Új privát üzeneted érkezett!

A Mi Esküvőnk!

2011.Augusztus 12.
Reggel 6 kor volt a kelés. Fél 8 kor már a Templomban voltunk, Gyóntunk, Nekem ment Férjnek nehezen, de sikerült majd Mise és Áldozás és aztán indulás...Én mentem a Fodrászhoz!!!!Most lett a legjobb a hajam esze veszettül tetszett. 11 órára jött házhoz a Sminkes aztán befutott Anyum is és kezdődött az öltözés. Férj elhozta a Virágokat a Tortát és felvitte a Villába, majd Anyóséknál kezdett el öltözni és jött értem 13:00 helyett 13:20-ra. Lent vártam a lépcsőházban mikor ki jöttem akkor pillantottuk meg egymást és mondta de Gyönyörű Vagyok Én ő meg milyen Elegáns és Helyes:) Késésben voltunk....Fotózás megtörtént az 5 csillagos hotelben nagyon jók lettek 1-2 képet meglestem szerintem 1 héten belül meg is kapom 14:45 helyett 15:00 voltunk a Templomban akkor kellett volna kezdődnie,sík ideg voltam, száguldoztunk, közben észre vettem kocsiban, hogy leszakadt a ruhám Anyut hívtam, aki már a Templomnál volt, mire oda értünk hurrá 15:00 Anyu rohant hozzám és hozta a tűt és cérnát vart és biztosító tűt is szerzett erre a nyaklánc leszakadt a nyakamból 5 részből állt 3 meglett 2 nem sírás fojtogatott(mire észrevettem, hogy 2 a ruhámban, szóval meglett), és akkor látom, hogy a vendégek kint állnak a templom előtt hát komolyan mondom azt hittem felrobbanok.... ÉS erre még rájött, hogy Férj Tanúja késik nem talál ide 15:00 helyett 15:20 kor kezdődött a Mise, hát egyszerűen nem tudtam lenyugodni...De aztán valahogy igen....Nem tartott sokáig 20 perces volt, Én a ígéretnél vagy fogadalomnál elcsuklottam alig bírtam mondani, de sikerült párom úgy szintén....Aztán Templom előtt első csók megtörtént. Ott állt a Limuzin a Templom előtt mindenki nézett persze kocsikra a masni is otthon maradt. Jó volt a Dobócsokor eldobás bár meglepődtek, mert direkt szét hullós csokrot kértem. Aztán indulása Villába, forgalom volt rendesen, nagyon sokan dudáltak integettek és Sok Boldogságot kívántak nekünk, mi meg persze kint ültünk a kocsiablakban, nagyon jó képek készültek így is Rólunk. ...Felértünk elég hamar elkezdődött polgári szép volt csak a zenész mindig később indította a zenét aztán jött családi fotózás majd vacsora jó finom volt.
22 órakor Kívánságlámpás ami nem nagyon sült el jól, mivel 5-6 darab fent akadt a fán és slagozni kellett Férjnek aki csurom víz lett szerencse, hogy vittem egy váltó inget. De azért tetszett a Násznépnek, csak volt aki hamar elengedte így nem tudott jól felszállni és a fába bele akadt
Rögtön után Nyitótánc a Mi meglepi táncunk kurva jó lett, úgy hogy előtte lévő nap 2 szer gyakoroltuk el nagyon nagy sikere volt...Aztán kiderült a Menyecskeruhám otthon maradt...Taxis ismerős felhozta, de a végén nem öltöztem át annyira jól éreztem magam a ruhámban no meg hideg is lett....23 óra jött a Torta, elfelejtettem mondani vegyék ki a hűtőből, nem tudtuk szeletelni de aztán ők megoldották. Majd menyasszonytánc fuuu de megpörgettek és buli reggelig....
Végül a családok hajnali 3 körül mentek el, Mi a 12 baráttal meg fél 6 táncoltunk.

Végül: a FEKETE-FEHÉR DEKOROMnak iszonyat nagy sikere volt!!!!!!!!!Torta is szép volt(egyedül anyunak nem tetszett, hogy az is fekete-fehér)


Hát szerintem ennyi bakikban volt rendesen részem, de összességében nagyon szuper volt:):):)


Sziasztok!

Kitti
Elsőként.... Nagyon sok boldogságot, megértést, türelmet kívánok neked az elkövetkezendő 50 évre!
Nekünk a papa azt tanította, hogy mindig annyit adjunk a másiknak, amennyit kapni szeretnénk... nagyon jól működik. :)
Voltál eszembe...

Jajjj Te lány. Hát illik is késni, ezen nem szoktak problémázni, minek idegesítetted magad? :) :)

Ünnepelteknek utólag is sok boldogságot kívánok!

Mi megvagyunk. Sajnos nálunk is sok rossz dolog történt, vannak rossz... sőt nagyon rossz dolgok, de próbálunk remélni....

Kristófot nem vették fel megint oviba, de ez nagyon hosszú történet.
Nóri nő mint a gomba és meglepő, de be nem áll a szája.

Kép
Kép
 


a kis egyévesem!!!! :wink: :lol:

http://babanaplok.net/esemenyek/tudok-menni-nyuszimmal/

Csip jó, hogy jöttél, és hozzál képeket is! :D
gratulálok és sok boldogságot!

Susytunder gondokat sajnálom! remélem idővel minden rendeződik...

Kép
 

 
 

Sziasztok!
Csip!
GRATULÁLOK,SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!!!
Ennek így kellett(bakikkal) lezajlani!!! :lol: :lol:
Várjuk a képeket!! :wink:
Vendég
 


Tünde!
Nagyon ügyesen megy Zoé már a mocival :)!!!

Susy!
Sajnálom :? , rossz után jön a jó!! Bár nekem is mindig mondják de nem hiszek benne...
Vendég
 


csip!
szívből gratulálok!
nem is volt gáz a sztori... nővéreméknél tortákat felejtett el megcsinálni a cukrász... esküvő után öltönyben ment a cukrászatba, hogy a kajára visszaérjen :)

susytündér!
sajnálom a rossz dolgokat :( bmik is legyenek...

tünde!
terepjáró nyuszi :lol: tüneményes :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kírus!
boldog szülinapot!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi itt is!!!
Vendég
 


Juli: Ment neked privi :wink: Kérlek nézd meg és mihamarabb válaszolj köszönöm szépen :wink:


válaszoltam :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köccönöm én is :lol: :lol: :lol:


hali!
ha jártok még erre:
boldogságos új évet!

(azt már nem is kérdem, kivel mi van... úgysem írtok :( )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nagyon boldog új évet kívánunk Ádókámmal :D

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Jó lenne, ha újra beindulna ez a topik :P :wink: hiányoztok :!:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


én minden nap benézek... de sehol senki... egy darabig erőltettük... de egyedül nem móka fórumozni...

cuki a motoros pasid ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
akkor indítsuk újra :P ha van időm jövök majd :wink:

köszike :wink:

hogy vgytok :?: tesó projekt :?:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Beleolvastam a blogodba, édes kis Mukid van :D és még rácsos ágy sem kell neki, tiszta nagy fiú :lol:

Ádám 10230g és 77cm, a héten voltuk méreckedni :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


indítsuk, na :)

mi nem mentünk mázsálni... kellett volna, mert még orvosnál nem voltunk 1éves tanácsadáson, de tegnapelőtt nagyon belázasodott, így az eszembe sem jutott, hogy a tanácsadást is le lehetne tudni...
de semmi gond, csak a foga :)

ma délelőtt szétszedtem elemeire a kiságyat. megy vissza anyu barátnőjének. kölcsön-bútor...

2 hét múlva megyek dokihoz, rákérdezek a tesó-dologra. Áron már karácsony óta csak hébe-hóba cicil (azóta a vacsihoz járó tejet át is csoportosítottam fürdés utánra), így akár érdemben is tárgyalhatunk róla.
kérdés, hogy milyenek a petefészkeim, cisztákkal hogy állok... és hogy vannak a hormonjaim... :?: jó lenne beleférni a 2 évbe, mert ha nem, akkor dolgozni is kell a tesóbaba előtt.. és az akkor még legalább 3 év... sok :?
na, meg kérdés a szülés módja is. ahhoz tartom magam, hogy én még egyszer tuti nem :!: már csak az a kérdés, hogy az előzmények tekintetében lehet-e tervezett császárra számolni... illetve ha tervezett a császár, azt vajon lehet-e fogadott orvos nélkül abszolválni :?:
ti tesót terveztek???

Ádám méreteit elnézve eléggé egyvágásúak a fiúk (Áron volt ugye 76 centi és 9810 gramm 1 évesen).

karácsony hogy telt?
mit szólt hozzá a kicsi?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok akkor én is itt vagyok :lol:

Suzy: jó hogy jöttél bárm ha őszinte lehetek, akkor azt gondoltam te màr nem fogsz vissza csatlakozni hozzánk!!!! :oops: De nagyon örülök, hgy írtál!!!
Julival itt beszélgettünk de aztan valahogy egyikünk sem irt, de elmaradtak az írások!!!
Na látom szép kis súlyban vannak a legények!!!!

Suzy: tesom nem szeretnétek???Meselj egy kicsit Ádámról fogak?Maszas, az járás hogy álltok???

Juli: te aztan jól meg terveztek előre a tesot :lol: Két évbe bele férni na meg a szülés nem és császár :lol: Enniyre én szertnél szülni?!?!De a második mindig gyorsabb és könnyebb általában....fogadott orvosod enm volt!!!!


Át hittem volt fogadott orvosod!?!?Aki segítette akihez jártak nem annál szültél???
Kirusrol van valami hír??Le törölte magát innen.... :roll: :shock:

Tünde is nagyon hiányzik nekem!!!vajon ok is hogy vannak...

Na és Joli ők vajon elváltak???

Iner is...

Jajjj Süzytunder is jó lenne ha jönne kell az anyuka ide :lol:

Na jól van befejeztem.... :wink:


Julcsi
sajnálom a lázat, de a lényeg, hogy nem vírus vagy egyéb "csak" a foga :?
de jó, hogy még mindig van tejcsid :lol: nekem össz-vissz 30ml volt :cry:
értem, akkor sok sikert és drukk, hogy menjen mindig simán a maga útján :P

Tesó baba:
Nálunk nagy nagy valószínűséggel nem lesz, mert ez a hitel mizéria most teljesen taccsra vág minket :(

Csip
örülök, hogy örülsz nekem :lol: én olvastalak Titeket elég sokáig...vagyok bneten, csak bezárkózott a topikom, amit indítottam :? :wink:
Susynak majd szólok, hogy jöjjön, szoktam vele beszélni nagy ritkán :wink:
és milyen a házas élet :?:

Ádámról:
10 foga van, ha jön a foga akkor laza a széklete, hál istennek nem szokott hőemelkedés vagy láza lenni :wink:
11 hónaposan+3 hetesen úgy döntött elindul, azóta meg rohan :D
szinte mindent megért, egyedül alszik mindig, saját szobában van 8 hónapos kora óta...3 hónaposan kialakult egy rendszer, azóta is megy minden rendben, szinte órát lehet hozzá igazítani :lol:
még a kaki is majdnem azonos időben van :D
Imádom az anyaságot :lol:

Most ennyire futotta, majd jövök még, addig is pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


halihó csip!

nem volt fogadott orvosom. terhesgondozásra jártam csak hozzá, de szülést nem vállal. így ő indította ügyeletben, mielőtt hazament volna... aztán meg még a portás is megvizsgált, ha éppen arra járt :o :lol:
engem nagyon megviselt a szülés. nagyon rossz élmény volt, így ha csak egy mód van rá, kihagynám :D

Kírusnál utódok nőnek, mint a gomba. Kíra kész csaj, Nimi meg totál nagyfiú.
képeken szoktam követni őket a fb-on... meg a hoxán néha összefutunk :)

Joliéknál úgy tűnik, rendeződnek a dolgok. lassan, de biztosan :)
most csinálok neki kis reklámot:
http://zoldszappan.blogspot.com/ ugyanis kézműveskedni kezdett a lány :)
pont tegnap beszéltünk egy csomót fb-on... úgy tűnik, jól van, lelkes :)

veletek mi van?
házas élet milyen? és a házasélet? ;)
baba-project hogy áll?

igen, nekem is hiányoznak a csajok. susytünder, tünde, iner, onlány, ancsi, ediii (halkan súgom: betty is hiányzik... pedig ő igazán régen járt már erre :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


zsu!
most megesz a sárga irigység az alvás miatt!
Áronnak van rendes napirendje (most már 2x bilizünk egy nap), könnyen elalszik, megvan hozzá az esti szertartás... viszont 3-4 óra alvás után felébred, és onnantól nincs meg egyedül :?

a tejjel megszenvedtem rendesen... még 10 hós gyerek mellett is mellgyulladásom volt :roll: sokszor gondoltam, jobb lenne inkább nem szoptatni :oops:
különösebben nem is hiányzik, bár imádtam... de mivel most már javarészt sír a cicin, így nem erőltetem.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziazstok :lol:

Suzy: azta mindenit nagyon irigy vagyok jujjj de jól csinálod, de jooooo ez nagyon jó, hogy ilyen rendszer van nálatok egyedül alszik meg jönn megy már a drága, jajjjj de joooo annyira felek, hogy nálam nem így lesz nem tudom mért... :roll: De valahogy ez a meg érzésem.... :roll: De majd kérem tőled a jó tanácsot ha ennyire jól megy ez nálatok :wink:
Házas élet: még esküszöm ha hiszitek ha nem hihetetlen anniyra hogy csak na pedig már lassan fél éve volt az esküvő és olyan mintha a napokban lett volna :lol: Állandóan bújom a képeket egyszerűen nem tudok betelni veluk :lol: Néha hiányzik azok a pillanatok és eszembe jut, hogy még mondtam is magamnak ezt a pillanatot soha nem fogom elfelejteni :wink: És nem előttem van és érzem milyen fantasztikus volt!!!!
És már a következőt tervezném :wink: Persze a mostani Férjjel :wink:
Szoval elmondhatatlan, hogy tombolok!!!!!


Juli: na az jó, hogy jól van Joli sokszor eszembe Jüttner amúgy!!!
Jah Betti valóban ő is hiányzik, mintha valahol olvastam volna még róla, sajnálom, hogy náluk sincs változás... :cry:
A házas életről irtam nagyon jó és szép :lol: Viszont a házaséletem :lol: semm rossz persze :lol:
Érdekes,mert meg volt az esküvő azt hittem rendeződik az életem szerveztem, de nem...nem értem mért 2-3 normálisan jönn meg időben aztan meg nem beszélve 50 naposat kicsúszott...ezért most nem rég...Át kerültem egy szakis orvoshoz...
Vizsgálat hegyek...Mind a kettőnknek...én bele vetettem magam a legkeményebb dologba...átjárhatósági...nem ìrok inkább semmit ezzel kapcsolatban,mert áhhhh :cry: Mind1 túl vagyunk rajta...minden jó bár a jobb oldalával picit gond volt, de az is jó...ha minden igaz a megoldás január végen lesz...kíváncsian várjuk :wink: mi lesz... :wink:
Enniyke
:wink:


Iner kilépett a bnetről :!:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nem léptem ki! itt vagyok...
Időközben vissza mentem dolgozni és nincs időm fórumozni, de látom beindult megint...
Míra bölcsis, már október 24. óta...most már egész szépen el van, játszik és alszik is ott 1 órát átlag....sokkal jobban eszik és rengeteget fejlődött ez alatt a 2 hónap alatt!
Mi tervezzük a ksitesót majd kb 3 áv múlva.....2015 környékén :)
Ha kibírom addig....:)

Örülök, hogy hallottam felőletek...ha tudok jövök majd!

pussz mindenkinek!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Kaptam egy fülest, hogy hiányzás van, itt vagyok valahol az éterben én is! :D BÚÚÚÉÉÉÉÉKKKK! :lol: 8)
Én nem tudok beszámolni semmiről, mintha 2007-ben toporognék még mindig, nem történt semmi változás gyerektéren. a lombikot befejeztem. pusszantás mindenkinek :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Jajjj, bocsi Iner, elnéztem :roll: :oops: :oops: :oops:

Betty
szijjjja drága :D

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


na, beindult a létszámellenőrzés ;)

olyan jó újra itt látni benneteket!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Halihó :!:

Julcsi
nagyon szerencsém van, hogy ilyen a gyermekem, de azt hiszem az apját örökölte, mert iszonyat jó alvókája van :wink: az elején, kb. 2 hónapos koráig a kezemben aludt mindig el, volt egy baba komoly zene cd, amit hallgattunk napközben és arra ringattam, de viszonylag elég korán elaludt :wink: majd pedig arra szoktattam, hogy egyedül kell elaludnia, de hál istennek ezzel sem volt gond :P de hozzá teszem, ehhez kell egy olyan gyerek is...
sajnálom, hogy gondotok van az alvással :cry:

Szoptatás :roll: hát nekem ez egy az egyben kimaradt :? vannak ismerőseim, akik ugyanúgy, mint Te sokat küzdöttek vele...és vajon miért sír a cicin :?: :roll:
Hány foga van a kis drágának :?: :wink:


Joli miket nem csinál :shock: :D nagyon ügyes és kreatív :lol:
rendeződtek a férjével a dolgok :?: hát ennek nagyon örülök :lol: de jó lenne, ha mindent meg tudnának beszélni :wink: :roll:

Csip
ezt az átjárhatósági vizsgálatot nem lehet elkerülni, ha nem sikerül a projekt sajnos :? a lényeg, hogy túl vagy rajta :wink:
sikerülni fog majd meglátod :P

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Sziasztok!!!

Betti kedves de jó, hogy te is be néztek!!!jo rólad is hallani!!!

Iner, neked anniyra szép kis lányos an az akart képen hogy az csuda!!! :wink:

Akkor Kirus törölte magát igaz?!?!?!

Na ez a Joli valóban nagyon ügyes és mi mindenre képes, ő még esküvő szervező is :lol:

Juli hogy vagytok?!?!?

Suzy na igen ez az ami érdekes meg amire majd nagyon kiváncsi leszek, erre a egyedül alvás....olyan gyerek is kell hozza, na biztos, hogy igen...
Te letettek Ádit az agyikójába nem sírt?!Es egyből becsuktad a szoba ajtót vagy hogy?!?!?


sziasztok!
látom, lassan előkerül a bagázs :)
szólok Jolinak is, ha ráér, jöjjön :)

fiam alszik.. már 2 órája altatja a hatalmas tányér borsólevest, tejszeletet és narancsos-répás muffint :)
ha felébred uzsi és ha nem esik, megyünk le az utcára. már 3 napja program, hogy délután babakocsi nélkül csak ide a lépcsőház elé kimegyünk és ő mászkál...

egyébként Áron elalvásával sincs gond. az simán megy... de éjfél körül megébred és onnantól nyüszizve alszik, sírdogál. márpedig az nem hiszti, amikor sírva ébred... mert ha nem akarna elaludni, az más! a hisztit nem tűröm. otthagynám a fenébe. de azt meg nem szeretném, hogy pl féljen a sötétben csak azért, mert amikor baj van, egyedül volt hagyva.

a cicin már nem sír... meg sem próbálja szívni.
azért sírt, mert nem úgy és nem annyi jött, ahogy azt ő várta. nahát! nevezzük nevén: elapadt a forrás :lol: de végülis 1 év és 1-2 hét szopi után már nem is volt kifejezetten jelentősége.
már lefejve sem kell (próbáltam, mert 5 nap után azért gondoltam, kiürítem a cicit). viszont a dobozost úgy issza cuclival, mint aki bocinak született :D

felébredt... este jövök...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
kell is a mozgás, mi is minden nap megyünk sétálni és szaladgál, próbálja tolni a babakocsit :lol:
micsoda fincsi kajcsit evett a nagyfiú :D
nagyon szuper és gratulálok, hogy ilyen sokáig tudtad szoptatni és hogy volt tejcsid :wink: picit irigy vagyok ám :P

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


hali!
ma voltam a tökivel ortopédián. továbbra is minden OK, legközelebb 1 év múlva co.

csajok!
megtanult forogni... vagyis pörögni.
annyit röhögtem rajta :lol:
ugye nem tud megállni egy pontban, így a fejét oldalra csapva egész pici köröket totyorog... aztán elesik :o
übercuki!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló lányok!!!

Na végre hogy beindult a topic :)
Töröltem magam még nyáron valamikor azt hiszem, már egyikbe sem írt senki:(.. de most mintha megéreztem volna hogy be kell nézni!! :D

Örülök hogy azért mindenki jól van!!
boline
Vaskút
 
 


Jaaa amúgy kírus vagyok :lol: csak nem engedett már regelni azon a néven...
boline
Vaskút
 
 


Látszik hogy ezer éve nem csináltam ilyet, nem sikerül beállítanom a vonalzókat :?
Feladom!!!! :))
boline
Vaskút
 
 


halihó!
gondoltam, hogy kírus vagy :) még egy elveszett bárány kipipálva :)

jajj... csütörtökön megyek dokihoz... szóba szeretném hozni a tesóbabát... annyira kezdem magam beleélni...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jóreggelt!

Juli!
Helyes!!! :) Drukk hogy minél előbb belevághassatok!!
boline
Vaskút
 
 


Jó reggelt :lol:

Én is bekukk :lol:

Szia Kirus, de jó, hogy jöttél, meslj hogy vagytok???? :wink:

Juli, akkor hajrá di és teso kérdés...csütörtökre..gyere majd minden képpen, hogy mit beszéltettek meg :wink:

Suzy: mizu???hetvege milyen volt????

Nálunk semmi külcsi hétvégén volt disznó vágás :lol: Jó volt vasárnap meg pihi :cry:


Jól vagyunk megvagyunk, bár az idegrendszerem néha eléggé kivan, Kíra és a tanulás nem egyszerű eset...de szerencsére most már jót hallottam a tanárnőjétől, hát hiába kellett neki fél év hogy beleszokjon!
Kicsit magamat ismerem fel benne, én is dettó ilyen voltam/vagyok...
De nem bánnám ha ő kinőné!

Nimi az pörög 1000-rel amilyen korán elkezdett mászni menni stb most a beszédet meg a bilizést annál később csinálja...
Bilizni egyáltalán nem akar, ráül 20mp-ig aztán pattan is fel..
Nemrég kezdett el mondani pár szót, de azt akkor nyomja egész nap, föleg hogy szia :) azon kívűl, pápá, baba, mama, papa,csá, a Kírát is most már kezdi mondani de furcsán :lol:
Voltunk múlt héten méreckedni is, 13,5kg és 91cm.

Én elkezdtem járni heti 2-szer aerobic-ra meg itthon is tornázok esténként fél órát.. a kaját is probálom visszább fogni, muszály mert már majdnem annyi kg vagyok mint Nimivel a 38.héten :cry:


Röviden ennyi!



boline
Vaskút
 
 


sziasztok!
ugyan a blogomban írtam, de szólok nektek is:
hivatalosan is elindítottam a tesóbaba-projectet :)
reggel 1csíkos teszt, utána duphaston. 2 ciklusban sárgatest, aztán reméljük, beindul a rendszer magától. ha van ciklus végre, de nincs baba, akkor nyáron stimu.

kírus!(mert most már kírus maradsz ;))
szép nagyfiú lett Nimi :o

sajnos én is elkezdtem hízni. ahhoz képest, hogy szülés után 3 hónappal úgy festettem, mint egy rossz drogos, most egy 5össel több vagyok, mint amivel teherbe estem :o
most kitaláltam, hogy mindent felírok, hogy mit zabálok össze... sajnos Áron maradéka mindig az enyém :roll: még akkor is, ha az süti, csoki, vagy hasonló :oops:
na, szóval írom, hátha elszégyenlem magam :roll: és majd megjavulok.
kellene metet is szedni, de ahhoz először tényleg rendezni kéne a zabálásomat.

Áron tök jól elvan a bilin. igaz, akkor lett rászoktatva, amikor még nem tudott lejönni róla. van, hogy 15 perc után úgy könyörgök neki, hogy most már azért le kéne szállni róla... legfeljebb megy a kaka a pelusba.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


csip!
a disznóvágás miatt irigykedem.
én még sosem voltam... bár, már nem is vágyom rá. akkor még jó buli lett volna, amíg babátlanok voltunk... lett volna jó kis ivó-party :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....
Joli mit jelent az, hogy reggel 1csikos teszt, utána duphastont. 2cikus sárgatest, aztan reméljük beindul a esszét magától....
Hmmm ez nekem magas :roll: :oops: :lol:


Juli!
A bilizést irigylem nagyon!! Hát én nem tudom Nimi mikor fog végre megülni rajta.. és hogy produkáljon is bele valamit :roll:

Disznóvágás, imádom :))) az idén(tavaly dec-ben :) ) vágtunk mi is és anyámék is.

Csip!
Hétvégén mi lesz a program, mentek valamerre?



boline
Vaskút
 
 


csip!
reggel előttem egy tesztet, mert csak úgy kezdhetem a duphastont (ami lényegében a progi -sárgatest-hormon- helyett van), hogy tuti nem vagyok babás.
a dokim csodát vár tőle... vagyis hogy 2 ciklusban szedem a gyógyszert és a 3.ban meg már majd megy magától lesz minden.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát ezt még mindig nem értem a ciklus elejétől a mensitől kezdve szedned kell a duphastont de mire?Azt nem ciklus második felében szoktak javasolni!?!?!? :oops: :roll: És meddig!?!?!kozben kell menned az orvoshoz vagy nem!?Nem értem, ne hari :oops:

Kirus; a hétvégén mi szerelünk, mert az előszobát át rendezzük vettünk vitrint meg új csípős szekrényt :wink: Ti???!!


csip!
nincs mensim, nincs ciklusom! így mivel babás sem vagyok, lényegében mától csinálunk egy ciklus második felét :) (utolsó mensim 2010 március... a babás ciklus)
10 nap gyógyszer, majd februárban megint 20-tól 10 nap gyógyszer... és reméljük, hogy március végén már megjön majd magától (én remélem, hogy nem :))

orvoshoz csak gond esetén megyek (azaz ha nincs március-áprilisban vérzés), illetve nyáron, ha addig nincs baba. utóbbi esetben akkor rásegít kicsit clostival (gondolom... remélem)

így érted :?:
(mijjé haragudnék? ugyan! :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok :!:

Julcsi
örülök, hogy az ortopédián minden ok :wink:
ilyen forgást Ádó is csinál, jajjj annyira cukik :D

Kírus
szijjjjjja :wink: azért nem kellett volna töröltetned magad :roll: örülök, hogy itt vagy újra :P
elhiszem, hogy ki vagy sokszor, elég fárasztó azért :? sok erőt és kitartást :wink:
Én is járok tornára, muszáj egy kicsit kikapcsolódni nem is beszélve a mozgásról :lol:

Julcsi
hajrá tesó-baba projekt :D beindul majd szépen és nem kell stimu majd meglátod :wink:

Csip
én nem irigykedem a disznóvágás miatt, Én nem szeretem :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron