Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Grattulálok a legfrissebb anyukának!!!
Csajok a fiam beteg 3 gyerekkel vagyok itthon egyedül apa éjszakàs jaj de utálom ezt a müszakot.Krisztikènk hasfàjós.Nekem csak ilyenek jutnak,3-bol 3,ez az én formàm.
Jövök amint tudok.pusz!

Kép
Kép

Kép


Meli Pistikének jobbulást.neked kitartást:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Kiprobaltam a Gripe Watert olyan pukihegyek vannak nalunk hogy csak hallhatozok mintha jobb lenne de csak most kezdtük szoval majd elvalik.
A történetem vége az,hogy betoltak,azt se tudtak kismütétem lesz-e vagy nagy,a gyorslaborom nagyon szar lett a hemoglobinom alig volt 70 nem sok kellett,hogy ott vérezzek el a szobaba de én már olyan faradt voltam hogy nem éreztem azt hogy nem okè valami lent az volt a szerencsém hogy hoztak Krisztikémet és hogy észrevették.műtét után katéterem is volt pedig szülés utàn ügyi voltam de a bematatás utàn semmit nem éreztem lent.Szép és jó volt a szlés de ezek után oda menjen a golya ahol még nem jart, Himia küldöm!
Hat ennyi volna az ejszakat a mütöbe töltöttem a telom a szobaba kértem telefonaljanak a férjemnek nem telefonaltak ne izgassuk....jo mi?Most talán életemben elöször halalfelelmem volt meg beszartam csak az jart a fejembe hogy ki szoptatja meg a lanyomat ha megdöglök...jo hülyeség mi??dolgoztsk a hormonok rendesen.na jok legyetek puszi nektek.

Kép
Kép

Kép

 
 

hú Meli...de hála égnek hogy itt vagy élsz és virulsz:)a gólyát küld ide is:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló csajok,gólya,ne délre,Halásztelekre menjél..... :lol:
Kivel mizu??
Selyem???Hogy vagy???

Kép
Kép

Kép


Meli ez nagyon kedves volt:)jöhetne már a gólya:)nagyon várjuk:)
és ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Kivel mizujs???
Nita???Gólyával hogy állsz??
Selyem??
Én felírattam ezt az 5 éves fogamzásgátlót,hamarosan felrakatom nehogy megint szerelembe essek mert nekem mostanában nagyon nem szabad és ezt tudja is az eszem,csak a szívem nem..... :roll:
Szóval Hímiának és minden nehezenbabásodónak,de főként Nitának küldöm a gólyát!!!! :lol:

Kép
Kép

Kép


Szia Meli!!!!!!!!

gólya????nem jön felénk.......talán majd jövőre.........

MINDENKINEK KÍVÁNUNK KELLEMES ÜNNEPEKET EME KIS VERSIKÉVEL!:)

Karácsonykor
fényesek a felhők,
csillagokból
horgol a tél kendőt.
Ráteríti
hegyek tetejére,
fenyőágnak
jégrojtos a vége.
Karácsonykor
mindenki varázsol,
meglepetés
bújik ki a zsákból.
Szekrényeknek
titkos rejtekéből,
édesapám
legmélyebb zsebéből.
Karácsonyra
kalácsot is sütnek,
nincsen ennél
izgalmasabb ünnep!
Ajándékot én is
készítettem,
amíg készült
majdnem tündér lettem!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm szépen, remélem idén már sikerrel járunk. már nagyszülőket is felkészítettük, hogy minél előbb szeretnénk csöppséget, de még várat magára.

Kép
himia
Budapest
 
 


Meli, Nita!
Sziasztok, csak épp unalmaban erre bekukk!És lám itt fellelhetőek vagytok!
Meli: grat Krisztikéhez, sajnálom, hogy ilyeneken mentél kersztül...:(
MInden topiclakónak: Nagyon BUÉK! :D

Kép


sziasztok!
Itt vagyunk Nyuszi,bár láttam,hogy Mucus is visszanézett,visszanézek majd én is.
Jól vagyunk,kicsit köhögünk,de ezt leszámítva minden ok.
Kedden méretkezés,majd akkor jelentkezem.
Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép

Kép


Sziasztok :D

Először is B.Ú.É.K. ! :)

Kivel, mi újság? :)

Melinda.
Nekem még csak most esik le,hogy 1 nap van a babáink között,és Levi az idősebb :D :D :D Pedig te hamarabb lettél terhes :)

Mi jól vagyunk. Levi már 6820 gramm. Szépen fejlődik :D És 63,5 cm.
Már nézegeti a kezét, és hason fekve szépen tartja a fejét.
Túl vagyunk már egy légcsőgyulladáson is,de szerencsére jól viselte,pedig szegénykém nagyon köhögött.

Na mennem is kell, mert felébredt. Majd még jövök nemsokára. sziasztok

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Igen ti vagytok az idősebbek szerintem 24 órával se.:-)
Mi délután 4 elött lettünk meg.
Mi is bekaptunk egy bronchitist lassan 3 hete vagyunk benne.
Holnap méretkezünnk.
Pussszzz

Kép
Kép

Kép


Igen ti vagytok az idősebbek szerintem 24 órával se.:-)
Mi délután 4 elött lettünk meg.
Mi is bekaptunk egy bronchitist lassan 3 hete vagyunk benne.
Holnap méretkezünnk.
Pussszzz

Kép
Kép

Kép


Melinda.
Levi 0:45-kor született :)
Amúgy te nem írsz blogot? Nekem van,ha gondolod adok meghívót, vagy már adtam? Persze ha érdekel :D

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Küdjél már légyszi nekem irni nincs időm csak olvasni.
6,80 kg ès 65 cm csinik vagyunk!:-)

Kép
Kép

Kép


Küdjél már légyszi nekem irni nincs időm csak olvasni.
6,80 kg ès 65 cm csinik vagyunk!:-)

Kép
Kép

Kép


melinda.
Kellene egy e-mail cím :D És már küldöm is.
Azért képet majd mutizol a kiscsajodról ? :)
Te Leviről majd nézel a blogban.
puszi

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Facebook Fülöpné Melinda ott irok emailt bejelölsz?

Kép
Kép

Kép


Bejelöltelek.puszi

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

hétfőn meghalt anyósom..illetve akkor találtak rá...már 2-3 napja halott volt.....sajnos láttam a holtestet mikor elvitték és azóta alig alszom....enni is......folyton azt érzem hogy még itt van a házba...szóval most kissé rossz.......hiányozni nem hiányzik egyáltalán..tudjátok nagyon rosszban voltunk........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Sajnalom Nita a történteket...én nagyapámat láttam 12 évesen ma se felejtem el,bár én még puszit is adtam neki mig el nem vitték.Nagyon szerettem.Kivel mi ujság?Nekem mandulagyulladásom volt 3 napig nem ettem fogytam 5 kilot és vissza se jött jaj de jó bár igy is dundiego vagyok még.
Krisztike fogzik ömlik a nyála lehet hogy csak honapok mulva jön ki de már beindult....
Melcsi féltékeny és hisztis de olyan dumája van hogy behalok....
Pityesz is beteg volt...ma ment oviba először vele most nagy haverságba vagyok pedig ö nagyon apás volt.

Kép
Kép

Kép


Meli ügyi vagy a -5 kilóval:))

féltékenység majd kinövi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok kivel mi a helyzet lányok?
Selyem??????Ki tud róla valamit?
Himia nézelődsz még erre?

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!

Hú de régen jártam erre!

Gratula csajok a szép súlyú babákhoz :) Selyem is már babázik, nem tudom, mikor szült, de úgy emlékszem, túlhordta. Kisfia lett, nagyon édes hajasbaba 8)

Nita anyós miatt részvétem. Biztos nehéz feldolgozni, aki nincs hozzászokva a halott ember látványához. Engem már nem zaklat fel, mert minden nap kénytelen vagyok közöttük mozogni, de tisztán emlékszem én is az első boncélményemre, mai napig nem felejtem. Kitartás! Babaprojecttel hogy állsz??

Mi betegek vagyunk...már 2 hete lassan. Kezdte a nagyfiam, aztán elkapta a kisebbik fiú, majd apa, anya, anyám és én is....végül Hanna sem úszta meg. ANyukám sokat itt van, mert én visszamentem az egyetemre. Elég sz@r, mert sokat benn kell lennem és szoptatok. Kocsival járok, így órák között hazaugrok szoptatni, meg most már kap délelőtt gyümit vagy tejpépet, 6 hós elmúlott a kicsikém. NAgyon szépkislány, tisztára olyan, mint én voltam régen :oops: :D dús sötét haja van, imádom. Pont most mértem, ő 7580 g és 71 cm, nem dagi, olyan kis husis. Jó lenne már friss fotót csinálnom róla, majd a 7 végén, ma hulla vagyok, nemrég értem haza, zh-t írtam :o

puszi nektek, vigyázzatok magatokra

chamomilla
Pécs
 
 


jelentem vagyok, és szoktam olvasgatni, de látom, eléggé áll a topik. nos nekem 4 napja késik, de nem merek tesztet csinálni. hétfőn pecsételtem, azt hittem hamarabb jön meg, de azóta semmi.

Kép
himia
Budapest
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt! Rendszerteln a menzeszem amióta abba hagytam a fogamzásgátlót!(3 hónapja) De minden hónapban "nagylány leszek"
Össze-vissza olvasok,hogy kell várni a gy.abba hagyása után vagy sem!
Szeretnénk babát és tudom,hogy van aki évekig próbálkozik és úgy sem jön össze nekik:( és az én 3 hónapom az ahoz képest semmiség,de kezdem azt gondolni,hogy nekem is éveknek kell eltelnie ahoz,hogy összejöjjön a baba!
Vettem ovu tesztet és minden hónapban + 2 napig.jókor vagyunk együtt és ebben a hónapban a nem várt előtt 1 héttel a nőgyógyász is megerősített abban,hogy volt ovuláció.(10mm méhnyálkahártya,szóval még esély is lehet a babó megtapadásához is,ha sikerült) mióta nem szedem a fog.gátlót,bár (előtte nem éreztem) most minden hónapban érzem az ovulációs,középidős fájdalmat! Hol az 1-ik oldalamon,hol a másik oldalon!
Tegnap teszteltem,de negatív lett!
Valaki tudna segíteni a hőgörbémben? Lehet ebben a hónapban baba vagy teljesen reménytelen?
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... 32800_.png
nikikira
Budapest II. kerület
 
 


Szia!A görbékhez nem értek,de ha jól számolom,akkor a peteéréstől 14 nap telt el...szerintem még várj egy 2-3 napot és ha nem jön meg tesztelj még egyszer!sok sikert! :wink:
Vendég
 


Szia Gabóó!
Köszönöm a segítséget!
Szombaton csinálok 1-et !ezt a pár napot ki lehet még bírni max.ha nem akkor majd köv.hónapban sikerül:)
Szép estét neked!
nikikira
Budapest II. kerület
 
 


Szia Nikikira!
én vasárnap tesztelek :)
szurkolok neked szombatra!remélem sikeres lesz ez a hónapod :wink:
Vendég
 


Szia Nikikira!
Teszteltél?mi lett az eredmény?gondoltam rád,majd ha lesz időd írd meg! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdések, válaszok akik nem szeretnék:

http://www.hazipatika.com/eletmod/fogamzasgatlas
bori40
Szendrő
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: