Új privát üzeneted érkezett!

Remélem nem haragszanak meg a többi clostis topic lakói, ha én is indítok egyet, de tudom milyen nehéz már bejáratott topic-hoz bekapcsolódni, főleg ha ott már majdnem mindenki babát vár.

Én ebben a hónapban kezdem a closti szedését, és nagyon sokat várok tőle. Várom azoknak a fórumozóknak a jelentkezését, akik szintén most kezdik szedni ezt a gyógyszert, vagy már van tapasztalatuk és szeretnék támogatni a többieket.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szijja Judy! :D
Mi már ismerjük egymást a 2007-es topicból :wink: , és most jelenleg befejeztem a clostilt, mert rajtunk nem segített...de szívesen csatlakozom, mert tapasztalataim vannak viszont a clostiról 8)
Pussz :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty,

Örülök, hogy írtál. :lol: :lol:
Látod, sosem gondoltam volna, hogy 3 rögtön összejött baba után pont a negyedikkel lesz alkalmam kipróbálni ezt a gyógyit. Sokat olvastam már róla és megmondom őszintén azért be vagyok tojva. Hallottam hogy állítólag vékonyítja a méhnyálkahártyát ami nagyon fontos a megtapadás miatt, meg hogy sok tüszőt termel és lehetnek ikrek is. Ikrekre nem vagyok felkészülve, de persze ha annyian akarnak jönni, akkor jöjjenek. Én nem vagyok semmi jónak az elrontója, csak hát 2 babát hordani veszélyesebb mint egyet. :oops: :oops:

Mondjuk nekem az orvos napi 1 szemet javasol a ciklus 5. napjától, majd a 10. napon kell mennem uhu-ra. Talán ebből nem lesznek ikrek. Nálam van tüszőérés, csak az a baj, hogy 17mm-esen megreped, ami elég kicsi a megtermékenyüléshez.

Neked mennyit kellett szedned??Volt valami mellékhatása??Mekkorák lettek a tüszőid tőle és általában hányadik napon szoktak repedni???

Bocsi így hirtelen annyi kérdés. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Nekem a piri 1. napjától kellett szednem 5 napon át 2*1-et.

A 12. és a 14. cn.-on volt uh általában.
Mellékhatás annyi volt, hogy kb. a harmadik naptól, mikor reggel felébredtem, akkor ilyen szellemképesen láttam, kettőzve (igazából nehéz leírni :lol: ) szal, pl., ha elhúztam a kezem az arcom előtt, akkor ment utána a szellemcsík is :lol:
Ennyi mellékhatás volt nálam.
A férjem is szedte, ő 1 hónapon keresztül minden nap 1-et. Nála semmi mellékhatás nem jelentkezett.

Szép tüszőket csinált nagyon, egyszerre többet is, 2,2cm-2,7cm-eseket általában. Mondjuk mikor mindkét petefészkemben ilyen nagyok voltak, akkor nagyon tudott szúrni, fájni pé.-kor.
Főleg tüszőrepi után...mert ugye az is volt mindig clostinál.

Nekem végülis sehol nem találtak semmi problémát, azt mondta a doki, nagyon jól stimulálható is a szervezetem, nálunk apával vannak gondok, úgyhogy nekünk tovább kellet lépnünk....nemsokára lombik. 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Egybként miért kell neked szedni :?:
Hiszen már 3 spontán babátok van...
Mióta gyúrtok négyeskére :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Köszi az infókat, tényleg szép nagy tüszőid voltak.
Egyébként olvastam, hogy apácskádnak most nem lettek nagyon jók az eredményei. Remélem hamarosan rendeződik a helyzet, de igazából lombiknál úgyis válogatják a kiskatonákat, nem???
Ma meg ha jól láttam vv-re mész???Azért majd súgd meg mi volt. :lol: :lol:

Április óta próbálkozunk négyeskével. LH teszt szerint van pé-em, hőgörbe szerint meg is reped, de mégsem jött. Ezért múlt ciklusban elmentem orvoshoz, hogy mi a baj, na meg barnáztam félidőben, és ott derült ki, hogy megreped a tüsző mielőtt elég érett lenne. Csütörtökön volt egy 17mm-es, péntek reggelre meg semmi. Ezért mondta az orvos hogy szedjek akkor clostit, az majd megnöveli a méretét mielőtt megreped. Hát nagyon várom mekkora lesz, szerdán kezdem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
akkor nagyon drukkolok neked :!:
Kíváncsi leszek a tüszőcskéidre. :wink:


Mi most megyünk a v.v.-re, aztán majd 1 jó hét múlva lesz eredmény.
De múltkor sem volt gond a hormonprofilommal, úgyhogy nem aggódok :wink:
Igen, lombiknál kicentrizik, kiválogatják, átmossák a kiskatonákat...úgyhogy azzal sem lesz gond szerintem :wink:
De api mindenképp elmegy megműttetni magát már csak saját maga miatt is, azt mondta.
Jó, hogy így áll hozzá. 8)


Ma nem leszek, megyünk búcsúba tesómékhoz v.v. után..
Pussz :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok.
judy: nekem ez a második clostis hónapom. Tavaly is clostival sikerült teherbe esnem (csak sajnos nem maradt meg a baba). most újra kell szednem.

Timi
titimee
 
 


szia Timi,

Örülök, hogy jöttél. :lol: :lol:
És neked mennyit kell szedned? Mik a tapasztalataid vele?
Miért írta fel az orvosod?

Az avatarod alapján van már egy gyerkőcöd, ő mennyi idős?Írj magadról valamit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia: nekem a ciklus 2-ik napjától kell szednem, napi 2-t. azért kell szednem hogy rásegítsen a tüszőnövekedésre és a mennyiségre.
legutóbb a 3-ik hónapban sikerült. egyébként rajtam az összes mellékhatás mutatkozott. most annyi a különbség, hogy nem hízok tőle, mert folyamatosan rosszul vagyok amíg szedem.


nekem még nincs babám a képen nem a sajátommal vagyok :) ahogy látom, neked vannak már babáid :)

Rólam röviden. 32 vagyok és első babát tervezzük. sajnos eddig még sikertelenül. tavaly novemberben lettem terhes, de sajnos a baba nem maradt meg, 11 hetesen megállt a szíve úgyhogy elvették. a hormonjaim rendben vannak, novemberben megyek átjárhatóságira (ha nem leszek babás)

Timi
titimee
 
 


Timi,
Jaj, ne haragudj, azt hittem a te babócád van a képen. :oops: :oops: :oops:

Én azt nem értem, hogy majdnem mindenkinek napi 2-öt írnak fel, nekem meg csak 1-et kell szednem. :roll: :roll: Remélem azért nő tőle tüszőcske, bár alapból is nő 1 db, csak nem elég nagyra. :roll: :roll: Bár az orvos tudja mit csinál. :wink:

Miért kell az átjárhatósági, ha tavaly már sikerült teherbe esned? Nekem akkor evidens hogy átjárható vagy. Vagy lehet rosszul gondolom? :oops: :oops:

Mikor mész uhu-ra?
Betty,
Milyen volt a búcsú?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: az abortusz miatt történhetett letapadás. Az számomra is rejtély hogy miért csak napi 1-et szedhetsz. de a doki biztos tudja hogy miért ennyit írt fel. akkor 10 napig kell szedned?

Timi
titimee
 
 


Timi,
Így már értem. :oops: :oops:

Azért én is tartok attól, hogy a császár miatt nekem is lett valami letapadás odabent, de majd meglátjuk. :oops: :oops:

Nem 10 napig kell szednem, hanem az 5.-en kell kezdenem és a 10. napig kell napi 1-et.Szóval csak 5 szemet kell bevennem. :oops: :oops:

De gondolom, hogy ha ez kevés lesz ebben a hónapban, akkor a következőben többet ír fel. Még nem tudja hogy fogok reagálni az 1 db-ra, mert lehet ez is jó sok tüszőt fog csinálni. Majd eldől, mivel ez az első hónap így nincs viszonyítási alap, hogy mennyire vagyok stimulálható.

Te mivel foglalkozol?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
jó volt a búcsú, csak én voltam a sofőr, és nem ihattam semmit...de nagyon jól éreztük magunkat :!:

Sztem egyébként azért csak 1-et kell szedned, mert így nem reped meg olyan hamar a tüsződ, mikor még nem elég érett, mint írtad is.
Hanem kicsit jobban megérik a clostitól, és később reped.
Tüszőrepit is fogsz kapni :?: Vagy a doki még nem mondta :?:

Nekem is volt egy laparom áprilisban, most egy hete meg csináltak egy HSG-t is.


Titimee
Én is azt hittem, hogy a babáddal vagy a képen.
Nagyon reméljük, hogy a novemberi HSG-re már nem lesz szükséged :!:
Apival minden rendben :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Ez ismerős. :oops: :oops: Nálunk is mindig én vagyok a sofőr, így sosem ihatok. Na meg annyira nem is vagyok ivós, mert mindig attól tartok, hogy valamelyik gyerekkel szaladni kell az ügyeletre és apinak nincs jogsija. :oops: :oops:

Tüszőrepit nem tudom, hogy fogok-e kapni, de barátnőtől beszereztem 4 ampullát, így nem kellett fizetnem érte. :oops: :oops: Nem valami olcsó :oops: :oops:

Ez a csigusz haláli. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi a csigadicsit :!: :lol:

Hát tényleg nem olcsó...én mindig dupla adagot kaptam, 2 ampullányit, és 7400ft. körüli ára volt...ha jól emlékszem :roll:
Még jó, hogy lehet kapni :!: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


judy: majd kitapasztaljátok hogy mennyit kell használni :) sok kismamának segített a closti. neked is fog :lol:
Játékgépek üzemeltetésével foglalkozom.

Betty: szia. én félek a hsg-től. nem bírom a fájdalmat. Apát nem nézték még, úgy terveztük hogy novemberben megnézetjük, ha addig nem jön össze. igazából azért nem erőltetem, mert tavaly nem volt gond vele.

Timi
titimee
 
 


Titimee
nekem most rtg-s HSG-m volt, nemtudom neked milyen lesz.
Volt egy kis fájdalom, mikor nyomták be a kontrasztanyagot, ilyen feszítő érzés, de nem vészes. Inkább kellemetlen. Ne félj, mert úgy rosszabb. Csak pár perc az egész.
Sztem ha már sikerült teherbe esned, akkor Apával nem lesz gond.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nálunk viszont HSG biztos nem lesz. Na meg apácska vizsgálat sem. Ő ennél sajnos büszkébb, hogy elmenjen. Na meg azt mondja, hogy van már 3, ami az ő műve, így vele nincs gond. :lol: :lol: :lol:
Na ez persze nem teljesen van így, mert bármikor kaphat el ő is olyan bajt amit észre sem vesz. :oops: :oops:

3 hónapot adtam magunknak és a clostinak, ha ez alatt nem jön, akkor utána már csak a természetre bízzuk. Van már 3 csemeténk, én nem akarom kitenni sem magam sem a családomat semmiféle beavatkozásnak. :oops: :oops:

De azért gondolkodjunk pozitívan, clostí segíteni fog. :lol: :lol: :lol:
Timi,
Akkor az nem egy ülős munka, igaz??Gondolom utazgathatsz is. Én mindig hasonló munkára vágytam, ezzel szemben irodában tespedtem évekig. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
így kell :arrow: csak pozitívan...miért ne sikerülne :?: :!:
Sikerülni fog, mert sikerülnie kell :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: mondják hogy ne aggódjak, de én már a kacsa látványától is begörcsölök. úgyhogy biztos jobban fog fájni mint másnak. nameg ha meghallom hogy lazítsa el magát akkor görcsölök be igazán :)

Judy: biztos segíteni fog a closti. egyébként nehogy azt hidd hogy sokat mozgok terepen. annyi a papírmunka a gépekkel, hogy néha elborít :)
Te mivel foglalkoztál mielőtt főállású anya lettél? énis úgy szeretnék ilyen nagy családot :) talán még nem késtünk le róla.

Timi
titimee
 
 


Timi,
Nem vagyok főállású anya, GYED-en vagyok és szeretnék dolgozni 4 baba mellett is, csak nem biztos hogy vissza tudok menni az előző cégemhez, mert nagy leépítések vannak.

Amúgy termeléstervező és vevőkapcsolattartó voltam a Foxconn-nál. Laptop-okat és asztali gépeket szerel össze az IBM-nek. (skótok fenekét nyaltam egyszóval)

Nagyon csúnyán összevesztünk apával és most gondolkodóba estem négyeskét illetően. :cry: :cry: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nna Judy
mi van :?: :shock: Hogyhogy összevesztetek :?:
Miért :?: Nem négyeske miatt igaz :?:
Ölelés neked :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Nem négyeske miatt. Egy apró hülyeségből indult, aztán tudod, utána már minden "büdös". :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sajnálom Judy :!:
Remélem azért ha nem nagy ügy, akkor mihamarabb megbékéltek, és akkor majd megint jó lesz minden :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


judy: le a kalappal, hogy 3 gyerek után is visszamész dolgozni. Jó munkád van, a skótok azért nem olyanok minta viccben, ugye? :lol:
Sajnálom hogy veszekedtetek apával, remélem azóta nem adtad fel a négyeske tervezését. :)

betty: ne haragudj de nem vagyok képben. ti mióta próbálkoztok és mikor és mikor kezditek a lombikot? inszemet csináltak neked?

Timi
titimee
 
 


Mi 33 hónapja (lassan 34) próbálkozunk, és inszem nem is lesz valószínű, mert Apinak annyira rossz eredményei vannak, hogy indokolt a lombik...
Jövő hét utáni héten beszélek a dokival, Ő küld minket majd tovább...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok,

Délelőtt nem voltunk itthon, csavarogtunk, babatalit szerveztünk a fehérvári lányokkal. Nagyon jó volt, és Barbika jól el is fáradt, most húzza a lóbőrt. :lol: :lol: :lol:

Betty,
Nagyon tisztellek azért, hogy ennyi erő és küzdeni akarás van benned ennyi hosszú hónapok után is. Komolyan le a kalappal előtted. :lol: :lol: :lol:
Tényleg nagyon drukkolok és ez nem közhely, hogy hamarosan megkapd a kis várva várt ikreidet. :lol: :lol:
Timi,
Igen szerettem a munkámat és elég jó volt, csak sajna oda már nem fogok tudni vissza menni. :oops: :oops: Amúgy azok a skótok akikkel én voltam kapcsolatban nem voltak olyan "skót skótok" :lol: :lol: :lol:

Látom ferty megadta a piros vonalkát. :lol: :lol: Lehet kezdeni a visszaszámlálást. :lol: :lol: :lol:

És végre ma én is bevettem az első closty-mat, izgulok mint egy kis elsős gyerek a suliban. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
köszi a drukkot :!: :wink: Zsebreteszem későbbre :!: :lol:

Ne izgulj a closti miatt, bizti nem lesz semmi. :wink:


Timi
drukkhegyek mennek neked...+++++++++++++++++++
A mostani görbédnél elég későn van a pé. a múltkorihoz képest nem :?: Vagy az volt túl korán :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Betty akkor mostmár nagyon ideje van annak, hogy te is babásodj :wink:

Cickafark teát ittam és így kitolta a pé-t. meg beteg voltam, lehet hogy az is közrejátszott. egyébként clostival 26-27 naposak a ciklusaim.

Timi
titimee
 
 


Judy: ebben a hónapban nem mérsz hőt? hozzon neked szerencsét a closti és váltsa be a hozzá fűzött reményeket. ezt kívánom neked :)
nagyon izgalmasan alakul ez a hónapom. végre betette a vonalat is a ferti :) legutóbb a harmadik clostis hónap volt a nyerő. most a másodiknál tartok :)

Timi
titimee
 
 


Timi,
De igen mérek, csak én mindig hüvelyben szoktam és akkor kezdem ha teljesen elmúlik a vérzés. Holnap reggel már lesz adatom.
Nagyon kiváncsi leszek rá, hogy a closti hogy fogja alakítani a hőmet, mert sajna mostanában nem igen volt leesés a pé előtt, régebben meg mindig szokott lenni. Innen is sejtettem, hogy valami nem ok odabent. :oops: :oops: És igazam lett. :oops:

Akkor most a 2. hónapban leszel babás. :lol: :lol:
Szoktál tesztelgetni??Vagy megvárod a ciklus végét??Tüszőrepit nem kaptál?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
nálam a closti nagyon szép görbuszt csinált mindig...bár alapban sincsenek rossz görbéim, de clostinál tényleg szépek voltak....kiváncsi leszek a tiédre nagyon :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy: nagy tesztelgetős vagyok :) eddig még egyszer sem kaptam tüszőrepit. csak uh-s kontroll volt az első hónapban félidőben, de utána már nem kértem azt sem.

Timi
titimee
 
 


Timi,
És nem aggódsz a ciszták miatt? Mert hallottam, hogy ha sok tüsző éeik meg és nem repesztenek, vagy nem reped meg, akkor becisztásodhatnak. :oops: :oops:

Akkor a teszt ügyben egy cipőben járunk. Én sem tudom megállni, hogy ne tesztelgessek. 10. napig még valahogy bírom, de utána képes vagyok reggel is meg este is ellőni egy tesztet. :lol: :lol: :lol:

Ma reggel egy kicsit ideges lettem amikor megláttam a hőmérőt, mert elég magas a hőm 36,8 soha nem szokott ennyi lenni a ciklus első felében. Nem tudom mi van, lehet bujkál bennem valami. :oops: :oops:
Betty,
Igen, láttam mert mindig nézegettem, hogy a te görbéid mindig könyvbe illőek voltak, dehát ez természetes, nálad minden ok.
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


félek tőle, de bízom benne hogyha eddig is elkerült akkor ezután is elfog :) nekem is magas az alaphőm. úgy látszik ez a hónap ilyen...csak nem bújkál benned semmi.

Timi
titimee
 
 


Én is tesztfüggő vagyok :!: 8)
Akkor egymásra találtunk... :lol: :lol:

A hőmet belinkelem..most is szép, de tutkó zuhanni fog kb. holnaptól :lol: :

http://www.fertilityfriend.com/home/1961ad

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Hát igen, ilyen görbe kellene nekem is. :oops: :oops: :oops:
Szuper a hőleesésed pé-kor. :lol: :lol:
És mi van ha mégsem esik le. :lol: :lol: :lol: Csodák még vannak. :lol: :lol:
Timi,
Hát emilyen marha mázlista vagyok, majd pont ebben a hónapban leszek beteg. :oops: :oops:
Mikor kezdesz tesztelni? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: ha lesz még egy emelkedésem, akkor utána kb két nappal. :) ha nem akkor csak a végén.
látod, énis most betegedtem le...

Timi
titimee
 
 


Timi,
Hát ez az...Murphy ilyenkor színre lép. :lol: :lol: :lol:

Ha jól tudom beágyazódás után szokta még a progi megnyomni a hőt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


igen, ez nem szokott nálam megtörténni :)

Timi
titimee
 
 


Timi,
De most fog........ :lol: :lol: :lol:
Pozitív gondolkodás. :lol: :lol: :lol: :lol: (tudom nehéz, de muszáj)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


én mindig pozitívan állok hozzá :) a hő leeséskor szokott elmenni a kedvem az egésztől...

Timi
titimee
 
 


sziasztok,

Élek ám, csak a hétvége nálunk elég zűrös. Itthon van mindenki, nekem meg főzni, mosni kell, meg tanulni Bazsival, különben elő sem veszi a könyveit, ha nem nézek rá. :lol: :lol: :lol: Lusta disznó a kincsem, pedig nagyon jó feje van. :lol: :lol:

Na meg nagytakarítást is csináltam mert már szaladt a lakás rendesen. :lol: :lol:

Timi,
Na hallod, a hőd aztán szuper jól felment. 7. dpo már a beágyazódás kezdődik, és ahogy mondtam ilyenkor nyomja meg a hőt a progit. Meglátod ott lesz az a kis lurkó a pocakodban. Pár nap és tesztelhetsz. :lol: :lol:
Betty,
Mizu????
Rendszeres olvasója vagyok esthajnalcsillag topicjának és hát ti aztán nem unatkoztok ott. :lol: :lol: Főleg amikor néhány IQ bajnok "beleköp a levesetekbe." :twisted: :twisted: :twisted:

Én meg már nagyon izgatott vagyok. Holnap 10 körül megyek orvoshoz. Hát remélem nődögélnek a tüszőcskék. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy:
Nem unatkozol a hétvégén sem :)
igen, nagyon szépen alakul a görbém. ha két napig így marad akkor tesztelek egyet :)
Drukkolok neked holnapra. Biztos nőnek a tüszők. a closti megadja a lökést nekik :lol:

Timi
titimee
 
 


Judy
mennek a drukkok holnapra :!: +++++++++++++++ Kép
EHCS topicjában tényleg nincs unalom, nagyon szeretek ott lenni 8) :lol:

Titimee
Nagyon remélem én is, hogy van ott valaki a pocidban :wink: most nagyot ugrott az a hő...

Jah, nna erről beszéltem a hőmmel kapcs.
Most nézzétek meg :!: :lol:
Először könyvbe illően alakul, aztán... :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok
Betty: tényleg szép volt a görbéd... sajnálom pirit.
jó ez az alsó képed (is). :)

Timi
titimee
 
 


Titimee
köszike 8)

Majd a kövi ciklusban (bár már 34-szer mondom ezt) :roll: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


lehet hogy a 34es szám szerencsét hoz nektek :lol:

Timi
titimee
 
 


Köszike Timi, reméljük :!: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: