Új privát üzeneted érkezett!

Arikon: Nagyon megértelek! (((((( ))))))))))) És a márciusi dokivizit? Arról hogy fogunk híreket kapni? Hm????
 
 


Én voltam ma dokinál.
Szuper minden.Junior már 1 cm.Láttunk szívdobit,mehetek kiskönyvért a védőbanyához.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Andi! Nagyon örülök, hogy minden rendben a kis pindúrkával :)

Nóri! A tegnapi UH eredményei: 12.c.n. : jobb oldalon: egy 22, ill. egy 20 mm-es tüsző, bal oldal: norm. petefészek, szabad folyadék nincs, nyálkahártya: 5,7 mm.
Holnap megint kell mennem UH-ra (14c.n.), hogy megnézze, hogy állunk :)
Tegnap kötelező szeretkezés volt előírva, de abban nem is volt hiány :lol: 8)
Hisz előtte most 2 hét legalább kimaradt. Azt mondta a doki, hogy legalább 1 hétig olvassuk csak a háború és békét :lol: :lol:
De azért hagytunk ki több időt, hogy minél többen legyenek a kiskatonák 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 

 
 

Betty:szupi hírek, mennek a nagy drukkok!!! :wink:
Kép

Andi:gratula és ((()))! :wink:
Vendég
 


Nóri, köszi a szurkot, :lol: rendi vagy!

Majd megírom, mi volt holnap a dokinál :wink:

Babszi: A másik topikban olvastam a rossz hírt, hogy egy időre kivonod a forgalomból a babanetet. Nagyon sajnálom, de meg is értelek :cry: :cry:
Azért majd jelentkezz! Sok puszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Tegnapi jelentés:

Jobb oldalon egy 24, és egy 27 mm-es tüsző, méhnyálkahártya: 7,5mm.
+ dupla choregon tüszőrepit kaptam.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Húúú Betty, ez nagyon szuper.Óriás tüsző és ikrek 8) :lol:

Kép
 
 


Andi!
Igen, IKREK!!! De szép is lenne! Én igazán örülnék neki! :wink:
Miért, lehet, hogy mindkettő megrepedt nem? Elvégre rettenet nagyok voltak! Győztem őket cipelni :lol: :lol: :lol:
Remélem lesz belőle valami, nem csak "álmodik a nyomor" szindróma :lol: :lol:

Remélem jól vagy, jól viseled a terhességet !
Bár, ha rosszul is, a lényeg, hogy MEGÉRI! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Bettykém,ezennel megrendeltem neked az IKREK-et.

Köszönöm, jól vagyok.Hál istennek nem igen vagyok rosszul,így azt mondom,kibírható :lol: Amúgy nem vagyok az a hányós-kiütős fajta.Nem dolgozom halálra magam,de ahhoz eleget,hogy nem magammal legyek elfoglalva.

Drukkolok a tüszőcskéidnek :!: :wink:

Kép
 
 


Köszönöm Andi!
Az ikrek megjöttek!!! :lol: :lol: 8)
!!!5.!!! DPO, 19.c.n. (nem első pisis): Kép Kép
Puszikállak benneteket!!! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Baszki Betty!!!!!!!!!!!!!!
Juj de örülök,szóhoz sem jutok!!!
Hát még a könnyem is kicsordult!
Istenem de örülök.Ha ikrek,akkor egy keresztanyaságot bevállalok!!!

óriás pussz nektek!

Kép
 
 


Húúúú...Betty, gyönyörű teszteket pisiltél, és ilyen korán! :shock: :shock: :shock:
Lehet tényleg ikrek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök nektek. :lol: :lol:
Andi,
Junior is nagyon édes kis pötty :lol: :lol: :lol: Gratulálok a szívhanghoz. :lol: :lol:

Én meg péntek este nődokihoz megyek, mert valszeg a napi 8x-i szoptatást nem bírta a szervezetem és a hormonjaim borultak.
Már 3. napja a ciklusom közepén pecsételő vérzésem van, írtóra fáj a hasam és a medencém.
Asszem lesz egy teljes vérkép és egy hormonellenőrzés is, mert állandóan szédülök és tök fehér és sápadt vagyok.
Plusz a szopikat le kell csökkentenem először napi 3-ra, majd csak reggel estére. Barbika nem örül neki, de ez van. Jobb ha kevesebbet szopizik, mint hogy beteg anyukája legyen. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty!

Gratulálok a zebrádhoz! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
 


Andi!
Szívből gratulálok neked! És boldog, gondtalan pocakosodást kívánok! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
 


Bettykém,várom a mai teszted,de mint írtam tegnap is,még nem biztos,hogy örömködni kellene,mert neked ezt biztos,hogy a repiszuri rajzolta.4-5 nap,és kiderül,hogy sikerült e!

Drukkolok nagyon!
pusssz

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszi a drukkokat!
Igen, még én sem örömködöm annyira, majd kb.4 nap múlva már azért szerintem bonthatjuk a pezsgőt, ha úgy van, persze akkor csak és kizárólag gyerekpezsgő jöhet szóba :lol: :lol:
Most minden nap csinálok tesztet, amit meg is osztok veletek....hát ha halványodik fokozatosan, akkor van gááz...
Na de lássuk a mait, a tegnapival összevetve: Kép
Puszika mindenkinek!
(még örömködök :lol: )

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Nagyobb képet rakok, itt jobban látszik: Kép Pussz :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Bettykém továbbra is drukk hegyek.
Ez milyen teszt??? HCG vagy ovu??
Én azt mondom,hogy ez még a tüszőrepi,mert ilyen hamar hcg nincs,akár ikrek,akár nem.

A tüszőrepi 7-10 nap,míg kiürül.Izgatottan várom a további teszteket.

A mechanizmus az,hogy halványodik a teszt,szinte semmit nem mutat,és ha baba van,akkor elkezd erősödni.Remélem nálad is így lesz.

Kép
 
 


Andi: Én is boldog várandósságot kívánok!

Betty: Ez még tuti a tüszőrepi, jól mondja Andi. Drukk, hogy halványodjon, majd erősödjön a teszted.
 
 


Köszi a drukkokat....hát tényleg már csak pár nap, és kiderül már.
Mint írtam is, minden nap eggyel növelem a teszteket, és fel is rakom ide nektek, hogy mi a véleményetek épp az aktuális napról, vagy egyben az egészről.
Köszi, hogy velem vagytok, és segítetek ebben. :wink:

Még valami: A néha erősebb, néha lágyabb méh szúrogatás is lehet a szuri utóhatása?
Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Mai helyzetjelentés: Kép
Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Ma hajnali: Kép Pusszka :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Én egy dolgot nem értek :roll: :!: :idea:

Ezek a csíkok nem erősödnek,és nem is halványodnak.
Őszinte leszek,nekem itt valami nem kerek.
Esetleg ki kellene próbálni másik teszttel.

Kép
 
 


Betty:nagyon nagyon örülök a jó hírnek, a megadrukkok odaértek!!!puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Andi, hát igen, eztén sem értem.
Utoljára tegnap teszteltem terhességi teszttel is, és még mindig halvány pozi. Már tényleg nagyon kíváncsi vagyok! Győzöm livárni a napokat :roll: Kép

Nóri, köszi, bár még nem merek örülni, mert lehet, csak a tüszőrepi játszik velem. :?

Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Mai helyzetjelentés: Kép
Már sokkal halványabb a mai, HCG teszteltem is, nagyon halvány pozi.
Talán akkor innentől kezdődhet a cidri..... :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 



Andi!!! Hatalmas Gratulá a picurhoz!!!!!! Még csak most tudtam meg és nagyon nagyon örülök!!! Kívánok Neked felhőtlen pocakosodást! Vigyázz magatokra!!!

Betti: Mennek pozitív energiák!!! Drukk 1000-el!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Köszi Olik! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Sziasztok!

Köszi, hogy szorongattok nekem, de ma nega lett a HCG tesztem... :(
Legalább tudom, hogy működik ez a tüszőrepis cucc :)
Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Bettykém,nagyon sajnálom!!! Kép

Remélem a következő ciklus a ti hónapotok lesz!Most már minden adott hozzá!!!
 


Köszi Andi, ari vagy! :)
És azt is köszi, hogy felvilágosítottál erről a tüszőrepis dologról :wink:
Remélem azért a háttérben itt leszel, és szorítasz, hogy már végre történjen valami velünk.
Sok puszika!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Betty, fél szemmel itt leszek,ne aggódj!!

pusssz

Kép
 
 


SZIASZTOK!

Mizújs veletek Kismamik??
Remélem mindenki jól van, és jól viselitek a terhességet!!! :wink:
Nagyon kiürült sajnos ez a topic... :?

Puszi mindenkinek! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 


Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek! :wink:



Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: