Új privát üzeneted érkezett!

Miamanó!

Nagyon drukkolok, hogy végre legyen baba a pocidban! :)
lotion
 
 


Lotion: köszönöm! És te hogy vagy? Rég jártál erre.
miamanó*
 
 


Miamanó: hogy vagy? Pihengetsz?

Én ma megyek átjárhatóságira, tök izgatott vagyok! Kíváncsi vagyok, mit találnak. :-)
szivi77
 
 

 
 

Jól vagyok, köszi. Hát aznap és másnap pihentem, hétvégén már kirándultam :)
Szorítok, hogy minden rendben legyen, gyere majd a hírekkel!
miamanó*
 
 


Szia Miamanó! Jól teszed, hogy pihengetsz, most erre van szükségetek! :-)

Túl vagyok a vizsgálaton, egyáltalán nem fájt, jól átjárható mindkét vezeték......... Doki bunkó volt, semmilyen iránymutatást nem adott, hogy most akkor merre tovább. Teljesen el vagyunk kenődve ....... :-(
szivi77
 
 


Örülök, hogy jó lett az eredmény, és hogy nem fájt. Hogyhogy bunkó volt a doki? Nem mondott semmit? De kérdeztétek?
miamanó*
 
 


Igen, kérdeztük, hogy akkor most a köv. lépés, ha már ilyen szépen átjárható a vezeték. Erre ő nagyon burkoltan és nagyon hosszan azt mondta, hogy nem akar beleszólni más orvos kezelési tervébe, meghogy ha már eljutottunk oda, hogy meguntuk a ciklusmonitorozást és gyógyszeres stimulálást, akkor szeretettel vár minket a ....... Kórház Meddőségi részlegén. Nem nagyon szóhoz jutni, pedig épp mondtam volna, hogy ez már az a pont.......... :-(
szivi77
 
 


Szerintem hívd fel, és jelentkezz be.
miamanó*
 
 


Hozzá nem szívesen, nem volt szimpi és azért a nőgyógyász szakma egy bizalmi állás. :-(
Közben beszéltem azzal a dokival, aki ehhez küldött. Azt mondta, hogy akkor várjuk meg ennek a ciklusnak a végét és imádkozzunk... ????!!!! MI VAN??
Röhejes az egész.......
szivi77
 
 


Ennyit mondott? Imádkozzatok? :shock: Ez ám a segítség :roll: Azt hiszem egy harmadik doki lesz a megoldás...
miamanó*
 
 


Bizony, ennyit mondott. A 21. században??? Ha tudná milyen cégnél dolgozom, akkor nem szédítene ilyen baromsággal.....

Te hogy vagy? Érzel valamit? :-)
szivi77
 
 


Én jól vagyok köszi, nem érzek semmi különöset, de nem is nagyon figyelgetem. :)
miamanó*
 
 


Miamanó: mi a helyzet veled? Most már két hét telt el az inszem óta....drukkolok neked! :-)
szivi77
 
 


Szivi: hát...a teszt pozitív lett, de kicsit barnázok, szóval most aggódok és reménykedek...

És te? Van valami azóta dokiügyben?
miamanó*
 
 


Juhé, halkan gratuálok :-) Gondolom dokinak már szóltál, és ellátott jótanácsokkal. Vigyázz magadra

Nálam semmi különös: most van 8 dpo., majd jöv. héten kiderül (v. legkésőbb június 14-én)
szivi77
 
 


köszi, de tényleg csak nagyon-nagyon-nagyon halkan :)

Következő hétre szorítok :!:
miamanó*
 
 


Köszi a drukkot! :-)

Van valami változás? Múlik már?
szivi77
 
 


Enyhe barnázás van még, de a doki szerint ez nem vészes. Szóval reménykedek tovább, hogy minden rendben lesz.
miamanó*
 
 


Szia Miamanó! Hogy vagy ma? Ugye már nincs barnázás? Mikor mész dokihoz? Érzel valamit? :-)

Én 12 dpo-nál járok, még nem tesztelek :-)
szivi77
 
 


Szia! Jól vagyok, köszi, barnázás szerencsére elmúlt. Dokihoz pénteken megyek. Olykor enyhe feszítést érzek a hasamnál, de amúgy semmi különöset.

Látom türelmes vagy :) Mikor tervezed a tesztelést? Amúgy én se akartam olyan hamar, csak jött az a barnázás, és úgy gondoltam, hogy ha van valami azt tudnom kell minél előbb, és irány a doki.
miamanó*
 
 


Hurrá! :-) Örülök neki! :-) Cicifeszülés sincs?

Nem vagyok türelmes, csak rutinos....... úgyse mutatna semmit :-( Szerdán lesz 14 dpo, akkor lehet, h megpróbálom. Milyen teszttel teszteltél?
szivi77
 
 


Nincs cicifeszülés, bár néha mintha érzékenyebb lenne...de nem jelentős.

Én one step tesztet használok, amit a vateráról rendeltem.
14. dpo-n már jó eséllyel mutat valamit, nagyon szorítok :!:
miamanó*
 
 


Köszi a drukkot, majd jelentkezem szerdán! :-)
szivi77
 
 


Szivi,
Olvaslak ám. :lol: :lol: :lol: Drukkolok holnapra nagyon.++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol:
Manó,
Neked meg péntekre mennek a drukkok.++++++++++++++++++ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi Judy, nagyon kedves vagy! :-) Neked is mindjárt itt az idő és találkozhatsz Izi babával! Kívánom, hogy nagyon könnyű szülésed legyen. :-)
szivi77
 
 


Sziasztok! Negatív :-( .........azért köszi, hogy gondoltatok rám.
szivi77
 
 


Basszus, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szivi: sajnálom :( De azért még ne mondj le teljesen erről a hónapról, amíg nincs vérzés.

Judy: köszi :)
miamanó*
 
 


Köszi Judy és Miamanó! Nyilván nem adom fel, de úgy tűnik, hogy a closty nekem nagyon bezavar a ciklusomba :-( 10. napon PÉ, 17-18 napos luteális fázis..... szóval majd csak hétfőn fog megjönni......

A párom már két hete durva vitamin-kúrán van, mert a fejébe vette, hogy ő a hibás (holott volt vizsgálaton, OK volt minden). Most én is vettem magamnak barátcserje kapszulát, hátha segít.

Legyetek jók! :-)
szivi77
 
 


Szivi
Sajnálom!Én is drukkoltam neked zugolvasás közben!!!Hányadik DPO volt ma?És a clostis melyik napokon kell szedned?Hőgörbéd nincs?Minden hormonod okés?TSH?
morcivaci
 
 


Betty
Szorítok, hogy a holnapi uhu-n már sok szép tüszőt lássatok!!!
morcivaci
 
 


Szia Morcivaci! Hogy vagy? Ezer éve nem jelentkeztél.
Ma volt a 14 dpo, clostit az 5. naptól a 10. napig kellett szedni. TSH-m alacsony volt tavaly (0,03), de az endokrinológus szerint nem ettől nem esek teherbe (volt UH és izotópos vizsgálat is a pajzsmirigyemnek). Görbét mindjárt küldök
szivi77
 
 


Kép Görbe

És itt a görbe....... ez is jó :-(
szivi77
 
 


Szivi
Szerintem még ne add fel!Ez a görbe elég ígéretes!Amíg piri nincs, addig remélünk, én meg szorítok nagyon!!!Mindenképp jelentkezz, hogy mi újság van!!!

Velem nincs semmi különös, újabb clostis hónapban vagyok, a 12.cn-en, mindkét oldalon van egy-egy 14-15mm-es tüszőm, szóval ha minden jól megy, akkor 4-5napon belül pé.Nekem meg a PCOS mellett pajzsmirigy-alulműködésem is van. :cry:
morcivaci
 
 


Nem adom fel, bár ma már lejjebb ment 2 tizedet a hőm, így valószínű, hogy ebből mensi lesz....

Szurkolok neked! :-)
szivi77
 
 


Miamanó hogy vagy? Holnap doki? :wink:
szivi77
 
 


Szivi,
Szerintem se add még fel,mert a hőd még mindig fent van.Még bármi lehetséges. :lol: :lol: :lol:
Manókám,
Drukk neked mára. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy: köszi!!

Szivi: hogy vagy? mai hőd?

Voltam dokinál, megvizsgált, de uh-t mégse csinált, azt mondta még nem látszódik ilyen korán. Egy hét múlva kell menni, már alig várom
:)
miamanó*
 
 


Szivi,
Mizu???????????Remélem nem jött még meg. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Sajnos tegnap megjött :-(
Remélem ti jól vagytok :-) Morci: neked mindjárt PÉ - hajrá! :-)
Judy: már a finisben vagy - hogy bírod ezt a hőséget?
Miamanó: vannak már tüneteid?
szivi77
 
 


Szivi: :( :(
És akkor hogy lesz ez a hónap? Closti megy továbbra is? Beszélsz valamelyik dokival?

Tüneteim nem igazán vannak még, a hasam fájdogál néha kicsit, gondolom ahogy nagyobbodik a méh.
miamanó*
 
 


A hónap nyugis lesz: most kezdtem el a Barátcserje kapszulát enni, folytatom a gyógyteákat és ennyi. Most egy darabig nem akarok orvossal beszélni. Építkezünk/felújítunk, költözünk hamarosan, szóval most van más.
szivi77
 
 


A barátcserje és a gyógyteák biztosan meghozzák a hatásukat! Nem is baj, hogy most más köt le, sokaknak lett éppen ez a siker kulcsa :wink:
miamanó*
 
 


Morci: mi a helyzet? Most van PÉ? :-) A PM alulműködés mit jelent? Nekem nagyon-nagyon alacsony volt a TSH tavaly ősszel (0,003), de nem kaptam bogyót, mert azt mondta az endo-doki, hogy nem amiatt nem esek teherbe. Azóta megkérdeztem egy másikat is, ő is ugyan ezt mondta. Most akarom majd ellenőriztetni.

Miamanó: hát remélem, hogy segítenek, de inkább megpróbálok nem ezzel foglalkozni. Majd meglátjuk, hogy mennyire megy. :-)
szivi77
 
 


Judy: hogy vagy? Egyben vagy még? :wink:
szivi77
 
 


Betty: rég jártál erre. Fél szemmel azért sasolom a blogod, nagyon drukkolok neked (és a tüszőcskéidnek) szerdára!!! :-)
szivi77
 
 


Ja, ma megtudtam, hogy egy másik gyerekkori barátnőm is terhes. Elsőre sikerült nekik is ............... Hát mondtam is a másik barátnőmnek, hogy a nekünk nem sikerült, akkor mi majd legalább katalógusból válogathatunk (ha örökbefogadásra kerül a sor) :-)

Na jó, mára eldugulok! :-)
szivi77
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Tegnap mikor hazajött a párom, akkor közölte, hogy a húga is terhes........ Remek kis hétfő volt, kicsit összeomlottam. :-(
szivi77
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miamanó* 2010.09.03 12:52-kor.
miamanó*
 
 


Szivi
Sajnálom, hogy ez a hónap sem jött össze, pedig nagyon drukkoltam neked!!De sebaj,majd ebben a hónapban sikerül neked és nekem is!!! :D

Nekem a TSH-m 2,9 és 3 körüli volt, az endos dokinő azt mondta, hogy a babához 1 körüli értékre le kell, hogy vigyük, és az FT4-em pedig az alsó értéken volt, így a kettő együtt szépen kimutatta, hogy PM alulműködésem van.Kaptam rá gyógyszert, 4hét múlva megyek kontrollra, hogy sikerült-e beállítani.

A tünetek közül ezeket tapasztaltam: fáradtság, rossz közérzet, száraz bőr, hideg végtagok,a beteg folyton fázik,a memória romlik, a libidó csökken,testsúlygyarapodás (mondjuk nálam ez 2-3kg-t jelent).Persze nyilván nem gondoltam, hogy ettől vannak, csak miután utána néztem, akkor láttam.
morcivaci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: