Új privát üzeneted érkezett!

Szió!
Nem a clearblue 50-es a HCG-LINE pedig 20-as.
Ma veszek hazafele még egy clearblut és megcsinálom holnap reggel. Nagyon izgulok,mert minden tünetem van, csak aggódom.
 


lengyelk akkor a második azért lett nega mert nem elég érzékeny!!!!!!
így 100% hogy pozi lesz a második clearblue!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocsánat a belepoffért:
csak szólni szeretnék, h egy tesztet 5 perc után már ne nagyon nézegessetek!!!!!!!!
akkor már nem értékelhető!

 

 
 

ez nekem is volt a fejembe jó hogy babszika leírta....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok én új vagyok.egy hete volt a beültetésem és most várok hogy a babáim megtapadnak vagy sem.elvagyok keseredve mert megjelentek a mensi előtt fellépő pattanásaim olyan mintha fájdogálna a pocim is.nehéz lesz ezt az 1 hetet kibirnom a vérvételig.természetes uton van egy 9 éves fiam a petevezetőim lezáródtak ezért vagyok lombikos.mikor csinálhatok tesztet,hetedikén volt a beültetésem.köszi ha irnátok .edina :(
 


kistörpe ez a topik halott gyere át egy másikba pl. van még 2db 2009-re babát varó élő topik ennél fejebb gyere oda :wink: . Tesztelin állitólag a 10-es HCG már 7 nap után kimutatja de szerintem még várnod kéne. Tudom nehéz de ha most tesztels valószinű még negativ lesz és csaj elkeseedsz töle. A forum topik tetején van egy LH csikokat árulók topik oda kukk és olvass vissza. Ott irnak az LH csíkok jóstesztként való használatáról várlak másik topikon és drukk a 2 csikos teszthez!

Kép
Kép
 
 


melisch-köszi az ötletet ,ha tudsz te is gyere átt .nagyon szoritok neked,hogy minél előbb összejöjjön.nem tudnám elképzelni mi lenne ha ebben a nehéz 2 hétben nem lenne mellettem e fiam nmint irtam 9 éves de annyira biztat engem.minden jót vigyázz magadra.kistörpe
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: