Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, Anda, köszönjük szépen a köszöntést! :D

Amúgy el sem hiszem, hogy már 4 éves ez a szaros! Olyan gyorsan elröpül az idő... :cry:

Azt hiszem Kiscsillagunk ma megy Tapira, úgyhogy sok drukk neki! Ha meg már volt, mindenképpen szeretnék beszámolót! Remélem, olvassa! :roll:

Puszi, mert megy a követelőzés mindkét gyerektől. :twisted:
 
 


Boldog szülinapot a nagyfiúnak :)
 
 


Köszi Sonjus neked is! :)
 
 

 
 

athiz,
isten éltesse az immáron 4 éves nagyfiút :D :D :D :D
tudom miről beszélsz,én a mai napig sírógörcsöt kapok az év minden napján ha arra gondolok hogy milyen gyorsan nőnek :roll: :oops: és az idén az enyim is 4 lesz :shock: :shock: most született :? :? :?
tejecske ügyben már a világon mindent kipórbáltam :cry: :cry: :cry: rántottleves mérgezésem van :lol: utrica,ricinus,alfalfa,tejserkentő süti.....de ezt amit te szedsz még nem szedtem,5Ch az is?????????????????,kipróbálom :roll: mondjuk ehhez tudni kell hogy mivel nekem ugye nagyon nincs rendben a hormonháztartásom,ez is közrejátszik...volt hogy annyi tejem volt hogy már akkor folyt mikor a gyerekre gondoltam csak :twisted: aztán két hét múlva meg kettőből csak 60at bírt kipréselni marcu :cry: :cry: de még így is jobb vagyok mint bnél,akkor 3 hétig volt tejem,és utána úgy elment kb 3 nap alatt hogy kemény 10 ml bírtam összeszedni a kettőből :cry: :cry: :cry:


zsóf,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kiscsillag,
én is drukkolok és bizti minden jó lesz mert egy ilyen szép napon mint a mai csak jó lehet :wink:
Vendég
 


Gigi, 9C kell belőle, napi 3x5 bogyót kell szedni, de a kék fiolásból!

Nem vagy babás? Csak mert van egy ismerősöm, akinek 4 hónapos volt a fia, amikor elkezdett a baba nem enni, meg kevés volt neki a tejcsi, meg mindenféle gondja volt, aztán rá pár hétre kiderült, hogy attól, hogy újra babát vár, most már nincs is teje szegénynek, pedig szerette volna még szoptatni a kicsit (aki most már a nagyobbik lesz).

Köszi a köszöntést neked is!
Volt itt a gyerekdoktorbácsink megnézni Endit, hogy minden okés-e vele, hogy fejlődik, stb. Csak sima "tanácsadás"-szerű dolog.
El volt hűlve, h mekkora nagy 8,5 hós létére, azt mondta, olyan nagy, mint egy 1 éves. Szép, hasonlít Szilire, és minden okés.
Szegény picikém még aludt, amikor jött a dokker, felébresztettem, de végig sírta a vizsgálatot. Úgy sajnáltam. Persze én sem vagyok vidám, ha felébresztenek, és még macerálnak is utána. :evil:
 
 


Athiz: Isten éltesse Szilit! :D

Íme az infók :)
Hát túl vagyok végre a mai napon :)
Nem volt egyszerű :( Ugye szerdán azt mondta nekem az asszisztens, hogy ráérünk odaérni 10-re, merthogy a vérvétel "nem sürgős", pedig én kétszer is rákérdeztem, de hajthatatlan volt - erre, amikor bejelentkeztem a recepción, mondja a hölgy, hogy reggel már kerestek vérvételen :lol: :lol:
Vártam így vagy egy órát, mire sikerült oda bekerülnöm, aztán a nőgyógyinál már szerencsére csak perceket kellett várni :D
Hosszas keresgélés és telefonos interurbán pécsi konzultálás után április 15-re be lett vagyon írva kicsiny nevem az előjegyzésbe :):D
Aznap 9-re kell odaérni, meglesz az altathatósági vizsgálat, majd a műtéti előkészítés és másnap lesz a műtét.. Ha nem kell "bántani" semmit, akkor aznap délután haza is jöhetek, de ha korrigálni kell a dolgokat, akkor csütörtökön.
Még az lesz a kérdéses, hogy a következő vérzés mikor jön meg, hát most nagyon reménykedek, hogy nem akkor, mivel azon a héten lesz esedékes :(:(:( mondjuk ez a ciklusom 32 naposra sikeredett, remélem most is hasonlóképpen alakul.. Mert ha nem, akkor csúszik a dolog.. mivel mensi alatt nem lehet megcsinálni.. Így ebben a ciklusban is szorgalmasan LH-zok majd, hogy nagyjából betudjam határolni az időszakot.. :):):)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


athiz,
a kék fiola jelzi azt hogy 9 es potenciál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kicsit utánajártam egy homeós doktornéninél ennek a phytolaccanak mert ismerős volt a neve,csak nem tudtam hol találkoztam vele és elhülve hallottam hogy ezt ez biztos szer a tej elapasztására :shock: :shock: :shock: :shock: és ugyaezt írják a bába válaszolban is,ami nekem a terhesség alatt a bibliám volt,és még most is sokszor nagy hasznát veszem.úgyhogy ha neked van tejed mellette akkor vagy tényleg sz@rt sem ér a homeopátia,vagy csak neked van ilyen mákod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hát annak az esélye hogy babás vagyok kb -100% :roll: de most hogy így említed még erősebben kaptam kedvet hozzá :mrgreen: kár hogy messze van még a project :roll: :oops:

csillagom :lol:
hát akkor nagyon nagyon drukkolok!!!!és azért egy jól sikerült nap volt a mai a beszámolódból,örülök neki én is :wink:
Vendég
 


Kiscsillag, köszi neked is!
Szép kis mizéria, na de remélem, most már simábban megy majd a szekered! :wink:

Gigi, bocsi, de biza rosszul tudod. Nekem volt kisfiolás, apróbogyeszos Phytolaccám, 9-es jelzőszámmal. Csak abból sokkal többet kell bevenni, mert nem 4 grammosak a golyók.
És valóban, a tejcsi elapasztására használják, DE, alacsony hígitásban pont tejet gyárt a szoptatós anyukának!
Ha nekem nem hiszel, olvasd el itt: www.natursziget.com
 
 


Sziasztok lányok!

Kiscsillag:
Először is éreklődni szeretnék, hogy milyen műtéted lesz, mert én még eléggé új vagyok itt a babaneten. De, ettől függetlenül nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Athiz, Gigi:
Sajnos ehhez a témához nem tudok (még) hozzászólni!

Rólam:
Voltunk ma anyunál. Párom kitakarított, én meg megfőztem az ebédet. Ficsi lett, de mire kész lett nem kellett! Lehet, hogy valamit visz a víz.... :wink: :D (Remélem!!!!)
Holnap-holnapután szintén anyu a program, főzés-főzés ja és főzés! Ő nem tudja most megcsinálni, ezért én lettem kinevezve szakácsnak! Hát remélem minden sikerül! :wink: :D :D

Kép
 
 


athiz,
ezt homeós dokitól tudod?csak mert az sem helyén való hogy az apróbb bogyókból(aminek remedia a neve, a nagyobb boiron)többet kell bevenni!!!!!!ugyanúgy 5 golyó egy adag,hiszen a homeopátia lényege a gyakoriság nem a mennyiség :wink: ha 100 darabot veszel be egyszerre sincs több vagy nagyobb hatása.
valóban ezt írják ezen az oldalon DE te meg nézd meg ezt a két oldalt és a lac caninumot keresd :wink: az egyik oldalon azt írják rá hogy tej elapasztására való,másikon hogy serkentésre :roll:
az hogy 5ös vagy 9es potenciál mindegy,mert egymással helyettesíthetők az alacsony potenciák és 15ig alacsonynak számítanak :wink: tehát azt akarom kihozni hogy a neten sem 100% minden infó,és én ezt egy homeopátiás orvostól kérdeztem akihez néha szoktam vinni b-t ha már minden kötél szakad és azt gondolom hihetőbb egy szakember szava mint a netről leszedett infó :oops: :oops: :oops:
http://www.homeopathya.hu/gyermek.php
http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... ticle_id=5


anda,
ne aggódj,mire szülni fogsz vérprofi leszel homeopátiában :lol: :lol: :lol: :lol: jó főzőcskézést,és se nem szeretek,se nem tudok :roll: :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi:
A főzéssel nincs gond, azt meg fogom csinálni. A probléma ott van, hogy anyu nagyon beteg! Amikor nála vagyunk fél szemem mindíg rajta van,hogy nincs-e baj! És nagyon szörnyű őt így látni! :(

Kép
 
 


remélem semmi komoly :roll: :( :( :( :( kívánom hogy hamar meggyógyuljon!és akkor vigyázz rá nagyon :wink:
Vendég
 


Gigi:
De, sajnos nagyon komoly. Mellrákja volt, a bal mellét eltávolították két hónapja, áttétei is vannak már, tehát eléggé aggasztó a helyzet! :( :( :( :(

Kép
 
 


Gigi, ezt is tudom cáfolni, mármint azt, h mindegy, h mennyit szedsz be, hány bogyeszt. Példám az Oscillococcinum, ahol egyszerre egy adagot kell bevenni, egy adag pedig egy egész fiola, amibe dunsztom sincs mennyi bogyó van, de sok az tuti. És kb. 3-at beveszel, és meg is gyógyultál. Legalábbis én. Persze lehet, hogy mákom van, mint már korábban írtad. Mellesleg már gyógyszerésztől is van infóm ezekkel kapcs, vmint a volt nőgyógyászom is igen jártas ezen a téren, de hidd el, ezen nem fogunk összeveszni szerintem, ha nem akarod, nem kell használnod, én csak a tapasztalatomat írhatom le, az pedig jó ezzel kapcsolatban.

Anda, sajnálom, h anyukád nagyon beteg. Ez gyógyítható? Rendi tőled, h sokat segítesz neki, ha vele vagy, biztosan jobban érzi magát!

Jó éjt, szép álmokat!
 
 


Na, mire megírtam, már te is megírtad a kérdésemre a választ. Anda, sajnálom. Nálunk a férjem nagymamijának van rákja, áttétes, de már vagy 8 éve éldegél vele, igaz, ő nem is tudja, h van neki. Korábban is volt rosszindulatúja, neki sincs meg a melle, hát sajna nagyon borzasztó egy betegség!

Most már rohanok, mert ordítanak a hátam mögött.
 
 


Athiz!
Nem tudom mennyire gyógyítható, mert egyik orvos ezt mondja, a másik meg mást! :cry:

Jó éjszakát neked is!

Kép
 
 


athiz,
én is tudnám tovább cáfolni de nem hiszem hogy van értelme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kinek apap,kinek a papné,te hiszel a gyógyszerésznek én meg a dokinak :wink:

anda,
jaj de nagyon sajnálom,figyi,mennyire hajlik anyukád az alternatív gyógymódra????????????????????????????????mert ha igen tudok elérhetőséget adni,egy ismimnek elmúlt a daganat mire szövettanra kellett mennie :D te vagy msn-en,mert estleg ott is tudnánk erről beszélni :wink:
Vendég
 


Gigi:
Egyenlőre nem tudom, hogy mennyire hajlana a dologra! De majd megkérdezem. Az MSN-t még nem telepítettem vissza (ugyanis múlt héten egy dög vírus lezabálta a gépet! :evil: :evil: :evil: ) De holnap, visszarakom!

Kép
 
 


Lányok én elteszem magam holnapra! Szép éjszakát és Kellemes Ünnepeket kívánok! :D :D :D

Kép
 
 


Gigi, még csak annyit, nem a gyógyszerésznek hiszek, csak a magam tapasztalatának, és szerintem az sokkal többet ér, mint bármely orvos, gyógyszerész, és más szava! Az meg természetes, h utánajárok a gyógyszereknek, készítményeknek, mielőtt használnám, hiszen te is így teszel, igaz? És ha több helyről nem jön negatív arra a szerre, amit használnék, akkor belevágok, és akkor derül csak ki, mi újság, használ-e, megfelelő-e a számomra.

Gondold végig azt is, h sokszor a dokik sem tudják, használ-e majd az a gyógyszer, amit felírnak, csak remélik, mert több embernek az használt, végülis kicsit kísérleti nyuszik vagyunk a szemükben.

Anda, ki lehet próbálni sokmindent a rákra, de kínzó dolgoknak lehet, nem kéne kitenni anyukádat. Persze azt szeretnéd, h újra egészséges legyen, de sajnos ez már nem lehetséges, mindig ott lesz ez a vacak rák a háttérben, és vigyáznia kell magára, de tünetmentessé lehet tenni (gondolom, és remélem!).

Na, üdv mindenkinek, és jó pihit! :wink:
 
 


Sziasztok!

Anda: sajnálom Anyukádat! :(
Remélem sikerül javítani, vagy akár meg is gyógyítani! :roll:
A reményt sosem szabad feladni :roll:

Nekem méhtükrözésem lesz, altatásban, mert van egy behúzódás a méhemen, s meg kell nézni, nem-e emiatt végződött koraszüléssel januárban a terhességem :(

Egy jó vírusírtó kell a gépedre Anda! Pl. avast, vagy Nod32 :):D

Aki akar engem is felvehet MSN-re :D

Homeopátia: én örülök neki hogy kipróbálhattam, nekem pl a Coryzalia és Homeogene mindig van itthon :lol: az influenzás időszakban meg heti egy oscillo-t szedtünk a párommal :) :D meg is úsztuk, lehet emiatt, lehet másmiatt.. mindegy :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


athiz :lol: :lol: :lol: ,
persze,teljesen igazad van,csak tudod ha nekem tüdőgyulladásom van nem jut eszembe és kísérletek olyan gyógyszerrel ami epebajra van :roll: és természetes hogy én is utánajártam,ezért nem próbálom ki :wink: és mivel minden ember más,ezért lehet hogy egyazon dologgal neked jó tapasztlaatod van,nekem pedig rossz...

anda,
majd dobj egy privit az msn címeddel :wink: addig is itt nézelődhetsz:
www.oceaniaimasszazs.hu

lányok,
kívánok midenkinek kellemes ünnepeket,jó pihenést és jó tojásvadászatot :lol: mi ma megyünk locsolóbálba úgyhogy most el shoppingolni mert persze semmi göncöm nincs :mrgreen:

csókolat
Vendég
 


csillagom,
felvettelek :wink:
Vendég
 


Sziasztok Kedveskéim!

Naaaaggggyyyyyyooonnnnn elfáradtam!
Főztem hatalmas adag tyúkhúslevest, brassói aprópecsenyét és májjal és gombával töltött csirkecombokat! Remélem finomak lesznek!

Lányok! Köszönöm, hogy így aggódtok anyukámért, még így ismeretlenül is! Remélem minden rendben lesz vele. Egyenlőre ott tartunk, hogy szerdán megyünk a kemoterápiás orvoshoz megbeszélni a részleteket! Majd meglátjuk, hogy mit mond!

Kis-Csillag:
Az átok virózát a NOD32 engedte át! :evil: :evil: De nem hibáztatom, mert valami álca alatt vót a vírus! :wink:

Gigi:
Küldtem privit! :D

Kép
 
 


Kép

Boldog húsvétot!
 
 


Sziasztok!

Nektek is Kellemes Ünnepeket!

Kép
 
 


Látom-látom sok a locsoló!

Remélem mindenkinek szép napja van! :D

Kép
 
 


Engem a fiam, a férjem és az apósom már meglocsolt, és már egy hete apukám és az unokaöcsi is megtette, mert akkor voltunk náluk. Szóval tutira már nem fogok elhervadozni. :lol:
 
 


Athiz:
Akkor te egy szép virág leszel egész évben!

Engem a kedvesem locsolt meg, meg még talán ma a nevelőapám, tehát már én sem fogok elhervadni! :D

Kép
 
 


halihó,
majdnem elvesztem a nagy tojáskeresésbe :lol: :lol: :lol:
húsvét jól sikerült,attól eltekintve hogy egyeském közölte mikor meglátta a bicajt amit a nyúl hozott hogy "apa,te nem adtad fel a második levelemet a nyuszinak hogy inkább tűzoltóűllomást hozzon" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

anda,
felvettelek :wink:

athiz,
:lol:
Vendég
 


Gigi:
ez nagyon aranyos! :lol: :lol:

Kép
 
 


Ezek az apuk milyenek! :lol: Klassz ajit kapott a gyermek, és ezt mind a nyuszi tojta neki? :shock: :lol:
 
 


Halihó!

Mi újság lányok? Hogy vagytok? Nekem ma kellett volna megjönnie (forgatókönyv szerint...) és még semmi! Izgulok! Szorítsatok! :D :D :D

Kép
 
 


Anda, múltkor még nem fordítva volt a vonalzód? Mármint hogy 1 nap van a beteljesülésig, és 2 a ciklusod végéig? Már bocsi, biztosan csak én vagyok szenilis, szednék is Kavintont, ha nem szoptatnék. :lol:
Amúgy nagyon drukkolok őrülten! Ha nem jön meg, holnap nyomatsz egy terhességi tesztet? Nagyon kivi lennék rá!
És tünetek? Fájás, görcs, hányinger, cicik állapota, stb? Mesélj!
 
 


Anda: drukkolok, és kicsit "lehurrogom" Athizt :oops: :wink: ne keress tüneteket :wink: jönnek azok maguktól :lol: :lol: :lol:
(Bocsi :oops: )

Engem is locsoltak, tán ketten, én annyira nem szeretem, mikor annyi illat keveredik, moshatom a fejem :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Athiz:
De, fordítva volt a vonalzóm, úgyhogy felejtsd el a kavintont! :D De rájöttem, hogy ma még val.szín. hiába tesztelnék, mert még nem mutatná ki. Így adtam magamnak még két napot! Remélem bejön.
Mensis tüneteim vannak, tehát azok még lehetnek bármitől! Felemás érzéseim vannak! Egyik percben úgy gondolom, hogy van baba, a másikban meg úgy, hogy nincs! Passz, majd csütörtökön meglátjuk! :D

Kis-Csillag:
Köszönöm neked is a drukkokat! :D :D

Kép
 
 


Anda: akkor előre fel csütörtökre drukkjaim!! Vérvétel lesz vagy tesztelsz? :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-Csillag:
Teszt lesz! remélem pozitív! :D :D :D

Kép
 
 


Kiscsillag, ejnye, hát szabad lehurrogni Athiz nénit? :twisted:
Nem azt kértem ám, hogy gyártson tüneteket, csak hogy mit érez.

Így van Anda, bármitől lehet a mensis tünet, főleg babától. :lol: Az meg tök normi, h bizonytalan vagy, és ezek szerint nem vagyok még totál gyagya, ennek pedig igen örülök. :lol:
Veszettül mennek a babaragacsok és drukkok feléd, oks?

Kiscsillag, elárulnád nekem, hogy mi a különbség a hisztero és a laparo szkópia (szándékosan írtam így) között?
 
 


Athiz: bocsika :roll: többet nem teszem :oops: :wink:

A laparoszkópiát a hasfalon ejtett 2-3 kb 1 centis vágáson keresztül csinálják, a hiszteroszkópiát pedig alulról hüvelyen keresztül :D:D:D:D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Majdan meglátjuk csütörtökön! Remélem mindenkinek igaza lesz és végre hozzánk is ellátogatott a gólya! Ha mégsem, akkor jön az április új lehetőségekkel!

:wink: :D :wink: :lol: :lol:

Kép
 
 


Köszi Csillag, most már tiszta. :D
Egyébként leírhatod a véleményedet, legfeljebb nem értek egyet vele.
Csak arra kérem a "résztvevő egyedeket" :lol: , hogy kíméletesen adják tudtára egymásnak, ha valami nem tetszik a másikban, vagy annak véleményében, mert nem szeretném, ha vér folyna... :lol:
De most komolyan, őszintén megmondom, én szeretek vitatkozni, de a veszekedést ki nem állhatom, vagy pl. ha bárki pocskondiázza a másikat, vagy durván megírja, kiről mit gondol.
Ezt most nehogy bárki itt magára vegye, csak annyit akarok ezzek kiröfögni, hogy szabad véleménynyilvánítás van, de nem mindegy, hogy adjuk elő. :wink:

Na bocsesz, csak ez kikívánkozott! Remélem, ti is így látjátok! :)

Anda, nesze neked: Kép
 
 


Athiz én teljesen egyetértek Veled :wink: :wink:

Anda én is küldöm enyim gólamadár.. :wink:
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szia Athiz! :lol:
csak beugrottam hozzád köszönni. :lol: Csak most fedeztelek fel, és gratu!- ez is annyira Te vagy! :lol:

Boldog szülinapot Szili kalóznak, így kicsit késve is.

 


Csillag, szép a gólyád! :lol:

Katica, köszi, és gyere bátran ide dumcsizni, ha van kedved, s időd!
Szeretettel "látlak" itt!
Hogy vagy kismami? Rosszullétek, stb? Mikor mész UH-ra? Képet kérj légyszi, és szeretném ha ide fel is tennéd csodálatra! :wink:
 
 


Köszi :lol:
pénteken uh.-zunk ,8+1-en.Már alig várom , a legutóbbin még nem indult be a szivecskéje így ez az élmény mostanra maradt.(Gyomorégést leszámítva jól vok) :P

 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a gólyákat! Anya meggyőzött, hogy holnap reggel csináljak tesztet! A kis kíváncsi, de most neki (pláne ilyenben) nem lehet nemet mondani! Hááát majd meglátjuk! :D :roll: :wink: :lol:

Kép
 
 


Anda, csápolok érted, mint a vonalzódon! :wink:

Katica, neked meg szurok és kakahalom péntekre, a kismanó szíveréséért, egészségéért!

Pusz
 
 


Hali!
Csak gyors bekukk és értesítés! A reggeli tesztem NEM MŰKÖDÖTT! Nem jelent meg a kontoll csík az ablakban, pedig mindent úgy csináltam, ahogyan le volt írva! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
 
 


Na itthon maradtam, mert nagyon megy a hasam Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad így a párom kíséri el anyut a vizsgálatokra!

Amúgy meg elég depis lettem tegnap este, így elég halvány reményt látok arra, hogy pozitív lenne! Szerintem csak azért késik, mert ezt a hónapot gyakorlatilag itthon töltöttem, fele annyit nem jöttem-mentem, mint egyébként szoktam, ezért gondolom azt, hogy várat még magára piri!

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: