Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megfigyeltem, hogy szinte kéthavonta a menstruációm előtt 4-5 nappal egyfolytában barnázom, viszont lassan szeretnénk babát... Most olvastam, hogy talán sárgatest-elégtelenség van a háttérben. Találtam cikkeket a barátcserje tablettáról, illetve teáról. Még nagyon az elején van a dolog, de már 33 éves vagyok és nem szeretnék nagyon elkésni.
Akinek ilyen problémája volt/van, írna nekem pár sort a tapasztalatairól?
Ezzel a gonddal még orvosnál nem voltam, először ki szeretném próbálni ezt a tablettát.
Várom hozzászólásaitokat!
Előre is nagyon köszönöm!
 
 


Szijó!

Bár én nem barnáztam soha, de azért elkezdtem szedni... azóta barnázok :( abbahagytam még mensi előtt, de hiába... már a második hónapnál tartunk, várom, h mi lesz.

Én cicka teát iszok, az segített eddig is, támogatja a sárgatest működését, szabályozza a ciklust, oldja a görcsöket. Talán egy próbát megér.. :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Köszönöm szépen, aranyos vagy. :) Megpróbálom azt is, aztán ha semmi nem lesz jó 2-3 hónapon belül, visszaballagok a dokimhoz. :) És szorítok Neked is! :)
 
 

 
 

Szia!

Én pcos vagyok. Mindig hosszú ciklusaim voltak. 50-90nap.
3 ciklus óta szedem a Premenset és azóta 35 re áltak be a ciklusaim. És azóta már nem barnázom sem.
De arra figyelj, hogy a barnázás lehet progreszteron hiánytól is.
Viszont azt mondják, hogy ebbe van a legtöbb barátcserje, mármint a Premensbe.Nekem bevált, bár még a baba nem jött össze.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Meg a PreMens azért is jó (ha valaki mindenképpen barátcserjét akar szedni), mert itthon is kapható, és be van vizsgálva.... a Zafír féle, amit én szedtem, nincs, azt sem tudni, miből mennyi van benne :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Köszönöm szépen.
És szerintetek az mitől lehet, hogy ez a barnázás szinte rendszeresen, kéthavonta jelentkezik.
Páros hónapban hajszál-pontosan egyszercsak megérkezik normálisan, páratlan hónapban pedig előtte 4-5 nap barnázás, majd szinte ugyanúgy, 27-28 napos ciklusra érkezik meg.
Ráadásul ez kb. egy éve van, de hogy mitől? 6 éve nem szedek fogamzásgátlót, illetve ezen kívül soha, semmilyen hormonkészítményt nem szedtem. Mindenesetre kipróbálom vagy a Premens tablettát, vagy az Agnus Castus D4 tablettát.
Remélem egyszer helyrejövök. :(
 
 


kacija írta:Köszönöm szépen.
És szerintetek az mitől lehet, hogy ez a barnázás szinte rendszeresen, kéthavonta jelentkezik.
Páros hónapban hajszál-pontosan egyszercsak megérkezik normálisan, páratlan hónapban pedig előtte 4-5 nap barnázás, majd szinte ugyanúgy, 27-28 napos ciklusra érkezik meg.
Ráadásul ez kb. egy éve van, de hogy mitől? 6 éve nem szedek fogamzásgátlót, illetve ezen kívül soha, semmilyen hormonkészítményt nem szedtem. Mindenesetre kipróbálom vagy a Premens tablettát, vagy az Agnus Castus D4 tablettát.
Remélem egyszer helyrejövök. :(


Sajnos az ép elég, hogy valaha szedtél.
Általában a peteéréssel van a gond, ha előtte barnázol illetve a progeszteron szint nem megfelelő.
Sok mindent okoznak a foga.gátlók, később, pl hajhullás, ciklus eltolodás, eleve belenyúlás a hormon rendszerbe, sokat tudnék erről mesélni. Sajnos


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: