Új privát üzeneted érkezett!

azt mondta, de én mégis úgy érzem, hogy éhesebb vagyok, és ki van száradva a szám. lehet, hogy egyéni, és nekem régen nem rontotta, és most igen. vagy mittudomén. az utolsó terheléses inzulin nagyon jó lett, de akkor jól is voltam, nem kívántam az édeset, stb....
lehet, hogy ezért mondta, nem tudom.

most megint elkezdtem metezni, mert csak így tudom magam egyensúlyban tartani. szóval valamit mégiscsak kavar.

igazából a ciklust bírom nagyon rosszul (pont amikor nem szedem) és fáj a fejem (migrénes), ömlik belőlem a vér 1 hétig. és nem is alszom. :oops:

nekem egyébként régen csak jó emlékeim voltak a fogigátlóról, normál ciklus, mindig tudod mikor, nincs szőrike, szép bőr, nem híztam nem fogytam, nem éreztem soha, hogy dobálnak a hormonjaim, még a hangulatom is jobb volt, kieegyensúlyozott voltam. most viszont kicsit erősnek érzem, de lehet hogy meg kell szoknom. vagy másik tabletta kellene, nem tudom?
szóval nekem jó volt a hormonpótlás. :D
yadint is szoktak irni pcosoknak. annyi gyógyszer van.

mindenesetre azért nem akarok metet szedni, hogy egy másik bogyesz mellékhatásait ellensúlyozzam. ha meg nem szedek semmit akkor nincs menszi és tönkremegy a petefészkem.

Kép

Kép


laptetőm van! lehet, hogy két év múlva előveszem :wink: :D :D :D

Kép

Kép


Én most volinát kaptam a diane után. Azt még a baba projekt előtt szedtem. Most ezt ajánlotta a doki, de mivel nem tartom nagy gáznak ha becsúszik a tesó, ezért olcsóbb megoldást választottunk. Most a hüvelytabletta mellett maradunk.



 
 

 
 

vicky, te is az MMbe jársz?

nekem nem csak fogamzásgátlás miatt kellene, hanem mert egyébként nincs menszim, és a hormonjaim egy katasztrófa. :cry: viszont érdekes, hogy a menszit viselem iszonyú nehezen amikor ugye nem is szedem a bogyit. de asszem kipróbálnék valami mást, a dianeről elég rosszakat olvastam, meg főleg, hogy nem lehet ilyen sokáig szedni.

a tabletta elvileg védi a petefészket is a cisztáktól azt olvastam, ha netán még később szeretnénk egy tesót. mondjuk logikus. nekem sajna csak ciszták nőnek, vagy annyi metet kellene szednem, hogy nem bírom állandóan, csak max gyerekprojekt előtt. akkor viszont 1 hónap alatt azonnal jött mindig. :D

lányok, senki más nem szed tablettát? lehet, hogy mégis én látom rosszul a dolgokat és valahogy másképp kellene helyrebillenni, passz.

Kép

Kép


Csillag!
Xr-t nem próbáltál?Az állítólag "lájtosabb" met. :roll:
 
 


csillagfény: Nem, nekem egy nagyon jó nőgyógyászom van aki a nyugatinál rendel és az ÁEK-ba jártam a diabetológus dokinénihez terhesen. Előtte a sotéra jártam. Most éppen nincs endokrinológusom, bár a nőgyógyászom az is. Lehet hogy csináltatok egy terheléses inzulint magánban és mikor októberben megyek vissza hozzá akkor megkérdezem mit szól hozzá. Egyébként én régebben sokáig szedtem a diánét és jó kis ciklusaim voltak (persze csak a gyógyszertől), de most a volinát sem szedem, mert annyira sokszor nem érünk rá "játszadozni". Nekem így elég a hüvelytabletta.



 
 


lányok, valakinek csak a mettől rendbe jöttek a kozmetikai problémái (patti, zsíros bőr, szőr, stb...)? én egyre katasztrofálisabban nézek ki, főleg hogy már 4 hónapja nem szoptatok. :oops: pedig dianezom és metezem. rosszabb minta terhességek előtt, kb mint egy 16 éves kamaszlány, aki nem jár kozmetikába. :(
nagyon kíváncsi leszek a hormonvizsgálatomra.

Kép

Kép


Nekem se segített a diane.És a met se igazán ebben,patik,hajhullás ugyanúgy maradt. :?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron