Új privát üzeneted érkezett!

Nórinak boldog szülinapot utólag is! :oops: :D
Kép

Kép
 


Tünde!
Kép

ki hogy, s mint?
mi növünk, mintha muszáj lenne :D holnap megyünk (kicsit késve) az 5hós oltásra... na meg mázsálkodásra :lol: de már pár hete a 6-9 hós gúnyákat hordja a gyerek...

... a gyerek, aki 2 (azaz KETTŐ) foggal harap :D
... a gyerek, aki most így fest:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli köszönöm! :wink: :D

Áron gyönyörű legényke! már 2 foga van? az igen! majd írd meg a méreteket! mi szerdán voltunk mázsáláson :arrow: 9800 gramm és 75 cm :shock: :shock: :shock: :shock:

a többiek sajnos nemigen jönnek... :( mi tartjuk a frontot!
pedig olyan jó lenne olvasni róluk!

Kép
 

 
 

hali!
7740 gramm és 66 centi. és hangosan röhög, ha az ember rövid, i-re végződő szavakat mond neki... mint cici, puszi, kuki, kaki, fütyi, punci, breki, meg hasonlók... ha belejön, akkor meg már a cserszegtomaj-on is röhög :lol:

Zoé is szép nagylány már... kár, hogy kicsit idős a fiamhoz ;)

sajnálom, hogy a többiek ritkán járnak erre... Jolival jópár hete beszéltem... de nem volt valami jó passzban, orvoshoz is készült, otthon is gondok voltak... én meg már harmadszor nem akartam zavarni a telefonommal...

Kírusnál iwiw-en láttam, hogy a lányka kórházban volt... valami anyajegyes sztori, ha jól rémlik... de a többiekkel fene tudja, mi van.

ma sikerült lekapnom a fogacskás vigyort... igaz, még csak az egyik van kint annyira, hogy fotón is látsszon...
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli tyűűűű! szép súlyban van Áron baba! :lol: :lol: :lol:
ugye milyen jó hallani a gyermeked kacagását?!?! szerintem fantasztikus!

http://www.youtube.com/watch?v=Rn6cCt5Du4o

:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 


onlány!
Kép

tünde!
édes a csajszi!!!
azért aranyos, hogy majd megszakadtok, hogy szórakoztassátok, de őt a legkevésbé sem érdekli... csak szökni akar :lol:

ma mi is strandoltunk... OK, tegnap már voltunk lent a sugón, de amint beleért a lába ujja a vízbe, visított, mert hideg... így ma az erkélyen medencéztünk mi is... szegénykém feszt ült volna... de elég fárasztó volt tartani, hogy ne bukjon bele a vízbe :) de tetszett neki... majd lehet jövő héten (apa délutános lesz) kimegyünk tesómékhoz, ott van nagy medence :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


továbbra is sehol senki???

kírus?
zsu?
susy?
csip?
onlány?
edii?
iner?
joli?
ancsi?

már azt sem tudom, ki van még, olyan régen nem járt erre senki :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


azért mondom:
fiamnál kitört a nyár:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Halihó :!:

Youlcsi
Atya ég, mekkora szemek :shock: nagyon édes a kis fél éves :D

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


köszi zsu!
ti hogy vagytok? Ádi? mesélj! miket csináltok már? miket esztek?

a fiamból tegnap csirkepörkölt-evő baba lett :D
gyúrunk a 2 hét múlva esedékes halászlére ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, ez az idő kissé bekavar mert olykor elég nyügike szegénykém...
Amúgy nincs fél perc megállás nála iszonyat hiperaktív..
Nagyon jól megérteti magát, ha kérek valamit hozza nekem :)
Alvással nincs gondunk, ebéd után alszik másfél-2 órát de van hogy 3-at is.
Éjszakát végig alussza.

Kíra egyenlőre lelkiekben készül a sulira, kérdezi hogy mi hogy lesz...
jövő hónapban elkezdjük venni neki a tanszereket.
Túl vagyunk egy anyajegy levételen, bent kellett 1 napot aludni a kórházban, mert altatásban szedték le neki.
1 hét múlva volt varrat szedés, rá következő nap szét is nyílt neki a seb :(... úgyhogy ujjabb krémezés meg kötözés következett úgy 1-2 hétig (én csináltam neki otthon).
De most már szerencsére csak a heg látszik, és ami a leglényegesebb hogy a szövettana jó lett!!!

Mi is pancsoltunk a Sugón szerdán, nagyon élvezték a gyerekek...

Juli!
Nem kispályázik Áron, csirkepöri :lol: :lol:
Nagyon cukker ezen a képen is!!

Zsu!
Mesélj Ádiról!!

Többiektől is kérünk egy kis beszámolót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentkezem én is, bár bevallom őszintés azért néha bekukkantottam olvasni Benneteket!
Jól vagyunk, Míra már szinte szalad, így egész nap rohangálok utána...
Már mond is egy-két szót....baba, mama, cica, cici, anya, papa, ata (apa), memme (kaja), hinka (hinta) ilyesmiket!

Az éjszakai szopiról most akarom leszoktatni, kisebb-nagyobb sikerrel, már nem bírtam, h 2 óránként kellett kelnem emiatt....az étvágya nem túl jó, kismadár mennyiséget eszik csak, a tej eltelíti....

Megpróbálok képet is feltenni...

Remélem mindenki jól van! Nagyon édesek a gyerkőcök!!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Belefeküdt egy gödörbe..imád homokozni....:)

Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


iner!
édes a csajszi!
éjszakai szopi?
mi hála az égnek 3hónaposan elhagytuk... 2 napja már az is furcsa volt, hogy este 9kor kérte még egyszer a cicit.

kírus!
jó is az a sugó :D áronnak nagyon tetszik...
de a legújabb favorit a labda:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


én azért csak jövök... jövök... mert ez a nap is eljött... elsöprő sikerrel :lol:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Nagyon ari!!!
Itt ébredés után van Áron?? Úgy látom a szemein :)

Többiek merre vagytok??????????? Jelentkezzetek!!!!!!!!!!!! Hahóóóóóóóóóó
Vendég
 


Ennyire kihalt lett minden :?: :?: :?: :?: :?: :?: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


kírus!
nem ébredés után van... éppen végzi a dolgát :shock: :lol:

tényleg nagyon kihalt a fórum... sajnos :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


halászléfőzés... ma... buli... itthon:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ez igen, tudja Áron is mi a jóóó :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok....

Én is meg vagyok, de egyszerűen az Esküvő szervezése és a munka leköti nem alap szinte az embert :oops: :lol:
Már csak egy hónap és itt a nagy nap...Elég jól állunk, most jött el az a pont amikor igazán folyik a pénz ki a kezünkből :roll: :roll: :roll: és menniy minden apró dologvan és csak repülnek a 20.000 :evil:
Nekem meg van a ruhám mind a kettő csak menyecske cipőt kell vadásznom, meg fülbevalót. Tominak nincs öltönye egyszerűen nem tetszik neki semmi :roll: Most hétvégén nem tudunk venni, megyünk esküvőre, de remélem jövőhéten már vesz egyet!!!!
Szülők, anyós, kicsit most a hűvösbe tettem őket, minden tudtak mindenbe beoszoltak és most már nem mondok nekik semmit, mert amit akartam mindig nem volt jó!Így most már nem tudnak semmit, mindig mondom majd megtudod ott, anyu kicsit durcis de mondtam neki meg kell értened, ez van! Kicsit kezdek izgulni és várom már, voltunk a napokban ment a Villában és áhhh eszméletlen mi ment át akkor benne :D :D :D :D Hihetetlne, nagyon várom és izgatott vagyok jujjjjj anniyra jóóó....Most megyünk majd utsó jegyes oktatásra az is érdekes lesz, most beszélünk meg mindent, mi hogy lesz az nap!!!!!
Na mennem kell, mert rohanok ismét!!!
Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!


csip!
örülök, hogy jól vagytok :) az írásodból is látszik, hogy totál pörögsz... de sugárzik belőle a boldogság is.
és már csak egy hónap ;)

ancsi!
Lili babának utólag is boldog névnapot!

asszem itt még nem írtam: mivel gondjaim akadtak a fog.gátlóval, úgy tűnik, máris útjára indíjuk a kistesó-projectet :D na, nem mintha annyira akarnánk... de ha más módon nem igen akaródzik ellene tenni :roll: ha nincs gyógyi, nincs semmi :? gumizni nem akarunk, a hasamról meg nem fogom törölgetni, hogy "fussatok, gyerekek! fussatok!" :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Na tessék nem semmi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hűhaaaaaaaa ezt nem gondoltam volna Juli :shock:
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Csip!

Helyes hogy nem hagyod magad!!!
De jó nemsokára eljön az a nagy nagy is!!!! :wink:
Hogy veszed fel a férjes neved ha szabad tudni??
Vendég
 


sziasztok!

végre van egy kis mocorgás... :)

Juli hajrá!!!! nem semmi!!! :lol: pedig hogy tiltakoztál szülés után... :wink: az igen, hogy Áron már halászlézik!!! én kevésbé vagyok bátor, még mindig babakaját eszik, bár tegnap egy az egyben visszautasította, ezért nem volt más, csak krumplis tészta tejföllel... na, azt nyelte, mint a nokedlit...

Csip jó, hogy jöttél!!! nagyon izgalmas része ez az életednek, élvezd ki, és ne hagyd magad, hisz ez csak Rólatok szól!!!

Kírus örülök a jó szövettannak! érthető, hogy Nimi nyűgös ettől az időtől... mi felnőttek is nehezen viseljük, hát még az aprónép!

Iner gyönyörű a kislányod!!! :D :D :D

Rólunk: Zoé egy hónapja elindult, most már csak nehezített terepen (göröngyös fű, homok) esik... egész nap talpon van, igazi kis duracell-nyuszi! már csak egyszer alszik napközben...
nálunk is nagy változások lesznek, de erről majd akkor írok, ha megtörtént, mert nem szeretném, ha illetéktelenek fülébe jutna.... sok a stressz, 9 kg-al vagyok kevesebb, mint amikor teherbe estem... :shock:
Kép
Kép

Kép
 


Sziasztok!

Tünde!
Boldog szülinapot kívánok!!! Nagyon ari kis csajszi Zoé, látom neki sem kell a szomszédba menni huncutkoásért!!! :)))

Kép
Vendég
 


ahoi!

Kírus, Ancsi!
boldog névnapot!

Tünde!
boldog szülinapot!

ui:
tudja valaki, mifene veszi ki állandóan a kedvencekből a fórumokat?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli!

Köszi!! :wink:
Jól vagytok? Tejcsi van még elég?

Én sajna nem tudom rá a választ...
Vendég
 


szia!
nem tudom, hogy hogy állok tejcsivel. igazából Áron nem nagyon akar szopizni. hogy azért, mert már kevés, vagy csak mert már nincs rá igénye... fene tudja. reggel és este még simán megy, de napközben alig tudok 1-2 kortyot beletukmálni. kivéve, ha meleg van, mert akkor ciciből iszik.
most napi 4x eszik szilárdat és mondjuk 4x szopizik... de ebből 2 reggel kb 1,5 órányira van egymástól illetve ebéd után vagy van, vagy nincs. vacsira szopiról most szokunk le... hiszen fürdés után úgyis van még egyszer.

viszont az éjszakáink katasztrofálisak. továbbra is minimum 4-5x kelünk... és az már teljesen jó! olyankor már lényegében majdnem kipihenem magam! de nem ritka, hogy 10x is felsír... viszont annyira nem ébred fel, hogy bmit is lehessen vele csinálni. sőt! volt, hogy felébreszteni sem tudtam, de annyira sírt, folytak a könnyei... én meg már kiabáltam hozzá, meg ráztam a kis fenekét, hogy ébredjen már fel! aztán egyszercsak megnyugodott és mint ha mi sem történt volna, aludt tovább.
az anya-vízszint érzékelője még mindig tökéletesen működik... amikor anya nagyon fáradt, akkor síráskor megkapja a cumit... őrzöm 10-20...50 percig is akár, hogy minden OK, nem ébred fel, alszik, nyugodt... visszamegyek a másik szobába... ahogy magamra húzom a takarót, máris sír :?

de ez van... majd kinövi... azzal biztatom magam, hogy cirka 10-12 év, és anya úgyis ciki lesz :lol:

Tünde!
és meddig kell még várni, hogy írd???
megesz a kíváncsiság :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


iner!
boldog szülinapot neked is!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sok boldogságot az ünnepelteknek utólag is!!!

Juli! köszönöm szépen!! az éjjelek nálunk is hasonlóak....kitartást....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


halihó!
ha senki, én azért jövök...
letúrtuk géppel a haját... kis kopirnyó babám:
Kép

had ne kelljen megint neveket sorolni... HOL VAGYTOK???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli!
Most szépen fog sűrűsödni a haja Áronnak!!! Nálunk is Niminek már 2-szer le lett túrva..
Türte?
Nimi az még brümmög is mellé úgy tetszik neki...
Vendég
 


sziasztok!

Juli hetek, hónapok... :wink: :lol:
milyen nagyfiús már Áron!!!

Ha jól rémlik, akkor hétvégén lesz Csip esküvője!!! :D :D :D biztos nagyon izgul már!!!

Iner boldog szülinapot utólag is!

Éjjelek: nah, akkor nekünk marha mázlink van, mert ha épp nem jön fogacska, vagy ritkán más zavaró tényező nem szól közbe, akkor a drágám szó nélkül alszik éjjel 10 órát...
és ez így megy azóta, amióta kap husit az ételébe... kb 6 hónapos kora óta...

Kép
 


tünde!
hónapok???
jajjjjjjj, én gondolok valamire... csak nem :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli nem lesz kistesó és nem megyek férjhez se... :lol:

Kép
 


affene :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
 


Tündi
Zoé babócának nagyon boldog első szülinapot kívánunk :!: :wink:
Remélem jól vagytok, millió puszi és ölelés :!: :D

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Julcsi
gyönyörűséges fiacskád van :lol: nagyon jó lett a frizkója :lol:

Többieket is pusszantom :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Zoé!
boldogságos első szülinapot!!!

zsu!
köszi :)
hogy vagytok?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
köszi, jól vagyunk, eszünk, fogzunk, játszunk, élvezzük az életet...imádom a gyermekem, nem tudok még mindig betelni vele :P
nem nagyon vagyok erre felé, mert nem sokat van időm netezni és az új topikom meg átment zártba :!:

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


örülök, hogy minden OK veletek :)

mi szenvedünk a fogakkal nagyon :( nektek mennyi van?
kistesón gondolkoztok?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 



Kép
 


Julcsi
2 alól, 2 felül :arrow: a bal felső fog áttörése nem volt egyszerű, mert laza volt a széklet 4 napig, láz is volt, de a kedve, étvágya nem változott hál istennek, éjszaka is aludt, ahogy szokott :!:
én minden nap kenem neki az ínyét Dologel-el, mást nem használok, ja ha nagyon szenved, mindent rág, nyom a szájába, este fürcsi utána kap 2ml Nurofent a dokinő javaslatára :!:

Sajnálom, hogy küzdötök a fogakkal, kitartás :!: és nálatok mennyi van :?:

Egyenlőre nem lesz kistesó, sok a hitel és még van belőle bőven :?

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


zsu!
nálunk 2 alsó fog korán kijött, viszont a felsők megrekedtek. komolyan már lassan 2 hónapja látom, hogy átsejlik, meg egy pontban csúcsos az ínye, de innen nem mozdul semerre :( nálunk van borostyán lánc, van dentinox napi 2x dologél amikor szükségét látom... és ha már 2-3 éjjel egyáltalán nem alszunk, akkor bizony leszedálom :roll: :oops: :lol: adok neki benuron szirupot (ezt szokta kapni oltások után is). a vicces az, hogy narancs íze van, és imádja :) 2 kis kezével kapaszkodik az adagoló-pohárba, és már üres, de még nyalogatja, rágcsálja :D

egyébként tegnap este óta katasztrófa a pocok. alig aludt el tegnap, végül nagy nehezen cicin... ma nyűgös... aludt egy órát délelőtt (inkább reggel, mert 8-9 között), aztán 20 percet ebéd után... majd bealudt az ezel alatt és fél órával fürdés előtt kelt fel. naná, hogy üvöltött a kajáért! nem is tudtam neki rendesen megcsinálni, úgyhogy jobb híjján kapott egy elcs*szett tejpépet (híg lett... de legalább találtam olyat, aminek nem tápszer az alapja :)) csőrös pohárból... persze amíg hűlt, a konyhaasztalnál rácuppant a cicire :o

mondjuk ez jó szokása lett, hogy önkiszolgáló :D vmelyik nap időjárás-jelentést nézett (ha az megy, megáll a világ körülötte :)), és úgy négykézláb tévézés közben, mint a kisbocik elkezdett cicizni :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


tünde!
nagyon szép a videó :)
én is akarok majd valami hasonlót...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Zoénak Boldog szülinapot így utolag is!!!!
Nagyon szupi a videó, a zene is nagyon jó :)!!!
Vendég
 


Juli, Kírus köszönjük! :D :D

Csipről tud valaki valamit??? elméletileg most volt az esküvő a hétvégén!!! :shock:

Kép
 


Sziasztok...

Nem tudom mikor jártam utoljára erre, de elmondhatatlan mennyi időmbe és energiába volt ez az Esküvő.
Hihetetlen, hogy több, mint 1 hét eltelt, nem térek magamhoz, pedig dolgozom már, nem tudtunk még elutazni, mivel a Férjem :laughing: :laughing: :laughing: nem kapott szabit :sad: De már tervbe van véve a Szeptember vége.
Események zajlanak, Anyóssal voltak események nem részletezem Rolling Eyes Kutyámmal is szenvedtem, mert allergiás és egyszerűen nem tudjuk ki kezelni belőle állandóan vissza tér :crying or very: :sad: Anyukámat meg műtötték, ott is zajlott az élet, de minden rendben van már szerencsére :wink:
Körmözés megy, most teljes gőzerővel tovább képzem magam, diplomát szeretnék szerezni :shocked: :very happy:
Hoztam egy kis beszámolót az Esküvőről és képek is lesznek, csak, mint kiderült a fotósnak az anyukája nagyon beteg és még nem volt ideje (1000 képet készített :shocked: )elkészíteni!!!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: