Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csip!
Jó hogy találtál egy jó papot!! :wink:
Nálunk is volt templomi is, de még csak 1 kép sincs róla, meg nem is apám vezetett mint ahogy az a nagy könyvben meg van írva(mivel utálom)..

Oltás: Elvileg szerdán kell vinnem Kírát, de nem biztos hogy odaérünk mert aznap lesz anyámék válópere és én leszek az egyik tanú... :?
Úgyhogy akkor tolódik 1 héttel...

Többeik???
Vendég
 


csip!
az a bajom (nekem személy szerint) ezzel a fajta "csak mert szép" templomi esküvővel, hogy szvsz az esküdjön templomban, aki vallásos, hisz benne és gyakorolja is a hitét... mert különben szerintem csak felesleges rongyrázás az egész (pont, mint a mostanában elterjedt és nagyon divatos "tartsunk keresztelőt a gyereknek" olyan emberektől, akik még az életben nem mentek a templom közelébe sem :?)
és az a pap, aki így esket, hogy az ember nem gyakorolja a vallását, nem fizeti az egyházadót... khm... az valljuk be: leginkább zsebre dolgozik :?
(Áront is simán meg tudnánk kereszteltetni, ha akarnám, pedig még házasok sem vagyunk... akkor hogy is van ez :?: na persze! ha kifizetjük, mindent lehet! akkor már inkább majd egy névadó!)

na persze ez az én felfogásom az egészről... és ettől még szép a templomi esküvő, meg persze hogy kell és úgy teljes az egész... csak hát én ilyen vagyok :shock: :roll: (én is meg vagyok keresztelve, voltam elsőáldozó... de én ezzel csak katolikus lettem, vallásos nem!)

almát muszáj volt a pocoknak adnom, mert egyszerűen már nem tudtam mit kezdeni a pocó-fájással... de úgy tűnik, bevált!

tünde!
köszi :)
én azért még sokat járok az iwiwre, mert azért vannak csajok, akikkel mégiscsak 5 hétig együtt éltem a kórházban... és jó látni, hogy az ő babáik is milyen szépen nőnek (mi voltunk Áronnal az elsők :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli
Az én véleményem meg az a templomi esküvőről, hogy nem az a lényeg, hogy az ember templomba járjon, hanem az amit belül érez. Legyen vallásos a maga módján. Nekünk volt templomi esküvőnk, de nem járunk templomba, nem fizetünk adót és nem gyakoroljuk a vallást. Nekem azért volt fontos a templomi esküvő, mert úgy éreztem a mi szerelmünk, kötelékünk úgy lesz teljes, ha a jó Isten házában is örök hűséget esküszünk egymásnak, nekem ez nagyon fontos volt. Nem rongyrázás és mert szép, hanem azért, mert így volt teljes számunkra az egész.

És egy példa, hogy értsd a nézetemet...

Én vidéken nőttem fel. A vidéki templomba mindenkinek meg van a saját helye. Kicsiként mamámmal sokat mentem templomba, a testvérével. A férjét rendszerint cseszegették, hogy kocsmába elmegy, de templomba sosem. Egyszer elment ő is, és csak azt hallotta mindenhonnan, hogy az x helye, ülj odébb az y helye. vagy 2-3 alkalommal odébb ült, aztán megunta, hogy folyton valaki helyére ül felállt és átment a kocsmába, mert ott még sosem mondta neki senki, hogy a Józsi, vagy a Pista helyén ül.

Az én felfogásomban nem az a lényeg, hogy ki hányszor jár templomba, hanem hogy hisz Istenben a maga módján. Isten félő, és a boldogságához elengedetlennek tartja az egyházi köteléket...mert tudod..amit Isten egybe köt, ember szét nem választ... (L)

Mi sajnos betegek vagyunk, Nórit éjjel hűtő fürdőzni kellett, magas láza volt, de végül a krumpli vált be...

Ami jó és nagy hír, hogy 1 hete elindult. És már teljesen szépen, magabiztosan jár. 9 és fél hónapos volt. :)

Kitti
nekünk 11- én volt a nagy nap! :)

Puszilok mindenkit!

Kép
Kép
 

 
 

susytündér!
én ezt a nézetet is megértem... azért írtam, hogy ez az én véleményem.
ha én pl nem gyakorlom a vallást, akkor nekem nem számítanak a vallással együtt járó külsőségek... attól még hihetek benne... és mi van, ha ne adjisten válás lesz a vége? (láttunk már olyat... gyerekek, nagy boldogság... aztán 10-1-20 év múlva egy szerető :?) mert hogy az egyházi esküt nem lehet feloldani... vagyis csak külön engedéllyel (az angolok ezért saját vallást alapítottak, hogy ne kelljen a pápa engedélyét kérnie a nemtudommelyik királynak). vagy ilyenkor az ember szenved és csakazértsem válik el?

tudom, ez már messzemenő eszmefuttatás... és mondom: megértem, ha valakinek szüksége van rá a lelki egyensúlya miatt... de én attől még nem tartom jó dolognak.

jobbulást a csajszinak!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli
Ez számomra pont hogy nem külsőség, hanem belsőleg fontos, a lelkemnek a hitemnek, mert a magam módján van. Kit érdekel, hogy ki mit gondol az esküvőmről, az a mi napunk sosem adtam semmilyen tekintetben a külsőségekre.

Szerintem, aki el akar válni, elválik. A bíróságon kimondják a válást, a többi pedig szerintem, ha oda kerül a sor nem fogja érdekelni egyik felet sem.

Nagyon is becsülendő Kittiék részéről, hogy a mai világnak a rohanó mindennapjai mellett fontosnak tartják, hogy egyházi esküvőjük legyen. Mondhatná azt is, hogy egybe esik a jegyes oktatás a munkával? akkor letojom, kit érdekel...de nem, ő kijárta magának amire vágyik.. és ez nagyon nemes dolog!

Még a keresztelőről annyit, hogy nálunk az öregek úgy tartják, hogy amint lehet, meg kell keresztelni a gyereket, mert amíg nincs keresztség, addig az ördög kisérti, most nem jövök rémtörténetekkel pedig tudnék...

így Kristóf 1.5 hónaposan, Nóri pedig 3 hónaposan lett megkeresztelve.

Kép
Kép
 


jó reggelt!

én 12évesen lettem megkeresztelve, mert én akartam :)

anyuék meg vannak keresztelve, nővérem nincs... Áront ugye meg sem lehetne (bár van pap, aki simán megkeresztelné), mert hogy "vadházasságból" :lol: született...

de egyébként gondolom a különböző felfogásunk anak is eredménye, hogy a családunk (nagyszülők sem) nem voltak vallásosak... katolikusok igen, de hívők nem... szóval sokszor annak is kérdése, hogy ki hogy lett nevelve, milyen környezetben nőtt fel :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nálunk nem keresztelnék meg. Ha nem volt templomi esküvő és a keresztszülők nem katolikusak, nem keresztel a pap. Itt Maglódon nem és Edelényben sem. Én voltam már olyan keresztelőn, hogy össze adta anyát meg apát a pap, majd megkeresztelte a gyereket.

Az én nagyszüleim dédszüleim nagyon is vallásosak voltak. Minden ünnepkor annak megfelelően jártak el, húsvétkor pl nem lehetett addig semmiből enni- inni, amíg nagypapám meg nem áldatta húsvét reggelén. Persze, hogy függ attól, ki hogy nőtt fel, hogy nevelték. Mi minden vasárnap mentünk templomba, szóval én nem mondanám, hogy nem voltam vallásos, az már más, hogy most teljesen más az életem, de pl. igyekszem minden este imádkozni, van, hogy elalszok összekulcsolt kézzel...

De én most is azt mondom, hogy csak azért, mert valaki templomi esküvőt szeretne, és nem templomban ülős, az még nem rongyrázás.

Kép
Kép
 


Sziasztok...

Suzytünder: "Nagyon is becsülendő Kittiék részéről, hogy a mai világnak a rohanó mindennapjai mellett fontosnak tartják, hogy egyházi esküvőjük legyen. Mondhatná azt is, hogy egybe esik a jegyes oktatás a munkával? akkor letojom, kit érdekel...de nem, ő kijárta magának amire vágyik.. és ez nagyon nemes dolog! "

Köszönöm aranyos vagy, igen szerintem is Én is meg a szüleim is büszkék lehetnek, hogy a mai világban Mi templomban is fogunk esküdni!!!!!Igen és a jegyesoktatás egybe esik a munkával, ezért kerestem fel személyesen egy papot, akinek elmondtam, hogy egybe esik a munkával, és teljesen érthetően 75 éves lefogta és mondta, tudja milyen a mai világ, és nagy a munka nélküliség.
Az meg, hogy az adóm 1 % nem oda adtam, annak meg szerintem nagyon nincs köze ehhez....Akkor várhatná a mai világ, hogy legyen esküvő....Szerintem 30.000 forint nem feltétlenül a pap zsebébe megy. Ahogy elbeszéltem vele, számára nem számít a pénz!!!!!ő nem azért add össze minket!!!!

Jajj alig várom már Vasárnap lesz az első óránk, hát kíváncsi vagyok nagyon!!!!!!!


Kitti
Én szívből gratulálok nektek! :)
Mi nagyon szerettük a jegyes oktatást, sok olyan dolgot tanultunk, amit most is alkalmazunk, pl, ha apa nem érti hogy mit miért akarok, kiüresedik, az én fejemmel gondolkodik és máris belátóbb. És ez fordítva is működik. Mi a lassan 4 évünk alatt egyszer sem veszekedtünk. Vitatkozás az igen, de csak módjával. :)
Szerintem neked is tetszeni fog. :)

Mi a gyerekeknek a keresztelőjükre vettünk egy kis bibliát és megáldattuk a pappal. Kristófnak sokszor mesélek belőle, mert ez igazából mese könyv, az első kis bibliám címmel. :) Érdekli, kérdez, sokat van eszébe.

Kép
Kép
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


csip!
boldog szülinapot!!! :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Keresztelő: amit most leírok, lehet, hogy nem fogjátok elhinni, de így van... nem vetítek!
Én benne vagyok egykori barátnőm lányának a keresztlevelében, mint keresztanya úgy, hogy ott se voltam a keresztelőn (mert épp össze voltunk veszve a barátnőmmel, de ő mindenképp engem akart keresztanyának, most utólag már tudom, hogy csakis anyagi okok miatt), de ez semmi!!! én magam se vagyok megkeresztelve, és ezáltal anyai ágon vér szerint zsidó vagyok!!! ezt adjátok össze! :shock: :shock: :shock:

én, aki egy zsidó, keresztanyja vagyok egy katolikus kislánynak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 


Csip én is boldog szülinapot kívánok!

Kép
 


Sziasztok!

Csip!
Itt is boldog szülinapot!!!!!!!!! Lesz ünneplés??

Tünde!
Én elhiszem, ez már sok helyen így müködik...
Most már kibékültetek amúgy??
Vendég
 


kírus írta:Tünde!
Én elhiszem, ez már sok helyen így müködik...
Most már kibékültetek amúgy??


ez a keresztelő 15 éve volt, akkor 21 évesek voltunk... utána persze kibékültünk, de kb 6 éve teljesen megszakadt a kapcsolat...

Kép
 



youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Joli!! Boldog szülinapot itt is!!!!!!!!!

És az én kis fiacskám is ma lett 1 éves!!!!!!!!
Hihetetlen hogy milyen gyorsan eltelt 1 év :shock:

Tegnap megjártuk Kírával a bőrgyógyászatot is, van a könyökhajlat oldalán egy fekete anyajegy szerűség, és nőtt neki mióta megvan..
Sajnos ki kell vágatni neki :? , tegnap voltunk a sebészeten is lebeszélni, 21.-én csinálják neki, altatásba..
Azt mondta a doki úgy jobb mert Kíra sem lesz körbe szúrkálva érzéstelenítőkkel(mármint az anyajegy körül) meg ők is nyugodtabban csinálják akkor mert nem mocorog..
Hát félek-izgulok,sajnálom szegényt!!
Kell vinnem előtte valamikor laborba, meg 15.-ére van időpontunk az altató orvoshoz..
Szövettantól is félek..

Juli!
Sms-t lehet csak küldeni a szavazáshoz??
Hogy vagytok?? Pocak??

Csip!
Volt szülinap ünneplés??
Vendég
 


hali!

Joli!
itt is boldogat! :lol:

kírus!
lánykádnak megy a drukk!

regisztrálás után lehet szavazni... de majd most már csak a következő körben... majd megint rakok fel képet :)

tegnap voltunk a 3hós oltáson (kicsit megkésve). szegénykém egész délután/este nyűgi volt, mintha nagyon fájna neki... pedig be is borogattuk... azt hittem, szörnyű éjszakánk lesz, de csak fél4 után ébredt... alig 1 órával korábban, mint szokott.
a dr.nő kicsit soknak találta, hogy még 7x eszik (majd 4 hónaposan már elég lenne az 5, max 6)... de végülis azt mondta, amíg szopizik, addig úgysem lehet ebbe nagyon beleszólni :roll:
amúgy 6470 gramm (50 híján megduplázta a születési súlyát :lol: kis dagadékom :D) és 61 cm

a pocak-fronton alakulunk... répától fáj, pedig az ízlik neki legjobban... sztem azért fáj, mert az az ami tényleg megfogja annyira, hogy ne folyjon a kaka... a krumpli és az alma finom, nem hasfájós... szóval szeretjük.
holnap bepróbálom a sütőtököt, hogy az ugyan mit csinál vele :)
ja, Kéra is már almázik napok óta :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Joli boldog szülinapot!

Nimi a kis csibész fejedre küldök egy hatalmas cuppanósat és boldog szülinapot Neked is!!! majd kérünk képet az első szülinapról!

Juli szép méretek! :wink: :lol:

Csip merre vagy?

Többiek?!?!

Kép
 


hahó csajok!

babám széket kapott párom szüleitől neve napjára:
Kép
olyan édes!!!

elveszett bárányok!!!
merre jártok???
ancsi, edii, iner, zsu, onlány... :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Elveszett bárányka él még :oops: Csak egyszerűen sok dolog van ezzel az Esküvővel :lol: Mindent ÉN intézek, mert a páromnak semmi ideje, és mikor azt hiszem meg van, na akkor megint kezdhetem elölről, mert vagy neki vagy szülőknek nem tetszik :roll:
Sikerült megbeszélnünk8urammal, mert hát ő férfi és nagyon nem nyilatkozott semmiben azt megkapta a fej mosást Tőlem :D ), hogy nem szólnak bele a szülők, mert már megint egy kicsit a két anya átbukott a ló másik oldalára, szóval sikerült mind 2 vel is már össze veszni, ahhoz, hogy észhez térítsem őket, azóta nyugalom van :wink: De nem egyszerű.

Köszönöm a Szülinapi köszöntéseket, és utólag elnézést, de Kírának és öcsinek is sok Boldogat!!!!!


Helló Csajok!!

Mi is élünk és holnap jövök is bővebben megígérem.... :oops:
Ma akartam, de ma a kiscsajom iszonyat nyűgös, szerintem a foga lehet, mert sosem volt még ilyen, konkrétan a kezemben sírt :shock:
Ilyet még nem láttam tőle :D

Remélem mindenki jól van, mi nagyon ezt a napot leszámítva, Lili nő, mint a gomba, 60 cm és 6500 gramm volt egy hete és jelentem,hogy 31-én átfordult hátról hasra :D :D És én levideóztam az egészet véletlenül :lol: :lol:

Na megyek, mert szólít a Főnökasszony :D

Mindenkinek pusssz!

Lili és Ancsa

KépKép
 
 


Helló Mindenki!

Mi is élünk és virulunk :D Bocsánat, hogy nem jövünk túl sűrűn, ég is a pofám rendesen :oops:

Akiknek szülinapjuk volt, mindenkinek nagyon sok Boldog szülinapot!!

Juli-Aztaaaa, nem semmi kis pufika Áron, nagyon cukiiiii :D Mi még mindig csak cicizünk, majd 6 hósan akarom elkezdeni a hozzátápit!

Kírus-Kírusnak kitartás a bőr dolog miatt, remélem hamar túl lesz rajta és elfelejti!Niminek nagyon boldog 1 évességet :D

Susytunder-Hogy van Nóri baba??Komolyan már jár??? :shock: Nagyon nagyon ügyes, beszarok :D

Csip-Jaj de jó olvasni,hogy milyen lelkes vagy az esküvő miatt, bizti nagyon szép lesz :wink: Most mi a helyzet a baba projekttel??

Tündi-Hogy van Zoé kisasszony??Milyen mutatványokat visz már véghez?? :D Lili még semmit, egyszer eddig megfordult a hátáról a hasára és ennyi :D

Tényleg mi lehet Joliékkal és Ediivel???

Mi nagyon sokat kendőzünk, szerencsére imád benne lenni Lili baba, már háton nyomjuk :D Állandóan dumál , kurjongat és rengeteget mosolyog, IMÁDOM :D

Teszek gyorsan két képet, aztán húzok!!

Kép
Kép

Mindenki vigyázzon magára!!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
 
 


sziasztok!

Juli micsoda szék!!! :wink: :lol: nagyon édes benne Áron! és tejó ég....mekkora!!! :D

Ancsa örülök, hogy jöttél! köszi a kérdést :arrow: Zoé jól van, egy igazi kis csirkefogó! azt mondják a szeme se áll jól! :wink: :lol: már régóta felül, mászik (ahogy apu mondta "tökön-babon át...semmi nem számít"), és már vagy 4-5 hete fel is áll... tipikus kék-zöld foltos gyerek! :wink: :lol:
gyönyörű a babád!!!

Csip nagyon izgi lehet szervezni az esküvőt! a kiválasztott ruháról majd kérünk képet! :wink:

teszek nektek egy -két képet:

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Köszi csajok a szülinapi köszöntéseket!!

Juli!
Szép nagy Áron!! Jó az etetőszéke!
Nekünk is ilyen van...bár Nimi még tán nem ült meg benne 10 percet.. szinte szaladva eszik...
Nem is tudom hogy birom majd arra rá hogy odaüljön az asztalhoz és úgy egyen :roll:

Ancsi!
Lili is kis tünemény, megnőtt ő is :D
Tök jó lehet az a kendőzés cukik vagytok benne:)
El is alszik úgy akár??

Tünde!
Zoé is édike, jól áll neki a kis kalap :D
Hozok majd képeket...már bevagyunk sózva várjuk nagyon!!

A héten megvettük a party kellékeket is..

Kép lufik,poharak,asztalterítő,kalapok,szívószálak(gyerekeknek-1 hiányzik a képről),boldog szülinapot felirat, gyetyák)

Kép
Kép
Vendég
 


Helló csajok!
Látom nem volt senki utánam már...

Party jól sikerült élvezték a gyerekek nagyon...ebédre főztem húslevest, meg férjem bográcsozott birkapörköltet. Este felé grilleztünk csirkehúst meg csináltam mellé krumpli salit.
A torták is nagyon finomak voltak!!
Este 8-kor megfürdettem Nimit aztán elvittük anyuékhoz-ő ott éjszakázott :lol: , legalább kicsit nyugiba tudtunk beszélgetni.. Nimi keresztszülei+ a 2 gyerköcük voltak itt...meg futtában volt még itt Janinak 2 haverja..
Ajándékba Kíra is meg Nimi is pénzt kaptak, majd valamit veszek nekik rajta(valószínű dömpert meg homokozós készletet...na meg mindkettőnek szandált is kell vennem.. úgyhogy van mire költeni)

Hoztam képeket:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Jól elvan ám tünve mindenki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


halihó!
én vagyok, csak mire olvasok, már nincs időm írni... ha meg van, inkább a blogba teszem.

mi már 1 hete nem eszünk hajnalban, bár Áron még ébred, hogy kis sovány testét mardossa az éhség... de nem kap, csak reggel!
ennek következménye, hogy 7kor már reggelizik az eddigi 8 helyett... de hát valamit valamiért.

ma voltunk ortopédián, megröntgenezték a mókust, de szerencsére nincs semmi baj... csak hát egyik combin eggyel több redő van... ezek szerint szimplán egyik lába kövérebb :oops: :lol:

én tegnap voltam lukásznál... közölte: 2-3 év múlva újra beizzítja a petefészkeimet (minek :?: ) és jöhet a tesó (ja, csak szülje meg más :!: )
de azért meglepő volt látni uh-n, hogy pontosan ugyanolyan ramaty állapotban, teli cisztákkal vannak a petefészkeim, mint a baba előtt :?

csajok!
az összes gyerek tünemény!
kírus!
jó lehetett a buli :)

mi most így alakulunk:
Kép
Kép

tsók!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Kírus szupik lettek a torták! biztos jó buli volt!

Juli Áron baba szép nagy baba már! nagyon édes! sztem nagyon hasonlít Rád!

a lányomat nem kell félteni:
http://babanaplok.net/babatalik/babatali-4/

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 


sziasztok!

kérdésem lenne a kajálással kapcsolatban:
Zoé napi 5x eszik, reggel-este táp, ez eddig rendben van...
délelőtt gyümi, délben főzelék husival... ez is ok...
de mit adjak uzsira, ha a natúr joghurtot és a túrót is kiköpi... a kefírt megeszi nagy duzzogva... (a joghurthoz és a túróhoz is próbáltam gyümölcsöt keverni :arrow: úgy se... :? )
tejpépet nem szeretnék adni neki, mert az kalóriabomba...

szóval lécci adjatok tanácsot!!!

Kép
 


tünde!
de édesek a videón :)
azon röhögtem, hogy a falban a ménkűt :lol: mindjárt megtalálta :)

miért nem adsz neki délután is gyümölcsöt?
vagy esetleg túrórudit? az jó édes (tesóm egy darabig meghámozta Ajsinak a csokitól...), szeretik a gyerekek...

atyaég!
5 evés! de messze vagyunk mi ettől :o eddig egyszer sikerült csak így alakítani a napot, de akkor Áron álomkóros volt :o :shock: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli a túrórudiban sok az olyan adalékanyag, amit egyenlőre nem szeretnék adni neki...
az 5 evés nálunk is azóta állt be, amióta husit is kap a főzibe...

Kép
 


sziasztok!

Elveszett anyuka jelentkezik! Jövök mesélni... még ma :)

Kép
Kép
 
 


SziasztoK!!

Tünde!

babapuding, gyümölcsjoghurt bele babakeksz...

Én igazából sosem figyeltem, meg nem is figyelem hogy mi kalória dús meg mi nem... ami épp van itthon azt kap/kapott :)

Onlány!!!!!!
Gyere,gyere mesélj!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kíváncsian várom!!!
Vendég
 


Na itt vagyok, nagyon korlátozottan.... hogy is mondjam..., amióta Hanna is elkezdett menni, meg okosodni, egy másodperc nyugtom sincs. Annyira, hogy reggel, mielőtt felkelnek, eszek, aztán 5 után eszek, mert nincs rá időm. Szakmai gyakorlatomat kell letölteni júni 3-ig, meg ott a fősuli, a 2 gyerek, stb
Viszont, amit akartam írni :$
múlt kedden apája "akcióba" lendült nagyon lelkesen, hogy a végén egy kis "baleset" történt. 5percen belül már zuhanyoztam is, irrigálás meg miegyéb. Aztán 48óra múlva bevettem az esemény utáni tablettát. Azt tudni kell, hogy szerdán -női megérzés végett- vettem egy LH tesztet, ami full + volt! :shock: NEKEM! akinek pont ez a baja, hogy nincs peteérés. (számos vérvétel, lh teszt, stb támasztja alá). Tegnapelőtt mintha elkezdtem volna barnázni. Tegnap barnáztam. Ma semmi. Csináltam egy Lh tesztet -jóstesztként-, hát persze, hogy + volt :shock: . Elmentem vettem egy Hcg tesztet, nem látszott semmi. 5perc múlva, mintha egy árnyék csík lenne ott. :shock: hát most nem tudom, hogy mi van. HAnnánál ugyanez volt, hogy "mintha odaképzeltem volna a 2.csíkot".

Elnézést, hogy nem reagálok senkinek, de nem olvastam vissza. Remélem, mindenki jól van! Csip? Joli? tudtok róluk valamit?

Kép
Kép
 
 


Onlány!!!

Akkor jön a hármaska :lol:!!!! Nekem volt egy ilyen tesztem hogy később jelent meg a 2.csík és csak halványan.

Terveztetek is amúgy 3.bébit??
Kíváncsian várom a fejleményeket!! Mikor tesztelsz legközelebb?? Mióta késik??

Hu te aztán ügyi vagy, fősuli, gyaxi, gyerekek stb.... huh én képtelen lennék áááááá :shock:
Vendég
 


onlány!
ez izgi!!! :roll:

tünde!
jah... én annyira nem nézem az adalékokat.
Áronnak most is tecsó veljú háztartási kekszet adok, mert éppen ott jutott eszembe, hogy venni kellene :oops:

esetleg gesztenye? az is jó édes... bár nem tudom, hogy a fagyasztott püré milyen... gondolom tele van cukorral, egyben lévőnek meg nagyon nincs szezonja... (télleg! meg is nézem, miket tesznek bele... pockomnak meg kellene kóstolnia ;))
vagy sütőtök? se nem gyümölcs, se nem igazán főzelék...
szóval ha a tejes cuccokat nem eszi, akkor én valami ilyenben gondolkodnék, ami nem igazán gyümi, de azért önmagában édeskés...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....

Hír Onlányról:

Nem tudd jönni, mert Hanna baba haza vágta a laptopot :oops: :shock: :lol: 10 dpon van, lh + hcg -, de nem jött még meg :)
Kedden tesztel, ha + 99%, hogy marad velük :lol: :lol: :lol:


sziasztok!

Onlány huh... ez váratlan hír! :wink: :lol: de drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnél! :wink: :lol:

nálunk: babapuding aaaaaz jöhet... (de baromi drága... :oops: ) viszont úgy döntöttem, hogy visszaveszek az aggódásból és vettem neki danon barackos joghurtot és vaníliás krémtúrót :arrow: mindkettőt kétpofára tolta be... :wink: :lol:
szóval a dolog megoldódott :arrow: heti párszor kap ilyeneket, a többi napon gyümit...

Juli sütőtök már sajnos nem kapható (szeretem magam készíteni az ilyeneket...) gesztenye :arrow: én nagyon nem szeretem :arrow: ezért eszembe se jutott... :oops: :roll:

Kírus ha neked lenne egy 8 hónapos lányod, aki akkora, mint egy 1 éves, lehet Te is néznéd a kalóriákat.... 73 cm és 9200 gramm... :oops: nem szeretném, ha donna-tonna lenne... az neki se jó... (csúfolni fogják meg ilyenek...)... most nem kövér, a magasságához átlagos a súlya, de igen jó húsban van... :D

mindenkinek boldog nyuszit!!!!

Kép
 


tünde!
a sütőtökkel kapcsolatban erre nem gondoltam, mert nekünk van itthon. anyu vette aranyárban, amikor a Kérának a dr.nő azt javasolta a hasfájásra (2hónaposan!) akkor ő megfőzte (vagy mifenét csinált vele) és egykajás adagokban lefagyasztotta... így nekünk van a fagyóban.
a gesztenyét meg kérdeztem anyutól, azt mondta, lehet nem csak cukrozott masszát, hanem natúr gesztenyét is kapni fagyasztva... még sosem láttam, vsz azért, mert nem kerestem.
egyébként ha a minap nem olvasom, nekem sem jutott volna eszembe, hogy esetleg ehetnénk már... pedig én nagyon szeretem... de valahogy ez az a kaja, amit az ember cukrászdában eszik, vagy ha felveti a pénz, akkor okt-nov környékén veszi az utcán :D

csip!
örülök, a hírhozásnak... de inkább annak, hogy életjelet látunk tőled :P mesélj kicsit, mi van veled?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


halihó!

túl vagyunk a 7 kilón :)
elvben már használhatnánk 4es pelust :P
pontosan 7090 gramm és 64 centi... és még mindig pókhasú...
Kép
...és így szereti az unokatesót (aki éppen panaszkodik, hogy "bocis puszit kaptam" :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


most nézem... ennek a gyereknek milyen hosszúkás maradt a feje :o élőben fel sem tűnik...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Nagyon cukikák a gyerkőcök!!!
Szép súlyban van Áron :) Nimi még 10dkg-val több is volt ennyi idősen :lol: és a feje neki is hosszúkás volt... de majd kialakul Áronnak is!!
Vendég
 


Sziasztok meg vagyok köszönöm.....

Zajlik az élet úgy, hogy csak naaaaaaaaaa.. :lol: :lol: :lol:

Tegnap nagy jó volt..Bár elég hamar legyőztem anyut :lol: :lol: :lol:
Hisz elmentünk a ruhámat megnézni és nem is gondoltam volna, de anyu próbálkozott, hogy probáljak még ruhát meg bolerót meg ezt azt, de aztán szerintem észre vette, hogy elvagyok varázsolva a ruhámba :lol: Szerelmeske lettem :lol: és mir nem gondoltm??Hogy egyből le is fogjuk foglalni :lol:
ISTENEM HIHETETLEN KOMOLYAN MONDOM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anyunak is tetszik, de ő csicsásabbakat mutatott, de tuti z nem én vagyok, de azért hagytam élvezkedni és nagy nehezen 1 ruhát még felpróbáltam :lol: persze 100 szor mondta, hogy biztos ne nézzünk többet, áhhh és mior belenéztem a tükörbe rajtam a ruha:NEMMMMMM
Szóval a végén:Igen le lett előlegezve és álom szép
:lol: :lol: :lol: varratunk hozzá stólát gyönyörű csajok!!!!!!!!!!!17én megyünk és akkora kész lesz a stóla :lol:
Szóval fantasztikus....
Gyűrűnk 1-2 héten belül megyünk próbára és Május végére meglesz :lol:
Szóval jól haladunk....
meghívók készen hétvégén oda adtuk a Tomi mamájának, nem sült el jól, mert anyó türelmetlenkedett és ezzel elbaszta a kedvemet, hogy türelmetlenkedik mikor adjuk oda, le is baszarintottam, de akkor már nem volt olyan hangulatom átadni...mert felboszantott.....De a többinél úgy sem lesz ott :lol: :lol: :lol:
Ezek vannak :lol:


nahát!
vmiért eltűnt a topic (másikakkal együtt) a kedvencekből :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Kaptam kölcsön a barátnőméktől egy laptopot a vizsgaidőszak erejéig, mert kell...,de nagyon féltem :( a lányoktól...
Milyen szép gyerekek! Az enyém ma 1 éves!!! és fáj a szivem :( ma fősulin voltunk egész nap, Gyula meg ment dolgozni. Holnap lesz a buli :)
Megjött, de olyan nem igazi féle volt. vagy nem is tudom. Viszont az lh végig +, a hcg -. Szerintetek mi lehet az, hogy folyton + az lh? Gyula tegnap megjegyezte, hogy nagyon megnöttek a cicik.

jaaaaj, mennem kell... a lányaim.... majd jövök addig is puszi mindenkinek

Kép
Kép
 
 


jajj... nem felejtettem ám el, csak amikor gépnél voltam, akkor mégis... :oops:

Joli!
csajszikádnak boldog szülinapot!!! Kép

onlány!
én passzolok...
ha a hcg nega, akkor sztem nincs baba, főleg, ha még vérzel is...
lh tesztet meg sosem haszáltam...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

nagyon el van tűnve mindenki... :roll:

Juli nekem is eltűntek a kedvencekből a topicok... :? :shock: Áron szinte rajong az uncsitesóért! ez világosan látszik!

Onlány fejlemény?????

Joli hogy alakulnak a dolgaitok???

Csip képet kérünk a ruháról!!!!

Suzy mizu veletek? hozzál képet a manóról!!!!

Susytunder Te is régen voltál!!! mesélhetnél!!! Megy már Nóri?

Ancsa tündérkéd hogy van???

ha valakit kihagytam, akkor bocsi!

Kép
 


halihó!
tényleg mindenki eltűnt... és én is gyors leszek.
ma 5 hónapos a töki... és mit kapott anyájától ajándékba???

FOGKEFÉT!!! :shock: :lol:
én még sírtam is :)
(meg ő is, amikor fürdés közben a hasra-fordításnál elvettem tőle)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Susy
Nagyon boldogságos első szülinapot kívánunk Nórikának :!: olyan gyönyörű a kicsi lány :D mutattam is Ádónak :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: