Új privát üzeneted érkezett!

timejka ha a ciklus második felében barnázol, úgy tudom az hormonzavar (prolaktin vagy progeszteron...én nem tudom, nem értek hozzá...) és arra tudnak gyogyit adni, ami beállítja... doki mit mond? voltál már kivizsgáláson?

Kép
 


Timejka, a ciklus 2. felében, ha barnázol progeszteron hiányára utal, mindenképpen kellene egy hormon labor vizsgálat és egy uh :!:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Suzy!
A debreceni Kaáliba járunk, de ott csak a mióma derült ki. A laparoszkópiás műtétet a klinikán végezték. A Kaáliban nem csinálnak ilyet.

Csak pozitívan!
 
 

 
 

Tünde, Suzy
Áprilisban voltam hormonvizsgálaton, akkor minden rendben volt. 3 hónapja szivat ez a szar (nagyon ki vagyok akadva). Most beszéltem a dokival, nem kell hormonvizsgálat, mert ez sárgatest hormon elégtelenség, stimulálni kell. Engem ne stimuláljon senki, hanem tegyen rednbe végre, mert a t....m kivan, de nagyon. Majd közli, hogy ha így se sikerülne megint, mármint stimuval, akkor lombik. Ezzel nincs is bajom, csak az idióta párom nem akar lombikot. Én meg gyereket akarok végre még egyet. Volt szeptemberben inszem, persze nem sikerült.

Vettem anionos betétet, most hallottam womens care nevű kérmről, ami nem olcsó. Meg akarom venni a kriston intim torna dvd-t, merthogy állítólag az ilyen bajokra is jó. Valami már csak történik.

Bocsánat, kifakadtam.

 
 


Timejka, inkább jöjjön ki minden düh...
Egy inszem volt :?:
Mit kaptál akkor stimulálásra inszem előtt :?:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Timejka
Regota "ismerlek" mar csak hozzad lenne par szavam.Igen sargatest elegtelensegre utal de azt nem stimulalni kell hanem megtamogatni amit szoktak is az utroval meg ilyenek de biztos tudsz errol is mar :wink:

Tunde
Sajnalom ami veled tortent :( szerintem ne hagyd abba nem hinnem,hogy art!Bar en kikerem minden fele gyogyhatasu keszitmenyrol a velemenyt a dokitol...allitolag artani meg nem artottak bar hallottam olyat hogy akinek miomaja van annak nem jo a mehpempo :? es pl az asztmasoknak sem :? erdekes dolgok ezek...ilyenekre odakell figyelni de konkretan ciklusra nem arthatnak en inkabb egy kis felorulast kepzelnek neked a veteles utan :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Miómára miért nem jó a méhpempő? Érdekelne?

Csak pozitívan!
 
 


Bridget
Kaptam múlt hónapban, most meg stimuzni akar, nem tudom iért nem azt a gyógyszert adja, amit szedtem. Egyébként nem mentem el merional meg hasonló szurikért, gyógyszerekért.

 
 


Vespa, akinek myomája van, azoknak kerülni kell az ösztrogén szintet emelő készítményeket, ilyen a méhpempő, rozmaring, cickafark, szója tartalmú szerek és teák :!:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Suzy
Inszem előtt merionalt kaptam, meg choragont.

 
 


Timejka, én meg Puregont, mert PCO-s vgyok és Choragont repesztésre

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


bridget0801 köszi az együttérzést! :)

Kép
 


Timejka
Stimuval (closti) a peteerest lehet segiteni a sargatest potlast utana kell meghozza Duphaston stb segitsegevel:roll: Lehet o is igy akarta csak elobb stimuzni akart aztan mikor tulvgytok pe-n irt volna fel sargatestpotlast is :roll: ? Es vegul akkor most miben maradtatok? :roll:

Vespra
Suzy mar valaszolt is :wink: de bovebben itt is olvashatsz rola :
http://www.ideal.hu/egeszseg/3620-myoma-a-mehben.html

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tünde
Van egy orvosom, akinél szültem, pár hónapig closti meg duphaston és semmi. Ő nem csinál inszemet. Elmentem egy másik dokihoz, aki csinál inszemet, így nem kellet Pestre járnom. A régi dokim együttműködik a Kaálival, tehát nem kell minden vizsgálatra feljárnom, amit a Kaáli elfogad úgyis, hogy nem ők csinálják. Ma kérek időpontot a régi dokimtól és beszélek vele. Decemberbe megyek a Kaáliba megbeszélésre. Amikor a clostit szedtem a max mnyh méretem 6 mm volt, amikor merionalt kaptam, akkor 8-9 is volt.

 
 


Timejka
A closti vekonyitja a mnyh-t :? na de eldugulok mar nem akarok am okoskodni :oops: Decemberi Konzira pedig sok sikert 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Nem okoskodsz, ezért nem szeretem a clostit.

 
 


Ne is mond...nekem abszolut nem jott be...2.clostis honapban beverzett a petefeszkem :shock: Utana letiltottak rola...aztan az elso lombiknal azt hasznaltunk mert a hormonjaim nem engedtek a stimulalast szurikkal...a lombik nem sikerult viszont lett egy marha nagy 30mm-es cisztam ami ott figyelt majdnem 3honapig :twisted: addig nem is mehettem a kovi lombikra :roll: aztan azota megvolt a 2.lombik ez mar szurikkal ez sem sikerult...es a kovetkezo 3. is clostival lesz :twisted: Mar elore felek...bar ha ezzel petet tudunk nyerni engem vegulis nem erdekel csak nekem valahogy nem jott be :? Persze mindenki mas es sok szep tortenetet is olvastam amikor eslo meg 2.clostis honapban mas osszejott a baba :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezekkel a gyógynövényekkel kapcsolatban kérdeznék:Azt tudja valaki, hogy homeopátiás "babacsináló" cuccot, vagy gyógyteát lehet-e inni-ill.szedni úgy,hogy még szoptatok?
Köszi előre is :)
Vendég
 


Homeopatias mindenfelet lehet szedni babasan is es szoptatas alatt is hiszen azok termeszetes anyagok :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


timejka írta:Tünde, Suzy
Áprilisban voltam hormonvizsgálaton, akkor minden rendben volt. 3 hónapja szivat ez a szar (nagyon ki vagyok akadva). Most beszéltem a dokival, nem kell hormonvizsgálat, mert ez sárgatest hormon elégtelenség, stimulálni kell. Engem ne stimuláljon senki, hanem tegyen rednbe végre, mert a t....m kivan, de nagyon. Majd közli, hogy ha így se sikerülne megint, mármint stimuval, akkor lombik. Ezzel nincs is bajom, csak az idióta párom nem akar lombikot. Én meg gyereket akarok végre még egyet. Volt szeptemberben inszem, persze nem sikerült.

Vettem anionos betétet, most hallottam womens care nevű kérmről, ami nem olcsó. Meg akarom venni a kriston intim torna dvd-t, merthogy állítólag az ilyen bajokra is jó. Valami már csak történik.

Bocsánat, kifakadtam.



vigyázat anionos betétet a DM-ben amit kapsz, hamisitvány
az igazi egész más belül, és zöld a csikja...bevizsgálták stb

womens care nem tudják leellenőrizni
nlc-n a PCOS topikban audiuvo a pco szindroma oldal szerkesztője probált utána nézni, de kétes ez is...

sárgatest elégtelenség is lehet ha többi hormonod sem jó, pco pcos...olvass utána
ha jó helyre akarsz kerülni
www.mensmentis.hu
csakis Tűű dr



timejka írta:Tünde
Van egy orvosom, akinél szültem, pár hónapig closti meg duphaston és semmi. Ő nem csinál inszemet. Elmentem egy másik dokihoz, aki csinál inszemet, így nem kellet Pestre járnom. A régi dokim együttműködik a Kaálival, tehát nem kell minden vizsgálatra feljárnom, amit a Kaáli elfogad úgyis, hogy nem ők csinálják. Ma kérek időpontot a régi dokimtól és beszélek vele. Decemberbe megyek a Kaáliba megbeszélésre. Amikor a clostit szedtem a max mnyh méretem 6 mm volt, amikor merionalt kaptam, akkor 8-9 is volt.


a nyhártyát vastagitja a sok fehérje és túró+tojássárgája 15dkg/nap, mint utóvacsora
nekem 13mm nyh lett, holott előtte nekem is 7-8mm volt closty mellett



bridget0801 írta:Ne is mond...nekem abszolut nem jott be...2.clostis honapban beverzett a petefeszkem :shock: Utana letiltottak rola...aztan az elso lombiknal azt hasznaltunk mert a hormonjaim nem engedtek a stimulalast szurikkal...a lombik nem sikerult viszont lett egy marha nagy 30mm-es cisztam ami ott figyelt majdnem 3honapig :twisted: addig nem is mehettem a kovi lombikra :roll: aztan azota megvolt a 2.lombik ez mar szurikkal ez sem sikerult...es a kovetkezo 3. is clostival lesz :twisted: Mar elore felek...bar ha ezzel petet tudunk nyerni engem vegulis nem erdekel csak nekem valahogy nem jott be :? Persze mindenki mas es sok szep tortenetet is olvastam amikor eslo meg 2.clostis honapban mas osszejott a baba :wink:


hormon értékek milyenek voltak lombik előtt???
cisztásodás sajnos előfordul, főleg, ha pco vagy pcos van a háttérben



vespa írta:Sziasztok!
Én még új vagyok a fórumon, viszont nagyon régóta szeretnék babát. Idén tavasszal elindultunk a Kaáliba, ahol az UH-on megállapították, hogy miómám van. Én már ettől sírógörcsöt kaptam, elküldtek laparoszkópiás műtétre, ahol a miómát nem vették ki, viszont találtak helyette endometriózist. Teljesen kész voltam. Két hónapig Danovalt szedtem, majd jött 3 hónapig az injekció-kúra. Aug. 31-én kaptam az utolsó szurit, azt mondták kb. 6-8 hét onnan mire megjön. Már a 10. héten vagyok és semmi. Sajnos nem azért mert terhes lennék. Gyűlölöm a gyógyszereket, sosem szedtem, és most újra gyógyszert kellene gondolom felírjanak, hogy megjöjjön. Nem tudtok erre valami jó gyógyteát, vagy módszert? Szegény hormonháztartásomat már így is teljesen összezavarták. Úgy érzem egyre messzebb kerülök a céltól.



speciális diéta kell rá
meg bogyó
és jól el kell kapni a babásodást is, mert később sajnos vissza nőhetnek

miomának pedig nézz utána, mioma embolizácio néven
2 helyen csinálják



timejka írta:Sziasztok!

Tünde
A barátnőmnek 30-35 napos ciklusai voltak, elment dokihoz, mert babát akartak, szedte a bcs-t, neki bevált.
Én is már kipróbáltam annyi mindent (lehet, hogy ez a baj), de semmi. Nekem újabbanm, kb 3 hónapja a 20. cn-tól barnázok kb 5 napig, aztán megjön a mensi. Na ettől vagyok már bolond. Ittam palástfű teát, ugyanez volt akkor is, úgyhogy már én se tudok semmit, hogy mi lenne jó.


barátcs.kapsz szedd 3-4 hónapig folyamatosan
mindent kúra szerűen kell!!!



gtunde75 írta:Sziasztok!

kicsit tanácstalan vagyok a barátcserjével kapcsolatban. az előző ciklusom tankönyvi volt, pé, ovu, meg minden, korai vetélés, amit észre sem vettem volna, ha nem lett volna a 12.DPO-n és még pár napig pozitív HCG tesztem... ... az átlag hőm 36,6...
most elkezdtem szedni a barátcserjét, mert kicsit későn volt ovulációm (a 22.napon), és úgy hallottam, a bcs rendezi ezt is...
azonban most, hogy szedem, a hőm olyan, mintha bekattant volna... 36,6 és 36,8 között ugrál...olyan, mint egy hormonzavaros görbe... nem tudom, hogy mit csináljak, hagyjam abba a barátcserjét?
szerintetek?


szedd 3-4 hónapot!!!



Szilvi!

Nem dm-be vettem a betétet. Eszem én elég fehérjét. Jövő héten megyek hormonvizsgálatra, azt megvárom és ha gáz van, akkor tovább lépek.

Veled mi van Szilvi?

 
 


Velem semmi küönös.
Minden értékem ok, várjuk a csodát.
Bár most párom nagyon maga alatt van...1 hete halt meg édesapja, szerintem pár ciklus kimarad...

Használd a betétet, nagyon jó, én mindenhonnan csak jó tapasztalatokat hallok.
És az anionos csik ha máshol fáj, pl térd, kivehető, vizezd be, hagyd rajta 12órát és akkoris elmúlik a fájdalom.



Szilvi
Sajnálom a párod apukáját, részvétem.

Használom a betétet, tök jó. Majd csak megtörténik a csoda.

 
 


babatszeretnek_972 írta:
bridget0801 írta:Ne is mond...nekem abszolut nem jott be...2.clostis honapban beverzett a petefeszkem :shock: Utana letiltottak rola...aztan az elso lombiknal azt hasznaltunk mert a hormonjaim nem engedtek a stimulalast szurikkal...a lombik nem sikerult viszont lett egy marha nagy 30mm-es cisztam ami ott figyelt majdnem 3honapig :twisted: addig nem is mehettem a kovi lombikra :roll: aztan azota megvolt a 2.lombik ez mar szurikkal ez sem sikerult...es a kovetkezo 3. is clostival lesz :twisted: Mar elore felek...bar ha ezzel petet tudunk nyerni engem vegulis nem erdekel csak nekem valahogy nem jott be :? Persze mindenki mas es sok szep tortenetet is olvastam amikor eslo meg 2.clostis honapban mas osszejott a baba :wink:


hormon értékek milyenek voltak lombik előtt???
cisztásodás sajnos előfordul, főleg, ha pco vagy pcos van a háttérben


Nekem magas FSH-m van ugyhogy engem nem kell kielemezni sajnos tudom mi a baj nalam...pcos meg szoba sem johet en pont a masik veglet vgyok.Ciszta a clostitol lesz es nem azert mert valaki pcos :roll: En csak egy ket jotanacsot jottem adni a lanyoknak nekem nincs szuksegem kielemzesre. :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 írta:
babatszeretnek_972 írta:
bridget0801 írta:Ne is mond...nekem abszolut nem jott be...2.clostis honapban beverzett a petefeszkem :shock: Utana letiltottak rola...aztan az elso lombiknal azt hasznaltunk mert a hormonjaim nem engedtek a stimulalast szurikkal...a lombik nem sikerult viszont lett egy marha nagy 30mm-es cisztam ami ott figyelt majdnem 3honapig :twisted: addig nem is mehettem a kovi lombikra :roll: aztan azota megvolt a 2.lombik ez mar szurikkal ez sem sikerult...es a kovetkezo 3. is clostival lesz :twisted: Mar elore felek...bar ha ezzel petet tudunk nyerni engem vegulis nem erdekel csak nekem valahogy nem jott be :? Persze mindenki mas es sok szep tortenetet is olvastam amikor eslo meg 2.clostis honapban mas osszejott a baba :wink:


hormon értékek milyenek voltak lombik előtt???
cisztásodás sajnos előfordul, főleg, ha pco vagy pcos van a háttérben


Nekem magas FSH-m van ugyhogy engem nem kell kielemezni sajnos tudom mi a baj nalam...pcos meg szoba sem johet en pont a masik veglet vgyok.Ciszta a clostitol lesz es nem azert mert valaki pcos :roll: En csak egy ket jotanacsot jottem adni a lanyoknak nekem nincs szuksegem kielemzesre. :oops:


akkor elnézést...
a closty pcos-nál meg különösen bekavarhat...de ugy látszik magas fsh-nál is



Nincs semmi...de ez nem hinnem,hogy igy eloszthato marmint hogy ezeknel meg azoknal meg amazoknal kavar be a closti... :roll:

Nem minden magas FSH-snal kavarhat be...nekem pl az elso 2adag az jo volt es hatott...2007-ben viszont amit iden szedtem jol becisztasodtam es nem is hatott :?

Szerintem ez egyenfuggo...de biztos egyes esetkben nem ajanljak :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok

Valamikor olvastam arrol, hogy a tengeri vizes furdo segithet a megtermekenyitett petesejt beagyazodasaban... tudtok valamit errol? hallottatok mar rola?
Vendég
 


azaz tengeri sos meleg furdo..
Vendég
 


sziasztok,
nyitottam egy topikot a Women's care krémről, mely reményt adhat sokunknak, én ma kezdem.
Sok egyéb természetes szert is összeszedtem, hogy segítsek a babára vágyóknak.
Mi is három éve próbálkozunk, sokat kutakodtam a témában,ezért gondoltam, hogy csinálok egy oldalt, ahol másoknak is segíthetek :)
szeretettel várok Mindenkit!

www.babaproject.hu



sziasztok,

a fertility friend szerint rövidedd a luteális szakaszom, mint 14 nap. gondoltam iszok palástfű teát, de nekem feszül a hasam azóta. sőt, szokott lenni mostanában barnázásom, mielőtt megjön, pedig iszom a teát.
valaki nem tudja, a palástfű okozhat hasfeszülést és barnázást?
és azt olvastam, hogy visszafogja a székletet, de én ilyent nem tapasztaltam
erről mit tudtok?

köszi
 
 


snina

erről semmit nem tudok...



Sziasztok!

Rengeteget olvastam utána a témának, és most kis segítséget szeretnék kérni...

A peteérésem néha kimarad, ez azt hiszem, természetes... múlt hónapban elkezdtem szedni a barátcserjét, de teljesen begörcsölt az oldalam, a cserjét abbahagytam, de a görcs csak nem múlt... kiderült, h egy újabb kimaradni készülő peteérést indított meg mégis, így mensi helyett peteérést csinált... ez persze nagyon jó ugye, de nem káros, ha úgy szedem, hogy elvileg egészséges vagyok?

Iszom a teákat is, mondjuk én kamillával és körömvirággal kevertem be a cicka/palást teákat, és emellett szedem a folsavat, magneb6-ot, és a gravidát... igazából jövő hónaptól kezdjük a próbálkozást, most lecsúsztunk az elcsúszott PÉ-ről :oops: (nem tudtam, hogy az volt az, azt hittem, meg fog jönni, aztán láttam, h a 36 körüli hőérték nem arra utal :D )

Vélemény? Szerintetek használnak ezek a cuccok valamit egy nagyjából egészséges szervezetnek? Ja, túrót is rengeteget eszek :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


jeanner írta:Sziasztok!

Rengeteget olvastam utána a témának, és most kis segítséget szeretnék kérni...

A peteérésem néha kimarad, ez azt hiszem, természetes... múlt hónapban elkezdtem szedni a barátcserjét, de teljesen begörcsölt az oldalam, a cserjét abbahagytam, de a görcs csak nem múlt... kiderült, h egy újabb kimaradni készülő peteérést indított meg mégis, így mensi helyett peteérést csinált... ez persze nagyon jó ugye, de nem káros, ha úgy szedem, hogy elvileg egészséges vagyok?

Iszom a teákat is, mondjuk én kamillával és körömvirággal kevertem be a cicka/palást teákat, és emellett szedem a folsavat, magneb6-ot, és a gravidát... igazából jövő hónaptól kezdjük a próbálkozást, most lecsúsztunk az elcsúszott PÉ-ről :oops: (nem tudtam, hogy az volt az, azt hittem, meg fog jönni, aztán láttam, h a 36 körüli hőérték nem arra utal :D )

Vélemény? Szerintetek használnak ezek a cuccok valamit egy nagyjából egészséges szervezetnek? Ja, túrót is rengeteget eszek :)



Nem természetes, hogy a pé kimarad...
Egy női hormonsor vvétel, 3-5.nap közötti, és 21-24.nap közötti sokat segitene.
A nem megfelelő sárgatest hormon vetélésért is felelős, tehát nem játék.
A helyedben utána néznék.
És nem nőgyógy,. kérdés, hanem endokrinologus, mert ez hormon és anyagcsere zavart sejtet.



Nincs itt senki se már? :(

 
 


babaproject írta:sziasztok,
nyitottam egy topikot a Women's care krémről, mely reményt adhat sokunknak, én ma kezdem.
Sok egyéb természetes szert is összeszedtem, hogy segítsek a babára vágyóknak.
Mi is három éve próbálkozunk, sokat kutakodtam a témában,ezért gondoltam, hogy csinálok egy oldalt, ahol másoknak is segíthetek :)
szeretettel várok Mindenkit!

www.babaproject.hu


Kedves babaproject! Van már valami tapasztalatod, sikerélményed a krémmel kapcsolatban?? Az oldalon van valami fórumra mód a többi, leendő kismamával? Köszi.
 


SZiasztok lanyok.
En uj vagyk ezen a forumon, es az vezerelt el engem ide, hogy tegnap volt a laparoszkopiam, ahol megallapitottak hogy endometriozisom van. Elotte meg agy MR-en megallapitottak hogy prolaktinomam van, azaz nem rakos daganat az agyban, ami prolactint termel.. tul sokat. szoval csak a kerdesem az lenne, hogy tudjatok-e hogy melyik forumon kaphatnek errol segitseget es hogy ismertek e valakit akinek hasonlo problemai vannak. Elore is koszi a valaszt! Eny
 
 


Ne haragudjatok h itt írok, most regiszráltam az oldalra és még nem igazán tudok kiigazodni!
Szóval az a helyzet h 3hónapja volt egy vetélésem 9hetes voltam, nem kellett kaparni így a dokim engedélyével ebben a hónapban próbálkoztunk azaz okt.30-31én lehetett ovum, a párom külfödön dolizik és pont 30-án este esett haza a hőm akkor magasabb volt, mint az előző napokban utána kicsit visszaesett, de ráköv 3nap megint szép magas volt most 2napja megint alacsony, bízok benne h csak a beágyazódás kavart be, de rossz h teljes hüvelyszárazságom van és ebből arra következtetek h senki nem készülődik bent! Valaki tudna nekem mutatni babás görbét?! Előre is Köszönöm!
lillucy
Salgótarján
 
 


lillucy! Szia, megkeresem neked a görbémet
chamomilla
Pécs
 
 


Kép [/img]
chamomilla
Pécs
 
 


janesné írta:
babaproject írta:sziasztok,
nyitottam egy topikot a Women's care krémről, mely reményt adhat sokunknak, én ma kezdem.
Sok egyéb természetes szert is összeszedtem, hogy segítsek a babára vágyóknak.
Mi is három éve próbálkozunk, sokat kutakodtam a témában,ezért gondoltam, hogy csinálok egy oldalt, ahol másoknak is segíthetek :)
szeretettel várok Mindenkit!

www.babaproject.hu


Kedves babaproject! Van már valami tapasztalatod, sikerélményed a krémmel kapcsolatban?? Az oldalon van valami fórumra mód a többi, leendő kismamával? Köszi.





Sajnos a krém, nagy becsapás, az nlc-s forumon is kiderült, hogy a krém hatóanyag tartalma, semmi olyat nem tartalmaz, amit kéne

Sokaknak lett rossz tapasztalata, stb.

De itt nem részletezem.
 
 


Sziasztok nekem 3 éve a málna levél tea segitett a peteérésben! Most ujbol iszom mert babát szeretnénk megint! Remélem most is segít:)
blackyke
Budapest IV. kerület
 
 


Ki milyen gyógynövényt iszik, szed, esetleg van valami konkrét oka, hogy azt eszitek?:)

Beszélgessünk erről.
Párotok is szed valamit?
Helló!

Ferulantot a párom,Ovantot én.Csak jókat hallottunk erről a két étrend kiegészitő kapszuláról.Naponta 3X1-et kell szedni 3 hónapos kúra.Sok nő irta,hogy terhesek lettek,ahogy szedték.Mi most szedjük 3 hónapja.Hát kiváncsi leszek.Solya voltam. :oops:
Vendég
 


Öcsém!!!!Milyen szar oldal ez.Senki nem ir nekem semmit.Akkor minek van ez az oldal?Nem hiszem el,hogy senki nincs fent.SEMMIRE VALÓ OLDAL.Már bánom,hogy regisztráltam ide.És még sokan ajánlották,hogy itt sok információcsere folyik,minden kérdésemre választ kapok.Azt elhiszem!!!Senki nem áll szóba velem. :evil: Na én többet ide egy fikarcnyit sem irok.Minek?Nem pocsékolom az időmet,ilyen marhasággal.Keresek jobb oldalt,ahol szóba állnak az emberrel.
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: