Új privát üzeneted érkezett!

@rekaaa26:


Köszönöm szépen :)
Én nem csináltam 2naponta utána tesztet, úgyhogy nemtudom hogy nekem mennyire erősödött.
Tény, hogy a 400ft-os facelle teszten (képen a középső) alig látszik. Kicsit meg is ijedtem, hogy akkor a cb nem fog semmit se mutatni, de hála nem így lett :) 
Egy összegben soknak tűnik a cb ára, de ha azt nézzük mennyiket elköltünk tesztekre, s forgatjuk ész nélkül, hogy hátha mégiscsak ott van, aztán időn túli eredménynek örülünk, aztán meg csalódunk... én már ezért használom inkább a cb-t :)
Majd írd ám le, hogy mit mutatott :) :) :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Még volt itthon x-epil abbol csinaltam delelott egyet. Latszodik rajta a csik szepen de azert nem a legerosebb. Most inkabb azon aggodok hogy elegge gorcsolgetek par napja, mintha megakarna jonni de semmi verzes, barnazas nincs hal'istennek. Nem tudom hogy ez a gorcsoles normalis-e? Nalad van esetleg? Elso terhessegem :) csatolok egy fotot a mai tesztrol
 


 

 
 

@rekaaa26:
Nem kell megijedni, én is görcsölgettem, olyan volt mintha megjönne de nekem sem volt semmi. Nekem is első terhesség :) Sajna én néha borzasztóan szédülök :/
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 



Nekem ez volt az utolsó amit csináltam :)
Biztos hogy babás vagy teis :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Az X-Epil hátránya szerintem hogy maga a kontroll csík se olyan erősen látszik meg gyorsan kifakul... Predictor nekem még most is ugyan úgy látszik, a gabriel amit most raktam fel, azon szerintem neked is erősen fog látszani :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Lehet igen h maga a kontroll csik se olyan eros az X-epilen... :) es hany hetes vagy? Voltal mar dokinal?
 


5. hetes vagyok most kb :)
Dokinál még nem voltam, jövőhét folyamán fogok menni :)
De ez már kezd egyre kellemetlenebb lenni nálam... :/ Az illatok, az ízek, a feszülő has, feszülő-érzékeny mellek, szédülés... :S Vannak jobb napjaim meg rosszabbak mint a mai. Neked valami az érzékeny mellbimbókon kívül van-e ?
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


En kb meg 4 hetes lehetek vagy lassan 5 :) hat nalam annyi, hogy mostmar a mellem is duzzad es faj, feszul az alhasam,az illatokra kezdek erzekenyebb lenni,de meg semmi komoly :D ja meg a faradtsag...allandoan csak fekudnek, nincs kedvem semmihez :/ :) hetfon megyek dokihoz :) lassan telnek a napok addig... :)
 


@rekaaa26:


Nálam is ugyan ezek vannak :) Énis valószínű hétfőn megyek dokihoz, itt az a jó, hogy mindig van rendelés, s így elsőnek olyan mindegy kihez megyek :) 
Most csináltam gyorsan egy X-Epil-es tesztet ami így néz ki :) 

 
Nem a reggeli pisiből, hanem a mai 4.-ből :) ez nálam már szerintem nagyon egyértelmű :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Hat ez nagyon szep eros csikocska :) :) igy van, elso vizsgalatnal tok mindegy ki nex csak legyen rendben minden :) akkor hetfon majd irjunk miujsag van :)
 


Egyelőre gyorsan megjártam :D 
Hiába mondta a háziorvosom is, meg a kórházba is, hogy sorszám.... Ahogy kijött a dokinő, lekapcsoltam, s már kaptam is időpontot jövőhét hétfőre, ami olyan soká van :/ :(
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


O :( de megse neztek? En delutan megyek, teljes izgalomban vagyok :)
 


Hát hallod, nem :( 
Remélem neked csupa jó híreket mondtak :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Nekem igen hal'istennek :) latott egy szep szabalyos petezsakot ami jo helyen van :) hasi ultrahanggal nezett, mondta hogy nem szereti ilyenkor még lennt bolygatni a dolgokat.. :) majd ket het mulva kell vissza menn :) remelem minden oke lesz! :)
 


Naaa :) Ez tök jó :) 
Te hogy bírod a meleget ? Mert én már lassan sehogy  Most vége lett a szédülésnek, helyette jött az extrém álomkór egy kis fejfájással fűszerezve. Mondtam is apának, hogy azthiszem minden tünetet produkálni fogok, úgyhogy számítok a következő tünetváltásnál a hányásra sajnos 
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Nekem a faradtsag az ami van....a meleggel most mèg nincs sok bajom, etvagyam tegnap nem volt, ma meg mar elegge megjott :D gondolom ez is valtozo lesz :)
 


Sziasztok! Korábban több mint 1 éves sikertelen próbálkozás után, és egy válás után új partnerrel első hónap meghozta a pozitív tesztem! El se hittem/hiszem ☺ Késői peteérésem volt, 18. napon. Most 3 hetes és 5 napos, ha minden igaz, ahogy az orvos mondta. Már 3 napja pozitív a tesztem , elsőt a 12 DPO-n csináltam, így ma vagyok a 14. DPO-n. A teszt halvány még, de annyira boldoggá tesz!!!
 
 


A kép lemaradt:

 
 


Gratulalok! :-D tenyleg pozitiv, fog ez par napon belul erosodni :) az orvos hogy tudta megmondani a korat ilyen hamar?
 


Köszi! :-) Mivel tervezett terhesség volt, egész hónapban 2 naponta mentem hozzá, és figyelte a peteérést. Elvileg ugye a menstruáció kimaradásakor a terhesség már 4 hetesnek számít.
 
 


@rekaaa26:


Végre megvolt a vizsgálat nekem is :) 
UH. Szikhólyag 4.7mm, petezsák 21x20mm, FHR:130/min, CRL:7mm 
Annyira jó érzés volt hallani a pici szívhangját *-*
Jól van őis, énis, jó helyen is van :) Minden jó körülötte is :) Mostmár neki annyi a dolga csak,hogy növögessen, s fejlődjön :)
Hálistennek már nincsenek tüneteim, s már egy 3az1-ben kávét is meg bírtam inni gyomorégés nélkül hogy ne aludjak el, hisz már ha minden jól megy, jövő hónaptól már dolgozni fogok így vissza kell szoknom a fentléthez :) Ti hogy álltok? :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Sziasztok! :)
Először is szívből gratulálok Mindenkinek! <3

Ma reggeli első pisi eredménye. Mintha ott lenne haloványan az a második csíkocska, vagy már lehet csak én képzelem oda?! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ti mit láttok, vagy volt-e már valakinek ilyen. :)

Igaz még kissé hamar csináltam, de 2 nap múlva megismétlem és jövök remélhetőleg 2 erős csíkkal! :)

Szép Napot! :)



 
 


@lindom:
Szia :) hát én is látok ott egy nagyon nagyon halvány második csíkot :) de tényleg nagyon halvány. Nem tudod egy picivel más szögből készíteni? Hátha jobban latszodna :)
Várjuk a további fejleményeket :)
 


Jajj de jó!!! :)
Egész délelőtt képeket csináltam, ezek lettek a "legjobbak". Ha alulról megvilágítom jobban látszik
Viszont olvastam a szellemcsíkról is, nagyon remélem nem az!!
Köszönöm a válaszod!:)
 
 


@lindom:
Én is ezt a fajta tesztet "használom":) nekem még mindig kimutatta amikor volt mit..... Most újra várakozó állásponton vagyunk a párommal :)
Majd tegyél még képet ha erősödik :)
 


Én ezt még most használom először, de jókat olvastam róla :)
Drukkolok Nektek!!!!
Mindenképpen jelentkezem :)
 
 


@lindom:
Én is drukkolok és csak halkan gratulálok először :)
 


Nagyon szépen köszönöm!
Annyiraaa aranyosak vagytok!
Puszi mindenkinek :)
 
 


Sajnos a mai nap megjött..... :cry:
 
 


@lindom:
Nagyon sajnálom. Ne keseredj el nagyon :( régóta probalkoztok?
 


Hát lányok nem bírtam és csináltam egy tesztet most este is és nem akarom még elkiabálni de van ott egy nagyon nagyon nagyon halvány második csík :) :) :) :) majd kiugrok a bőrömből, de félek is egyben nagyon nehogy megismétlődjön a múltkori...
Sajnos nem tudok képet csinálni mert nem latszik bárhogy fotózom, alig észrevehető :)
 


@eszter1893:
Köszönöm! Próbálok nem elkeseredni és csak előre gondolni, újabb hónap újabb esélyek!
4 hónapja próbálkozunk, de a fene se gondolta ezt, a családomban mindenkinek ELSŐRE sikerült...
 
 


@eszter1893:
Neked viszont tiszta szívemből gratulálok!! :-)
 
 


@lindom:
Nagyon köszönöm :) szerdán megyek az orvoshoz remélem jó híreket kapok mert ez az ötödik hét lehet. Már látnia kell valakit :)
Ne keseredj el :) anyáék négy évig próbálkoztak mire én összejöttem, viszont nalunk ugy tűnik a második hónapban összejött :) reméljük :) nem akarom elkiabálni :)
Felteszem a ma reggeli tesztemet :)
 


 


Aztaaaaa hát itt nagyon szépen kivehető a második csík!!!!
Nagyon örülök Nektek jó egészséget :)
Orvos után mindenképp jelentkezz! :)
 
 


@lindom:
Nagyon köszönöm :) jövök majd és addig sok sikert kívánok nektek is :)
 


@lindom:
Hol tartasz? mennyi van még neked a nem vártig?


Én ugye voltam a dokinál a múlt héten és hát őszintén szólva egy büdös paraszt volt velem. Látott egy 3mm-es petezsákot de azt sem mondta hogy jó helyen van e, vagy jó a méret vagy bármi. Semmi.... Még egy képet sem kaptam.... Hát abban a pillanatban kerestem egy magándokit akihez jövőhét csütörtökön megyek.
Azóta 7+2 hetesek vagyunk.
 


Sziasztok!
Ezt a tesztet reggel csináltam, szerintetek is ott a második csík? ;-)
kdex33
Budapest XII. kerület
 
 


Jajj a képet valamiért nem tölti fel telefonról, akkor azt este csatolom hozzá, addig izgulok :)
kdex33
Budapest XII. kerület
 
 


@kdex33:
Jajjj de várom a képedet mutiiiii
 


sziasztok tudnatok segiteni? :/ idon tuli alig kiveheti x epil teszt
 
 




eredeti
 
 







a negativ es a sz**rá szerkesztett :D
 
 


kis elozmeny: elozo "mensim" 1nap kesessel kb 3-4napig tarto barnazas volt (1x-1xkeves piros verzes) 3napra ra doki , kisse puhabbnak erezte a mehemet, UH 12mm mehnyalkahartya amire azt mondta kezdodo terhesseg is lehetseges. majd a bal petefeszkemben mert egy 14mm tuszot mellette masik 2kisebb... egyreszt nem
ertem higyan lehetnek igy terhes masreszt meg itt ez a teszt plusz napok ota faj a derekam es
megjon erzes...
 
 


@kittila:
Szerintem elég jól látszik annak ellenére hogy halvány
 


@eszter1893:

köszönöm a választ! bár eléggé aggaszt joval idon tuli és mult honapban volt egy hasonlo tesztem ill 2 de azok sokkal kesobb lettek ennyire "lathatoak" :/
 
 


@eszter1893:
neked egyebkent gratulalok! ti hogy vagytok? :)
 
 


@kittila:
Köszönjük szépen. Minden rendben 8hetesrk vagyunk már

Szerintem egyébként időn túl persze felerősödik miután megszárad de akkor is ott van :) mióta is késik Neked?
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: