha megvan a topicunk, írok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, köszönjük a topikot. Miá-nak is szóljunk vagy üzenjünk, hátha később ha lesz gépe szeretne jönni.

Kati, nagyon helyes Bogici. Micsoda mosoly!!!!!!!

Rita, szépek a családi fotóitok! Zalán tényleg hatalmas baba.
Nekünk még van pár 68-as rugink, de már sok 74-est is hordunk. Jövő héten megyünk a 6 hós vizsgálatra, akkor mérnek majd súlyt és testhossz is.

Nekem a tegnapi naptól vége a "nagy" fizetésnek, május 1-től már csak a GYED-et kapom. Kíváncsi vagyok mennyi lesz.
Voltam bent a suliban és megkértem az Igazgató Atyát, hogy keresztelje meg Gergőt. Elvállalta, csak időpontot nem tudott még mondani, mert most nagyon sok elfoglaltsága van. Majd hívni fog.

Gergő tegnap óta nem fordult át... a tornáját ma reggel lemondta a gyógytornász, holnap kell új időpontot kérnem. Szerintem a héten már nem mehetünk. Még jó, hogy a magán Dévényünk meglesz csütörtökön.

Bence székletvizsgálata negatív lett, így mindenképp mennünk kell a gasztroenterológiára. Időpontot protekcióval kaptunk június 16-ra. Nagyon durva...
Beze, Nálatok milyen tünetei voltak Lexinek mielőtt kiderült a tejallergia?????????

Kép

Kép


Dike is kimaradt.

Kép

Kép

 
 

csillag: sajnálom, hogy most Bencus körül is történnek a bajok! Kitartás!
Bogica sem fordult péntek óta. Ne aggódj! Üléssel, hogy vagytok?
Szívesen írok majd miának sms-t, ha meg lesz a topic. Sztem szívesen jön.

Kép

Kép
 
 


Kati, Bencénél a lisztallergiától rettegek. Utánaolvastam a tüneteknek és sajnos megvan belőle pár. De nem szeretném az ördögöt a falra festeni...

Kép

Kép


Rita! Regina Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!
Annyira szépek vagytok! Örülök, hogy hoztál olyan fotót, amin mind a 4en rajta vagytok!

Nita hát....ez lehet, hogy hosszú lesz! Igazából nem az egész házon cserélik, csak egy részén ( L alakú a ház), kb. 80 nm. A cserép nagy része már megvolt, amit most vettünk (ismerőstől) 40000 volt, a munkadíj 65000 ( a sógorom rokona csinálja). Faanyag, szeg, fólia, kb. 50000. Kúpcserepet is ismerőstől vettük meg, kb 9000 volt! Nem lesz az egész leszedve, az A betűket megerősíti padlókkal! Most itt tartunk, aztán ahogy elkezdik bontani, majd kiderül, hogy mit kell még vennünk!

Na és akkor amit ígértem, megint nem jó minőségű, mert telefonnal csináltuk, és már este... a fejem.....hát elég gáz..... :)

Kép

Kép
Kép

Moncsi
 
 


Rita: jaj nagyon jók a képek a lurkókról :):)
Reginek külön is Nagyon Boldog születésnapot kívánunk :)

Én is szeretek fényképezni több képünk van egy másik winchin amit meg kéne valahogy buherálni hogy legalább a gyerek képei meg videói meglegyen mert beadta az unalmasat :(:(


Nita:
Gratula Barninak a bilizéshez :):

Betty: nagyon jók a képek és örülök én is hogy jöttél :)

Mona: már nincs sok hátra és hamarosan kezedben tarthatod a kislányodat :)

Kati: nagyon édes lehet Bogika ahogyan magyaráz :):) Gergő is eléggé tv-függő hála istennek van annyi mesénk hogy sokszor inkább dvd-megy a verdák nálunk verhetetlen :)

Csillag: jó lesz ez mégha csak apának mutatta meg a fordulász de legalább tudja és majd belejön hogy milyen buli ez és majd fogja csinálni többet is :):) látod látod nem lesz semmi gond itt :)


Jeannaer: de szupi hogy jó lett az eredményed :)

Beze : szerintem lehetsz te a moderátor :) és köszönöm a meghívást :)

nika70
Salgótarján
 
 


csillag: tudod, hogy mit szoktak ilyenkor mondani: NEM OLVASGATNI MINDENT!!!

mona: csinos vagy!

Kép

Kép
 
 


Mona, nagyon jól nézel ki és nem gáz a fejed! Felejtsd el ezt a h@lyeséget! Csini vagy és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kati, tudom, hogy nem jó mindenfélét olvasgatni, de ha a Te gyereked kakkantana lassan 3 hete furákat, szerintem Te se néznéd ölbe tett kézzel. :roll:

Kép

Kép


nika: sikerült vmit munka fronton intézni?

Kép

Kép
 
 


csillag: persze, nem bántani akartalak! Én is folyamatosan olvasnám a netet és olvasom is a nemevés miatt, ami szerencsére javuló félben van.
Drukkolok, hogy ne pont az legyen a háttérben, hanem valami "egyszerűbb" allergia, ami egy-két étel távol tartásával megoldható. :wink:

Kép

Kép
 
 


Bogi már dél óta szunyál! Napi egyszer alszik egy nagyobbat, egyébként max40 percekre dől ki.

Kép

Kép
 
 


Kati, nem bántottál meg. :wink:
Gergő ma kerek 1 órát szunyált az ágyában... ennyi. ezen kívül max egy 30 percesre számíthatok 4-5 óra körül.

Na léptem, mert Bence nem hagy. Beígértem neki egy játszóterezést, úgyhogy lassan öltöznünk kell, mert már rágja a fülemet. Gergő meg folyton azt mondogatja, hogy "memememememmememe". :lol: :lol: :lol: azt hiszem Ő is menni szeretne.
A kertbe sajna nem tudunk kimenni, mert a 2. szomszédunk (egy vén nyanya) állandóan tüzel. :twisted: :twisted: :twisted: Most is. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép


Voltunk játszótéren, jó volt!

Ma délután elég kevés a tejem (olyan mensisen fáj a hasam, úgyhogy szerintem készülődik piri), így úgy döntöttem, megkóstoltatom Gergővel azt a Milupás vaníliás HA-pépet, amit a múltkor írattam fel a doktornőnkkel. 1/4 adagot csináltam neki és az utolsó cseppig úgy bekanalazta, hogy öröm volt nézni! Olyanokat nyelt közben, hogy csak lestem. Juj, ez olyan jóóóóóóóó! Bencével annyit szenvedtünk a hozzátápival.

Kép

Kép


itt vagyok újra!

Annyira jó volt ez a nap, hogy bánom, hogy lassan vége van. Ugyanis Bogicim alszik, majd felébred fél9 körül. Eszik és alszik tovább.
Délben aludt egy nagyot, aztán cicin uzsonnázott, sztem elég sokat, majd sétáltunk egy hatalmasat, közben nagyokat röhögött a kislányom. Majd hazajöttünk, megfürdettem és alszik. SZUPER VOLT!!!!! Remélem még sok ilyen nap vár ránk.

csillag: nagyon örülök, hogy Gergőcinél zökkenőmentesnek tűnik a hozzátápi.
Én most nagyon úgy érzem, hogy még sokáig fogunk tejcsizni.

Sajnos még csak mi csajok vagyunk itthon, Zsolti dolgozik. És kapott egy elég nagy munkát, ami rengeteg elfoglaltsággal jár, persze több pénzzel is. Neki kellene karbantartani az ország MOL benzinkútjainak a vagyonvédelmi rendszerét. Ez annyit jelent, hogy hiba esetén 48 órán belül meg kell jelennie és 72 órán belül elhárítani a hibát. Azt hiszem, hogy egész kelet-Magyarország. Olyan 50-60 kút. Pár napon belül kell válaszolnia.
Nem tudom..., nem tudjuk... :? :? :?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!

Mona, de nol a poci!! Orulok, hogy jol erzed Magad. Legalabbis gondolom, ez latszik az arcodon!

Bettike, Ferike nagyon cukkkendrol!!:)

Viragom, Gergoci nagyon ugyes!! Esetleg azota elkaptad mar a prodikciot??

Kati, edes Bogica! Nagy csaj mar! Orulok, hogy jol mennek a dolgok!:):) Ez amit a MOLrol irsz...elhiszem, hogy nem tudjatok...
Vendég
 


bogárka!!!!!!!!!!!!!!!!!HELLLLLLLLÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!

MAGADRÓL IS TESSÉK MESÉLNI!!!!!! plííííííííííííííííííííz

Kép

Kép
 
 


Katoca, magamrol nemtok!:) Jobb masokra reagalni! :mrgreen: :mrgreen: Velem a szokasos! Itt nincs gyerek, mas az elet. Dolgozunk, telnek a hetkoznapok, jovunk-megyunk...ilyesmik. Szerencsere minden rendben, gyartjuk a gyereket 8) 8) 8) :wink: Az iment azon kaptam magam, hogy konyokolok az asztal sarkan,bamulok ki az ablakon (jo is az:)) es azon abrandozom, hogy allapotos vagyok! :D :D :lol: szoval elvagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kívánom, hogy minél hamarabb valóság legyen!
Milyen volt itthon???

Kép

Kép
 
 


Koszi!:)
Nagyon, nagyon, el sem tudom mondani mennyire jo volt otthon!! Alig varom mar, hogy ne itt eljunk. :D :wink: Otthon meg a levego is mas. Ezt igy nem lehet elmondani. Ott vannak a gyokerek, ennyi.
Durmol mar Bogi? Meg volt furdes, vacsi Neki, jol megerdemelten huzza a lobort? :lol: :lol:
Vendég
 


Beze, nagyon ugyes Lexike!!!!! :shock: :shock: :D :D
Vendég
 


Bogi, sziaaaaaaaaaaa! Gergő természetesen nem ismételte meg a produkciót tegnap óta. :twisted: Úgyhogy én magam el sem hiszem addig, amíg nem látom a saját szememmel. Hiába... ez van... hitetlen vagyok. 2 hónapos korában is volt, hogy az oldalára fordult, aztán a köv. két hónapban nem csinálta, sőt, még én se tudtam oldalra fordítani, mert mindig visszabillent.
Mondjuk ma extra hisztis volt torna közben, úgyhogy szánom-bánom bűnömet, de csak 1x tornáztattam, illetve emellett csak forgásokra ösztönöztem, de egyedül nem csinált semmit. Hangyányi segítség mindig kellett neki.
Továbbra is szenved a foga miatt, de még mindig nem tört át. Óvatosan megnéztem az ujjammal, hogy esetleg kibújt-e, de sajna nem.
Örülök, hogy szuperül teltek az itthon töltött napok.

Kati, igazán szuper napotok volt! Remélem nem haragszol rám azért amit most írni fogok, de én ma olvastam ki először a soraidból azt, hogy még jó sokáig anyatejjel szeretnéd táplálni Bogicit. Eddig mindig az tűnt ki az írásodból, hogy szíved szerint minél hamarabb nyomatnád a hozzátápit. (de lehet, hogy nem így van, csak én értettem félre azt amit írtál...)
AZt hiszem Te kérdezted, hogy Gergő szeret-e már hasalni. Nos, a válasz IGEN! Már 10-15 perceket is kibír, ami szerencsére nagyon sokat erősítette a gerincét. Ha visszagondolok, 3 hónapos koráig nem is hasalt (mert képtelen volt rá a feszes izmai miatt), így jócskán le voltunk maradva e téren. Most már TV-t néz hasalva, vagy játszik elöl a kezeivel, vagy épp a szájába gyömöszöli a játékokat. A tornák során most lejtőn kell gyakorlatokat végeznünk. Kb 1 hónapja, ha fejjel lefelé volt a lejtőn, még képtelen volt felemelni a buksiját, sőt a testtartása pont olyan volt, mint akkor amikor nem látott még bennünket gyógytornász, most viszont már fejjel lefelé is ki tudja emelni a fejét és nézi az elé tett játékot. A lejtőt úgy oldottam meg, hogy van egy használaton kívüli íróasztalunk, azt támasztom az ágyhoz és ráteszem azt a kókuszmatracot (huzattal együtt), amit most nem használunk. Tökéletes segédeszköz lett.

Kép

Kép


csillag: én anno, úgy indultam az etetésnek, hogy sokáig tejcsi. Rengetg kudarc ért e téren. Nehéz azt feldolgozni egy anyának, hogy teje mint a tenger a gyereke pedig nem szeret enni. Mert ki hallott már ilyet, ilyen kicsi korban. Pedig itt az élő példa, hogy van. Kerestem kapaszkodókat, ami a hozzátápi volt. De mivel lenyugodtunk, egymásra találtunk, elfogadom, hogy Bogi ilyen és tudom, hogy az anyatejnél nincs jobb és végülis mindegy, hogy egy részét üvegből kapja, ha neki úgy jó.
Én kérdeztem a hasalást és nagyon ügyesek vagytok! Azért ne feledd, hogy 2-3 hónap alatt mennyit fejlődött Gergőci!!! Kis lépés is lépés, főleg, ha azt bármilyen hátrányból teszi meg!!! :wink: :wink: :wink:

Azt mondják, hogy este kevesebb a tej. Én most telítem a 2. nagyobb aventes poharat. 8)

Kép

Kép
 
 


Apa nemrégen ért haza. Most fürdik, aztán én is megyek. Jó éjt!!!

Kép

Kép
 
 


Dike, mia, bocsánat, nem szándékosan hagytalak ki titeket, egyszerűen szita az agyam. :oops:
cham-et bevegyem? Ő azt hiszem, nem szereti a zárt topicokat.

Nika, igazán nincs mit. :wink:

Bogi, köszönjük szépen! Szerintem is nagyon ügyes. :oops: Ma a délutáni pelus is száraz maradt, 1baleset sem volt, jövő héten csak éjszakára kap már pelenkát.
Drukkolok, ugye tudod?

Csillag, Gergőci tud már hátra fordulni, megmutatja majd neked is. :wink: Marcus csütörtökön 2x, vasárnap 1x fordult hasra, azóta nem, férfi, naaa!
Lexinél az állandóan visszatérő makacs ekcéma vetette fel a gyanút, ami sajnos igazolódott is. :( Marcus ekcémája is rosszabbodott, így már semmilyen tejterméket nem eszem, és már most nagyon hiányzik. :(
Bencusnál remélem, más okozza a hasmenést! A júni16 tényleg durva!!!

kati, ez valóban nehéz döntés! Bogici nagyon aranyos és ügyes nagyon!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, sajnálom, hogy mindkét gyerkőcötöknél kijött a tejallergia. S bizony nagy áldozat Tőled is, hogy ki kell iktatnod az étrendedből a tejtermékeket. Nekünk ma azt mondták telefonon, hogy mi is iktassuk ki a tejes dolgokat a vizsgálatig. Én valahogy nehezen hiszem el, hogy a tej a ludas Bencénél, hisz Ő már bőven elmúlt 3,5 éves. Ennek hamarabb ki kellett volna jönnie. Szerintem legalább is... ezért tartok inkább a lisztérzékenységtől... arra pont azt írták, hogy 3-5 éves kor között jelentkezhet. :?
Lexi szuper ügyes a szobatisztasággal, nagy puszit küldök neki!
Ami Gergőt illeti, nem tudom, hogy meg merjem-e mondani a gyógytornászunknak, hogy sikerült átfordulnia, mert mi van, ha nem csinálja többet????????

Kati, sajnos pontosan tudom, hogy min mész (mentél) keresztül Bogival a táplálás során, csak nálunk nem az anyatejjel, hanem a hozzátáplálásnál kínlódtunk Bencével. Én is mindent és minden formában megadtam neki, de nem fogadott el szinte semmit sem. Volt tejem, de az is max reggel és este kellett neki. Egyik napról a másikra döntött úgy, hogy napközben már nem szeretne cicizni, így ott álltam egy éhes gyerekkel, akinek fogalmam sem volt, hogy mit adjak reggel 7 és este 7 óra között enni, mert semmi sem volt jó neki. A száját sem akarta kinyitni. Iszonyatos volt, sík ideg voltam... Szóval megértelek!

Kép

Kép


Beze! gratulálok Marci átfordulásához!Lexike is nagyon ügyes!!!!!!!!!

Mona! sajnálom hogy nem jött össze a 4D, de szerintem van értelme, én még lehet megyek is.:)jól nézel ki!!!!!!

Kati! örülök h Bogi egyre jobban cicizik:) jó bizniszt csináltál!ügyi!Tündéri a kép Bogiról!

Csillag! szuper ügyes Gergő!!!!:)örülök h elfogadta a hozzátápit!

Rita! nagyon nagyon édes, az a frizura,megzabálom:) jók lettek a szülinapi képek,szép család vagytok nagyon!

Bettike! annyira gyönyörű a kisfiad!!!sajnálom a kimerültséget!

Nita! sajnálom h nem tudtatok elmenni a Városligetbe:( nálunk se volt szép idő,bezzeg ma....! nagyon ügyes Barnika!:)

Reginának sok boldog születésnapot!

Jeanner! gratulálok a szép eredményhez!

péntek,szombat nagyon rossz nap volt....nagyon összevesztünk apával,válással dobálóztunk:( vasárnap majálison voltunk,focizott stb....akkor meg egész nap tök normális volt, szeretgetett,puszilgatott...az a baj h ez elfelejtődik úgy is megint:(szarik rám!:?(

ma megvettem mindent ami még hiányzott a gyógyszertárba,Dm-be,bababoltba....-20 ezer...és reggel kaptam meg a fizum....pfffff

beszéltem a szülésznőmmel,mondtam neki a mellemen az anyajegyet, csütörtökön beszél a dokimmal, és majd felhív, h mi legyen.

KépKép
 
 


Csillagvirág
Tényleg botrányos, hogy csak júni közepére kaptatok időpontot. Addig próbálj meg nem izgulni ezen, bár megértem az aggodalmad.

Mona
Csinos vagy!

Most nem bírok többet írni, mert elkapott valami nyavalya, és olyan gyenge vagyok, alig bírtam Zalánt cipelni a hordozóban reggel. Talán hőemelkedésem lehet, meg iszonyatosan hányingerem van. Nátha, torokfájás nincs, remélem nem komoly. Igaz mostanában hanyagoltam a gélt, meg a vitaminokat is, szóval kicsit leépülhetett a szervezetem. Remélem Zalán hagy ma pihenni. Délután anyáknapi ünnepség, nem ártana összeszednem magam.

Most reggelizek, csak ennyi időre jöttem hozzátok írni.
Vendég
 


SZiasztok!!!!

Mona köszi hogy leírtad az árakat!!!!!!!
nekünk egész tetőcsere kell....
nagyon csinos kismama vagy!!!!!

Virág szupi hogy Gergő ügyesen eszik:)))))
zabagép lesz mint Barni!!!!

Bogi drágám SZIAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Dike az idő miatt én is pipa vagyok május 1 előtt is napos idő volt és utána is bezzeg 1-én????:(((((
na mindegy..

Dike megkérdezhetem min vesztetek ennyire össze a pároddal?:(

Rita jobbulást!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rita! jobbulást!

Nita! nem tudnám leírni...hosszú,összetett...idegbeteg.

KépKép
 
 


Dike értem,sajnálom....de remélem azért nem lesz válás....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm a dicséreteket!

Virág nagyon ügyesek vagytok! Remélem Bencusnak nincs semmi baja!

Kati, annyira édes Bogica!!!!

Én is elkezdtem kimosni a kis ruhákat, egy adagot már ki is vasaltam!
Délután megyek a védőnőhöz, már nagyon vártam ezt a napot, mert megint hallhatom a Kislányom szívhangját! :)
Utána elmegyek vásárolni, mert lassan üres a hűtő...

Kép
Kép

Moncsi
 
 


mona, dike: Nektek ajánlanék fel egy csomag tena betétet. Én anno nitától örököltem, de megmaradt,mert szerencsére nem volt durva a vérzésem. SZívesen postázom, ha valamelyikőtök elfogadja.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Megvan a zárt csoport, bejelentkezés után a nyitóoldal alján találjátok meg, gyertek! 14tagot vettem fel.

Csillag, Dike, köszönjük szépen!

Csillag, szerintem mondd meg, ha 2x sikerült, többször is fog!

Dike, sajnálom. :(

Mona, csinos vagy! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati! köszönöm, de én már megvettem:(

KépKép
 
 


Kati nagyon aranyos vagy, hogy felajánlottad, én kaptam a barátnőmtől, mert neki sem kellett! Majgának esetleg?

Kép
Kép

Moncsi
 
 


Sziasztok!

Végre van gépem,és jó a netem is!

Hoztam pár képet nektek,majd később jövök még!

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


mia! nagyon nagyon szép kisbaba!!!!!!!!!!!!! gyere a zárt topicba mert már ide nem írunk!

KépKép
 
 


valaki nézi meg ezt az oldalt?????????
csajok,segítsetek hol keresselek titeket?????????????mia vok,új néven:-)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron