Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Szívesen "beszélgetnék" bárkivel, aki méltónak talál erre. :)
Sokféle témakör érdekel, fogamzásról (ennek nehézségeiről is), anyaságról, házasságról, magzatokról, babákról, gyerkőcökről, stb, stb.

Jómagam jelenleg 30 éves vagyok, férjezett, 2 édi, de rosszcsont kisfiú anyukája, van egy kutyusunk (szeretem az állatokat), és Budaörsön élünk anyósomék házának felső szintjén (erről is beszélhetünk akár :twisted: ).

Hát nagyjából ennyi. Szeretettel várom hozzámszólasaitokat!

Üdv: athiz
 
 


Szia Athiz!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon tetszik a topikod!!!

KépKép


Köszi Kukac! :lol: Szívesen látlak nálam! :wink:
 
 

 
 

Tehetnél fel képket kalózkáról és macikáról! :wink:

KépKép


Szia Athiz :)

Azt hittem káprázik a szemem :lol:
De rájöttem, még csak nagyon korán van ma reggel :lol: :wink:

Milyen kutyáitok vannak? :D
És a kutyukról is jöhetnének fotócskák :D :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Oks, bár kutyiról még nem csináltam.

Kép Kép Kép

Szóval ők a csemeték, jelenleg ilyenek. :lol:
 
 


Athiz!
jaj, olyan édesek! :lol: Jól meg tudnám őket gyömöszölgetni! :wink:

Szia Kiscsillag! :lol:

KépKép


Szia Zsófi :lol:

Athiz: ez az utolsó kép Endiről, ez nagyon szuper!
Micsoda kispasi! :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Köszi csajszik!

Zsófi, gyere, és gyömöszöld meg őket bátran! :wink: :lol:

Most mi a szitu veletek? Látom a vonalzón úgy nagyjából, hogy szuri, meg Tapolca, de ezek pontosan mit takarnak?
 
 


Athiz! :lol:
Vigyázz, egyszer még élek a lehetőséggel! :lol:
Én most kapom a Gnrh injekciókat, pontosan decapeptyl depot. Most jön majd a második, összesen 6 lesz. Ezzel leállítják a vérzésem, hogy visszaszorítsák az endót. Aztán 5. szuri után megyünk mi is vissza Tapolcára, valamikor június végén. Újra lapar és a szerint ítélet, hogy lombik vagy spontán. :lol:

Kis-csillag megy most Tapolcára. :lol:

KépKép


Juj, az még kicsit odébb van, mármint a júni vége, de remélem, akkor már bebabásodsz ripszropsz!
És mit szeretnél? Spontánt vagy inkább lombikot? Már gondolom a spontán olcsóbb, és nem oly macerás, viszont lombikkal lehet, h gyorsabban és nagyobb eséllyel indulhatnál, nem?
És feltétlen kell újra az a lapar?
:roll:
Azt láttam, h Kiscsillag megy 2 nap múlva, csak nem választottalak külön benneteket a kérdéssel, ha nem baj. :D
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?

Rólam annyit érdemes tudni, hogy banki szakügyintéző vagyok, 27 éves vagyok, és nagyon-nagyon várom már, hogy megfoganjon az első babánk.

Kép
 
 


Szia Andi!
Üdv Athiznál. :lol:

Athiz!
Tudom, hogy külön értetted, de nem tudtam kihagyni! :oops:
Hát nem tudom mi lenne a jobb. Talán lombik, mert nagyobb az esélye és minél előbb babás kell, hogy legyek, hogy ne jöjjön vissza.
Lapar kell sajnos. Doki szerint. De hát ő a főnök. Szóval babagyártás nem lesz ősz előtt, de sebaj, addig élem az életem az én drága urammal. :lol:

KépKép


Anda, hát persze, h csatlakozhatsz, örömmel "látunk" itt!

Eddig hogyan próbálkoztatok? Spontán, v vmi orvosi beavatkozással? Ki jósolt neked, és mit? Gondolom babát. :)

Zsófi, minek nem kell visszajönnie? :shock: :lol: Ősz az jó, addig még nyaraltok egy fergetegeset, utána már úgysem lesz időd semmire a baba miatt, éljétek is ki magatokat. Nonstop szex, stb. :lol:
 
 


sziasztok,

athiz,
először is szeretnék gratulálni ehhez a topichoz(főleg a címéhez),annyira teccik hogy azonnal csatlakozni akarok :lol: :lol: :lol: és a nyitóüzid és annyira jó,akár én is írhattam volna állat nélkül és nem budaörsön 8) meg nem 30 vagyok csak 25 :lol:

és én is szívesen beszélgetek bármiről,jelenleg fő érdeklődési köröm hogy a szülővel való együttélés mennyire egészségtelen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

na jó,tervezünk még utódot úgyhogy arról is szeretek csöpögni :mrgreen:

no lehet kérdezni :lol: :lol: :lol:

cupp
gigi
Vendég
 


Jeee Athiz :) Gyarapodunk :lol: :lol: :lol:

Tényleg pénteken megyek Tapolcára, végre meggyütt pirinyénnye :D :lol: :lol: :lol: remélem áprilisra kiír hiszterre, de ahhoz még félek előre vonalzót gyártani :oops: :oops:

Üdv. az újaknak :):D

Zsófi: még az is lehet hogy egyszerre babázunk :wink: :wink:
Nekem előreláthatólag július lesz a kezdő hónapom lombikban :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Isten hozott Gigi! Te az a Gigi vagy, akit már másik topicból ismerhetek? :lol:

Szóval neked is 2 fiad van. Hogy bírod a strapát? Gondolom jól,ha még szeretnél 3. csöppséget is! Párod is szeretne?
Lányt vagy fiút, és mikorra tervezitek? Spontán v. másképp?

Szülőknél laktok? Tieidnél vagy a párodénál?

Egyenlőre ennyi kérdés jutott eszembe, remélem, elég lesz! :mrgreen:
 
 


újra itt,elvonási tünetek jelentkeztek :lol: közben megszépültem,megjártam a műkörmöst,voltam pedin is 8)
ööööööööööööööööööö,ismerhetsz ám egy csomó topicból,konkrétan melyikre gondolsz :lol: ?és mit tudsz rólam :mrgreen: ?annyira azért nem sokat ha ennyit kérdezel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hát strapát asszem jól bírom,nagyon nagyon boldogok vagyunk hogy végre itt van ez a kis csöppség,nagyon vártuk már őt :)
mindketten szeretnénk harmadikat,mi ezt már régen elhatároztuk,azóta csak esetleges növekedés jön szóba ahogy növekszik a terhességeim száma :wink: és hát teljesen mindegy hogy mi lesz,csak jöjjön és egészséges legyen...

most el szopi,folyt köv
Vendég
 


az időpont az még képlékeny,idén december a legkorábbi ip de azt hiszem a jövö dec reálisabb :? és clostyval szoktam babásodni :lol: :lol: :lol:

jaja,mi is szülőkkel lakunk,tetőteret építettük be,enyim szülökkel :roll:

üdvözletek köszi,babásodni készülőknek hajrááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink:

én most el mert mi még kétóránként szopizunk most is :shock:

cuuuuuuuuuuuuuup
Vendég
 


Gigi, Dévais topicból, de akkor még csak Bálintod volt meg. Egy darabig írtam oda is, bár sosem jártam abba a meddőségibe.
Amúgy láttam, a Szt Imrésbe is írogatsz, oda is írtam párszor régebben, ott szültél te is ezek szerint.

Én is szoptatom még Endit, igaz, már nem 2 óránként. :lol:

Szülőkkel mi a bibi? Csak nem mindenbe belekukorékolnak? Sajna mi anyósoméknál dekkolunk a különbejáratú emeleten, de semmit nem érzek magaménak, és hát a fiacskájukat nem nagyon akarják elengedni saját életűnek. :?

Na nekem is mennem kell.
 
 


athiz,
akkor igen :lol: :lol: :lol: ez gól volt.a dévaisba a vetélésem után irogattam......
a szent imrésbe meg már nagyon régen nem irok :roll: asszem utoljára talán egy éve szóltam be,akkor elégge felkavartam az állóvizet,azóta olvasni sincs kedvem :roll:
jaja mindkét gyermek ott született és remélem még a harmadik is ott fog :lol: ezek szerint te is ott szültél.....
együttlakós téma szintél gól :twisted: :twisted: :twisted:

ezt nem hiszem el milyen hamar eltellik a két óra :shock: :shock: :shock: :shock: úgy érzem magam mint vmi óriási cumi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

athiz:
Kérdéseidre válaszolva, egyenlőre closty-val próbálkozunk. A hormonháztartásom ugyanis felborult ki tudja mitől. (Elég sok minden történt eddigi rövidke életem során...)Ez a negyedik hónap a próbálkozások terén. Áprilisban átjárhatóságit helyezett kilátásba a doki, ettől egy picit félek.
A jóslat: egy másik topic-ban az egyik beszélgetőtársam Viri azt jósolta, hogy hány nap múlva leszek babás. Én meg - már csak az agykontroll miatt is - csináltam egy ilyen vonalzót.

Szülőkkel való együttlakás:
Az életem úgy alakult, hogy nekem nem kellett megtudnom, hogy ez milyen érzés. Mire odáig jutottam, hogy megálltam a magam lábán, az édesanyám és a nevelőapám elköltöztek tőlünk nem messze másik lakásba. Így soha sem tudtam meg, milyen az, amikor a szülőkkel együtt kell lakni úgy, hogy nekem is van már akivel együttéljek. Ha mégis együtt kellene laknunk, akkor valószínüleg már idegileg kikészítettük volna egymást! :D

Kép
 
 


Gigi, ki volt a dokid és a szülésznőd? Egyátalán volt fogadott?
Milyen beszólás volt az, hogy így felkavartad az állóvizet? Kíváncsi vagyok, mint egy fáncsi.
Én is cumisüveg vagyok, bár inkább tejcsárdának hívunk itthon. :lol:

Anda, 4 hó próbálkozás után miért akar a dokid átjárhatóságit? Kb. 1 év után tekinthető vki "meddő"-nek, de akkor is először hőmérőzés, UH, vérvétel, stb. vizsgálatokat végeznek. Vagy nálad másért akar brutál módszert?

Mik történtek, mesélj bátran!

Kívi vagyok, beválik-e a jóslat.

Hogy te milyen szerencsés vagy, h nem kell együttélned szülőkkel! Nehéz kompromisszum ez, főleg akkor, ha nem kedvelik túlzottam egymást a felek. Na de sok mindent kibír az ember a szeretteiért, igaz?

Pusz lányok, gyertek, írjatok!
 
 


athiz,
doki meg szülésznő megy priviben :wink: fogadott volt mindkettő és mindkétszer,hamradjára valszeg szülésznő másik lesz :? te kiknél szültél?
ez a beszólás dolog nem volt nagy ügy,legalábbis szerintem :lol: :lol: akkoriban volt mikor kezdődött az eü reform.és ugye mentek a kósza hírek meg mindkenki mindent tudott.és egy csaj a topicból különösen aktívan bírta mindenféle rémhírekkel paráztatni kiváltképpen a szülés elött álló kismamikat :evil: nem egyszer sikerült neki engem is beoltani,pedig én aztán mindig köbgyököt vonak abból amit hallok és elosztom százzal :wink: aztán egyszer csak nagyon besokkalltam és beszóltam neki hogy ebben mi az élvezet neki :roll: :oops: és hát akkor kaptam hideget meleg,hideget a topikba nyilvánosan,meleget meg priviben meg mailben :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

anda,
te aztán mázlista vagy :lol: :lol: :lol: :lol: closty jó cucc,ha szeded uhval elég pontosan be lehet lőni hogy mikor kell akciózni :wink: én mindháromszor így maradtam babás,mert hormonháztartásom nekem se műkszik,jó,monjuk nekem sosem működött.
átjárhatóságira meg menj csak szépen el szvsz,én is arra készültem,csak még a dokimat kellett vona meggyőzni :lol: :lol: :lol: de aztán marcunak hála nem "kellett" már :wink: kövezzetek meg,de én úgy gondolom hogy ez a hőmérőzés csak arra jó hogy borzolja az ember kedélyeit :oops: :oops: :oops: legalábbis velem ezt tette :mrgreen: és bár lehet hogy testileg tényleg normális az egy év,de lelkileg azért elég embertpróbáló lehet :? szóval én bizti nem húznám az időt :wink:

no most el mert néha sajnos dolgoznom is kell :roll: de jövök ám még :lol:
Vendég
 


Athiz:
Azért akar átjárhatóságit, mert úgy gondolja, hogy hiába gyógyszerez, ha a petevezetők nem átjárhatók. Ebben modjuk igazat adok neki. UH-n csak az látszik, hogy normális a méhem és a petefészkeim. Volt nekem már ezer meg ezer féle vérvételem, vizsgálatom, UH-m. Tulajdonképpen már csak az átjárhatósági van hátra. Utána megnyugszom, hogy minden rendben velem is, meg a párommal is, tehát csak próbálkozni kell.

A hormonjaim felborulásában valószínüleg az tette be a kulcsot, hogy édesapám 56 évesen ezelőtt öt évvel nagyon hirtelen meghalt. Előtte is voltak már problémáim a mensi-vel, de utána valami borzalom volt. Olvastam és a dokik is mondták, hogy várjak fél évet, hogy helyre rázódjanak odabennt a dolgok. Vártam, nem jött helyre semmi így elkezdődött a kálvária. Dokitól-dokiig, kórháztól-kórházig. Végigjártam az I. és II. Szülészeti és Nőgyógyászati klinikát. A II.-en találtam meg a mostani nőgyogyimat, és mindenkinek elmondom, hogy a világ legrendesebb, legalaposabb dokija, akit csak ismerek! Ő azt mondja, hogy ha megszülöm az első babát, akkor minden helyre fog jönni! Majd meglátjuk! Remélem nem várat már sokáig magára Babó!

Igen, én is szerencsésnek érzem magam, hogy nem kell a szüleimmel együtt laknom. De ez tényleg a szerencsén múlt. Valóban, az ember a szeretteiért mindent megtesz és megpróbál alkalmazkodni. Ehhez sajnos olyan kompromisszumokat kell kötni, amelyek nem mindíg nekünk kedveznek. Nagyon-nagy sajnálattal látom sok esetben, hogy a szülők nem fogjadják el párjuk választottját, de már az ellenkezőjére is láttam példát. Az én páromék hárman vannak (mind fiú!) testvérek. A két idősebb testvér felesége egyáltalán nem kedvelik, a párom édesanyját! Pedig szerintem a világ legkedvesebb anyósa, aki csak ezen a földön járt. Mindent megtesz, még az utolsó utáni falatot is odaadná a fiainak ha tudná, hogy attól nekik jó lesz, de mégsem kedveli a két meny. Ilyen is van, és elég szomorú látni!

Kép
 
 


Gigi:
Egyetértek veled. A hőmérőzés nekem egy nyűg és csak hónapok, múlva derül ki, hogy mikor lehet akciózni. De persze egyik módszer sem teljesen egyértelmű. Mindennek van hibaszázaléka. Az átjárhatóságira készülök, de félek tőle. Abban reménykedem, hogy babó már odabennt van, minden rendben vele és akkor kihagyhatom ezt a kellemetlen vizsgálatot. Ha mégsem, akkor majd tartjátok bennem a lelket, amíg nem lesz kész a vizsgálat! :D

Kép
 
 


Anda, hát nem egyszerű, de akkor legyen meg az átjárhatósági, és megnyugszol. Bár szerintem nem, csak ha már a kezedben lesz 1 bébi, utána+ másért leszel ideges. :lol:

Jesszus, ki a dokid, csak nem a Bánhidy? Vagy az Ács? Nekem nincsenek jó tapasztalataim a klinikával kapcs. :?

Apukádat sajnálom, h oly hamar eltávozott, nem csoda, h felborult az életed akkor.

Gigi, várom a privit. Szülésznőt ajánlhatok onnan. Dokit is. :lol:
 
 


Az én dokim Börzsönyi Balázs. Nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom! :D

Kép
 
 


anda,
olyan jó volt olvasni a soraidat a dokidról :D :D :D valahogy nekem akkora szívfájdalmam hogy az ember nagyjából csak pocskondázást talál mostanság a dokijáról,ráadásul nyomdafestéket nem tűrő stílusban :cry: :cry: :cry: és én annyira azt hiszem hogy nem minden esteben jogos :oops: :oops: :oops: mert ha én nem vagyok haljandó bevenni antibiotikumot csak homeós bogyókat akkor miért nem homeos dokihoz megyek,miért egy rendes mezei dokihoz??????????????????????????és ha felír gyógyszert akkor meg elkedzek anyázni hogy mekkora pancser :evil: :evil: :evil: holott nem is ő a hibás hanem én,mert én választottam rosszul!!!!!!!!!
UFF ,én beszéltem :roll: bocsi a kirohanásért de ez már olyan régen kikívánkozik belőlem :oops: :oops: :oops:

egyébként enyim doki is azt mondta hogy majd az első baba után minden helyrejön :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: most meséljek mennyire lőtt mellé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?
Vendég
 


Gigi:
A nőgyogyim eddig a második doki, akiben megbízom. (Az első a háziorvosom.) Sajnos nekem is voltak nagyon rossz tapasztalataim, főleg nőgyogyiknál. Ezért elhatároztam, hogy addig keresem a nőgyogyikat, amíg rá nem találok egy olyanra, akiben meg tudok bízni. A szülészetben, nőgyógyászatban szerintem nagyon sokat tesz a latba, hogy mennyire bízol meg a dokidban.

Én remélem, hogy minden rendben lesz, és sikerül megszülnöm Babót! De tudod mit? Az se érdekel, ha utána nem áll helyre semmi, de tarthassam a kezemben! Ugye ez már nemsokára be fog teljesülni? :D :D

Kép
 
 


Na ez így van, végülis ők is emberek, de sokszor sajna nem emberként bánnak velünk, "betegekkel". Azért túlzottan nem védem őket, ha nem baj. 8)
 
 


anda,
teljesen egyetértek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és ha mindenki így csinálná mint te,nem is lenne ennyi rágalmazás :roll: sosem értettem azt hogy vki 12-13 hetesen kezd el doki után kapkodni........és akkor persze hogy pofára esik,hiszen nem ismeri meg a dokit,és ha a végére meg is ismeri akkor már nem tud váltani ha elégedetlen....
majd meglátod hogy a harmadik ilyen bizalom doki a gyerekorvos lesz :wink: !én sem gondoltam volna,de megtapasztaltam,hogy mennyire fontos :wink: úgyhogy kezdj el keresni azt is :lol: :lol: :lol:
amúgy én sem voltam elkeseredve hogy nem állt helyre semmi,most meg már azt kívánom ne is álljon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: már úgy belejöttem,most már utoljára ne is változtassunk rajta :lol: :lol: :lol:

és majd úgy lesz hogy nemsokára végigfolyik a hátadon a víz a + teszt láttán,aztán lesz csodálatos 9 hónapotok aminek minden egyes pillnatát élvezni fogod és nem fogod siettetni az időt mert repülni fog az magától is,aztán lesz egy fantasztikus szülésed és ha a hasadra teszik babót te leszel a világon a legboldogabb kismama :D :D :D :D

athiz,
nem baj,én is csak az enyimet védem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Gigi:
húú, nagyon köszi, ez jól esett! Remélem hamarosan kopogtat nálunk is a gólya! :D :D :D :D :D :D :D :D

Aztán majd jöhetek hatalmas kérdéshalmazokkal, hogy ez mi, meg az normális-e meg mit tudom én, úgyhogy készüljetek... ! :D :D :D

Kép
 
 


anda,
drgigi rendel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
amúgy te mennyire vagy maratoni tesztelő?????mert én olyanokat szoktam csinálni hogy kb 7.dpo után elekzdek tesztelni és mert nekem clostyvl is "csak" olyan 33-35 naponkéti ciklusom van ezért ezlég sok rámegy...no mindegy,nem is ez a lényeg,hanem hogy a bosnyák térnél van egy bolt ahol lehet 10es!!!!érzékenységű tesztet kapni és vmi rohadt olcsón,én 50db-ot vettem ott asszem talán 4500 ftért :shock: :shock: :shock: és jók a tesztek :wink: nekem zebrás is lett :lol: :lol: legközelebb is veszek :lol: :lol: csak majd már rögtön az első hónapba 8)
Vendég
 


Gigi:
Én nem vagyok annyira tesztelős, mert elég drágák. De amit írtál a Bosnyák téri boltról az érdekelne, hogy hol található? Sajnos még a rövidítésekkel sem vagyok nagyon tisztában. Mi az a dpo? :oops: bocs a tudatlanságomért!
Nekem a Clostival 31-32 napos ciklusaim vannak. De most megijedtem, mert elkezdtem barnázgatni és ilyen még nem volt. Hat nap van hátra még a ciklusomból és nem tudom, hogy mire ez a barna egy-két csepp, ha esetleg neked volt ilyen tapasztalatod, akkor megosztanád velem?

Előre is köszi!

Kép
 
 


Anda, ez lehet hormonális bibitől, vagy pl. a baba beágyazódásától.
Nekem a hőmérőzés nagyon bejött egyébként, onnan már lehet következtetni, hogy esetleg van-e baba, vagy sem. Persze nem tévedhetetlen az sem. De én hasznosnak minősítem!

DPO az, amikor megtörtént az ovuláció (petesejt kiszabadulása, és elindulása a méh felé), s ettől a naptól számoljuk, hogy hányadik DPO-n vagyunk. Kb. a 12. DPO-tól érdemes tesztelni, hamarabb igen ritkán lesz + egy terhességi teszt, még a 10-es is. Ekörül szokott egyébként normál esetben befejeződni egy ciklus, és jön meg a menstruáció. Ha baba van, akkor ugyi ez nem következik be (persze vki vérzik terhesség alatt is).
 
 


Na, akkor már okosabb lettem valamivel! Bocs a tudatlanságomért, de mentségemre szolgáljon, hogy még nem régen vagyunk benne a babaprojektben, ezért még sokmindent nem tudok.
:oops: :oops:

Kép
 
 


Azért vagyok/vagyunk, h okosítsuk egymást. 8) :lol:
 
 


Athiz:
KÖSZÖNÖM! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
 
 


anda,
athiz már elég sokat elmondott,de azért én még kiegészíteném néhány dologgal :lol: :lol: :lol:
a vérzés elötti barnázs lehet magas prolactintól is,az rendben van neked?nekem pl amiatt volt.........
dpo-ról tudsz mindent,még annyit hogy nekem a 10es teszt a 9.DPO-n atom+ lett(és athiz,tuti jól számoltam dpo-t mert szerdán volt tüsző uh szerint ,csüt-ön nem voltam uh-n de éreztem hogy megrepedt ,és pénteken nem volt már tüsző uh-n :lol: )
ez a bolt a telepes u 17 vagy 27 alatt van,már nem tudom biztosan és asszem vitál egészség a neve :wink:
Vendég
 


Gigi:
Nem tudom, mert vérvétel csak egy-két hét múlva lesz, az is csak akkor, ha meg kell csinálni az átjárhatóságit. Köszönöm az infokat! Tanulok! :D

Kép
 
 


Anda, hát ez fura, h még nem voltál hormonvérvételen sem. Na majd kiderül mindenesetre.

Gigi, elhiszem, h lehetséges 9. dpo-n +-at tesztelni, de a legtöbb esetben még nem mutat semmit a teszt, hiszen a 4-11. napig történhet meg a beágyazódás a megtermékenyítéstől számolva, és ha neked a 4-en már befúrta magát a kis zigóta, akkor rá a 3. napon már zebrát tesztelhetsz, vagyis a 7. DPO-n!!!
Szóval nem lehetetlen, de érdemes kivárni a biztosabbat, nem? Főleg, ha nem akarsz gyakran csalódni. Azért ne hidd, hogy én nem teszteltem még 7. DPO-n például. :lol: Persze csont negát, viszont a kövit a 13-on csináltam, és lőn, már pozitív lett.
A lényeg a türelem! Sajna én kíváncsi és türelmetlen fajta vagyok, csak a szám nagy. :twisted:
 
 


Athiz:
szerintem is fura, de nem tudok mit csinálni. A doki tudja. Remélem minden rendben lesz és jövő héten már arról számolhatok be, hogy teszteltem egy erős pozitívat! :D :D :D :D :D :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
 
 


Ja, még azt akartam kérdezni,hogy ha 25-én nem jönne meg, akkor mikor érdemes tesztelnem?
Szerintetek úgy 30. környékén már mutat valami érdemlegeset a teszt?

Kép
 
 


Bőven, sőt, már hamarabb is, 27-én már szerintem zebrának kell lennie! :wink: Drukkolok hozzá! Kép
 
 


hali,
no megjöttem én is a húsvéti bevásárlásból :wink:

anda,
mondjuk ezt egy picit én is furcsának találom hogy eddig nem volt alaphormonod,akkor mi alapján szedsz clostyt???????????????????????????????
sztem ha 25én nem jön meg,25én tesztelhetsz :lol: :lol: :lol: :lol:

athiz,
én sosem bírtam kívárni :roll: :oops: :oops: :oops: a türelem nem egy erős tulajdonságom és nem is jellemző rám :twisted: egy hét után én mindig elkezdtem tesztelni...mondjuk az volt az érdekes hogy annyira nem voltam csalódott egy - teszt láttán mint mikor megjött..mert hát vhogy úgy voltam vele hogy abból még lehet + amíg nem jön meg...de ha már megjött akkor biztos volt a kudarc :? privire holnap válaszolok,ma már hulla vagyok,megyek tentikézni :oops:

ja és csak hogy nyávogjak is vmiért,marcus ma este megkapta az első adag tápját :cry: :cry: :cry: és most a lelkem romokban :cry: annyira szar érzés volt hogy cumkából eszik :shock: :shock: :shock: de nem volt más válsztásom,már odaadtam neki mindkét cicit és csak szívta,szívta és persze már semmi nem jött és mikor levettem visított mint aki az életéért küzd :? és kevertem neki 90en tápit és kb 3 perc alatt bepuszilta,azóta vigyorog :roll:

jó éjt csajszikáim :wink:
Vendég
 


Gigi, Athiz:
Nem tudok a hormon vérvétel hiányához mit szólni, meglátjuk,hogy áprilisban mit mond a doki!

Jó, akkor megegyezhetünk, hogy ha nem jön meg akkor 27-én tesztelek egyet! :wink:

Jó éjszakát nektek! Holnap csak este leszek, majd akkor visszaolvasok!

Puszi mindenkinek! :D :D :D :D

Kép
 
 


Helló!

Anda, akkor megdumáltuk a 27-ei 2 csíkosat! :wink:

Gigi, mi a túrótól nincs elég tejed? Miket szedsz erre, van vmi speckó cuccod? Én Endivel homeos bogyeszt szedek, Phytolacca nevűt, még néha most is, és totál elég a tejecske, nem is fogadja el a tápszert (volt,h próbáltam túlaggódás miatt). Azóta is hála az égnek minden okés, van tejcsi, igaz, már hozzátáplálok, de éjjel többször is fölkel szopikázni. Egyél sok kesudiót, az is segíthet. :wink:
 
 


Sziasztok!

Ide is bekukkantok, egy jó reggelt köszönés erejéig, aztán megyek segíteni anyunak.

Athiz:
RENDBEN :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink: :wink:



NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT SZILINEK! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
 
 


Athiz!
Szilinek:
Kép

Az endometriózisnak kell elmúlnia, vagy nem visszajönnie. :wink: Tudod nekem az van. Vagyis volt. Most írtja a no piri. :lol:

Kis-csillag!
Ma vagy Tapolcán. Drukkolok. :lol: Vagy tegnap voltál? Suliban voltam két napig lemaradtam.

Gigi!
Szia! :lol:

KépKép

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: