Új privát üzeneted érkezett!

Se fájás se semmi,minden ok,mostanában nem szülök,3231grammra becsülték,jó is lenne,ő lenne a legkisebb babám. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Szia Meli :)

Jajj úgy szégyellem magam,hogy ilyen ritkán jövök. Vagyis írok, mert olvasni azért olvasok, csak lusta vagyok írni :oops:
Velünk minden oké. Kedden töltöm a 37. hetet utána szeretném, ha kibújni a fiatalember vmikor mert a dokim azt mondta, hogy a túlhordást nem fogja engedni a cukor miatt. Így jobban szeretném, ha magától beindulna itthon, úgy az igazi :lol: Na meg ahhoz sincs kedvem, hogy befeküdjek a kórházba hamarabb, mint ahogy kellene.
Martina imádja az ovit. Ő általában azért sír, ha nem mehet :D Szerencsére az ottalvással sincs gond. Kíváncsi vagyok a tesó születése után, mennyire akar majd menni.

Látom a te babád jól érzi magát odabennt :) Október 6-án van a névnapom, ha gondolod szülhetsz aznap is :lol:
Ha addig nem "beszélnénk" akkor könnyű,gyors szülést kívánok. :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


kismamik hajrá az utolsó időkben:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!
Én már tényleg az utolsó időkben vagyok,de semmi Nita!
Bár pont a szülés az ami 1ik pillanatról a másikra indul be,de teljesen jól vagyok. :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek puszi!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli most már akkor is napok kérdése és kibujik a kis punis:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Még mindig itthon,10 körülre megyek uh-ra,de majd felhívom őket,meg meg se jegyeztem az időpontot,úgy gondoltam ilyenkor már a jó meleg ágyikóba babázok a kórházba. :lol:

A sztori,anyuka bemegy előttem vizsgálatra,30 perc múlva kijön,odaszól a férjének,hogy kapkodja magát mert a vizsgálóba elfolyt a magzatvize,és még terminusba se volt. :twisted: :twisted: :twisted:
Bemegyek én....panasz???Nincs!Akkor holnap uh....kösz vazzzzee!! :twisted: :twisted:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hajrá melindaaaa!!!:)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Helllló,köszi Selyem,áramlás oké,nincs miért benttartani,úgyhogy újra itthon!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli kitartás..ő se marad bent:))

mostanában elkezdtem "rajzolgatni" a falra....nem egy picasszó de nem is olyan vészes.......szerintem.....


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Még mindig egyben NST oké,kedden befektet,ha nem szülök meg,de addig csak kibújik....remélem,bár ilyen tempó mellett??!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melcsi ő a legkitartóbb eddig nem:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most jött sz sms Melitől!:)

"tegnap 15:55-kor megszületett Fülöp Krisztina.

jól vagyok bár engem még műteni kellett de majd mesélek!!!!!!!!"

szívből gratulálok itt is!!!!!!!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Akkor közben ide is írok, okt. 10én megszületett Levente is, Reni kisfia :)

Meli, gratula!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


szívből gratulálok Reninek is!!!!!!puszi neki:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De rég jártam erre és de jó hogy jöttem :D :D :D

HATALMAS GRATULA LÁNYOK 8) 8) 8) Ha majd ráértek kicsit, kérünk fotókat!!!!!!!!

Hannácskám szépen növöget, már 5 kg és 61 cm

nitácska, jók azok a rajzok :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok

Látom szólt jeanner, hogy megszületett Levi :) 3250 gramm-al és 52 cm-el.

Melinda
Gratulálok :) Majdnem egy napon szültünk :) Majd mesélj.

Nekem van szüléstörténet a blogomba, de nagyon hosszú, ha gondoljátok bemásolom, de ha nincs kedvetek olvasni se baj :)

Hozok képet.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Kép

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Beni jöhet a szüléstörténet......vagy megírod a blogod címét?
GYÖNYÖRŰ a kis Levi:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


JAJJJ, de JÓÓÓÓ GRatula a bébikhez reninek és melindának is! majd gyertek mesélni...


jeanner: hogy bírod, lassan te is babázol :D

nita: mi a helyzet a gyerekekkel? babagyártás? :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, köszönöm a kérdést, már babáznék, néha, máskor meg nagyon örülök, hogy még egyben vagyunk, lassan mindennel végzek itthon és tényleg csak pihi marad :) meg ugye jó lenne, a hülye jóslók nem lennének, kellemesebb lenne az életem, de nem sír a szám, mostanában egészen elviselhetőek :)

Többiekkel mi újság?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Selyem köszi kérdésed fiúk nagyon jól elvannak.nőnek ...sokat játszanak...és egyre ügyesebbek:)
hármaska.....vagyunk rajta de nem minden áron.......de azért nagyon várjuk:)

Jeanner ki is jön majd a jó hírrel ha megérkezik picike Samu baba?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elvileg Reni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi mindenkinek a gratulációt :)

Mindenképp írok ide is ha megszületik Samu baba :)

nitácska. a blogom meghívós, de ha gondolod küldök meghívót, csak adj e-mail címet. de azért bemásolom ide is a sz.történetet.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Minden úgy történt, ahogy szerettem volna, szerencsére. A vasárnapi napot együtt töltöttük. Elmentünk Miskolcra vásárolni. Viktornak vettünk cipőt, ruhát, és beszereztük, ami még Levinek kellett apróságok. Miután hazajöttünk, elkészítettem Levente hazahozós ruháját, az autósülést, mintha tudat alatt megéreztem volna, hogy nemsokára úgyis szükség lesz rá.
Este 9-kor tévénézés közben olyan furán kezdett el fájni a hasam. először nem szóltam Viktornak,mert biztos voltam benne, hogy csak jósló fájás. Vettem be Magne B6-ot, majd visszafeküdtem és vártam. Néztem az órát. Hol 5, hol 10 percenként jöttek kb. a fájások. De még mindig nem voltam benne biztos, de azért szóltam Viktornak, hogy vmi nem stimmel. Elmegyek lezuhanyozni és majd meglátjuk, hogy mi lesz. Gondoltam zuhany után biztos el fog múlni....nem így lett. Kicsit meg is ijedtem, úgyhogy mondtam, hogy inkább szólok anyukámnak jöjjön el Martinához,mi pedig menjünk be a kórházba nézzük meg, hogy mi van akkor, mert nagyon bizonytalan voltam. Kicsit azért bánkódtam még akkor, mert gondoltam ha jósló fájás, akkor tuti,hogy nem fognak már hazaengedni, és nem volt kedvem még 2 hetet a terhespathológián tölteni. Martina még felvolt, és látta, hogy pakolom be a kórházi táskámba a még lemaradt dolgokat, szerencsére nagyon örült, mert ő tudta, hogyha a táska a kocsiba kerül,akkor nemsokára megszületik a kistesója. Mondta is, hogy "Anya, mész a kórházba?...Jajj de jó "
Anyukámért gyorsan elszaladt Viktor. Indulás előtt megölelgettem őt is és Martinát is, majd 10 óra után egy kicsivel elindultunk. Útközben kavarogtak a gondolatok a fejemben nekem is meg viktornak is. Néha váltottunk egy-két szót, vagy csak sejtelmesen egymásra mosolyogtunk. Már, amikor volt kedvem mosolyogni, ugyanis a kocsiban erősödtek a fájások, de én naív még mindig nem gondoltam, hogy ezek igazi fájások. Beértünk a kórházba, kb. 11 órakkor. Megvizsgált az ügyeletes doktornő, szűk 2 ujjnyira voltam nyitva. Oké, irány a szülőszoba, rákötnek a gépre és megvárjuk, hogy rendszereződjenek a fájások. Még felvette az adataimat, én átöltöztem, és besétáltunk a szülőszobába. Viktor ekkor még nem jöhetett be, ő addig vett nekem a gépből ásványvizet, mert azt elfelejtettem berakni. A szülőszobán ismét adategyeztetés 2 fájás között...írtó kellemes.... Majd megkaptam a szobát és az ágyam. szerencsére ugyanazt, ahol Martinát szültem. Egy kicsi egyedülálló szoba, ahol csak én voltam (majd később Viktor is). Rákötöttek a gépre, ez ment kb. egy 20-30 percet. Ezután jött a beöntés (én örültem neki) majd zuhanyzás. Mit ne mondjak a zuhany nagyon jól esett, viszont utána már elég kemény fájásaim voltak. A szülésznő be is jött megnézni, hogy jól vagyok-e mert elég sokáig voltam a zuhanyzóban. Persze jól voltam, csak amíg fájt, addig lélegeztem jó nagyokat és persze mozdulatlanul álltam...Visszamentem a szobába, ismét rákötöttek a gépre, és vártunk...Ez volt kb. éjfélkor. Ekkor megkérdeztem a szülésznőt, hogy hogy állunk, szerinte mikor lesz baba. azt mondta, hogy szerinte 2-re. Viktor is bejött, és megérkezett az orvosom is. Megvizsgált, burkot akart repeszteni.Viktor közben nézte, hogy milyen időközönként jönnek a fájások. Mikor mondta az orvosomnak, hogy pontosan 3 percenként hirtelen elkezdtek jönni a toló fájások. Ez nagyon fájt már, haza akartam menni, de tudtam,hogy nemsokára vége. Közben a burok magától megrepedt és elfolyt a magzatvíz is. Kb. 4-5 nyomásra pedig kibújt Levente. Nagy hanggal, véresen, magzatmázosan és nekünk gyönyörűen. 3250 grammal és 52 cm-el látta meg a holdvilágot 0:45-kor. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen hamar letudtuk. Mondhatni másfél óra volt, ami már szóra érdemes. Viktor is meglepődött, de iszonyatosan boldogok voltunk. Viktor elvágta a köldökzsinórt, én fényképeztem Majd a hasamra tették a kis sírós fiúnkat,aki ahogy megérezte, hogy ott vagyok egyből elhalkult. Hihetetlen érzés, ahogy a kis lihegő babád a hasadon nyugszik meg.
Ezután őt elvitték rendberakni, lemérni, engem pedig összevarrtak. viktor ekkor is bennt volt még, az ő kezét szorítottam a varrás közben is. Bár ez a Martina szülése utáni varrás közelébe se volt. Ez nem fájt annyira, mikor Martinával varrtak az nagyon rossz volt. Vele 45 percig tartott, most csak 20 perc volt. De érzem is, másnap már ültem rendesen és most sem fáj.
Az egész szülésben egyetlen dolog volt, ami kellemetlen volt, hogy nem úgy feküdtem,ahogy nekem kellemes volt, hanem megmondták,hogy hol fogjam, hogy feküdjek, de ez már részletkérdés.
Ja még vmi. Szülés közben mikor már Levi feje kint volt történt egy vicces dolog. Én azt hittem,hogy már az egész gyerek kint van, nem csak a feje,és mikor mondták,hogy na még egyet nyomjak, akkor megkérdeztem,hogy Ez most mi??? hirtelen azt hittem,hogy még egy gyerek aztán átfutott az agyamon, hogy a lepény jön, na de az nem fáj, végül rájöttem,hogy a gyerekem többi része csusszan ki éppen Mik meg nem fordulnak az ember fejében egyetlen nyomás alatt Végül a lepény is megszületett...
Miután mindenkit rendberaktak végre visszahozták Leventét és hármasban hagytak minket. Annyira de annyira jó érzés ez, és olyan jó volt megint átélni, akármennyire is fáj. Még ott a szülőszobán csináltunk képeket és hívtuk fel a rokonokat. Nagyon jó két órát töltöttünk ott.
Végül engem felvittek a szobába, viktor pedig hazajött, tele élményekkel és boldogsággal. Azt hiszem, még legalább egyszer szeretném átélni ezt az érzést. A szobában is alvás helyett csak járt az eszem, és csak a szülést pörgettem le végig a fejemben vagy 100-szor. Már alig vártam,hogy hozzák Levit és újra megcsodálhassam. Hát így született
(Azt elfelejtettem írni, hogy még a szülőszobán megszoptattam, nagyon kis ügyes volt, bár elég nehezen találta a bimbóm,azért csak sikerült neki bekapni )


És valóban minden úgy történt,ahogy azt szrettem volna. Itthonról indultunk el a kórházba, betöltött 37. hétre született Levi,pont ahogy megéreztem (37+6), és könnyű,gyors szülés volt, amire vágytam. De a legfontosabb, hogy egészséges gyerek lett és,hogy ott volt velem Viktor is.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Reni nagyon szép a történet :))))))

Barnikám nekem is 1,5 óra alatt született meg:)

emailem:

anita_meszaros@freemail.hu

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska. meghívó elküldve. jó olvasgatást :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Reni köszönöm:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!köszi a gratulációt ha lesz segitségem este jövök én is és irok szülést de az enyém horror kategòria.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli várunk:)
a kis Krisztike nagyon hasonlít a nővérkéjére:)szerintem:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szóval:október 7-én megyek szokás szerint NST-re,nő mondja,hogy vasárnap az osztályra kellene mennem mivel túlhordott vagyok,de hétfőn őhozzá már úgy menjek,hogy pakkal,mert szerinte befektet...
mondtam neki,hogy a cuccom már 36.héttől a kocsiba... :lol:
Átmegyek dokibácsihoz,megvizsgál szépen,kérdi hanyadik,mondom 3. akkor már csúnyán vizsgált,kérdi mennyivel vagyok túl a kiírton,mondom 3. nap,erre még csúnyábban vizsgált.Ne menjen maga sehova,ballagjon át a kórházba és vetesse fel magát az osztályra....óóóó,hát nem örültem.... :cry:
Ha nem szégyeltem volna magam 4kézláb megyek át,úgy megvizsgált,mint akin egy laktanya vonult át...
Eltelt a hétvége,fogadott orvosom nem lévén semmi jóra nem számítottam,az osztályon nyílt titok,hogy 42. hétig nem piszkálnak,utána esetleg....
Hétfő,uh,átballagok a rendelőbe,3400 gr-tól több,na ennyivel én be is érném....visszamegyünk a kórházba,vizit 2 után,jön a dokibá aki felvett az osztályra,nézi papírt engem papírt,majd láttam rajta a felismerést,szól is:menjen már ki a vizsgáló elé....
Óóóóó,anyám,mondom,ez megismert,biztos jól be is rágattam,hogy mi az,hogy nem szültem még meg,pedig ő mindent megtett,úgy megvizsgált.... :lol:
Mit szólnék egy indításhoz,1-2 ujjnyi vagyok,holnap reggel 6-kor...
Óóóóóóó,mit bántam már 41.héten,csak jöjjön ki....
6 órakor reggel besétálok a szülőszobára a saját lábamon,még az ágyamat is én toltam be.7-re kész lettem,beöntés (rendes jól esett nem olyan barmok,mint Egerbe) borotválás,apa bejött,megkaptam az oxi-t,és beindultam,5 perces fájások,doki 8-kor lelépett,jött egy másik,nagyon örült nekem,a háta közepére nem kívánt.(majd mondom miért,én se tudtam)
Leszartam,hogy nem tetszem neki,nekem ma babám lesz... :lol:
Jönnek 10-11 körül az orvosok,fájásaim még csak kellemetlennek se mondhatóak,vigyorgunk a férjemmel,mellettem berobog a csaj,másfél óra alatt megszül,tolóaknál visít,hogy jaj Istenem,mire a dokija megszólal,nyugalom,itt van velünk ő is....na erre akkorát röhögtünk,hogy onnantól szivárgott a vizem.
Velem az orvos közli,hogy sehova nem tágultam,a "fájásokat" látja,de nem tágulok,levesznek az oxiról,mert 3 orvos van,kettő műteni meg,egy meg átment a szakrendelőbe,nincs akinél szüljek...különben is,meg se kellett volna engem indítani,nem értik,miért vagyok ott :roll: :roll: :roll:
Na lettek magamtól is "fájásaim" 8 perces semmik,de azt ígérték,ha visszajönnek kapok tágító zselét.Jöttek is,megvizsgált alakulok magamtól is,nem kapok zselét...folyt köv.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


3 óra után csinált egy kis lyukat a burkon,azt mondta meglátjuk,ha nem lesz semmi,visznek császározni...bántam is én,csak babám legyen...na jött a következő fájás,oxit már előtte újraindították,a kisdrágám feje be a méhszájhoz,óóóóó,olyan fájás volt,hogy utáltam a férjemet,ő meg mindenkinek írt sms-t,hogy baba a közelben mert már nem vagyok szerelmes.... :lol: na volt vagy 7 ilyen fájásom,a 8.ra már nyomnom kellett,és 2 nyomásra kint is lett,nem tudom hogy nem jött ki elsőre,mert ott fogyott el a levegő de a nagyja feje kint volt ott örvendezett a férjem,hogy már látja.Így 1 óra alatt se (15:55-kor) burokszúrástól számítva kint is lett Fülöp Krisztinánk 3500 gr,56 cm.
Ez így szép volt,jó volt,a doki is megdicsért,hogy másból préselni kell a gyereket,ügyes voltam,jött magától,"hozzám se nyúlt".
Szopott a szülőszobán,tejem is volt,hát mindenkinek ilyet kívánnék eddig,szépen összevarrt,ez volt a legjobb szülésem...
(Dokibácsi belegondolva nagyon örülhetett,valakit "otthagy" neki a kollégája a szülőszobán,holott neki el kell menni,ráadásul emez 1-2 nek mondta a méhszájat,akinél szültem csak egynek...de a végére normális lett,amikor látta,hogy szülök én magamtól is,nem kell császár)...
Jött a 2 óra pihi a szülőszobán,baba velünk.
6 órakor kitoltak,külön szobát kértem mert ide bejöhetnek látogatnia nagy kórtermekbe nem,össze van 3-6 anyuka zárva császáros a nem császárossal,nem tudsz kimenni a rokonokhoz,mert valakire bízni kell a kicsit,szóval fizettem,csak hogy legyenek bent.Megnéztük a híradót,7-kor apa hazament 12 órát lehúzott ott velem,de jókat röhögtünk,7 után nyomom a nővérhívót,első pisinél kötelező!!!Pisilek,bár már a szülőszobán is tudtam,ügyi vagyok,elkönyvelem.Néni elmegy,én gyorsan alszok,mert 9 kor hozzák a bébit,valószínű nálam marad...hozzák,felemelem a takarót oda kérem,fekve szopunk,na ő meglátta a lepedőm,gyereket bebaszta a kiskocsiba,szalad ki,valamit mondott hogy oda ő gyereket nem rak,jönnek,nyitják 2 szárnyúra az ajtómat,tolnak is kifelé,mindenki a takarómat emelgeti,néznek alám,szörnyülködnek,orvos folyosón jön elém,mi van velem,olyan ügyes voltam,néz ő is alám,káromkodik...betolnak a szülőszobára,alattam a lepedő mint ahol disznót vágtak,alvadt
vér,minden volt.....folyt köv.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hú Meli a szülésed elég izgalmas és gyors....várom a folytatást....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


meli én is várom a folytatást... :) tiszta izgalmas :D :shock:

Kép
selyem
Pécs
 
 


jeanner: megszültél már?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Jeanner én is kivi vagyok mi újság veled és Samu babával:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem szültem meg még...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


és érzel valamit hogy na hátha hamarosan jön Samuka?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


most már csak napok, órák és percek kérdése :D lehet, hogy épp most a szülőszobán van... :shock: :lol: 8)

Kép
selyem
Pécs
 
 


naaaaaaa. Selyem csak nem tudsz valamit?):

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Áááááááááááááááá... itt semmi, 0 fájás, 0 tágulás, egy ujjnyi a csoda még mindig, tegnap annyi volt, bár már az amnio is fájt, de az lehet csak azért, mert kapkodott a doki meg én is ideges voltam :)

Délután jövök, akkorra talán okosabb leszek, meg el akarom olvasni Meli kalandos szülését :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner kitartás.......most már csak kibújik Samuka a jó kis meleg kuckójából:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jajj, jeanner... túl jó dolga van a fiatalúrnak odabennt 8) várunk a délutáni hírekkel!

Kép
selyem
Pécs
 
 


és Selyem te hogy érzed magad?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jeannerék mennek szülni!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jeanner írta:

Ma hajnalban 2:50-kor megszületett Sámuel Arszlán, 51 cm-vel és 3690 grammal. Jól vagyunk. :)

Gratulálok itt is :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


naaaaaaa, hatalmas gratula zsannernek samu babához!!!!!!! és természetesen várjuk a szüléstörténetet :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


Jeanner szívből gratulálok Samu babához!!!:))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én mindig ráérzek, mikor kell benézni!!!!!! Gratulálok Jeanner :D :D :D

Reni, nagyon cuki a kisbabád!!!

Én meg elhavazva, Marcim beteg volt, meg én is aztán bolondok háza volt itt. Most meg őszi szünet lesz :x Hanna pedig egy angyalka, imááááááááádom.

Selyem te hogy vagy, már 29. hétben vagy, nem semmi :o

Nita, babaprojecttel hogy állsz?

Meli?

na majd elolvasom a szüléstörténeteket, kivi vagyok, de most jelenésem van 8)
chamomilla
Pécs
 
 


azon meg mosolyogtam, szegény jeanner, jól túlhordta, ahhoz képest, hogy már 10 hete kb azon izgultunk, ne induljon be a szülés :o :)
chamomilla
Pécs
 
 


Szia Cham:)

próbálkozunk próbálkozunk.de olyan érzésem van hogy most is szükségem lesz a clostyra......szóval hamarosan megyek a dokihoz.....de még ezt a hónapot hagyom......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: