Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Donoros lombikra keresek megbízható dokit és intézményt.
Már sok helyütt jártam, de főként rossz tapasztalataim vannak.

Véleményeket várok a Semmetweis Egyetem asszisztált reprodukciós osztályáról és a Forgácsról, esetleg Dévairól!
Jár valaki ezek közül egyikbe petesejtdonorral együtt?

Részemről petesejtonor voltam és lennék újra.
De ahol adományoztam ott úgy kezeltek, mint valami sejtkereskedőt!Mivel nemhogy pénzt nem kaptam ezért, de még sokba is került nekem ez a gesztus, ezt igazságtalannak érzem.

Tehát van-e olyan intézmény, amely szívesen fogadja a tisztességes donort?
:roll:

Köszi a hozzászólásokat!
Várok, minden petesejt adományozással kapcsolatos tapasztalatot!
:oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára borcinorci 2010.05.01 07:05-kor.
 


:cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára borcinorci 2010.05.01 07:08-kor.
 


borci!

Írtam neked privit,de még nem válaszoltál :( :(
Vendég
 

 
 

Donort keresek! anna111164@freemail.hu
 
 


Sziasztok! Budapesti pár vagyunk, akik petesejt donort keresünk. Ha szívesen megismerkednél velünk, kérlek, írj a hianyzikababa@gmail.com email címre. Ott leírjuk szívesen, mivel jár az egész. Bernadett
berni13
Budapest I. kerület
 
 


30 éves egészséges diplomás nőként donorprogramot vállalok. Sikeres adományozáson vagyok túl, az eredményeim jók.

Egy kislányom született 10 éves, egészséges, jó tanuló. Rólam: szemem kék, hajam barna, 172/65

Olyan párokon segítenék, akik már kialakították a saját biztos egzisztenciájukat, még nincs saját gyermekük, kapcsolatuk stabil.

Ahol kapcsolatba léphetsz velem: gyermektelen@citromail.hu


2014-03-28 16:22:45
Sziasztok! 30 év alatti petesejt donort keres egy kedves vidám pár! Segítsünk egymásnak! A kezelés Budapesten lenne!
lilipicur@gmail.com


Sziasztok. /Kizárólag közvetítés adatgyüjtés célra/
Keresek 18-35év közötti hölgyeket akik petesejtet adományoznának korrekt feltételekkel.
Ha nem vagy tisztába a dologgal akkor annak minden rejtelmébe beavatlak.
Továbbá keresek olyan párokat esetleg hölgyeket akiknek petesejtre lenne szüksége de nem tudja hol kezdje esetleg még orvosa sincs aki megoldaná a bajt. Szeretettel várom az érdeklődéseteket.
2014donor
Magyarország
 
 


Béranyát keresünk sürgősen.
Emil: anya.kell.sos@citromail.hu
anya.kell.sos
Budapest I. kerület
 
 


Petesejt donort keresünk sürgősen, budapesti, babára vágyó pár vagyunk. Több kellemetlen élményünk volt már és fogy az időnk, ezért kérjük, az jelentkezzen, aki valóban szívesen belevágna egy ilyen "kalandba".
ha jelentkezel, kérjük privát üzenetet írj itt az emailcímeddel! Köszönjük!
 
 


Sziasztok! 22 éves egészségügyi szakközépiskolát végzett, egészséges, káros szenvedélyektől mentes, 165/65, szőkésbarna hajú, barna szemű, két éves szöszke kisfiú anyukájaként szívesen segítenék gyermektelen pároknak. Ha te is megbízható, komoly gondolkodású és elhatározással szintén rendelkező  vagy nyugodtan keress: remenyereje@citromail
remenyereje
Budapest IV. kerület
 
 


@kela:


sziasztok Horváth viktória vagyok 25 éves van már egy 6 éves fiam mátéka és segítenék a petesejtben +36302364242

Horváth viktória
 


@kela: "Petesejt donort keresünk sürgősen, budapesti, babára vágyó pár vagyunk. Több kellemetlen élményünk volt már és fogy az időnk, ezért kérjük, az jelentkezzen, aki valóban szívesen belevágna egy ilyen "kalandba".ha jelentkezel, kérjük privát üzenetet írj itt az emailcímeddel! Köszönjük!"


sziasztok email cimem horvath.viktoria880921@gmail.com horvath viktoria

Horváth viktória
 


@2014donor: "Sziasztok. /Kizárólag közvetítés adatgyüjtés célra/Keresek 18-35év közötti hölgyeket akik petesejtet adományoznának korrekt feltételekkel.Ha nem vagy tisztába a dologgal akkor annak minden rejtelmébe beavatlak.Továbbá keresek olyan párokat esetleg hölgyeket akiknek petesejtre lenne szüksége de nem tudja hol kezdje esetleg még orvosa sincs aki megoldaná a bajt. Szeretettel várom az érdeklődéseteket."


+36302364242 petesejtet adományoznék szívesen horvath.viktoria880921@gmail.com


Horváth viktória
 


@lilipicur@gmail.com: "2014-03-28 16:22:45Sziasztok! 30 év alatti petesejt donort keres egy kedves vidám pár! Segítsünk egymásnak! A kezelés Budapesten lenne! lilipicur@gmail.com"


25 éves vagyok és szívesen lennék a petesejt donorotok budai vidám anya

Horváth viktória
 


@kela: "Petesejt donort keresünk sürgősen, budapesti, babára vágyó pár vagyunk. Több kellemetlen élményünk volt már és fogy az időnk, ezért kérjük, az jelentkezzen, aki valóban szívesen belevágna egy ilyen "kalandba".ha jelentkezel, kérjük privát üzenetet írj itt az emailcímeddel! Köszönjük!"


jobb lenne telefonon mert nem mindig vagyok gépközelbe üdv +36302364242

Horváth viktória
 


szőke hajú,kék szemű fiatal anyuka petesejt donor programot vállalna  érdeklődni marikapdonor@citromail.hu  címen lehet
lovelyface
Tolna
 
 


Sziasztok,

Nekünk is petesejtdonorra lenne szükségünk.  
35 év alatti, egészséges, lehetőleg gyermekes, nem sokszoros donor de elhatározott, értelmes (!) és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk.
Ha szőkés, kék szemű és nem túl magas vagy, annak külön örülünk :)
Budapesti kivizsgálás és ügyintézés.  

Kérjük, az alábbi e-mail címre írj, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.
legyenbaba@citromail.hu
(Komolyan gondoljuk, átverésre játszó akárkik kíméljenek, mi nem az ő esetük vagyunk!)


Sziasaztok!

Röviden magunkról:

 

35 éves vagyok, az előző házasságomból van egy 16 éves fiam. A válásom után megtaláltam életem nagy szerelmét, aki az ember életében azt hiszem csak egyszer fordul elő. Ismerősök álltal találkoztunk, 160 km-re laktunk egymáshoz. A párom őstermelő. így csak az én költözésem jöhetett szóba. Otthagytam a családom, barátaim, és egy jó kis munkahelyet, (amit tudunk elég ritka mostanság), hogy boldogan élhessünk. Ahhoz hogy megpecsételjük ezt a boldogságot szeretnénk egy közös babát, mert a páromnak nincsen. Hosszú sikertelen próbálkozás után elmentünk kivizsgálásra és kiderült korai petefészek kimerülésem van, ami azt jelenti, egy apró hormon miatt a szervezetem nem termel petesejtet, így nem tudok teherbe esni. Túlvagyunk 2 sikertelen lombikon, és az orvosok azt mondták nincs más esélyünk csak a petesejt donor. Sajnos Magyarországon nem egyszerű donorhoz jutni. A párom nagyon szeretne babát, és nem hagyhatom hogy lemondjon az életnek erről a szép dolgáról, ami igen nagy feladat, kitatartás, szeretet. ( mivel neked már van gyereked, tudod miről beszélek.) Nagyon jó helye lenne itt egy babának, nagy szeretetben nőne fel és meg lenne mindene. Sajnos nincs más megoldás a kapcsolatunk megmentésére csak a donor peteselyt. Mindegy milyen áldozattal is jár felénk, nyitottak vagyunk bármire, és minden megoldás érdekel. Email cím: hoxaandi@freemail.hu

 

Segítségedet előrre is köszönjük: Andi

 
hoxaandi
1119
 
 


csak gondoltam címszavakat használok...  a többi ha úgy kell lennie, úgyis megy majd magától! :)

 

történetem nagyon röviden:

endometriózis - műtét hegyek - eredménye kimerültek a petefészkeim.... idő előtt... 

 

találkozás egy aranyos lánnyal, egymásnak segítettünk -  2 embrió beültetése - majd kettő fagyasztott program.... de sajnos nem maradtak velem...

 

viszont nem adjuk fel! 

 

kereslek téged, Kedves ROKONlélek, hogy egymás segítségére legyünk!

 


 

 

 
nino39
Tatabánya
 
 


Mi egy Vas megyei házaspár vagyunk, és csak petesejt donorral lehetnek gyermekeink. Várjuk olyan önfeláldozó,komoly, 35 év alatti édesanyák jelentkezését, akivel kölcsönösen segíthetünk egymáson! Sajnos nincsmás lehetőségünk!
E-mail:babavaras2015@gmail.com
 


Sziasztok,

Mi is petesejt-donort szeretnénk találni.  

Egészséges, 35 év (ha lehet 30 év) alatti, már gyermekes, intelligens, elhatározott és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk, aki donációs programban még NEM vett részt.

Ha hozzánk hasonlóan szőkés, kék/zöld szemű vagy, annak külön örülünk.
A kivizsgálás és ügyintézés Budapesten lenne.

Kérjük, az alábbi e-mail címre írj, hogy a további részleteket és a honorálással kapcsolatos elvárásokat illetve lehetőségeket meg tudjuk beszélni. Köszönjük.
legyenbaba@citromail.hu
 


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Petesejt donor programot vállalnék!!!!!

Kedves Fórumozók!Ismét petesejt donor programot vállalnék,30 év alatti,teljesen egészséges,örökletes betegségektől is mentes,gyermekes édesanya vagyok,barna hajú és barna szemű.Kétszer "adományoztam" eddig,nagyon jól reagálok a hormonkészítményekre,mindkét alkalommal 9-10 petesejtet sikerült nyernünk,a megtermékenyülési arány is normális volt,átlagban 7 embrió lett.Mindkét adományból született baba.:-) 
Komplett,mindenre kiterjedő vizsgálat sorral,leletekkel rendelkezem (3,21,napos hormonok,AMH,Karyotípus vizsgálat,trombózis hajlam vizsgálat,Hepatitis C,D,AIDS,Szifilisz,Rákszűrő eredmény,Nagy labor vizsgálat,vércsoport meghatározás,hüvely váladék tenyésztés,pszichológus szakvélemény,stb..)
A stimulálásomhoz szükséges készítményeket megvásároltam..Indulásra kész vagyok :-)
A te költséged (sikerdíjon kívűl)az utiköltségem,és amennyiben nem állam által finanszírozott klinikán történik a beavatkozás úgy az orvosi költség.
Sikerdíj:500 000 Ft (Amiben már benne vannak a vizsgálatok és a gyógyszerek)
Csak komoly emberek levelét várom ide: tutidonor@freemail.hu
 


Sziasztok,

Petesejt-donort szeretnénk találni!

Egészséges, 35 év alatti, szőke, kék szemű már gyermekes, elhatározott és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk.


A kivizsgálás és ügyintézés lenne.


Sziasztok!

Petesejt donort szeretnénk találni!

Egészséges, 35 év alatti, szőke, kék szemű már gyermekes, elhatározott és tájékozott hölgy jelentkezését várjuk.

A kivizsgálás és ügyintézés Szegeden lenne.

Elérhetőség
vasarlasmimi@freemail.hu


Petesejt donor lennék,sikerdíj ellenében.
 


Petesejt donor programot vállalok!!
Tapasztalt, egészséges, magyar származású 29 éves nő keres, olyan egzisztenciával rendelkező családot, ahol "segíthet".Sikerdíj 500.000Ft, mely a petesejt leszívás napján fizetendő.Addig az orvosi, utazási költségek terhelnek..
Kérem csak, olyan írjon aki képes vállalni a Versysclinics (Budapest) orvosi kiadásait.
Elérhetőség:bioszkorep@freemail.hu
 


Petesejt donort keresek!

30 év alatti,kék szemű lány, nő jelentkezést várom, aki tudja mivel jár a donorság. Olyat keresünk aki még nem volt donor. Budapesten lenne a kezelés.



Tapasztalt, magyar származású bérmami vagyok, újból segítenék gyermektelenséggel küzdő pároknak, friss leletekkel, referenciával rendelkezem.Csak előleggel vállalom.Érdeklődni: tutidonor@freemail.hu
Petesejtonor programot is vállalok.
 


Kedves Babáravágyó pár!
Béranyaságot vállalnék

Régóta keresek egy olyan párt akivel hasonlóak az elképzeléseink és egymás segítségére lehetnénk.Sajnos utóbbi alkalommal azt gondoltam meg is találtam,majd pár hónap közös "munka" után visszaléptek,ami számomra érthetetlen.
Kicsit rólam :34 éves vagyok, 1 gyermekem van aki 13 éves,egészségesek vagyunk a terhesség komplikáció mentesen zajlott.Egy alkalommal voltam már bérmami 2014-ben,a családdal azóta is távoli,de jó kapcsolatot ápolunk.
Tapasztalt bérmamiként már megtudom ítélni,mik az elvárásaim a párral kapcsolatban,mik azok amire érdemes felkészülnöm/felkészülnünk.
Biztos egzisztenciával rendelkező párt keresek,akik között a kapcsolat is megrengethetetlenül stabil.
tutidonor@freemail.hu

 


Sziasztok.

34 éves anyuka vagyok. Két kisgyermekem(29 hónapos, 14 hónapos) van. Szivesen adnék petesejtet vagy lennék bérmamija egy gyermektelen párnak sikerdíj ellenében.
Rólam 158/65, káros szenvedélyektől mentes, barna haj, barna szem, magyar származású vagyok.
 


Sziasztok ! A párom szeretne utodot ! Sajnos én nem tudom kihordani a babát ! Olyan személyt keres aki már terhes s nem tudja válalni a babát !!!!! andrea.hegyes120@gmail.com

Hegyes Andrea
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron