Új privát üzeneted érkezett!

Ide várok mindenkit, aki 2012-be szeretne babát, kistesót.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Szia.
Igaz mi nem pont 2012re tervezzük a babát de ha nem baj csatlakoznék.Nálunk bármikor jöhet ,de elég régóta probálkozunk és még mindig semmi :cry: .Habár a családunk kivan ettől a gondolattól.
esküvő lesz ?!gratulálok.
CSatlakozhatok??



Szia!

Hát persze hogy csatlakozhatsz! És én azt kívánom hogy ne keljen meg várnotok a 2012-t.
A Családod nem szertné a babát!
Igen esküvőnk lesz elvileg.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 

 
 

szia zuzmo.
Köszönöm,hogy jöhetek.igaz nagyon ritka jelenség leszek.
Jó is lenne már pocakosodni de vmiért nem jön a baba .talán érzi,ohgy nem várják szívesen.Volt egy vetélésem nyáron.
Neked a 2012 a kezdet vagy addigra szeretnétek?
Elvileg esküvő ?az meg hogyan?



Szia!

Én már ha tehetném most babáznék. de tudom most még nem lehet.
2012 nálunk már a babá-é.
sajnos nem biztos hogy meg lesz az esküvő jövöre. mert a család akadékoskodik.Most ott tartok hogy el megyünk mi ketten és megesküszünk.
Mesélj magadról.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Sziasztok! Valójában mi még nem próbálkozunk, de én már nagyon szeretném. 27éves vagyok, párom 29. Eddig ő volt az aki nagyon nem akart babát, még magát is gyereknek érezte, de aztán fordult a kocka és ő is vágyik már a családra. De sajnos azok a piszkos anyagiak... illetve ő az aki aggódik e miatt, én úgy vagyok vele, hogy eddig is megvoltunk, tuti hogy egy babával járó kiadásokat is bele tudnám kalkulálni a költségvetésünkbe. Ja, azt még hozzá teszem, hogy egy évvel ezelőttig anyósomnál laktunk, de aztán sajnos el kellett onnan költöznünk albiba. Ez is bosszantja a páromat, hogy nincsen saját otthonunk. Én meg nem akarom rátuszkolni a babaprojektet, pedig látom rajta hogy Ő is nagyon szeretné már, de valamiért az anyagiak miatti félelme sokkal erősebb. Hogyan változtathatnék rajta?? Nem akarom rábeszélni, nem akarok erőszakos lenni, de úgy érzem ha arra várunk hogy biztonságosabb anyagi helyzetben legyünk akkor sosem lesz családunk!
Egyre jobban érzem magamban az anyaság iránti vágyat, sokszor sírok is miatta, sőőőt amikor előkerül a gumi szinte görcsbe rándulok hogy már megint... úúúgy utálom!
 
 


Van ötlet, ész érv a babásodás mellett?? Vagy hagyjam rá és egy idő után kezdjem előről?
Már csináltam egy kimutatást is, hogy ha nem dolgoznék akkor milyen juttatásokat kapnék (Tgyás, Gyed...stb) Jó igaz, kevesebb lenne a kasszában, de ez van, biztosan megoldanánk majd!
Próbáltam rávenni a megszakításos "védekezésre", csak hogy egy kis esélyt mégiscsak adjunk. Nem ment bele!
Időnként elgondolkozom, hogy jól láttam, tényleg szeretne gyereket és tényleg csak az anyagiak miatt ódzkodik? De ilyenkor jön egy-két megnyilvánulása és minden kétségem elszáll és tényleg szeretne! De az is lehet hogy ő látja reálisan a helyzetünket, engem meg csak elvakít a vágy! Amúgy lassan 5 éve vagyunk együtt és nem vagyunk házasok!
 
 


Szia babus!

Örülök hogy jöttél.
Hát igen sajnos az anyagiak nálunk is nagy vita téma. De sajnos ha arra várok hogy jobb legyen ez a helyzet akkor soha nem lesz gyerekünk. Persze Gondolom nehéz lesz majd ha már hárman leszünk de szerintem meg éri.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Nos, Zuzmo! Én is így vagyok vele!! Sőt, látom, hogy a legjobb barátnőmék is babát vállalnak és még a család is mondogatja hogy szeretnének már babázni... de a párom nagyon aggodalmaskodik. Pedig nálunk nagy a család és vannak már ovis korú kisgyerekek is tőlük rengeteg mindent meg tudnánk örökölni. De hát kérdés még hogy a mostani kormányunk miben kedvez a gyermekvállalási kedvnek!! De hátha egy incifincit jobban járnánk jövőre, mint idén... ki tudja!!??!! Ti miért 2012-ben kezditek neki a próbálkozásnak? Anyagiak miatt?

Pocokkirálylány! Nálatok ez lenne az első baba?
 
 


Babaus!


Igen részbe anyagiak miatt. mást részt pedig én szeretnék még rá készülni testileg a feladatra. még is csak a "lakhelye" leszek valakinek. :P
mi is örököltünk már rengeteg mindent.
Hát hogy a kedves kormány miben kedvez nekünk azt jó lenne tudni. remélem művelnek valamit.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Sziasztok!

Jönnék én is :) sajnos nekem volt egy vetélésem, műszeres befejezéssel, így legalább januárig várnunk kell a babával, de mivel ez már a 3. alkalom volt, így ki is akarom magam vizsgáltatni, szóval ebből 2011ben már nem lesz baba, max. akkor fogan, de szülni tuti csak 2012ben tudok majd sajna... :(

Remélem, így is beférek még :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Jeanner!


Sajnálom, ami veled történt :cry: Remélem, meg találják az okot és nálatok is, jöhet a baba!
Addig pedig gyere gyakran ide!

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Zuzmo, azt mondták, hogy valami kis apróság csak, én sejtem is, mi lehet az, de persze mindent meg kell nézetni...

Látom, házasodtok :) Anyósod összekapta már magát?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.

meg nem tudom ide fogok-e tartozni,levegoben log a kerdes...

Jeaner,sajnalom ami tortent.ajanlom nezesd meg az inzulint.
nekem 5vetelesem volt Noci elott,mind szivdobogas elott,nalam magas tesztoszteronszint okozhatta.te mire gyanakszol?

Babus,latom egyidosek vagyunk.Tokeletes idopont a kezdeshez szinte nincs.

zuzmo,eskuvo?lesz vegul?

Kép
 
 


Az jó ha már legalább sejtitek hogy mi a baj.
Anyósom ezerrel tiltakozik de nem érdekel. most azzal fenyeget hogy nem jön el az esküvőre. hát legalább egy emberrel kevesebb. ( szerencsére a párom is így van vele azt mondja úgy is eljön csak hisztizik)

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Monyo, nekem is magas a tesztoszteronom, huhh, hát lesz mit nézetni!!!!! De PCOS nem vagyok szerencsére, na midnegy, azért is vagyok itt, mert ez egy nagyon hosszú út lesz, mire mindent megnézetnek... :)

Zuzmó, az ilyen ember ne is menjen!! Amúgy is a ti napotok lesz... bnőm anyósa dettó ilyen, hallod, nem tudta elrontani az esküvőjüket, pedig nagyon igyekezett :D remélem, nálatok is így lesz!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jeaner.honan tudod hogy nem vagy Pcos?
menyire magas a tesztoszteronod?

zuzmo.anyosodnak miert nem akrja az eskuvot?

Kép
 
 


Jeanner, sajnálom ami veled történt! Tényleg érdemes lesz most már egy teljeskörű kivizsgálást elvégeztetned mielőtt nekiláttok ismét próbálkozni! Remélem tényleg semmi komolyabbat nem találnak és hamar elfelejtheted a kezdeti nehézségeket.

Monyo, igen úgy néz ki hogy egyidősek vagyunk! J Látom neked van már egy mosolygós kislányod! Miért lóg a levegőben hogy ide fogsz-e tartozni? Előre láthatólag 2012-re tervezitek a kistesót?

Zuzmo, anyóssal nem kell foglalkozni, a lényeg hogy ti jól megvagytok egymással! Ha úgy érzitek, hogy össze szeretnétek házasodni és jöjjön a baba akkor hadd döntsétek el Ti mit akartok! Vannak rosszindulatú emberek akik még a saját gyerekük boldogságát sem tudják elviselni…. Sajnos tudom miről beszélek részem volt/van benne L
 
 


Monyo, nem tudom, milyen magas, csak azt, h eléggé szőrös vagyok :oops: PCOS-t nézték, de nem találtak, amúgy a ciklusom pakkra pontos, és kereken 30 napos, mindig van peteérésem, és a babák is elsőre összejöttek eddig mindig, volt olyan, hogy megszakításos védekezés mellett is... szóval a terhességre fogékony vagyok, csak kihordani nem tudom..

Babus, köszi :) nektek első próbálkozás lesz?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


babus,igen van egy pici lanyom akire 4evet vartunk.
hat edig ugy van megbeszelve hogy kb jovo majstol nem vedekezunk,de ez nagyon nem biztos,sok mindentol fugg.
nalatok csak anyagiak miatt nem akarja a parod?

jeaner,aha ertem.Tolem nem lehetsz szorosebb mert en vagyok maga jeti :lol:
azert nezessd meg,meg a pcos is fontos lenne.A magas tesztoszint velejaroja a pcosnak.nekem is rendszeres ciklusaim voltak,pem is volt hisz valahogy teherbeestem.pont ugy mint te,csak nem tudtam kihordani.Aztan mivel a pcosra szedett gyogyszer nem igazan hatott kenytelenek voltunk drasztikusabb kezelest alkalmazni,a teszto kezelese nem konnyu.

Kép
 
 


Igen nekünk az első próbálkozás lenne, ha lenne! Még eddig sosem találkoztam + tesztel, sosem voltam kismama. Látszatra párom tényleg az anyagiak miatt nem akarja a babát, de szerintem egy kicsit belegondolt, hogy egy két dologról le kellene mondania azért hogy tartsuk az „életszínvonalunkat”. Csak mert tényleg elgondolkozott amikor elényomtam a költségvetés-kalkulációmat a jövőre vonatkozóan, annyira jelentősen nem csökkenne a bevételem, persze ez a tényező igencsak változó a mai világban!! Hétköznapokban is feljön szóra a baba pl. h bizti ő lenne az engedékenyebb én meg a szigorú anyuka, vagy h milyen foglalkozást képzelne el pl a fiának….stb. Tehát tényleg foglalkoztatja a gondolat és őszintén, csak nem tudom hogy lehetne áthidalni ezt az akadályozó tényezőt. Egy ideje már nem is hozom fel neki, emésztgessen egy kicsit. Főleg, hogy felvetettem neki a kérdés úgy kb. október elején, hogy ha januárban meghosszabbítják a szerződésemet akkor mi lenne ha nem védekeznénk, nem azt mondom, hogy próbálkozzunk, csak ne védekezzünk. Ekkor nem mondott semmit, csak hogy majd meglátjuk mi lesz januárban. Mára már tudom, hogy meg lesz hosszabbítva, de még azért jegelem a témát. Nem akarok erőszakos sem lenni, semmi értelme nem lenne!
 
 


Monyo, ez nem hangzik túl jól... :( persze lehetek PCOS-s simán, csak hát a petefészkeim is tiszták, ezt is néztük... mindegy, valami csak lesz, valahogy csak helyre tudnak tenni :) és te már teljesen rendben vagy?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jeaner,persze helyrehoznak,szinte mindenre van valami gyogymod.
egyebkent azzal hogy teherbe tudsz esni egy csomo vizsgalatot "megsporoltok"(en ezzel vigasztaltam magam)atjarhato vagy,apanak van eleg katonaja,stb.
bizti valami apro baj van amire kapsz gyogyszert.

babus,szerintem a parod nem tudja eldonteni mit akar.szeretne is babat de kozben fel is az ujdonsagtol.Altalaban a ferfiak ilyenek.
nalunk is gond volt a kezdessel,a parom akarta is meg nem is.
Na most mindketen ebben vagyunk,en is igy vagyok vele meg o is,akajuk is meg nem is.

Kép
 
 


ja,es hogy a kerdesedre valaszoljak,nem,nem vagyok rendben.a pcos gyogyithatatlan es a tesztoszteorom is csak addig jott helyre hogy meg tudjam tartani Nocit.

Kép
 
 


Monyo, ez szomorú... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Dehogy...van egy lanyom akit imadok,problemamanetes terhesegem volt,semmi bajom.
Ezzel a betegseggel siman egyuttlehet elni,a szoroseget pedig megszoktam.

Kép
 
 


Anyósom nehezen fogadja el hogy a kicsi fia már felnőtt.
mindig azzal jön hogy még gyerekek vagyunk. Az össze költözésünk is egy külön kálvária volt.
Monyo: nagyon szép a lányod! remélem a kis tesó könnyebben jön majd.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Zuzmo,hany evesek vagytok?
latom a vonalzon hogy mar egy joideje egyutt vagytok.
Szerencsere nalunk nem volt ilyen problema,apos kicsit nehezebben fogadott el,es fogadta el azt hogy a fia kirepul a csaladi feszekbol 23evesen,de jo ez igy,nincs veluk gondom.

Kép
 
 


Zuzmo, nőivonalról emlékszem még, hogy nem volt egy egyszerű eset... meg sajna a fiús anyukákkal nehezebb, kövezettek meg, de tényleg így van :lol: engem is nehezen fogadtak el, de esküvő után most már csak lesz valami, alakulgat a dolog, hátha nálatok is okés lesz a dolog :) és akkor most hogy is tervezitek? esküvő előtt vagy után babaproject?

Monyo, tök igazad van!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


jeaner,nektek most vedekeznetek kell?

Kép
 
 


Monyo, kell is, de amúgy is védekeznénk... ráadásul bombabiztos óvszerrel!!!!! Mert jártunk már úgy, hogy védekeztünk és terhes maradtam... mondom, eléggé fogékony vagyok :lol: 3 hónap - fél év javasolt, de mondtam, hogy addig nem akarok babát, amíg nem tudom, mi a baj és nem kezeltük :)

Beszéltem nemrég a háziorvosommal, mondtam neki, hogy mi történt, és hogy ki kéne vizsgálni, a műtő orvos hozzá küldött, erre közölte, hogy nagyon sajnálja, ami történt, de neki erre most nincs kapacitása, keressem fel a nőgyógyászom, hátha ő ráér erre... mondom ez mi?!?!? :shock: :shock: :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Jeanner, mi az hogy a háziorvosodnak erre most nincs kapacitása??? :evil: :shock: Eléggé meglepő!! Lelkiismeretes háziorvos ilyent nem mond, max ad 1-2 beutalót és azt mondja hogy majd menjél vissza hozzá a leletekkel és átbeszélitek hogyan tovább!! Ilyen!!! :shock:
Monyo, azért örvendetes, hogy a meglévő betegséged mellett is lett babócátok! Kicsit én is tartok attól, hogy ha majd elkezdünk élesben próbálkozni előjönnek bajaim amikről eddig még nem tudtam és akkor tolódik minden. Persze természetesen kivizsgáltatnám magam én is ha neadjisten ilyen lenne.
Zuzmo, a fiús anyukákkal tényleg nem egyszerű, főleg akkor ha egyszem fiacskája van! Nálunk azért az én anyukám is kicsit aggódva figyelte a költözésemet, de csak azért mert aggódott miattam, de természetesen támogatott mindenben. Páromnál ez kissé másképpen alakult, ott anyuci próbált lenyúlni minket ott ahol csak tudott! Nekem nem ez az anya ideál!
 
 


Babus, nem semmi anyósod van!!!! :shock: bajokra ne gondolj, kár :) abból indulj ki, hogy tutira semmi baj, és akkor minden ok, meglásd :D ha mégsem, ráérsz akkor aggódni, kár ezen előre rágódni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Igazad van, csak az a baj hogy én ilyen rágódós fajta vagyok, csak nem mondom ki a környezetemnek. Amúgyis betegeskedős vagyok(lehet ezért is mert jártatom az agyamat és az aggódás kihat a testemre), még akkor is ha telenyomom magam friss gyümivel és zöldséggel, vagy vitamint szedek, immunerősítőt. Ilyen vagyok elfogadtam magam, hogy minden fertőző nyavaját elkapok, lassan már magamat is tudnám kúrálni. Persze komolyabb bajom eddig még nem volt (kop-kop).
Jajj az anyósom.... Jah azt nem mondtam, hogy amikor elköltöztem otthonról akkor a páromékhoz költöztem. Hát nem volt egyszerű, volt pár veszekedés vele. Persze nem én veszekedtem hanem a párom. Egyszerűen még mindig azt hitte hogy a kisfiával beszél, akit meg tud vezetni, úgy irányít ahogy csak kedve tartja. Csak hát képbe jöttem én, ezért is utál mert én felnyitottam a kisfia szemét, hogy nem minden úgy van ám ahogyan anyukája azt mondja neki. Szóval én meg tudom érteni az anyós kérdést Zuzmónál. De amióta tényleg elköltöztünk anyóstól és csak ketten vagyunk sokkal nyugisabban vagyunk. Időnéként visszahallunk pletykákat hogy hogyan mocskolódik ránk, de már valahogy hidegen hagy!
 
 


Jeaner,igen az a biztos.nekunk az elso vetelesem utan 3honapot kellet volna varni.november 15en veteltem el,es szilveszter napjan teszteltem ujra pozitivat,sajna az orom nem tartott sokaig.
akkor megszakitasosan vedekeztunk.
a lanyom is egy vetelos ciklus utan fogant kozvetlenul,akkor egyaltalan nem vedekeztunk,gondoltuk minek...igy 4ev utan.
Latam a masik topikon kepeket rolatok,nagyon szep par vagytok,latszik a boldogsag:)
sajnalom hogy ugy kiosztott egy topiktars.

babus,igaza van jeanernek,elore nem kell parazni.Azoknal a noknel akik paraznak pshihesen is kialakulhat egy gat ami hatraltatja a teherbeesest,kulonben is szinte mindenre van megoldas.
Nem semmi anyosod van,szegyelje magat.

Kép
 
 


Babus, pletykál a saját fiáról?????? sercegne a pofámról a bőr... !!!! nem semmi, azt hiszem, én tényleg kussolok, ezekhez képest az én anyósom egy arany asszony, komolyan, szavam nem lehet!!!

Monyo, köszi szépen :) Hát mindegy, mikor jött össze a kicsi lány, ő maradt, az a lényeg :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Én 24 múltam a párom pedig 23.
Hát tényleg nem volt egy egyszerű eset. Hát mi most úgy állunk hogy előbb esküvő aztán baba. de persze ha jönne a bébi nem mondanám hogy forduljon vissza. :D Főleg hogy nálunk a családban nem könnyen jönnek a babák.
Milyen az ilyen orvos? neki nem a betege az első? mondjuk én pont most váltottam házi orvost valami hasonló miatt.

Babus: hát igen nálunk is valami ilyesmi van . fúj rám anyósom, mert most már nem tudja irányítani a fiacskáját.
Jó lenne nekünk is külön bár mi az én szüleimnél lakunk.
De azért jobb lenne csak ketten.

Kép
zuzmo4
Érd
 
 


Igen, az a lényeg hogy most már babázhatsz Monyo, és remélhetőleg majd ha fixen eltökélitek a kistesót ő is hamar megérkezik hozzátok! Igazatok van nem görcsölök előre feleslegesen!
Jeanner, anyósom még rosszabbakat is kitallált rólunk, éppen ezért mondtam hogy nekem nem ez az édesanya ideáll! Eleinte ő sem volt ilyen ellenséges, egészen addig amíg nem vált komolyabbra a kapcsolatunk. Sőőőt kijelentette a fiának, hogy ne is számítson arra hogy majd egyszer örököl utána vagy valamit is kap tőle, mert úgy intézi hogy még a ház se kerüljön párom nevére, ha úgy adódna. Fura az egész! De már le is zártam.
 
 


Zuzmo, én nagyon megbántam, hogy a páromékhoz költöztem annak idején, de az igazat megvallva az sem lett volna jobb ha az én szüleimhez költöztünk volna. Akármennyire is szeretjük a szüleinket, mégsem olyan igazi velük élni, ha már van párod. Így visszagondolva sok bajtól megóvtuk volna magunkat, ha már akkor rászánunk havonta valamennyi összeget a lakbérre. Végül most is albiban vagyunk, csak épp azért mert anyós...na ebbe inkább nem megyek bele... Ha akkor így döntöttem volna akkor még a zsebemben maradt volna több százezer forint is tartaléknak, ami akkor anyós herdált el és már bottal üthetem a nyomát annak a zsének!
Szóval ha megtehetitek akkor költözzetek külön, biztosan a szüleitek is megértik, sőt még lehet büszkék is lesznek hogy a saját lábatokra álltatok!
 
 


Sziasztok.

Zuzmo,szerintem mar nem vagytok gyerekek.a parodnak kellene elgondolkodnia ogy hallgat-e anyukajara vagy epititek a kozos jovotoket.

babus sajnalom hogy ilyen genya anyosod van.azert beszelsz meg veluk vagy nagyon megromlott a viszony?

mi szerencsere rogton kulonkoltoztunk az osoktol.kezdettol fogva senki nem szolhat bele az eletunkbe,amit eldontunk az mindig ugy van.A paromat nem befolyasolja anyos,nem is tudna,mig otthon lakott akkor sem tudta,eleg onfeju ember.

Kép
 
 


Nos nem járunk össze, nem látogatjuk meg és nem jópofizunk vele, de persze ha az utcán összefutunk akkor köszönünk még ha ő véééletlenül észre sem vesz minket. Páromra való tekintettel nem akarok ezek ellenére sem haragot, mégiscsak az anyukája, de sajna mindig tesz valami olyasmit, ami miatt nem tudunk nem haraggal gondolni rá. Minket elüldözött a házából, és utána meg befogadott egy párocskát albérlőnek a szobánkba. Ehhez mit szóltok??!!
Lényegtelen, én már lezártam ezt a korszakot, most már csak egymásnak élünk és így sokkal jobb!
 
 


babus igaz,az a lenyeg hogy ti jol kijotok egymassal.

Kép
 
 


Babus, párodnak van testvére?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Nincsen. Mintha írtam volna, ha mégsem akkor bocsi ez egy meghatározó momentum hogy egyke.
 
 


Már csak azért, mert ez így pláne undorító az anyjától!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Igen, az!
 
 


babus neked van tesod?

Kép
 
 


Van egy hugicám. Nektek? :lol:
 
 


Nekem is van egy hugom, férjem szintén egyke :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Nekem egy ocsem van a paromnak meg egy novere.
Nekunk van ket unokaocsink a parom novere altal.

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: