Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Meli, ebben nem tudok segíteni. :( Talán érdeklődj az önkormányzatnál!

Kitty, jól döntöttél, szorítok a másik helyért!
Tucat neveket én se m szeretem, de ez látszik is. :)

Öcsi még mindig kukis, és komoly 290 grammot nyom. Integrált teszt, afp is jó lett.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én igen eltüntem bocsi!!!

Nos velem annyi van, hogy az uccsó rákszürésem P2 lett! Mikor meg tudtam sírtam és pont az utcán havat lapátoltam! Még jó, hogy senki nem volt akkor kint! Leg közelebb fél év múlva lesz kontroll!

Meli! Sajnálom, hogy nem vesznek fel és azt is, hogy Marcival nem tudnak neked segíteni!!!!
De remélem mihamarabb el tudsz menni egy lombikra ami sikerül is!! Drukkolok!!!!

Enis! Jó hogy végül meg sajnáltak a modik!!!! Na és azóta voltál már dokinál? Nincs véletlenül fekéjed? Az csinál ilyesmi tüneteket!!!

Bri! Ha tudnád azt mondani, hogy kint LA-ban van olyan szaki aki pikk pakk egyensúly érzéket varázsol mancinak már röpülnék is holnap ki!
Kövi lombikot is itthon tervezitek??? Vagy ott kint?

Beze! Nagyon jóóóó a név választás! Valóban rendkivűl ritka és szép!!!

Kitty! Sajnálom, hogy nem engedik el az uccsó hónapot! És addig vár rád az uj helyed?

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Beze! szuperek az eredmények! Olyan szépek Marci és Lexi, megkuksiztam fb.on!:)

Nóci:)
Ugye milyen jó érzés, ha rendben van minden, és egyébként a legrosszabbra gondolsz? Elhiszem, hogy örömödben sírtál! Nekem is először fél évente kellett kontroll, most már csak évente.
Mit jelent ez az egyensúlyérzék-zavar?

Én kínlódok tüszős mandulagyuszival, 20 éve nem volt nekem, szerintem a Marci hozza nekem a sok getvát haza, bezzeg neki kutya baja, december óta nem volt beteg. Én esküszöm a két év anyatejezésre! Úgyhogy Bri, nehogy abbahagyd!!!
Jövő hét szerdán megyünk Tapolcára, remélem meggyógyulok addig.

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Nóci, Meli, köszönjük szépen!

Nóci, nem mindenki osztja a véleményed, de engem nem zavar, ízlések és pofonok különbözőek. :wink:
Örülök a p2-nek, szuper!!! :D

Meli, drukkolok szerdára. Ez lesz az első lombik? Ugye jelentkezel rendszeresen a hírekkel?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi Beze, még nem tudni, lombik lesz-e, vagy mit mondanak, még csak konzultációra megyünk meg vv-kre.
Remélem meggyógyulok addigra, tegnap lázam is volt, meg Marci is tuttyog, mondjuk már ő régóta.

Mérges vagyok, pont most jött ez a hülye betegség, pedig olyan jó kis peteérésem volt!

Kép
 


Sziasztok!

Meli
én is drukkolok a 3 gyerekhez!
Semmi szabadidőm nem volt a munka mellett, és még sokszor a suliba se jutottam el, így eléggé lemaradtam - amit pedig szeretnék befejezni.
Most Anyukámtól örökölt saját házamban élek (tesómmal közös), és másik településen is. Exem két hete visszament Németo.ba 5 hónapra, talán ez az utolsó külföldi útja...

Beze
gratulálok a jó eredményekhez. Már túl vagy a félidőn :)
Köszönöm a drukkot.

Nóci
P2 szupi :) Nekem is annyi lett tavaly, lassan megint menni kéne...
Remélem, várnak rám, de persze biztos csak akkor lesz, ha már ott vagyok. Addig nem akarok elkiabálni semmit.

Bri, Enis???? Nem ér eltűnni megint!!!

Én végre nem dolgoztam a hosszú hétvége alatt, de így sem unatkoztam :) Voltunk mamámnál segíteni, meg voltak itthon keresztszüleim, tegnap volt az ált. sulis osztálytalim, ami szuperul sikerült :D - a bnőmmel újra egymásra találtunk, kiderült, hogy egy félreértés miatt nem beszéltünk 6 éven keresztül :lol:, utána páran még elmentünk egy helyi együttes koncertjére. Ma pihentem, kicsit tanultam.

Szép hetet mindenkinek! Remélem, ilyen marad most már az idő :)

Kép
 
 


Kitty
Orulok,hogy jol erzed magad a borodben 8) Remelem marcius ota sem valtozott semmi! :wink: Eltunok mert a gyerek mellett (igaz csak 1 van) nincs semmi idom! Sokat foglalkozom vele es este rosszalvo azaz ha nappal alszik altalaban en is alszom :roll: De most jottem 8)

Noci
Nem tudom az milyen doki de biztos ngyon draga itt eszmeletlen szamoakt tudnak kihozni ha nincs biztositasa az embernek. :shock: Nekem volt a laproszkopikus mutetem ahol vivettek a miomam cakkum pakk 30ezer $ lett volna ha nincs biztositom :shock: :o Otthon probalkoztal mar mindenfele? :roll: A P2-dnek orulok en is!!

Beze
Mi lett a nev?En kicsit lemaradtam :oops: Gratula a 3.bejbihez!Remelem en is lehetek egyszer 3gyermekes csaladanya 8) :lol:

Meli
Vegul mi lett?Lombik vgy inszem? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen voltam már, valahogy rámtört a nosztalgia és benéztem....:)
Írjatok már, hogy vagytok, kivel mi újság?
Örülök, hogy Ti régiek is előkerültetek:)
Brid: Lombikunk volt júniusban, sajna nem sikerült, pedig volt 3 szép embrikém. 7 petesejtem lett, abból ez a 3 termékenyült meg.Apának rossz az eredménye, azért kellett. Szeptemberben nem mentünk vissza, az anyagiak miatt is, meg eléggé megviselt a dolog. Most szeptemberben belefogtam egy suliba, OKJ-s ápoló leszek, ha sikerül. Ez 3 éves suli, elég nehéz.Ha újra megyünk lombikra, majd csak a jövő vagy azutáni évben, a suli miatt.
Marci már nagyon nagyfiú:)

Kép
 


Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok! Már egy ideje nem néztem be, mert csak az én hsz-omat láttam...

Bri
elhiszem, hogy nem sok időd van. Kisfiad már lassan két éves! Pedig most született! Mikor tervezitek a kistesót? Vagy már rajta vagytok az ügyön?
Fb-n kerestelek, de szomorúan láttam, hogy már nem vagyok ismerősöd :(

Meli
grat a sulihoz! Ez nappali, levelező? Dolgozol?
Apa még kamionozi? Hogy bírja, és Ti? Milyen gyakran jár haza?
Tesóm még kamionozik, most egy budaörsi cégnél van, elég ritkán jár haza és persze itt is szívatják rendesen...

Nálam folytatódik a rossz dolgok sorozata, egyre kevésbé bírom. Úgy érzem, most jutottam el a mélypontra, nem bírom tovább... vagyis muszáj, csak nehéz.
Április végén sikerült megszabadulnom a cégtől, aztán ahova mentem, az már az elején rossz volt, egyből túlóra, délben járjak haza aztán vissza, szóval nem jött be.
Azóta itthon vagyok, a néni aki velünk él, lerobbant, ágybafekvő és őt ápolom. Elég rigolyás, házsártos vénasszony, nehéz vele... De otthonba persze nem akar menni. Mindent megteszek neki, amit akar, de ez se jó neki. Mindenkinek szid, veszekszik velem, szóval idegileg és testileg is kivagyok.

Suliban februárban vizsgázok, ha minden jól megy. De nem sok időm van a néni mellett, meg elég fáradt vagyok, így nehezen megy a tanulás.

Időm nekem sincs semmire, még mindig szingli vagyok. Ismerkedtem pár emberrel, de elég érdekesek, hogy finoman fogalmazzak :roll:

Amúgy próbálok időt szakítani barátokra, volt munkatársakra, olvasásra, szóval nem unatkozom.

Bocsi, hogy ezzel terhellek Titeket, de nem nagyon van kivel megbeszélnem ezeket a dolgokat.

Lassan indulok suliba, szép hétvégét Nektek! És sűrűbben gyertek, hiányoztok!!!
 
 


Sikerekben, boldogságban és aki szeretné, babákban gazdag új évet kívánok! :)

Kép
 
 


En is kivanok Boldog Uj evet es mindenkinek azt,amit szeretne :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Melinda
Sjanalom,hogy nem jott ossze...sajnos ott sem mindig az elso a befuto sot altalaban tobb nekifutas kell.Addig is a sulival lefoglalod magad ;)

Kitty anno akik nem aktivkodtak tudod torlodtek.Ird mar meg megegyszer milyen neven vgy priviben!Huuh ez a neni nem lehet egyszeru :? De mar itt van a vizsga idoszak remelem sikerul!!

Enis
:shock: elsem hiszem hogy itt vgy azaz voltal :shock: :lol:

Rolunk :oops: nalaunk a kisteso barmikor johetett volna ha jott volna de nem jott :roll: a szoptatas mellett pedig nem lehetett igy vartunk sokaig :? most voltunk itthon (vgyok meg holnap utazunk) egy ujabb lombikra de szerintem ez nem sikerult :roll: Ha bebizonyosodik akkor nyaron ismet jovok 8) Deri baba meg ngyon okos kis ertelmes 2nyelven mar ert es "beszel" a 3.at meg majd felveszi. 8)

Tobbiek :?: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!! :D

Olyan de olyan régen voltam itt nálatok! Most azért jövök, mert szeretnék veletek egy öröm hírt közölni :)
6 hetes várandós vagyok!!! VAN EGY BOGYÓCSKA A POCAKOMBAN!!!

Még jövök ám :)

Mindenkit puszilok :D
anyci75
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok!

Bri
írtam fb-n és be is jelöltelek :)
Szurkolok a lombikhoz, remélem, összejön!
Deri jó nagy fiú már, és milyen ügyi! Szerencséje vagy, hogy több nemzetiségű családba született, a több nyelvűség jól jön majd neki!
Most épp merre laktok?

Anyci
mi ugyan levelezünk fb-n, de itt is hatalmas gratula!!!

Én múlt hónap óta végleg egyedül, nénit sikerült betenni egy otthonba. Persze ez sem jó neki, de itthon se volt az... na mindegy, nekem így jobb, tudtam tanulni legalább :roll:
Írásbelik megvoltak a héten, ötből öt sikerült ;) 23-án lesz még három szóbeli, most azokra tanulok, és vége!!! :) Már várom, kicsit fáradt vagyok... :oops:
 
 


Sziasztok!

Tegnap éjjel csak úgy bekukkantottam ide és mit láttam...végre majdnem mindenki írt :shock: :lol:

Bri,
igen,megnéztem,ha még tudom a jelszavamat és ha már igen,írtam egy sort 8)
Látod,tudtam,hogy emiatt jösz haza,mégis valahogy kiment a fejemből..na,de úgysem zavartalak volna ezzel kapcs.

Tesómék is dec-ben lombikoztak előszőr,meg is fogant,de aztán 6 hetesen elment a baba,pénteken jön a második forduló,nagyon reménykednek,mert a doki szerint jó jel és nagy az esély,ha már az első is megfogant.
Én csak a csöndes szemlélő vagyok,még az elsőnél sem örültem csak nagyon picit,mert tudtam,hogy még bármi lehet -túl sokat babaneteztem anno 8)
Nagyon remélem idén azért összejön,nálunk ez magánúton megy és nem 2 fillér(tudom,máshol sem),de szerencsére van miből nekik,különben meg azt mondták semmi sem túl sok,ha erről van szó...de inkább költsék a babára a pénzt.Ja és nem mellesleg 3 fogant meg,úgyhogy ...lesz(lenne)majd nagy öröm :D

Kitty,
én nagyon örülök,sokszor gondoltam rád,hogy hogyan boldogulsz a nénivel,nem lehet(ett) könnyű...na,majd megszokja az otthonban,nagymamám is ott van-de ő saját kérésére,mert le kellett vágni egyik lábát és anyukám mivel hátgerinccel volt műtve nem bírta őt emelgetni.Előszőr ő sem szerette,de pár hónap elteltével azt mondta,már haza sem menne. :)

Anyci,
aztamindenit!!!Egy ideig leveleztünk,aztán ilyen hírrel meg sem keresel? :cry:
Nagyon nagy gratula,mennyi idő után is sikerült?És spontán?
Mesélj...

Lányok,
nálunk semmi újság,legtöbben "láttok" naponta fb-n,semmi különös nem történik az életemben.
Épp a napokban filóztam,hogy 2 év múlva a lányom már 18 lesz,lassan elköltözik otthonról és én még mindig fiatal vagyok,hehe :lol: ,csak nem tudom mihez kezdek majd a nagy szabad fiatalságommal :lol: :roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok!

Enis
Tesódéknak nagyon drukkolok!

Én is remélem, hogy megszokja a néni, bár múlt héten nagyon utalgatott rá, hogy jönne vissza. De én nem akarom. Lehet, most túl önzőnek gondoltok, de tényleg nem bírtam már tovább. Nem egyszerű eset, egyedül vagyok, fiatal, élném az életem - mellette mindez nem lehetséges, mert hisztis, türelmetlen, akaratos. Sajnálom igazából, de ezt magának is köszönheti.

Lányodon mindig meglepődöm, kész nő már, és milyen szép :shock: Te pedig nagyon fiatalos, csinos nő vagy! Ezért akartam én mindig fiatalon szülni... :oops:

Nekem egy hete sikerült a vizsgám :D Most egy kis pihi, és jelentkeztem vissza az egyetemre (amit anno abbahagytam, mikor Anyu beteg lett), remélem, felvesznek, és be tudom fejezni. Nem sok van már hátra, és a környéken senkinek sincs ilyen diplomája - hátha jó lesz vmire - más nem, dicsekedni :lol:

Kellemes hétvégét!
 
 


Lányok,ki hogy s mint?

Épp most olvastam bele egy régi nlc-s topicomba,ott sem pörög már az élet sajna :(

Tesóméknál sikeres volt a 2. lombik(is,az elsőnél a 6.ik héten mentek el a hármasikrek),most "sima" ikrek sikerültek és ők már megmaradnak,októberre várják őket....talán(ugyanis nemigen vagyunk igazi testvérek az öcsémmel,sajnos,évente 2-3x találkozunk és közben sem hívjuk egymást,szóval amit innen-onnan hallok néha,abból szerzem az információkat :? ).

Ennyit arról,hogy jó,ha van testvéred :( Biztosan a 6 év korkülönbség is sokat számít(na,de a sógornőm 1 évvel fiatalabb nálam,tehát 5 évvel idősebb az öcsémnél és megvannak,sőt!),meg az,hogy a tesóm mindig önfejű volt,nem is igen lehet vele beszélgetni,mert nem fogadja el senki véleményét...
Na,de nem panasz,ez csak egy példa volt :lol: ,hogy ilyen is van :D Azért nagyon örülök az örömüknek...és remélem,hogy túl bírok majd lépni azon sértettségemen,hogy ők le sem szarták a lányomat soha(nem most,mikor már 16,hanem úgy általában) és nagyon várom az ikreket,hátha közelebb hoznak minket egymáshoz :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
 
 


Sziasztok lánykák
Jár még erre valaki
Mi elkezdtuk a kisteso projit
Jo lenne veletek ujra megosztani

Kép

Kép

Kép
 
 


Nocikam en meg itt vgyok. Azaz nem voltam csak beugrottam keresgelek infokat itt a bneten.Sok a kihalt topik en mas sajna nem a regi  Drukk a tesobabahoz

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül írok.
Létrehoztam egy topikot az AnyaTanya (www.anyatanya.hu) nevű fórumon, hogy a babát tervező anyukákkal tudjunk "csevegni".
Ezen a néven találod meg, ha szeretnél csatlakozni: Babaprojekt indul :) (2013.december) Új!

Remélem sikerül mielőbb a baba, sok szeretettel várlak a csoportban. :)

Üdv

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron