Új privát üzeneted érkezett!

till!

Csak semmi para! mensis görcs ilyenkor a beágyazódás is lehet!

Hogy mi vitte le az FSH-t??????????
Fogalmam sincs!))))))):-)))) talán a természet!
legalább is azt mondják ezen csak az segíthet!
Mi újság ma veled?????????,,
Vendég
 


Annmari,
laptetűűűd van!!! :wink:

Ez fantasztikus, tényleg úgy tudtam, a magas FSH-val nem igazán tudnak mit kezdeni... :roll:

Köszi, megvagyok...(feszül a hasam, egyfolytában éhes vagyok és járok a WC-re... :roll: ) csütörtökön "eredményhirdetés"... :roll:

 


Sziasztok!!!! :D

(Bocsi, 2 napig nem volt netünk :evil: )

Még nem fogom fel, de SIKERÜÜÜLT!!!! :D :D :D
(HCG 467, 70, Progeszteron: 190, 80 (12. napi vvtel))

Jövök majd bővebben, most rohanok, délután vizsgázom :? ...

Mill puszi, Lányok!

 

 
 

till!

Itt is nagy gratula neked! Mondták hogy esetleg 2 babó van?

Mivel neked is magas FSH-d volt és ezt produkáltad ,te vagy most a példaképem!
Ha neked sikerült akkor én is másképp állok a dolgokhoz!
reményt adtál nekem nyulasszal eggyütt!
Vendég
 


Annmari!!!

Igenis, sikerülni fog Neked!!! :D Kitartás kérdése, az meg nekünk ugye végtelen!!! :D
Örülök, hogy hozzájárulhatok, hogy bizakodj!!!
Nekem értésemre adták 2005-ben a Nyírőben, hogy ne nagyon reménykedjek!!! (Ottani doki, elsőre 0, másodikra 3 tüszőt tudott "csiholni". Kaális dokim 8-9et!!!)

Igen, valószínűsítik, hogy esetleg ikrek... :roll: Húúúúú...(kicsit tartok tőle...)

 


Till,itt is hatalmas gratula :D :D :D mondtam,mondtam,mondtam :D
Annmari,már kezdtek?Írhatnál mi történik veled!
Vendég
 


Igazábol most nem történik semmi, szedem a fogigátlót!

12-én megyek 21.napi uh-ra ha nem lesz ciszta akkor talán kezdek!

Nyulasz! Till!

Ti is szedtetek előtte fogigátlót?
Vendég
 


Annmari,az utolsót kivéve szedtem mindig a fogigátlót,mert mindig short protokollom volt,de most legutóbb antagonista,akkor nem kellett!Cisztaűzőket küldöm,remélem kezdhettek!
Vendég
 


Annmari,
én mind a 4 stimunál fogigátlós Shortot csináltam végig. (A 3-4. stimu abszolút ugyanaz volt!)

Megadrukk és START!!! :P

 


Till! Nyulasz!

köszönöm,és boldog babavárást kívánok nektek!
Vendég
 


Annmari, drága!
Mizujs Nálatok? Mikor folytattok?
Sokat jársz az eszemben!!!!!

 


köszi drága aranyos vagy!

Nálunk semmi jó hír! Mostani ciklusomban megint az egekbe szökött az FSH 26! Így nem kezdtük a stimut. 2 hónapig megint szednem kell hormonpótlót majd a májusi piri 1-2 napján vérvétel ha lejjebb megy akkor kezdjük a stimut!

Ti hogy vagytok? Bogyókád jol van?
Vendég
 


Annmari,
acsodába!!! :evil: Nagyon drukkolok, hogy most rendben legyen!!! Május máris itt van!!! :P

Köszi, mi megvagyunk, dagadok :lol:
Hamarosan AFP, 4es teszt, és sajnos sok-sok meló :?

 


Till!

De jó hogy jelentkeztél!

Nem tennél fel egy poci fotót??????????????,

Te még mindig dolgozol????????????

Tessék pihenni! (irgum -burgum lesz ám!)
Vendég
 


Annmari,
már nem sokáig dolgozom, csak június 15 ig :P
Teszek majd fotót, megigérem, csak a technika most nem adott :?

Te hogy vagy???
Másik fórumon írták, hogy gratulálnak Neked, beavatnál??? :P

 


Tesooo figyu ma...most vegigolvasgattam az iromanyokat megint es lenne kerdesem!!!

Mi az a hormonpotlo amit te szedsz? :shock: :shock: Semmi hormonpotlo nem viszi le az FSH-t lehet hogy azt abba kene hagyni es elfelejteni :!:

A fogigatlo meg alap a magas FSH-soknal lombik elott!!!Merthat ha alapbol magas akkor mit stimuzzanak ra?Nana,hogy nemlesz semmi :roll: Szal fogigatlo az lenyomja evvel becsapva a szervezetunket es siman mehet a lombik!Tuti sikerulni fog!Clostit meg felejtsd el ha nem jon be hagyni kell :!:

Es Tillnek a 3.protokollja volt az enyem is!!!!!!!!!!!!! :shock: most neztem a 3.4. az ami nekem mondjuk en kicsit tobbeket szurtam de ugyanez!!!Probald ki!

Es nem utolsosorban...a dokid marha aranyos,hogy nem adja fel de en ugy erzem megsem er hozzad es talan masho kene keresned a segitseget!Mert akkora nagy baj nincs! :roll: Nekem is volt 24.valamennyis FSH-m most januarban volt 18....de ez nem szamit...fogigatloval mehet szepen a lombik :wink:

annyira jo lenne ha tudnal valtani :roll:

Most viszont ha jol tudom fogigatlozol.Es akkor utana megy a buli!Tartsd magad ehhez a protokollhoz es ngyon bizok benne most meglesz neked is az eredmenye :wink:

Irjal majd jo :wink: :D

Tobbieknek is pusszantyuuuuu 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bri!

Örülök hogy írtál! :D Ez a hormon pótló a TRIAKLIM változó korban lévő nők szedik! :( Azt hizsem ösztrögént pótol és ez után megy a fogigátló!
Tillnek és nyulasznak is szerencséje volt hogy most össze jött nekik én is ebben bízom :) Most az ultra short protokollt megpróbájuk ,ezt már hallotam egy másik csajtol is akinek szintén magas Fsh-ja volt és elsőre sikerűlt neki! Kb. 18-20-án megyek ellenőrző uh-ra ,ha nem lesz ciszta akkor szerintem kiírják a szurikat! :) Utánna többet fogok tudni mondani!Drukkolok neked is nagyon a következőre és mindenképp megírom majd hogy én hol tartok! :D
Pusszantalak drága :D
Vendég
 


Annmari
Ma kepzeld el talaltam egy oldalt es ngyon megorultem neki!!!Arrol szol,hogy volt egy 43eves no es a lenyeg,hogy valami szert szedett es egyre tobb petesejtje lett minden stimu utan.Angolul van de a google forditoban leforditattam az egeszet es minnya azt is bemasolom.Nem lesz teljesen ertheto a magyar forditas ugy mivel gep csinalta de a lenyeg kiveheto belole.

http://www.sciencentral.com/articles/vi ... =218392379


Új Termékenység Boost

A vezető termékenységi kutató bejelentette, hogy egy 43 éves beteg saját Megvan reproduktív rendszer viselkedik, mint egy 25 éves. Ez ScienCentral Hírek video jelentések egy véletlen felfedezés, hogy lehet változtatni a termékenységi orvos kezeli az idősebb nőket.

"El kell mondanom neked egy titkot"

A több mint negyed évszázad kutatására és kezelésére termékenység, Dr. Norbert Gleicher azt hitte, hogy látta az egészet. Egészen addig, amíg Dwyn Harben bement az irodájába a Központ Humán Reprodukciós New York City.

Negyvenkét éves, és egy abban az időben, Harben tudta, hogy egy napon ő szeretne gyermeket. Hát én mindig is ismert, hogy én akartam, hogy a gyermekek a saját, én tényleg nem érdekel rendelkező partner, "mondja Harben, aki a bankár. "Azt hiszem, vannak dolgok, kaptam elfoglalt, és én nem kap körül a dolgokat már meg kellett volna, de a pénzügyek is aggodalomra ad okot. ... De attól az időponttól kezdve voltam nyolc-kilenc éves Én mindig magamat a lánya. " Szóval kérdezte Gleicher a betakarítás vagy a tojásait, és fagyassza őket, mikor kész vagy megtermékenyítő a tojásokat a levett spermát, és fázik az embriókat.

"Én valójában tanácsolta neki ellen is ezeket a lehetőségeket, mert, hogy fagyassza be a tojás és / vagy az embriók 43 évesen nem túl jó választás," mondja Gleicher, aki megjelent tucatnyi papírok a szaporodásra, és a szerkesztő a Lapjában asszisztált reprodukció és a genetika. "Mivel [a nő] tojást kap régebb, hogy képesek-e vezetni a normális terhesség jelentősen csökken. És ez folyamatosan csökken, de miután 37 éves vagy 38, hogy a csökkenés lesz nagyon, nagyon gyors. És miután 40 éves a 'hívom vízesés. "

Gleicher Harben tanácsos megvárni, amíg úgy érezte, készen áll teherbe esni, és használja adományozott tojást egy másik, fiatalabb nőt, hogy amikor eljött az ideje. De Harben volt kitartó, és Gleicher kétségei voltak megerősítette: "Ahogy már előre az első ciklus nagyon rosszul ment. Mi csak egy tojást és egy embrió," mondja. "Mi fagyott meg, mert azt akarta, hogy felhalmozódnak embrió a későbbiekben használni valamikor."

Harben akartam próbálni újra. "Megpróbált lebeszélni róla, de én rábeszéltem, hogy én tényleg jobban érzem magam, ha megpróbáltam legalább még egy kerek," mondja. "És közben tettem, amit minden modern nő nem, és én mentem az internetre, és elkezdtem egy kis kutatást."

Ő jött át a kis tanulmány 2000-ben közzétette a folyóiratban Az emberi szaporodás, Amely azt mutatta, hogy öt nő vesz kombinációja termékenység kábítószerek és a kiegészítő hívott dehidroepiandroszteron (DHEA) mutatott valamivel jobb reakció petefészek stimuláció, azaz a kibocsátás során a tojás termékenységi kezelés után két hónappal. A tanulmány eredményei nem voltak elég erősek egyéb termékenységi kutatók nyomon követése is. De ez is elég volt ahhoz, hogy Harben oka, hogy kimegy és vesz néhány DHEA, amely széles körben elérhető, és általában lóversenytippeket szerez, mint az anti-aging kiegészítése. Ő elkezdett, hogy naponta kétszer nem Gleicher tudását.

"Hogy csökkentsék a hosszú történet rövid, ő a második ciklus egy kicsit jobban, ő a harmadik ciklus volt, még egy kicsit jobban," emlékeztet Gleicher. "És én nagy meglepetést, miután várható, hogy ez a nő öregszik dolgok kapnánk még rosszabb, ő tényleg javult ciklus ciklus ciklus. Minden ciklus adta nekünk több tojás, és még jóképű embrió fagyasztás kapcsolatokban. meghökkent. És miután végzett hat cikluson keresztül, ő jön itt egy nappal azelőtt kezdi meg hetedik ciklusban, és azt mondja, "Dr. Gleicher, el kell mondanom neked egy titkot."

Gleicher szkeptikus volt, hogy a DHEA okozhat egy ilyen nagy hatással (13 Harben termelt tojások alatt ő a hatodik ciklusban), de hadd folytatni, és továbbra is ő tojással letöltés ciklus.

"Így aztán nem újabb és én előállított 16 tojás," mondja Harben. "És én újabb és én előállított 19."

"Úgy látszik, mint megtudtuk ebből a betegek, a legnagyobb hatása a DHEA rúgásokat csak négy hónap múlva," mondja Gleicher (amely lehet, hogy miért senki nem vette tudomásul az előző tanulmány, amely csak két hónapig tartott). És valóban, ha valaki veszi azt, hogy hosszú a hatás szinte hihetetlen. Ez a beteg által mára elkészült 11 ciklus velünk, és az ő utolsó két ciklusban is volt, hogy erősítse meg [termékenységi] meghatározott gyógyszereket, mert ő volt túlzottan ösztönzik. Más szóval, s petefészkek viselkedtek, mint azok a 20 éves vagy 25 éves. "

"Fiatalság forrása" hozamai a kosár tojást?

DHEA természetes szteroid hormon előállított koleszterin a mellékvesék, És a szervezetben is alakítani a tesztoszteron és az ösztrogén. A leggyakoribb az összes szteroid hormon emberben, DHEA csökken ahogy öregszünk. Miközben a leggyakrabban forgalmazott anti-aging ("a fiatalság forrása" tabletta), DHEA is lóversenytippeket szerez, mint hasznot minden Alzheimer-kórban, hogy a depresszió a cukorbetegség és az elhízás, de nincs tudományos konszenzus bármely e.

A National Institute on Aging szerint"Összességében a tanulmányok, amelyeket eddig nem adnak világos képet a kockázatok és előnyök a DHEA. ... Addig is, akik gondolkodnak vesz kiegészíti e hormon kell érteniük, hogy annak hatása nem teljesen ismert, . Ezek közül néhány ismert hatásai is kiderül, hogy ártalmas. "

Andrzej Bartke, A fiziológus, aki tanulmányok hosszú élettartam -on Southern Illinois University CarbondaleArra figyelmeztet, hogy "a felügyelet nélküli használata lehet kockázatos, különösen a személyek, akik a szteroid-érzékeny daganatok vagy a magas kockázatú (pl. családban) az ilyen daganatok kialakulásának."

Óvatosan Optimista

Gleicher tisztában van, hogy ez csak egy véletlen felfedezés, de eddig azt reméli, hogy az milyen következményekkel jár majd messze mozog. "Nagyon optimista, óvatosan optimista" azt hangsúlyozza. "De azt hiszem, hogy ez jelent úgy, hogy legalább egy nő a fenti 40 éves, az nagyban növeli a tojás hozam." Azt mondja, csak más nő azt javasolta, hogy próbálja DHEA eddig már teherbe esett a hármasok.

Fontos még megjegyezni, hogy Gleicher úgy véli, hogy a DHEA csak fellendítése tojástermelés, amikor együtt alkalmazva az előírt termékenységi gyógyszerek. "A természetes [menstruációs] ciklus, akkor nem számít, hány tojást ... ő termel. A végén a teste fogja bocsátani, általában csak az egyik," magyarázza. "Ha a termékenységi gyógyszerek tesszük a szervezet kiadás több tojás. Így annak érdekében, hogy teljes mértékben javára [DHEA], akkor nagyon valószínű, hogy akkor azt is fel kell venni a termékenységi gyógyszerek együtt annak érdekében, hogy a nő nem kibocsátás több, mint egy tojás. "

Emiatt, aki nem képviseli a nők vásárlási és figyelembe DHEA saját. Azt nem mondom, hogy az idősebb nők termékenységi kezelést érdemes megfontolni, hogy (amit 'miért bejelentette Harben az ügyben a nyilvánosság előtt, miután elfogadta egy peer-folyóiratban), hanem hogy csak ezt a hozzájárulásával és felügyelete az orvos.

Azt is hangsúlyozza, hogy ő nem tudja, hogy ez miért működik, vagy ha DHEA minőségének javításához a tojás, vagy csak a számot. De még ha a legtöbb extra tojás a tipikus rossz minőségű a nők számára, hogy az életkor, azt hiszi, ez hasznos lehet. "Tegyük fel, hogy tíz százaléka az embriók a 42 éves vagy a 43. Kromoszóma normális. Ha két embrió, akkor tíz százalék nagyon kevés. Ha van 15 embriók mint tíz százalékkal sokkal több és ad nekünk egy nagyobb terhesség esélye. Más módon is nézd meg mi vásárol több jegy a lottón, hogy jobb esélye van a győzelemre. "

De a végén, a legfontosabb dolog most több tanulmány ezt a jelenséget, amit Gleicher reméli elindítani magát a lehető leghamarabb. Most ő vár engedélyével tudományos vizsgálatot fórumon, hogy végezzen kontrollált, kettős-vak vizsgálatban, amely ajánlatot konkrétabb bizonyíték, hogy a DHEA növelheti tojás hozamot az idősebb nők.

Ami a Harben, ő tervezi meg még egy kör tojás visszanyerés és az embrió fagyasztás. Mindent egybevetve azt a számok, hogy körülbelül 100 embriók közül lehet választani, amikor úgy érzi, készen áll, és ő úgy gondolja, hogy az idő is jött mintegy négy év alatt. És még akkor is, ha a dolgok nem működnének, azt mondja, lesz néhány sajnálja: "Még ha valami elromlik, és én is, miután a hatalmas számú embriók, amit készített, még mindig nem a végén, hogy a szülést legalább egy lánya, hogy a genetikailag saját, de legalább tudom, hogy sok más nő fog profitálni. "


Majd meg utananezek ki ez a manus meg mi ez a szer :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: