Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. Uj vagyok az oldalon, es remelem hogy kapok itt par valaszt kerdeseimre. Akkor vagjunk is bele.

23 eves lany vagyok, es ezelott 4 eve kivettek a bal petefeszkemet, orias ciszta volt benne, es sajnos nem lehetett mast csinalni vele. 2 evig nem volt semmi gond, a doki kiirta a fogamzasgatlot, szedtem is. Azutan osszejottem a baratommal, es elkezdtem a szexualis eletem,azelott nem fekudtem le senkivel. A fogamzasgatlokat szedtem 3 honapig, szunet, es igy tovabb. Tavaly nem szedtem, es egy 6cm-s cisztat latott a doki, a jobb es egyetlen petefeszkemen. Megint nekifogtam a fogamzasgatlonak, elmult. Most mar ott vagyok hogy szeretnek egy babat.
A kerdes a kovetkezo:

Lehet-e nekem is egy egeszseges gyerekem, egy petefeszekkel? Mondjuk, azt hallottam hogyszultek egeszseges gyereket egy petefeszekkel, de amennyire lehet, biztosra szeretnek menni.

Terhesseg alatt ha kialakul meg egy ciszta, ki lehet-e hordani a babat?
Hogy eshetek teherbe, ha tovabbra is fogamzasgatlokat irnak fel nekem , es azok nelkul, eddigi tapasztalatom szerint, ha nem szedem, alakul ki a ciszta?
 
 


Szia! :D

Én is új felhasználó vagyok.Nekem van 1 ismerősöm aki 1petefészekkel lett terhes de sokkal nehezebben jött össze neki a baba. :wink: Szerintem beszélj az orvosoddal hogy babát szeretnétek és mi lenne a következő lépés. :lol:

Köszi a tanácsot.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron