Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, lányok nézzünk a jövő felé! A múltból tanulni kell és le kell zárni. Csináljátok meg a vizsgálatokat, az fontos. De közben ne agyaljatok.
Mi nők hajlamosak vagyunk hipotézis gyártására, ami a legtöbb esetben nem jön be. Ez rám is igaz. Én azt hittem magamról, hogy pco-m van, vagy endometriózisom és közben pedig terhes voltam..... na ez gáz. ne kövessétek a példámat :lol:

Inkább rángassátok apát az ágyba, vagy máshová :wink: egy jó is hancurra és még baba is lehet belőle... :wink:

Ja és az ovu tesztem kezd csíkos lenni...:)

pribyke

Kép
 
 


Prybike!!


Akkor apàra fel :P

Most màst nem îrok, egy csomô gondunk van a melôval, teljesen leszîv, itt a Forma 1 is hétvégén, elég nagy a hajtàs.

Mindenkinek üdv!
Vendég
 


Sziasztok!

Jól eltűntünk hétvégére... Remélem, mindenki apát cserkészte :)
Nekünk nem volt sok esélyünk. Kismuki nem hagyott bennünket. Kezd kaotikus lenni az esti alvása...

Ja, és a ciklusommal is gáz van szerintem. Okt. 21.-én jött meg, azóta még ovum sem volt... Na majd látjuk...

pribyke

Kép
 
 

 
 

Tényleg mindenki el van tûnve!

ÈLETJELEKET MINDENKITôL!

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


Prybike!
Ne aggódj a ciklusod miatt, hiszen nemrég szültél.
De drukkolok, hogy hamar legyen kistesó!

Ivanka!
Voltál vérvételen? Jók lettek az eredmények?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Boeske! Pàr napon belül esedékes a 21. napi, csak azt nem tudom elég -e, ha csak a progeszteront nézetem meg, vagy màs is fontos lehet, asszem ninike azt mondta a többit is, nem tudom valakinek ötlet?

Amûgy képzeljtétek tegnap este MI ZENÈLTüNK Michael Schumachernek az étteremben, és kezet fogott velünk és fényképet is csinàltunk :lol:


Itt ennyi.. Nagy a punnyadàs senkinél semmi?... :roll:
Vendég
 


Hé Lányok!!!
Merre jár mindenki???? Nekem még mindig nincs ovum...:(

Kép
 
 


Sziasztok megint!

Hát úgy néz ki mégis van ovum.... az este pozitív volt az ovu tesztem. Így a 36. napra van ovum, ergo kb 50 napos lesz ez a ciklusom.... hát nekem a terhesség előtt is ilyen volt sajna.... :oops:
Ezért nem gondoltam, h valaha teherbe tudok esni :D

Na de most nagy a dilemma: vagy apukát ágyba rángatom ma és nagy esély van a gyerekre. ebben az esetben 14 hónap lesz a két gyerkőc között.
Vagy pedig megvárjuk a következő ovut, ami kb január közepe :roll: és ha az nem sikerül, akkor majd március vége és ha még az sem sikerül, akkor május közepe....azt meg már nem akarom.
Vagyis este, miután lefeküdtünk aludni átgondoltam, h akarom-e már most a második gyerkőcöt és tök bizonytalan lettem. Pedig estig jó lenne eldönteni :wink:

jaaaaaaaaaaj, olyan össze-vissza járnak a fejembe a gondolatok.

Na jót blogoltam... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 
 


Pribyke!
Nekem 20 és 24 hónap van a fiaim közt. Így utólag nem bántam volna, ha kicsit kisebb a korkülönbség, de nálam nem ment minden simán.
Eleinte nehezebb 2 kisgyerekkel, de a pluszmunka hamar megtérül. Remek társak lesznek, és egyszerre lehet őket óvodába, iskolába vinni.

Ha van időd, olvass bele a Gyereknevelés/Egy kicsi meg egy pici topikba. Van bőven tapasztalat.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Hol van mindenki??????
Ivanka! Mizu????

Kép
 
 


Prybike!

Bocs, hogy nem jelentkezem, nem vagyok jô passzban.
A dolgok nem jô alakulnak itt.
Ìgérem leszek késôbb, csak összeszedem magam. Annyi minden történt, le sem tudnàm îrni...
Remélem nàlatok màr valami (valaki) van alakulôban :wink:
üdv mindenkinek!!!!!!
Vendég
 


Jaj, Ivánka, remélem, jóra fordulnak a dolgaitok odakint!!! VIgyázz magadra!!!
És várlak majd!
Meg a többieket is...

Kép
 
 


Ivanka! :(


Holnap megyek panorámaröntgenre. Hátha csak egy fogammal van gond, és megúszom az arcüreg-műtétet.
Ha nem, azon is túl kéne esni még tavasszal a köv. baba előtt.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenki be van havazva? Náluk alvás gondok vannak, szóval egyelőre hulla vagyok. Ilyenkor elgondolkozom ám, hogy minke nekem másik gyerek.

Amúgy ma megjött :( és 48 napos a ciklusom, fasza, mi???? :lol:

Na jelentkezzetek!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Prybike! Lehet a nem alvàs miatt is borult fel a ciklusod, simàn el tudom képzelni....
Amûgy meg ebben a korban mindenkinél van ilyen, hogy felborul a nappal és éjszaka, de hamar el szokott mûlni, vagy màs oka van?

Boeske? Mesélj, mi volt a röntgenen???

Nàlunk annyi, hogy szedem a felîrt bogyôkat és 23-àn kell kontroll vérvételre mennem, ahol rendbe kell lennie a pajzsmirigynek, prolaktinnak és tesztoszteronnak, ha ezek rendben vannak, akkor januàrban START!!! :P
Ha nem (erre nem akarok még gondolni) akkor vàrni kell :roll:
Vendég
 


Ivanka!
Biztos minden jó lesz, ha jól emlékszem nem volt nagy eltérés, ugye?

Pribyke!
Nem olyan vészes a 48 napos ciklus. Kell egy pár hónap szülés után, míg beáll. Szoptatsz még, vagy már vége?
Az alvásprobléma ismerős. Én most kezdem kiheverni az elmúlt idők (5-6 év!) fáradtságát, kialvatlanságát.

Kedden megyek fogorvoshoz, vár rám egy töméscsere, és esetleg egy gyökérkezelés, bár ez még nem biztos. Olyat nem találtak, ami az arcüregi bajaimat okozhatná, szóval a végén mégiscsak műtét lesz a vége. :(

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske!

Jajj...mûtét? Ez nem hangzik jôl... :?
Több orvossal is konzultàltàl? Mi ez pontosan? Lemararadtam... :roll:

Nem, nem volt nagy eltérés. De vagyok olyan elvetemült, hogy ha valamelyik fontosabb eredmény nem jô, akkor addig nem kezdünk.
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Ivanka!
Látom törölted a reg-ed. Remélem nincs nagy baj.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok, de szeretnék beszélgetni! :)
Öt hónapja próbálkozunk a babával, egyelőre sikertelenül, ráadásul úgy néz ki, hogy ebben a hónapban a tüszőm sem repedt meg! Hát, mivel látom, hogy rég nem voltatok fenn, bízom benn, hogy azért talán valaki erre téved!

Minden jót! :)
viorica19
Zalaegerszeg
 
 


Szia viorica19!

Én is új vagyok, én is szeretnék beszélgetni :) Mi is próbálkozunk 3 hónapja, de nem jött össze. Pedig figyelem az ovulációs naptárat is, mégsem :( Azt mondták, egyelőre az orvos is csak mosolyogna, hogy a 3 hónap az még elég rövid idő... Hát nem tudom... Szerintem ez nem időfüggő. El kell kapni a pillanatot. Ami nekünk még nem jött el...
Sikeres próbálkozást kívánok :)
adelkax
Budakeszi
 
 


Sziasztok!

Valaki tudna esetleg nekem segíteni? 3 éve "dolgozunk" a babáért, minden úton és módon (pszichés, hormonális problémák, stbstb.) Most már elvileg jó minden adatunk, számunk és méretünk, de aktív táncos vagyok és aggaszt, mennyit lehet mozogni, amikor az ember lánya teherbe szeretne esni??? A balett egy kemény műfaj és van, hogy jólesik, van hogy nem és mindenem fáj. Mit tanácsoltok? Mire kell figyelni? Mennyit és hogyan lehet kímélni - mozogni a jó ügy érdekében? Vagy olyan babát kell kivárni, aki elfogadja, hogy ilyen dilinyós az anyja? :)
odilia
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! Én novemberben kezdem az inszemet, a kaáliban.

HCG és LH tesztek, babásodást segítő gyógynövények: babatszeretnek@indamail.hu
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron