Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.23 13:38-kor.
Vendég
 


Na lassan visszaolvasok, csak mióta Kristóf tervezi a napomat, nem mindig arra jut idő, amire szeretném :)

Igen, hamar tervezzük. Imádtam terhesnek lenni, nagyon jó szülés élményem volt és már alig várom, h megint legyen egy Pocaklakónk.
Megnyugtatás végett: tényleg igaza van mindenkinek, aki azt mondja, h ne stresszeljetek rá a babára. Én 2009 januárban hagytam abba a gyógyszert, de még augusztusig védekeztünk. Augusztusban még mensturáltam, amikor eldöntöttük, h jöhet a baba. És 40-50-60 napos (!) ciklus mellett terhes lettem.... És most a szobában szuszog a kis trónörökös....

De most tudományos alapokra helyezem a babásodást. rendeltem ovu teszteket, mert a szoptatás miatt még nem jött meg, szóval nem tudtam, h beindult-e már a petefészkem. És úgy néz ki, h igen, okt 8.-a körül volt pé-m, szóval ha minden igaz, akkor meg kell, h jöjjön napokon belül..Bár nálam semmi nem biztos. :)

Na szóval mindenkinek hajrá!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
pribyke
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.23 13:38-kor.
Vendég
 

 
 

sziasztok!
igen meglett a hőmérő!!! :) A gardróbban volt, de nem tudom hogy került oda. :)
Ma reggel digitálissal mértem, mert félek félálomban elharapom a higanyost. Digitálissal 35,9 volt . :) lehet ki fogok hűlni. :)
pedig nyelv alatt mértem. :)

Nekem egyébként pöccre 28 naposak a ciklusok, és minden oldal a 14. napra teszi, de majd kíváncsi leszek erre a hónapra. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike, nekem is alacsony az alaphőm :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.23 13:38-kor.
Vendég
 


Zhenia!
Ha idegesít a tesztelés, akkor inkább ne csináld.
Egyébként hányadik napon kezdted?
Én is mindig azt hittem, hogy a 14-15. napon van PÉ-m, de mióta tesztelek, kiderült, hogy a 11-12. napon. vagyis a teszt sokszor a 10. napon pozitív.
És ne ess kétségbe, ha egy-egy hónapban kimarad a PÉ. Ez természetes.

Pribyke!
Tényleg jó a kis korkülönbség.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Jeanner: neked még nem is gratuláltam...Nagyon szuper időszak elé nézel!

Zhenia: a pé elég furi dolog. nem biztos, h mindig ciklus közepére esik. ami biztos, hogy a pé után a 14. napon jön meg. Ezt elég szkeptikusan fogadtam, de nekem is bejött. okt 7.-én volt ovum és ma megjött (több, mint 1 éve, de furi). és nem minden hónapban van pé sem, még normál esetben is előfordul.
Ja, és a férjednek igaza van :)

Most mennem kell, ébredezik a Kismuki, még jövök.

pribyke

Kép
pribyke
 
 


Zhenia, a hőmérőzés nagyon király dolog!!!!!

Pribyke, köszönöm szépen :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.23 13:38-kor.
Vendég
 


na ezeket az infőkat elraktároztam! :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Csajok, az létezik hogy nekem minden nap más a hőm, ugyanakkor ugyanott és ugyanazzal mérve?????

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike, teszel be egy görbét? amúgy létezik...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Hát én is elkezdtem hőmérőzni, nekem is mindig más a hőm, bár az az érzésem, hogy nekem ez nem is mérvadó. Mivel éjjel azért 1-2szer fel kell kelnem Kristófhoz,de ha nem is, akkor is ő ébreszt reggel és ösztönből először odamegyek hozzá és csak utána jut eszembe hőt mérni....
Szóval szerintem elég gagyin csinálom :)
Jeanner: várjuk ám a tájékoztatást!

Hol van mindenki????

pribyke

Kép
pribyke
 
 


Sziasztok!

Holnap tájékoztatok mindenkit :)

Hát ez így amúgy tényleg nem a legjobb :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ezért rendeltem inkább ovu teszteket.... :)

Kép
pribyke
 
 


Hát teszek be hőgörbét majd, de nagyon gáz, mert én nem kelek fel éjjel, max felébredek és visszaalszom. De mégis minden nap más a hő. Most nem tudom ide betenni, de erősen hajaz a szinuszgörbére. :)

Jenner, várom az infót, jó hírekkel gyere!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/0 ... 10400_.png

Na így néz ki most a görbém. Eddig.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Gyors infó nektek is!!! :D

Elmondtam a dokinőnek mi van, örült, megvizsgált, azt mondta gyönyörűen zárt a méhszájam, ilyet még nem is látott, aztán behívta apát, megkukksoltuk a babsit, hát ennyit láttunk:

Kép

Kicsit közelebbi kép a csimbiről:

Kép

Látszik a buksija is már :) szívhang még nem volt, nov. 10én kontroll :) de azt mondta a dokinő, h minden annyira szabályos, h nem lehet semmi gond :)

Magnéziumra rákérdeztem, azt mondta, ha indolkolt 3*500mg-ot szedhetek, az a max. de nyugodtan szedjek többet mint most, ha úgy gondolom..

Na, futok, csak ennyit akartam!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Uh, Jeanner, jó hírek... Nagy-nagy gratula! Hol fogsz szülni? Ki a dokid?

Kép
pribyke
 
 


Cseh Erikához járok, vagyis most a Zergényi doktornőhöz, de a Margitban szeretnék szülni, vagy nem tudom :D még nem kérdeztem rá erre, de nem is volt még ugye aktuális, még nem élt a baba, vagyis nem vert a szíve, így a pontos!!! Majd legközelebb, ha lesz szívhang megkérdezem, h akkor hogyan is tovább :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Igazàbôl sokat gondolkoztam ezen. :-(
Azért nyitottam ezt a forumot, mert olyanokkal szerettem volna itt beszélgetni, akik hasonlô cipôben jàrnak, mint én, és még csak vàrnak a prôbàlkozàsra és majd jövôre kezdik, mint a cîm is mutatja...
Félreértés NE legyen, nagyon örülök Jeanner az örömödnek, csak ennyi erôvel maradtam volna veletek az elôzô forumban, ha UH-s képeket, terhes tezsteket hiànyolok naponta. Ez nem annak a forumnak indult.
Mivel elrontani nem akarom az itteni "kialakult" hangulatot, majd lehet nyitok egy ûjabb forumot, màr nem tudom, hogy fogalmazzam, milyen cîmmel.
Sok kismama a rôzsaszîn ködben nem veszi észre magàt. Èn biztosan nem éreznék késztetést, hogy szînvakok tàboràban szivàrvànyos élményeimrôl mesélhessek.
Netes berkekben OFF-olàsnak nevezik.
Kérlek ne vedd személyes dolognak, nem az, csupàn én élem meg nehezen a vàrakozàst és îgy én magam lettem innen kiiktatva.
Minden jôt nektek, sok szerencsét mindenkinek!
Vendég
 


Minden jôt nektek, sok szerencsét mindenkinek!


Ivánka!
Szerintem azért gondold meg, mert még egy várandós kismama mellett még lehet a többi dologról beszélni....
És ha a várakozás ennyire megvisel, akkor talán megoldást jelenthet az is, hogy kikapcsolod a babás témát egy picit....
Beszélgessünk, csak úgy!!!! aztán majd jövőre visszatérünk a baba témára. Felkészülni fontos, de nem minden áron.
Kérek, maradj velünk!!!

Kép
pribyke
 
 


Sziasztok!

Az elmûlt 1 hétben 4-en îrtatok nekem, hogy sajnàljàtok és nem îgy kellene lennie valôban ennek a topicnak. Annyi ûj forum van màr idénre is, jövôre is, nem akarok ûjat. Lendîtsük fel ezt a forumot ûjult erôvel!!!! :D

Ninike! Hômérôzöl? Hogy haladsz?
Mka, pribyke, napviràg, boeske gyertek gyakrabban, ha kedvetek tartja! A zugolvasôk is lehetnek bàtrabbak...

Nàlunk mi történt!

Ma voltam 4.napi vérvételen, felvettem a kapcsolatot egy dubai magyar orvossal, megyek 21. napon is. Nem akarok tovàbb izgulni, hogy mitôl barnàzok minden hônapban és csalôdàsos hônapok szàmàt - nem kiiktatni, hisz azt nem lehet, de - lecsökkenteni szeretném. Megcsinàlom azt, ami része rajtam mûlhat.
Na most reggel bementünk itt helyben a kôrhàzba, de beutalôm nem volt (eredménnyel megyek majd csak a dubai orvoshoz) és elém tettek egy listàt mit ôhajtok megnézni. Még jôôô, hogy fejbôl tudtam a fontosabbakat: LH; FSH; TSH; Progreszteron; ösztradiol; Tesztoszteron; Prolactin és vér, meg vcsop. meghatàrozàs.
Mindez 75 ezer forintnyi pénzt kôstàlt itt, nem kicsit lehidaltam :evil:

Szerintetek jôkat jelölgettem be? 21. napra ugye MIND nem kell ezekbôl megismételni csak azt, amit hasonlîtani kell? Valaki tudja ezeket?

Tovàbbi kellemes hétvégét nektek!
Vendég
 


Ivanka!
Jó, hogy újra itt vagy!
Sajnos a hormonokhoz nem értek, de talán a progeszteron a legfontosabb a 21. napon.
75ezer??? Az rengeteg.

Én most gondolkozom, hogy beszerzek egy újabb adag LH tesztet.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske! Persze, hogy rengeteg :cry: de azzal, hogy hônapok ôta zsibbasztottam magam és uram is szerintem rosszabb volt, mint most ez. Az otthoniaknak minderrôl nem is mondok semmit (pedig napi kapcsolatban vagyunk), mert egyrészrôl nem értenék meg mit aggodalmaskodom, màsrészrôl nem tudnàk feldolgozni ezt az összeget. :roll: (...én is nehezen...)
De mesélj! Milyen volt au elôzô ovus tapasztalat? Teljesen lemaradtam! Mi van veletek és a gyerekekkel?
Keresztfiam, tudod, majd egyidôs Andrisoddal, ô jövò hônapban lesz 3 éves és ma kapott egy biciklit :P Azt az örömöt làtni kellett volna.
Volt bölcsis-ovis fotôzàsotok? Nem tennél képet? :oops:
Vendég
 


sziasztok!

Ivanka, nagyon durva az összeg amit elkérnek. Hát nem semmi.

hát én feladtam a hőmérőzést, mert nem mutat semmit, illetve összevissza mér.

egyébként Nóri beteg, én meg elkaptam tőle.
TAnulok ezerrel, már csak két hét van a vizsgáig!!!

Holnap lesz nálunk ovis fotózás. :)

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


ÒÒÒ, Ninike, sajnàlom Nôrit meg Téged is! Gyôgyuljatok! Prôbàlj napi 2000 mg C-vitamint, csodàkra képes!!!! Legalàbb is, mikor én éreztem, hogy kezdek leéépülni, azonnal C és bele sem estem!
Fotôzààààs! Jajj, olyan édesek!!!

Èn most jöttem a kôrhàzbôl:

LH : 2-26------4.02 mlU/ml
Progeszt.: <0.1-0.3-----0.7 ng/ml
Prolactin: 1-30-----46.6 ng/ml
TSH: 0.35-4.94-----4.9316 ulU/ml
ösztradiol: 35-169-----44 pg/ml
FSH: 3-22-----4.83 mlU/ml
Tesztoszt: 0.3-3.7------3.16 nmol/l

A progeszt. nem értem, a prolactin SOK, a TSH is gyanûs. Ezeket ismételjem meg a 21. napon is? Valaki ért ehhez?
Vendég
 


Szia Ivanka!

Kb. május óta használok LH tesztet. Nálam remekül működött. Kiderült, hogy korábban van peteérésem, mint gondoltam, illetve volt peteérés nélküli ciklusom is. Szóval gyűjtögetem az adatokat. No meg a bátorságot/erőt/energiát a 4. gyerkőchöz. Most úgy tűnik jövő aug. adunk szabad utat.

Iwiw-en fenn vagy? Ide nem szívesen teszek képet, de megírom, ott hogy találsz meg.

Szerintem nem rosszak a hormoneredményeid. A prolactin tényleg magasabb kicsit, de ha van peteérésed, akkor nem baj az érték. (Lombikosoknál olvastam, hogy a peteérést gátolhatja a magas prolactinszint.)

Ninike!
Kitartást a tanuláshoz!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, rövid leszek.
Ivanka!
Tudtam, hogy jól döntesz. tudom, h lógok még egy privivel, amint lesz időm, sztorizok...Addig gyúrj a nevetőizmodra... :wink:

Ovu tesztezek, mensi kezdő napjától számított 10. nap óta. Eddig semmi. :(( És már eltelt pár nap. de nem adom fel... Bár a szoptatás gondolom, bezavar.
Kristófnak nem kell a cici, mióta menstruáltam, szóval a szopinak is lassan lőttek :(

Holnap mennünk kell gyermekkardiológiára, be vagyok tojva, doktornéni zörejt hallott :cry:

Szóval majd kedden jövök.
Addig pusz mindenkinek

Kép
pribyke
 
 


Boeske!

Dobj egy privit a neveddel és ûgy mehet, fent vagyok, de csak az ismôsöknek làthatôak a képeim, néhàny ismeretlen îrogatô utàn jobbnak làttam. Augusztusig BôVEN összejön!!!! :wink:
Egész délutànom ràment a netre (megint). Kuksoltam ezeket az eredményeket! A prolaktin egy olyan hormon, ami ha ideges vagy adhat fals eredményt, mert magasabb lesz, a stressz 25-40-ig befolyàsolja, na most nekem 46.66, de nem kenôdöm el, megnézetem a 21.napin is és ha gond van, àllîtôlag gyôgyszerrel beàllîthatô!
A progirôl azt talàltam, hogy ha a ciklus elsô felében magasabb, akkor a teherbeesés valôszînûsége csökken, de ennél is megvàrom a 2. eredményt. Èrdekes, mert eddig csak az elégtelenségérôl olvastam, nem a magassàgàrol :roll:
A TSH idegesît, ez a pajzsmirigy, azt mondjàk babàsodni vàgyôknak (meg az àtlagnak is) 1-2 között kell lennie, nekem meg 4.9 :shock: Szôval ez is felvet tovàbbi vizsgàlôdàst, de elvileg mindegyik beàllîthatô és van is erre most 1-2 hônapom kezdésig!

Pribyke!
Nagyon szurkolok a holnapi kardiologiàra, de nem lesz SEMMI baj, nyugi!!!! Lehet, hogy most az idegeskedés miatt nincs PÈ, de ha sokat együtt vagytok uraddal, akkor még lehet egy kései spontàn Péd is, tehàt nem feladni, hanem ràcuppani apàra!!! :P

Többiek?
Vendég
 


Sziasztok!

En is elokerultem. Megbeszeltem a dolgot ivankaval, es ugy dontottem, hogy en is visszakapcsolodok a temaba, bar mi meg nem dontottunk, hogy mikor kezdjuk a baba-temat.

Hormonkerdesben sajnos nem tudok segiteni, nem ertek hozza.

mka
mka
 
 


mka!

De jô, itt vagy! Majd csak nàlatok is alakul. Minden sorjàban.
Amikor meg csak kedved van, jössz ide :P
Néha nagyon is jôl jön valaki, aki lehûz valami nem babàs témàval itt pl. engem a FöLD nevû bolygôra :oops:
Vendég
 


minden hormont újra kell nézetni, egyedül a TSH-t nem szokták, legalábbis itt Magyarországon.

A 21. napon mások az értékhatárok. Szerintem ezek elég jó értékek.

Ja és eszel te elég jódozott sót??? Csak mert kicsit lehet alul működik a pajzsmirigyed. Épp határeset.
Nekem ennél sokkal durvább eltérés volt, és a femibion helyretette, abban van elég jód. :) Nekem Nórival a szoptatás után/alatt lett pajzsmirigy problémám. De elég volt a terhes vitamin és helyre jöttem. Azóta szép középérték minden. :)

Kellemes napot!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Huuuuu ninike!!!


Elôször is, hogy vagy? Nôri? Gyôgyulgattok? Tudsz tanulni??

Màsodszor:

Te vagy az elsô, aki olyan infokat ad, ami megnyugtatô! :P
Tehàt akkor ne aggôdjak a TSH miatt! Pont fordîtva gondolkoztam, mint îrtad. Ùgy voltam vele, hogy azokat ismételtetném meg, ami NEM lett jô. Nem mind, mert az horribilis összeg... :roll:

Ha holnap elkezdeném a Femibiont, akkor 2 hét mûlva màr lehet làtszôdna a javulàs 2.vérvételen? Valôban nem eszek sôt basszus... :roll:
A proginak jônak kellene lennie, de nem értem a referenciaértéket??!!!

A prolactinnal mit lehetne csinàlni? Az nagyon nem lett jô. MAGAS :-(


Kép lelet
Vendég
 


Ivanka!

A progeszteronnal kapcsolatban:
follicular phase - a ciklus első fele
luteal phase - PÉ után

Prolactint gyógyszeresen le lehet szorítani, de nem biztos, hogy kell. Ha van peteérésed, akkor nem számít.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!


Nem azzal van a gond, azokat értem :roll: hanem az érték, amit megadtak ( <0.1-0.3) Magyarorszàgon <1.5 ig van és abba benne is vagyok.

A TSH-val tovàbb szomorîtottak, mert a jôd az nem mindenre megoldàs, tehàt nem mindenkinek az segît. A Prolaktin meg valôszînûleg emiatt magas, tehàt egyik hûzza a màsikat.
Tehàt, ha ninike neked nem volt magas a prolaktinod, lehet nem ugyanaz a bajunk.

Megyek okoskodni tovàbb :cry:
Vendég
 


bocs a belekottyert.

ivanka ne parazd tul a dolgot.egy valami eleg rosz az eredmenyedben a Tsh,de ez igy onmagaban nem informativ.

Kép
monyo83
 
 


monyo!

Ha tudsz valamit ne hagyd titokban :P

Holnap megyek egy ûjabb vérvételre, mert ennél nem szàmît a ciklus, megnézetem a t3-t4 és TSH értéket még egyszer, meg a prolaktint.
Ès ha az eredmény még mindig aggôdàsra ad okot, iràny az endokrinolôgus. Erre jutottam. Nem akartam ezzel vàrni a 21. napig, mikor amûgy is mennem kell a progi miatt, mert ha valôban van baj, akkor azt minél elôbb kezelni kellene, mert idôbe kerül a gyôgyszer beàllîtàsa, mi meg januàrban kezdeni akartunk. :(
Vendég
 


T3 t4 jo otlet igy ad teljes kepet a tsh allapotarol.

azert ne izgulj anyira,ismerek olyat aki ilyen tsh mellet terhes lett.Proklatin nem jelentosen magas,az egy ciklus alatt allandoan valtozik.progi szint sem veszes hisz az meg minden ciklusban valtozik.
a legjobb amit tehetsz hogy megnyugodsz kicsit,mert a tul aggodas nagyon nem tesz jot a babaprojektnek.
lazits,tokeletes eremenyek mellet sem biztos hogy rogton sikerul,viszont a gorcsos akaras jelentosen csokkenti az eselyeket.

Kép
monyo83
 
 


monyo, köszi az infokat! :oops:

Mi csak januàrtôl prôbàlkozunk, tehàt addig kiderîtem mi van és remélem, ha valôs a gond, ki is kezelik addig. Azôta okoskodtam a TSH és Prolaktin holnap felesleges, hisz van szombatrôl eredményem, majd ismételve csak a 21. napon lesz, addig marad a t3-t4 holnapra.
Köszi a biztatàst, eléggé lesokkolôdva vagyok vasàrnap ôta :roll:
Vendég
 


sziasztok!

most pár hétig nem tudok jönni, elég beteg vagyok és a tanulással sem haladok túl jól. Szóval most nem jövök kb. 2-3 hétig tuti. :(

Ja és Ivanka, ha minden adatod megvan, akár a neten is találsz akár magyar nőgyógyászt is aki válaszol az eredményeidre és kiokosít hogy akkor most mi van.
de a lényeg ne parázz addig, amig nincs miért. Nekem annó a doki közölte, hogy sosem lesz gyerekem, és hogy még lombikkal se. Ehhez képest Nóri teljesen természetesen minden segítség nélkül jött össze. :)

kellemes hetet mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Ninike!

Mielôbbi felépülést neked és Nôrinak is! Remélem sikerül tanulnod is, szurkolok a vizsgàdra, - ha addig nem jönnél - , de azttàn feltétlen gyere beszàmolni!
Vendég
 


Sziasztok!

Ne lecsillapodtak nálunk az idegek, tegnap megvizsgálták Kismukit és semmi baja nincs a szívének. Jól megijesztett a dokinéni....a diagnózis: halk zenei jellegű szívzörej.... :D

Na de nem offolok :)

Ivánka! Gondolod, hogy a barnázás oka a pajzsmirigyműködés miatt lehet? Mindenesetre jó, h elmentél vérvételre, mert inkább most állítsák be az értékeidet, hogy januártól már csak a pozitív tesztet láthassuk... :)

Nekem pé-m még mindig nincs, de tiszta hülye vagyok, hogy itt ovu tesztezek, csak felstresszelem magam. Kristóf is megfogant azonnal, pedig 40-50 napos ciklusaim(????) voltak, de most kezdek attól tartani, hogy véletlen fogant meg....

Szerintetek kiszúrta volna a dokim, ha mondjuk pco-s lettem volna, vagy valami más hasonló a terhesség előtt? mikor megállapította a terhességet, megnézte a petefészkeimet is (még azt is megmondta, melyikből lett a magzat).

Jeanner már nem is jelentkezik?

Boeske, nem semmi, hogy negyedik gyerkőcöt is bevállaltok... kislányra gyúrtok??

Kép
pribyke
 
 


Pribyke!

De örülök, hogy minden rendben a picûrral!!!! :P

Nem tudom mi mitôl lehet, de most màr végére akarok jàrni, reggel megint vérvétel, aztàn meglàtjuk milyen eredmények lesznek...

Minden attôl függ, TE hogy érzed magad, rendben talàlod -e magad, mennyi idôtök van, hogy összejöjjön....ha sürgôs és aggôdôs tipus is vagy, akkor jobb egy vérvétel- uh, ha meg nem akkor csak türelem, Kristôf is összejött gond nélkül...neked kell mérlegelni. Nem akarok paràztatni se (épp eléggé stresszelem magamat) inkàbb küldök egy-egy gôlyàt innen Abu Dhabibôl mindegyikôtöknek :-)



Jeanner is vizsgàlatok elôtt àll, most olvastam, hogy ez most nem jött össze nekik :(
Vendég
 


Ez sem... ez már a 3. vagy a 4. vetélésem volt, szóval valóban, utána kell nézni, miért nem tudom kihordani a babákat...

Nem nagyon akartam ide írni, mert egyrészt eléggé rossz szájízt hagytam itt sokakban, úgy éreztem, másrészt meg nem hiszem, hogy 2011ben aktuális lesz még nálunk a baba, a férjem bármennyire is szeretné... először mindent át kell nézetni, de mindent az ég világon, aztán a hibákat kiküszöbölni... ez nem két hónap lesz... arról nem is beszélve, hogy ha megint elvetélnék, az már jobban megviselne, nem azért, mert elvesztettem valamit, ami jószerével sose volt, hanem mert most baromi nyomoréknak érzem magam, aki semmit nem csinálhat, emellett az összes nőiességemtől meg lettem fosztva és ez eléggé kiábrándító.. :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Pribyke!
No igen, jó lenne egy kislány, ezért is használok LH tesztet.
De ha fiú, akkor sem küldjük vissza. :D

Jeanner!
Hajrá kivizsgálás!

Egy hormonvizsgálat egyébként nekem sem ártana, mivel 3 vetélésem volt, de jövő nyár előtt még nincs értelme.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jeanner! Derîtsétek mihamarabb mi okozta!

Egyelôre engem is sokan riogatnak, hogy hosszû hônapok alatt lehet beàllîtani a pajzsmirigyet, ma voltam vérvételen, holnapi eredménnyel okosabb leszek én is...

DE MILYEN OKOSNAK TARTOM MAGAM, hogy mégis elmentem és tûlparàztam, mennyivel jobb tudni és kikezelni, mint aztàn vagy vàrni feleslegesen, vagy elveszîteni emiatt...(ami tudom enélkül ÌGY is benne lehet még a pakliban) :roll:

Bàr ki tudja...sose derül ki. Sokaknak ekkora értékkel is összejött....
mondjuk sokaknak meg nem. :roll:
Vendég
 


Ivanka, az én pajzsmirigyemnek valszeg semmi baja, mégsem marad meg egy baba sem... ennek nagyon nagyon nagyon sok oka lehet sajna, miért mennek el...

Induljunk ki abból, hogy nektek elsőre összejön és meg is marad, akkor úgy is lesz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jajj Jeanner, ûgy legyen!
Hàtha a cukor mond majd nektek valamit!


Nem tudom MI a fennéért vagyok ennyire negatîv, mikor még csak rossz élményem sem volt :roll:

Tényleg nem tudom, pedig prôbàlkozom kiverni a fejembôl...


Amûgy nem örülök, hogy itt vagy! Nem ilyen àron! Maradtàl volna amott, de babàval legalàbb :roll:
NE àsd el a jövô évet! Lehet a kulcs egy nagyon pici részletben bûjkàl csak.
Èn papolok itt, mikor màr bànyàsz lehetnék :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: