Új privát üzeneted érkezett!

Zsumama! Nagyon édes az unokád! Írtam neked a kismamablogba. Ha gondolod nézd meg mert most nincs kedvem újból bepötyögni. :)
Virág

Kép

Virag
 
 


Zsumama! Nagyon édes az unokád! Írtam neked a kismamablogba. Ha gondolod nézd meg mert most nincs kedvem újból bepötyögni. :)
Virág

Kép

Virag
 
 


sutiz! köszi irtam vissza de ez olyan hihetetlen... meg olyan kaparást érzek a hasm bal oldalán... de még várok a teszttel

Kép
 

 
 

Megcsináltam a vonalzókat a kismamblog.hu/forum alatt, lehet jönni beszélgetni!
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a kismamablog.hu-n sokkal többet leveleztünk, mint most, nem?
A csajok többsége nem is ír :cry:

Zsuzsama, nagyon édes az unokád :D

Kép
 
 


Igazad van Domi! Mindíg ránézek mindkét oldalra, de igazából soha senkit nem találok sehol. :( Noémi eltűnt és már nem is beszélget senki. Meg általában d.u. szoktak jönni, akkor meg én már nem vagyok itt. De Te is eltűntél kicsit.
Virág

Kép

Virag
 
 


DE nem tudom miért van ez. Lehet jobb lenne visszatérni a kismamablogra?
Noémi mondta, hogy most egy ideig nem jön, mert itt van az anyukája.
De a többiek vajon merre vannak?

:cry:

ui: igen tudom én is eltűntem pöttyet, de igazából várnám, hogy vki írjon vmit. Velem most nem történt semmi különös, várom a ciklus végét és a jó szerencsét:-)
Virág, neked ahogy látom, hamarosan kiderül, hogy mi újság :lol:

Kép
 
 


Domi! Én amúgy inkább a kismamablogot nézegetem többször, mert sokkal könnyebben és gyorsabban bejutok. Lehet, hogy ott kellene folytatnunk. Bár onnan is eltűntek a többiek. Egyedül Edittnek és Noéminak van igazolt távolléte :) A többiekről nem tudok semmit. amúgy ott is be tudod állítani a vonalzódat, csak nem az eredeti helyszínen hanem a /forum oldalon. Nézz majd át oda is és regisztráld magad ott is.

amúgy ma barnázom. :cry: Nem hinném, hogy lenne babám. :cry: alacsony a hőm is nagyon. :cry:

Kép

Virag
 
 


Igen, hol van Timi, Tündi, Rita és a többiek? :cry:

Már regisztráltam a kismamablogra is, csak ez így nem olyan jó, mert most már három helyet kell nézegetnem.

Sajnálom, hogy így alakult, pedig TI is adtatok az ov. teszt eredményére, nem?

Kép
 
 


csajok!
akkor döntsük el, melyik a legjobb oldal és ha mindig egy helyre irunk akkor szerintem egy idő után v isszajön mindenki- bér szerintem csak meleg- nyaralás stb- miatt van kevesebb hozzászólás. bár nem tudom. nekem mindegy hol vagyunk, de szerintem könyebb vagy itt vagy a másik forumon követni egymást, mert a vonalzók jó támpontot adnak és nem kell mindenkitől állandóan kérdezni hol tart. de lehet hogy csak én vagyok ilyen feledékeny és képes lennék 2 naponta rákérdezni hol tartotok csajok? :-D

 
 


Sziasztok!!:D Nórika helyett Atika..::D

Kép
Kép


Szerintetek ez mi? Kép ???

Kép
Kép


Jaj Ágica! Olyan szép ez a kép! Ami be van karikázva sárgával arra mondta,hogy szerinte fiú?
Edit, én sem tudom megjegyezni vonalzó nélkül, hogy ki hol tart! DE már a másik fórumon is be lehet illeszteni, úgyhogy semmi gond!
Egyre jobban fáj a hasam!
Néha átnézek majd ide is, de az eredeti helyre sokkal könnyebben és gyorsabban bejutok úgyhogy valszeg oda fogok többször belépni.

Kép

Virag
 
 


Virág!!!Igen!!!:D Bár nem tudom mire vélni...majd ma megmondja az orvosom is...

Kép
Kép


Ágica!

Eddig úgy volt hogy kislányotok lesz, és most derült ki, hogy valószínűleg kisfiatok? :lol:
Mindenképp írd meg, ha ténylegesen kiderült. Most már nagyon kíváncsi vagyok és gondolom Ti is :wink:

Tök jó, hogy felraktad ezt a képet, bár én még nem túl sokat tudok belőle kinézni, de ti már biztos profibbak vagytok ebben :)

Nekem talán ez az oldal a legszimpibb, úgyhogy nekem ez is megfelelne, de alkalmazkodom és oda megyek, ahova a többieknek egyszerűbb.

Kép
 
 


Szia Domi! Igen mi is alapoztunk az ovulációs tesztre, de azt hiszem eztán is a hőmet fogom inkább mérni, meg mondjuk van még 3 db tesztem. Még jó, hogy nem csak 3-at vettem akkor. :lol: Még van 3-4 napom hátra. Majd meglátjuk mi lesz. Úgy utálom a várakozást... :oops:

Kép

Virag
 
 


Nekem meg ez a hőmérőzés nem fekszik egyáltalán. Az a baj, hogy reggel állandóan kiugrok az ágyból, és utána jut eszembe, hogy hoppá!, megint elmaradt a hőmérő :P

Látod milyen jó, hogy 5 db van egy csomagban :lol:
AMúgy amikor én vettem a tesztet és megláttam rajta, hogy "5 db" van benne, elkezdtem mosolyogni, mert eszembe jutottál. Lehet, kicsit hülyének nézett a biztonsági őr, de mindegy. Ráadásul amit nagyon utálok, hogy a DM-be ahova általába járok, már a tököm tele van az őrrel, mert nem tudom miért, de feszt a teszteknél álldogál. Nem igaz nem tud átmenni a hajfesték osztályra? :lol:
Ráadásul most legutoljára majdnem szólnom kellett, hogy esetleg arrébb állna vagy mi lesz? Hihetetlen!!

Nekem még jó sok idő van hátra, és ezt utálom én is a legjobban.
De kitartás, neked már csak 4 nap :wink:

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát menzeszem még sehol 12. nap... tegnap délután csináltam egy tesztet, ami negatív. Holnap megyek dokihoz délután... hacsak addig meg nem betegszek... de már fáj a derekam és görcsölget a hasam is... Éppen azt nézem, hogy most hogy sikerült a vonalzót beillesztenem, teljesen felesleges volt, mert még a menzeszem sem jött meg, úgyhogy tuti nem lesz peteérésem 2 nap múlva...
Most ilyenkor mi van? Lehet ebben az időszakban is teherbe esni?
Lehet hogy ez a biztonsági őr, direkt rád pályázik! :)
Ha majd már pelust kell venned, akkor ott fog állni! :DD

monoka
Kép
 


Domi, próbáld meg úgy, hogy közvetlenül az ágyad mellé teszed le az éjjeliszekrényre pl. Nekem ott van és már el sem tudom felejteni. Bár igaz ami igaz az elején sokat kínlódtam én is, de főleg azért, hogy ne nagyon mozogjak mérés előtt.
Amúgy a biztonsági őr nálam is ott álldigált úgyhogy én arra nem mentem, úgy kellett megkérdeznem az eladót és a kis szenya még hallgatózott is! A francnak vannak azok ott!
Rebeka, 12 nap már elég sok! Nem tudom mi lehet ilyenkor. Nekem 1x volt olyan, hogy egyáltalán nem jött meg el kellett mennem dokihoz és adott valami gygógyszert amitől megjött utánna meg clostybeggyt 3 hónapig. Na akkor aztán igazán éreztem, hogy mikor van peteérésem! Hú de rossz volt. Akkora petéim értek, hogy öröm volt nézni! Sajnos akkor még nem terveztünk babát...

Kép

Virag
 
 


Virág! Az éjjeli szekrény jó ötlet lenne, de mivel nem rég költöztünk be a házba, ezért az még nincs :wink:
Max majd mondom a férjecskémnek, hogy dobja már hozzám minden reggel :D

Monoka, ez egy nagyon jó kérdés :?
Sajna nem tudom, de talán Admin tudna rá válaszolni. Máskor is fordult már ilyen elő? Kíváncsi vagyok, mit mond majd a doki holnap.

Kép
 
 


Hát ez jó! Én meg azon gondolkodtam ki is az a Rebeka. Bocsi nem olvastam el, pedig ott volt az alján. Ez az átka annak, hogy egyszerre több helyen próbálunk meg beszélgetni. :D

Kép

Virag
 
 


na sziasztok jányok:)
itt is jeleztem hogy élek:)
majd jövök:) remélem jolvagytok:)
kívánok két csíkot meg szép babákat:)
meg hogy minél előbb menjen a szöcske:)))
puszicupp

Kép
 


hali! látom nincs itt mostanság nagy forgalom...

 
 


no most melyik beszélgetési oldalunk a jobb? a kismamablogunk ez vagy mi? hova irjunk?:D

Kép
 


hahó lányok!
Sikerült egy vonalzó!

 
 


Vagy mégse? Az előnézetbe pedig benne volt.

 
 


Sziasztok! Segítségeteket szertném kérni abban, hogy az elmaradt menses előtt lehet e tesztet csinálni? És hogy akkor már kimutatja e a terhességet? (Kb 1 héttel előtte!)

Barbika...
 
 


Babarka, lehet, de túl sok értelme még nincs. Egyrészt, sajnos, sok terhesség még az első pár hétben megszakad, ezt pedig, ha tudsz róla, sokkal nehezebb megemészteni, mintha "csak" késik pár napot a menzeszed.
A másik, hogy a tesztek érzékenysége általában a menzesz várt időpontjától számított pár nap utáni hormonszintből tudnak biztosat mondani.
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron