Új privát üzeneted érkezett!

Hello!
Nagyon jó, csak kicsit le vagyok most terhelve, mert most kezdtem dolgozni és iszonyat sok a meló... És fárasztó és sokat kell tanulnom és belejönnöm. Úgy hogy most leköt ez.
És veled mi a helyzet? Mikor nem kéne hogy megjöjjön?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:32-kor.
 


Hello!
De jó neked!!!! Gratulálok! :) Most áprilisban próbálkoztatok először?
Hát eddig sajnos nem volt munkahelyem, még csak most kezdtem el dolgozni, mert a válság miatt nem találtam munkát. De nem valami fényes munka. De kell a pénz....
Nagyon boldog születésnapot kívánok, ez igazi ajándék, hogy kisbabát vársz. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

Tök jó látni egy második csíkot. :D Én is csináltam már pár ilyen tesztet, mert megszakítással védekeztünk múlt hónapig és néha késett akkor mindig ilyet vettem, de sajnos nekem eddig nem jelent meg rajta két csík. De nagyon jó látni, hogy neked sikerült. :)))
Sajnos ebben a hónapban én a tesztig sem jutottam el, mert megjött, sőt még barnáztam is 2 vagy 3 napig előtte. De majd jön nálunk is ha úgy érzi.
Tök jó akkor csak 3 év lesz a két kicsi között. Ez ideális korkülönbség. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:32-kor.
 


Én a gyeddel már nem számolok, mert egyszerűen lehetetlenség most munkát találni. Már több mint háromnegyed éve kerestem munkahelyet és most találtam csak. És persze, hogy csak 4 órára jelentenek be. Úgy hogy ugrott a gyed. De nem várunk már tovább, mert gyereket szeretnék és nem fogok tovább várni. Szüleim mindenben segítenek. :)
Tényleg kicsit elszámoltam magam. :oops: Persze vigyázz magadra. Nehogy megemeld magad. Kislányt szeretnétek? Elképzelhető, hogy te megszakítással is teherbe estél volna, ha ilyen könnyen össze jön a baba. Én nem vagyok fogékony.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


jaj,csak most látom, hogy ha lapozok, itt vannak a fejlemények!
Szonce nyagyon gratulálok, perwsze csak csendeb, csak halkan, hogy senki meg ne hallja:)
Gabi neked is gratula a munkához:)

Itt is nagyon jó a házas élet, csak sajnos kezdetét vette a vizsgaidőszak...és ez itt jogon nagyon nem egyszerű..

Nálunk a babatéma egyenlőre még mindig tervezgetés fázisában van, de már szépen raktunk félre neki pénzecskét, hogy ha érkezik, legyen hova nyúlni..És amint hazajöttünk nyáron , uccu neki:) Úgy döntöttünk a Férjemmel, hogy bár még egy év van vissza az egyetemről, jöhet a baba ha jönni akar, mert ha megvárjuk míg lediplomázom, aztán munkát keresek, aztán szakvizsga...hát 30 éves lennék mire a szülés gondolatáig eljutok...Tehát jöjjön a babó ötöd évre..maximum ketté szedem a záróvizsgákat, valamint ha már itt lesz a picike, és meg van a diploma szerzek valami kézzel fogható szakmát, pl. körmös, fodrász vagy nem tudom, amit otthon is lehet végezni, vagy amivel egyéni vállalkozást lehet kezdeni..szeretek több lábbal állni a talajon, 1 szakmám már most is van, a jog lesz a következő..de sajnos kicsinek tartom az esélyét, hogy ha esetleg sikerül lediplomázni, rögtön lenne munka ezen a téren..Szóval értitek, én is aggódom a munka-baba kombó miatt..

Szerencsére Férjpofa nagyon lelkes, azt mondta ne izguljak, inkább jöjjön a babó, neki van állása, abból el tud minket tartani:)
Meg a szülőkkel szemben is megmondta a véleményét, mert ugye a szülők izgulnak, hogy otthagyom az egyetemet ha szülök(nem is értem miért gondolják, hogy 4 év vért izzadás után képes lennék kilépni...)Meg van pár kismama, illetve most már anyuka hallgató a csoportban, velük beszéltem, azt mondták nyugodtan vállaljam be egyetem mellé, mert csak boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak lettek így...szóval én emiatt nem aggódom..

Na tessék..megint kisregényt írtam...

Bocsi..

Szonce, vigyázz magadra nagyon, remélem minden rendben lesz!

:*
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


bejni, köszönöm szépen!
 


Hello lányok!
Remélem Szonce jól vagy. Mesélj érzel már valami tünetet magadon?
Dolgozom, de sajnos csak 4 órára jelentettek be.. Így megint csak nem lesz gyedem... Pedig szükségünk lesz rá. Viszont amíg nincs más munkalehetőség ez is jobb mint a semmi.
Örülök bejni, hogy minden rendben van és kiegyensúlyozott az életed. :)) Kitartást kívánok a vizsgákhoz. Hát a jog nagyon nem egyszerű arra születni kell. :D Én mindig is utáltam a jogot tanulni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Nálunk sajnos semmit jó hír nincs.. Nincs baba, nem kaptam meg a jobb munkát... Úgy hogy padló körül vagyok...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Gabi! Kitartás! Minden sikerülni fog! Egészen biztos, nem szabad elkeseredni!
Bár pont én mondom, mikor én is teljesen ki vagyok...még 4 vizsga:( Semmi baba:(
Viszont ma éjjel azt álmodtam, hogy terhes vagyok:D Ez is már valami:)

Szóval próbáljunk meg kitartani! Hamarosan minden jobb lesz..remélem!
B.
bejni
Budapest XI. kerület
 
 


De jó Bejni, hogy itt vagy. :))) Kitartást kívánok én is neked. És az már nagyon jó jel, hogy azt álmodtad, hogy terhes vagy. :)
Én már álmodtam azt, hogy szülök és még a gyereket is láttam. De már nem emlékszem az arcára, de annyira jó érzés volt.
Ha gondolod gyere át a 2011-re tervezzük a babát topikba ott nagyon sok jófej ember van. :)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: