Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kivel mi újs?
Vendég
 


Szia!
Nagyon ritkán járok errefelé mostanság, de látom más se túl aktív.
Velünk baba téren semmi változás, sajna elég sok egyéb dolog van amin "túl kell lennünk" és aztán gondolkozhatunk ismét a gyerekvállaláson... :(

És nálatok mizu? Voltál inszemen? Vagy spontánkodtok?
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Egy inszemen túl vagyon, sajnos nem sikerült. De valószínű hogy megyünk át a Kaáliba Debrecenbe. Itt már a 3. hónapja hogy túlstimulálnak és állandóan cisztásodok. (Nem tudják beállítani a stimuhoz a gyógyszeradagot?) Meg már a hócipőm ki van az itteni szervezetlenséggel...
Sly-nak úgy tudom össze jött az első inszem. Többiek?
 
 

 
 

Senki nem jár már erre?

Kép
 


Sziasztok!

Hát eléggé eltűnt valóban mindenki :( Pedig én is kíváncsi lennék hogy kivel mi van :?:
Én most épp benne vagyok megint egy stimuban,holnap megyek uhura :!:

Syl-nek valóban össze jött az első inszem,januárra van kiírva!

Többiekkel mi van? Gyertek meséljetek! :roll:
Vendég
 


Annamari, hol próbálkoztok? Debrecen? Lombik?

Kép
 


Szia timcsi!

Igen ,Debrecenbe járok már kb.2 éve. Lombikozunk de a korai petfészekkimerülésem miatt eddig még petesejtet nem tudtunk nyerni így beűltim még nem volt.

Most úgy néz ki nagyobb sikerünk lesz,most jöttem haza nemrég! Hétfőn punkcióra megyek és szerdán lesz a beűltetés!

Ti hol tartotok? Jársz most valahova?
Vendég
 


Pestre járok Tűű dokihoz az inzulinommal!

Drukkolok, hogy sikerüljön. Mi az a petefészek kimerülés?

Kép
 


Hahó!

Nagyon eltűnt mindenki!

Loviné, mi újság felétek?

Kép
 


Sziasztok!

Nincs netünk, majd jan közepétől.

Timcsi,
kérdésedre válaszolva csak annyi, h hogy novemberbe hosszú programmal kezdtünk, de meg kellett szakítani mert közbe megállapították h terhes vagyok, de sajna nem sokáig örülhettünk, mert elvetéltem.

Mindenkinek boldog új évet!!!
Vendég
 


Drága Anikó!

Mit is lehet erre a hírre reagálni. Az, hogy sajnálom nem elég. Sejtettem, hogy valami gond lehet, mert már régen nem jelentkeztél. Nagyon-nagyon sajnálom! Menni kell tovább, el kell hogy jöjjön a mi időn is!

Egy boldogabb új évet kívánok mindannyiunknak!

Kép
 


Timike?
Vendég
 


Majd a kövi m. után indulunk.

Kép
 


Szia Anikó!

Nagy babázás közepette, most jutottam el odáig, hogy megnézzem veled mi újság. Sajnálattal olvastam, hogy nem sikerült az óévben babásnak lenned.
A novemberi történéseket meg őszintén sajnálom. Spontán sikerült teherbe esned, csak nem sikerült megkapaszkodnia? Áhhh ez nagyon kellemetlen.
Én nagyon sokat gondolok Rád és szorítok hogy minél hamarabb átélhesd az anyai örömöket!!
Hatalmas adag drukkkkk és egy nagy ölelés.
Andi
 


Andika!

Köszönöm a rám gondolást, aranyos vagy.
Sikerült spontán csak mivel nem gondoltam, h nekem ez összejöhet és a longot csináltuk és a teszt is nega volt a meleg víz megtette hatását.Mégegy ilyen nem lesz.
Most ott tartunk, h 13 sejtem lett a januári stimu alkalmával és holnap visszakapok 3 kisbogyót a pocimba.
Vendég
 


Andi,
ha benézel szeretném megosztani veled a jó hírt.
BB csinált nekem kisbabát. :wink:

Többiek mi van veletek , merre jártok?
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


...
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Valaki olvassa még ezt a topikot? Jó lenne környékbeliekkel beszélgetni:)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nem tudom jár e még valaki erre és emlékszik e még rám, régi felhasználónevem loviné volt. Úgy éreztem vissza kell vonulnom kicsit mert sok volt az a küzdelem amiket átéltem. Most tiszta nyugodt fejjel vágunk bele és csakis természetes uton egyenlőre. :wink:
manyika79
Nyíregyháza
 
 


Szia! Persze, hogy emlékszem! :) Üdv újra itt, örülök, hogy ismét felbukkantál :)

Mint látod a topik egyáltalán nem pörög, de hátha feléled ismét.

Velünk röviden annyi, hogy belevágtunk (egyelőre itt nyíregyen), hosszú kihagyás után mi is.(férj betegsége volt a legfőbb ok) Túl vagyunk egy sikertelen inszemen, aztán második stimunál 15mmes tüszőm valszeg megrepedt. Ekkor éppen Orosz uh-zott, és azt mondta elküld cukorterhelésre, ha még nem voltam. Kiderült, hogy van egy kis IRem, nem vészes de van... Pont ma voltam Gálnál, látott egy18mmes tüszőtMivel 2 ünnep között inszem nincs, így azt mondta,hétvégén spontán húzzunk bele :oops: :oops: Ha megjön akkor pedig beszélünk az IRről (gondolom endokrinológia) Szóval tömören ennyi

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Örülök, h még emlékszel rám. Nekem a nyíregyházi meddőségi nem jött, be főként az orvos miatt, de reméljük, h most spontán összejön nektek.
A férjed eredményei rendben vannak?

Rólunk annyi h most a lelki okokat boncolgatjuk és úgy néz ki meg is találtuk, de még egy kis időt adunk magunknak és olyan február végén kezdünk próbálkozni.
manyika79
Nyíregyháza
 
 


Szia!
Férjemnek eredményeivel sosem volt probléma. Nem tudom mennyire emlékszel, neki a szívével van gond. Szerencsére stabilizálódott az állapota, de azért kellet pár év mire feldolgoztuk a történteket...

Az jó ha rájöttetek a lelki okokra, sajnos, ha ott nincs rendben valami, akkor a babó is várat magára :(

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szia Loviné!
Mi újság veletek? Elkezdtetek már próbálkozni? régen jelentkeztél

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron