Új privát üzeneted érkezett!

sucer

jaj de jó,kis kukis:)


rodina

még nem csináltattam pajzsmirigy és terheléses inzulint,de majd akarok nemsokára.most nincs egy ideig a házidokim,de majd ha lesz akkor kérem ezeket a vizsgálatokat.

KépKép
 


Sziasztok Csajok!

Sucer,
júúj de jó kisfiú!!!! Gratulálok! Mit szóltak a hírhez a család tagjai? :):) Gondolom nagy az öröm! Tényleg lenyugodott az apuka? Biztos most büszke magára, hogy kisfiút sikerült... :)

Rodi,
De jó örülök, hogy minden rendben, kis szívhangocskája is hallattszott akkor... UH fotód is van már... júúúj de jó lehet :):) úgy örülök. Hogy vagy a rosszullétekkel?

Vigyázzatok magatokra mindketten! Sok-sok egészséget!

Bettike,
tényleg jobb elvégezni ezeket a vizsgálatokat, veszteni nem vesztesz vele, csak legalább megtudod tényleg mi az oka... meg ugye leellenőrzik hogy minden rendben van-e a picurkához.
Én is most ezen vagyok, járkálgatok majd most már vizsgálatokra, hogy kiderítsék tényleg minden megvan-e ahhoz hogy jöhessen a baby. :)

Jók legyetek! További szép napsütéses napot! :):)
Pusszpussz
 


Miss!
Hát őszinte leszek, szinte semmi hányingerem nincs. Inkább délután szokott émelyegni a gyomron, de az is nagyon ritka. Szinte semmi bajom nincs, csak fáradékonyabb vagyok.

Felteszem a bogyókánk képét! Volt, aki azt mondta, hogy a papájára hasonlít!

Kép

 

 
 

rodina

szép :) :)

missgemini

jól teszed hogy te is vizsgálódsz :)

KépKép
 


Sziasztok!

Jajj Rodi olyan édi már ilyen icipicibe is, olyan jó nézni a fotót :) ez is szintén erőt ad... Igen ilyenkor már pontosan meglehet állapítani kire hasonlít :D :D
Örülök, hogy jól vagytok! Ma mész elvileg UH-ra megint, majd gyere mesélni!

Sucer,
merre vagy? hogy vagytok?

Jók legyetek! Majd még jövök!

Pusszpussz
 


Sziasztok,

bocs, hogy csak most.

Rodi,
nagyon szép kis babókád van!!! Hányinger, émelygés fog jönni, nekem most másodjára 8-9 héten kezdett bedurvulni... Drukkolok továbbra is!! :) Nemsokára következő uh :) :)

Miss,
Apuka és Ilangocska is nagyon örült a fiúcskának! Mondjuk pont ma bizonytalanítottak el, hogy nem nem is biztos, hog yfiú, ne éljem bele magam... mondjuk nem a dokim mondta, hanem egy anyuka akinek fiút ígértek és lánya lett... Menjél vizsgálatokra, biztos kiderül hamarosan, hogy miért várat a gólya magára és jöhet hozzátok is a pici babuci!!!

Bettike,
hogy vagy? Hogy áll a kivizsgálásod? Szeded a bromót? Bírod?

Ilangocskám taknyos, köhög, én melózom és majd elalszom....
Picúrkám ma rugdos, sokat érzem, bezzeg a hétvégén, egyfolytában lapított :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


sziasztok

lenne egy kérdésem.nálatok okozott ciklus késést a brom?
mert eddig mindig is hosszú ciklusaim voltak,de a multhóban már kezdett javulni a dolog 33 napos ciklussal.ma már 31 napnál tartok de nem érzem h megakarna jönni..

okozhat valami ilyesmit a brom?

KépKép
 


Bettike,
sztem nem, pont az a célja, előnye, hogy segít rendezni a ciklust. Nálam legalábbis kialakult egy viszonylagos rendszer, nem volt gondom vele. Kell azért pár hónap rendszeres szedés, hogy a kedvező hatását ki tudja fejteni. Légy türelemmel, rendben leszel! :wink: Néztek azóta prolaktin szintet?

Rodi, Miss,
merre vagytok? Rodi mikor mész UH-ra? Holnap??? Hogy vagy?

Ha nem tudnék már jönni, nagyon szép húsvéti ünnepeket kívánok nektek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


néztek igen,a 21.napit.de még nem tudom az eredményét,még nem beszéltem a dokival.

csak azért csodálkozom mert az előző havi 33 napra jött meg,most meg már 32 nap és semmi.pedig örültem hogy kezd rendeződni a dolog.de hátha a brom majd idővel rendezi a dolgot.

KépKép
 


Na akkor mégegyszer:

Nagyon szép húsvétot nektek, vigyázzatok magatokra, a családotokra!

Kép

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek utólag is Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Mostanában probléma van otthon a nettel, úgyhogy átlépünk másik szolgáltatóhoz. Reméljük az már jó lesz...
Most melóból írok, nehéz így ünnepek után visszaállni a hétköznapokba...

Sucer,
meggyógyult már Ilangocska? Te hogy vagy? Jajj olyan jó érzés lehet hogy rugdos bent a picur :):) majd egy pocakfotót kérünk szépen, ha lesz időd :)

Rodi, hogy vagy? mizujs volt az UH-n?

Bettike,
a bromo hatása mindenkinél más szerintem, de nekem nem állította be a ciklusom. Mondjuk nekem amúgy csak félévente van, úgyhogy azt lehet hogy elég nehéz beállítani :):) de nekem nem változott tőle ezen a területen semmi, nem lett rendszeresebb.

Jók legyetek! Vigyázzatok magatokra!

Pusszpussz
 


nekem most 35 napra jött meg,az előzőben 33 ra,azelőtt pedig 47...szoval nálam van változás,bár a bromot csak kb 3 hete szedem,igy 2 napot késett az előzőhöz képest.

mondjuk én iszom a gyógyteáimat,cickafark,palástfű,málnalevél...lassan 4 honapja,nálam ezek is segitehettek,sőt,segitettek is..

KépKép
 


Sziasztok,

Detti,
de jó, hogy írtál! Köszönöm rendbejöttünk mindahányan, Ilangom is meggyógyult, most éppen a Mamáéknál tölti a tavaszi szünetet, meg pluszban még pér napot, szerdán hozzuk haza. Én jól vagyok, most aludtam egy nagyot :) . Pocakképet tervezek ma csinálni, amint meglesz földobom ide is :wink: Dokinál jártál azóta? Csináltak újabb hormontükröt? Szeded még a bromót?

Rodi,
nagyon eltűntél, minden rendben? Majd jelentkezz, hogy miként vagy, elértek-e hozzád a rókáim :lol: :lol:

Bettike,
napra pontosan nagyon ritkán jön meg a mensi, már ez is hatalmas változás, hogy a 45-47 napok helyett, 33-35 napra jön meg. Ez még éppena normális tartzományban van, úgy emlékszem anno a dokim azt mondta, hogy a 22-34 nap közötti mensi a normális, de azért ezt kérdezd meg a dokidtól. Tényleg mikor kell menned hozzá?

Mi jól vagyunk, én még dolgozom június 18-ig, már keresik az utódomat, így már emiatt nem fáj a fejem. A pocakosságot élvezem, jókat táncol odabent a picúr, főként, reggel és este érzem, napközben sokkal finomabban. Szerencsére még mindig nem indultam vad hízásnak (eddig 3 kilónál járok) remélem ez a tendencia nem fog jelentősen romlani. Megyek mert még teregetni, vasalni, hajatmosni terveztem ma és az idő meg röpül.

Írjatok!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Halihó lányok!

Bocs, valóban eltűntem egy kicsit! Szerencsére velünk eddig minden rendben! Igen, Sucer, ideértek a rókáid! Az estéim azok néha brutálisak, eddig fogytam 1 kg-t. Szóval émelygés, hányinger egész nap meg van. Remélem 12 hetes korban majd elmúlik. Majd pénteken megyek először védőnöhöz, és 19-én megyünk legközelebb uhura. De gondolom minden rendben lesz, mert hányingerem van, az pedig a hormontermeléstől van. Szóval ezzel nyugtatgatom magam.

Lányok, én a bromóról nem tudok mit mondani, mert vagy 30-40 napig szedtem és terhes lettem. így a ciklus beállításáról nem tudok véleményt mondani!

Sucer!
Örülök, hogy minden rendben van veletek! A pocak fotót várjuk ám! Ügyi vagy hogy eddig csak 3 kg-t híztál, de gondolom a hasad kerekedik! Az, hogy az anyuka mit mond a játszótéren, ne izgasson, lehet, hogy csak irigykedik! A doki az látja, neki meg ki tudja, hogy ki mondta, hogy milyen nemű lesz a babájuk! Szóval mással ne foglalkozz! Jó hogy kiélvezed a terhességed! Én is próbálom, bár hányingerrel kicsit nehéz, de nem bánom! Vigyázzatok magatokra!

 


hétfőn megyek dokihóz,akkor lesz uh is,és akkor megbeszéljük az eredményeket

KépKép
 


Sziasztok,

na írtam egy jó hosszút és elszállt :evil: .

Rodina,
nagyon örülök, hogy jöttél, és hogy ilyen jó hírekkel! Rókakoma tényleg jót jelent, tapad a picúrkátok, élni akar és ez nagyon jó!! Lánykámmal a 16. hétig masszívan hánytam sikerült is -4 kilót "fölszednem", de most a 14 hétig émelyegtem délutánonként a 12. hétig reggel 1x róka. Ez felüdülés volt a kislányunkhoz képest. Lehet, hogy picilány lesz? :wink: :wink: Vigyázz magatokra nagyon és gyere amint tudsz!

Bettike,
drukkolok az Uh-hoz!

A melléklet feltöltés nem megy nálam, mert miért is menne... :evil: :evil:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


na mégegy kísérlet:

tegnapi kép, 22. hét:

Kép

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy csak most, de otthon nincs netünk :S és most munkahelyről irok, mert van egy kis szabadidőm :)

Sucer,
nagyon "kis" aranyos pocakfotó :):) Örülök, hogy minden rendben nálatok is. Szedem még a bromót, már január 7 óta. Most fogok menni újabb hormontükörre csak sajna egy hét míg megjön az eredmény. De megvárjuk, kiváncsi vagyok milyen lesz :)
Amúgy Te is ilyen kis vékony lehetsz mint én alapjába véve, mert most se vagy egy 55nél több vagyis talán a babu miatt picivel.
Jajj de jó lenne már ilyen pocakkal ... hmm... nemsokára remélem én is így fogom fotózgatni :):) majd a vizsgálat után okosabbak leszünk :)

Rodi,
nagyon jó hír, hogy minden rendben, és bizti jól érzi bent magát a kis picúrka, és ott is szeretne maradni 9 hónapig :) A rosszullétek bizti elmúlnak nemsokára. Neked már látszik enyhe növekedés a pocin vagy még semmi?

Bettike,
meg volt már a vizsgálat, vagy már indítottatok valamilyen kivizsgálási dolgot? :)

Jók legyetek! További szép napot!

Pusszpussz
 


Sziasztok!
Edit vagyok olvasgattam az oldalt és gondoltam beregizek,remélem nem gond?
Azért regiztem be mert mi is babát szeretnénk a férjemmel de a hormonvizsgálat során kiderül hogy magas a prolaktinom aztán ujabb prolaktint méretett velem az endokrinológus ami kicsi alacsonyabb lett mint az előző de még mindig a normálérték 2-szerese.Most ott tartok hogy felirta a bromot és május 18.-án kell menjek MR-re,július végén szintén prolaktint néznek majd augusztus 3.-án vissza kell menjek az endokrinológiára ahol megbeszéljük a következő lépéseket.Kicsit félek hogy mi lesz ha találnak daganatot,de hát majd csak lesz valahogy.A bromot egész jól bírom bár én este lefekvés előtt veszem be 1 szemet elég sűrűn vagyok fáradt de nagyjából ennyi különösebbet nem érzek semmi más mellékhatását szerencsémre.Az is a legnagyobb gond hogy nekem nagyon rendszertelen a menszeszem is van olyan hogy fél évig semmi van hogy csak pár csepp ilyesmi nagyon ritka ha normálisan megjön.Van valaki akinek ilyen gondja is van esetleg a bromo segít rajta vagy külön gyógyszert fognak még felirni?Nekem elég hosszúnak tűnik ez az egész vizsgálatsorozat és nem tudom mikor számíthatok arra hogy egyáltalán lehessen babánk én már egy kicsit el vagyok keseredve de látom azért nem lehetetlen a dolog mert van akiknek sikerül és ezért szeretnék nekik gratulálni is,remélem én is hamarosan ilyen öröm hirekkel szolgálhatnék itt.Na jó most azt hiszem ennyi mert így is sokat irtam,ha valaki tud tanácsot adni azt szivesen fogadom és remélem nem zavarok itt.
Sziasztok!
Majd irogatok én is ha nem gond így újként nem könnyű de gondoltam hátha segíthet egy kis erőt adni ha olyan emberekkel osztom meg a dolgomat akik szintén ebben a cipőben járnak.
 


Szia Edit!

Üdvözlünk itt a fórumba. Szívesen látunk, olvasunk! :):)
Én mindjárt ki is használom az alkalmat :):) és elmondom, hogy akkor tényleg egy cipőben vagyunk abból a szempontból is, hogy nekem is félévente kb. jön meg a mensim. Január 7 óta szedem a Bromot és nem állította be, de nem is zavar. Mi is szeretnék babát, ehhez tényleg kellene azért a rendszeres havi, majd most fogok beszélni az orvosommal, ha hazatud kecmeregni Dominikáról.
A Bromo nagyon jó, nekem sem okozott mellékhatásokat, csak a fáradtság, és orrdugulás néhanéha. A prolaktinomat szép közepes szintre levitte. Én még egyenlőre nem kaptam más gyógyszert, ahhoz hogy beállítsák a mensim, úgy látszik kérni kell, annak ellenére hogy mondtam hogy babát szeretnék.
Én is voltam MR-en, de kiderült hogy csomó doki nem küldött volna el mert ilyen szintnél felesleges megnézni. De úgy vagyok vele, hogy nem baj mert legalább átellenőrizték a buksimat :):).
Vagyis egy valamit kihagytam, hogy az MR papírra azt irták hogy van 3mm-es microadenomám, erre elkültek idegsebészetre, és ott mondta a professzor hogy semmi nincs ott csak kicsit ferdén áll az agyalapi mirigyem. Úgyhogy akármi is lesz, bár szerintem semmi nem lesz, de ha ezt látod még ne izgasd fel magad. Mert lehet nincs ott semmi.
Megkérdezhetem, hogy mekkora a szinted? és mennyi a normálérték?
És hogy melyik endokrin.dokinál voltál?

Csajok hogy vagytok? Fociznak bent a kis babucik? :):)

Pusszpussz Mindenkinek
 


Szia!
Nagyon rendes tőled hogy máris az elején ilyen jól fogadsz azt hiszem nem volt rossz döntés hogy beregizzek ide,sőt nagy jó döntés volt.
Az első prolaktint szintet mikor nézték akkor 1253mU/L a normálérték pedig 40-530 között van.
A második pedig 1094mU/L volt március 23.-án,a normálérték itt is ugyanaz mint az előzőnél.
Hozzáteszem hogy az elsőt vérvételnél nagyon ideges voltam,mert azt sem tudtam,hogy milyen vizsgálatok várnak rám,menny ideig húzódik el stb.A két érték között még nem szedtem a bromot.A bromot április 8.-a óta szedem.
Dr. Gazdag Andreához járok ő gyulán az endokrinológus.
Mikor felirta nekem a bromot azt mondta hogy nem biztos hogy ez rendezni fogja a menszeszt,de lehetséges ha csak a prolaktin az akadályozó tényező,viszont ha nem rendezi akkor augusztus 3.-án mikor vissza kell menjek felír még egy gyógyszert ami rendezni fogja a menszeszemet is,mert ugye én is mondtam neki,hogy babát szeretnénk.
Megkérdezhetem hogy neked mennyi volt a prolaktinszinted?Mennyi idő alatt vitte le a bromo?Milyen volt az Mr vizsgálat?Nem adtak be valami kontraszk anyagot vagy hogy kell irni?Az az igazság hogy én minden vizsgálattól félek mert még nem voltam ennyi kivizsgáláson soha,nem tudom hogy ezzel csak én vagyok így vagy más is?Én még nagyon az elején tartok a dolgoknak és kitudja mikor lehet ebből baba,de reménykedem,hogy minél hamarabb.
Nagyon szépen köszönöm hogy irtál nekem,és szívből kivánom,hogy neked is mihamarabb összejöjjön a baba.
Szia,Sziasztok.Mindenkinek a legjobbakat kívánom.
 


Sziasztok,

írtam egy jó hosszút és elszállt, ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :evil: :evil: :evil:

Detti,
jó, hogy jöttél! Minden rendben lesz, hidd el neked is hamarosan gömbölyödni fog az a pocak! Jól látod, most vagyok 58 kiló, ami azt jelenti, hogy eddig 3 kilót híztam, ugyanis 55 kilóról indultam. 170 cm vagyok amúgy, így az alapsúlyom is teljesen rendben van, a pocakomon és a cicimen kívül máshova nem is jött rám semmi. Az arcomon se látszik semmi, döbbennek is le sorban az emberek pl. az oviban, hogy lekerült rólam a nagykabát és nicsak egy helyes kis pocak gömbölyödik alatta :wink: , az arcomon, fenekemen senki nem vett észre semmit :wink: . Szerencsés alkat vagyok, jó géneket örököltem. Abban bízom, hogy mint Ilanggal a szüléssel le is megy majd minden, vele így volt, sőt a szoptatás első 6 hónapjában további 4 kilót "adtam le", na nem szándékosan. A neheze még hátravan, majd csak most fog igazán, hízni, nőni a babóca, így gondolom egy 8-10 kilós hízást azért el fogok érni.

Edit,
nem biztos, hogy újra le tudom úgy írni a dolgokat, ahogy az előbb de megpróbálom :wink: .
Üdv itt, gyere írj, igyekszünk válaszolni. Itt mindenki vagy szedi, vagy szedte a bromót, így segítünk amiben tudunk.
Én is szedtem a baba előtt, illetve a terhességem elején, mert nekem is nagyon magas volt a prolaktin szinten, sőt volt microadenomám is, de szerencsére rendbejöttem. A ciklusom nekem 22 és 35 nap között jött, kaotikusan, azt nagyjából beállította, és az egyéb kellemetlen tüneteimet is megszüntette, úgymint fejfájás, álmatlanság, ingerlékenység, izzadás.
Szóval ne félj a vizsgálatoktól, az MR-től se, én is kaptam kontraszt anyagot. Nem fáj, max. hangos a gép és eltart vagy 20 percig a vizsgálat, de utána megnyugszol, azért mert nincs semmi, vagy azért mert tudod, hogy mi a bibi és tudod, hogy mit kell kezelni. Ne aggódj, ez nem olyan daganat, sokkal inkább hívják adenómának, mert ez egy jóindulatú elváltozás, és a bromó nagyon nagy százalékban megoldja a teljes összezsugorodását és felszívódását. Nekem is elmúlt, látod baba is lett, szóval ne félj, veled is minden rendben lesz. Én hosszú utat jártam végig, sokat szenvedtem, de tudtam, hogy meg akarok gyógyulni. Először azért, mert nagyon nem éreztem jól magam a bőrőmben, másodszor meg azért, mert tudtam, hogy amíg nem vagyok jól, a baba sem fog jönni, és nem is jött :( . Szóval fel a fejjel, hajrá vizsgálatok, bromó, és jöhet a baba!

Rodi,
talán te kérdezted korábban a betöltött hetet, hogy számoljuk. Én most a 23. hétben vagyok, azaz betöltött 22. hétben. Holnap töltöm be a 23. hetet és kezdem a 24. hetet. Remélem segítettem, ha nem kérdezz bátran! Az AFP-nél lesz jelentősége, hogy a betöltött 16. hét után, azaz már a megkezdett 17. héten vegyék le, de semmiképpen se betöltött 17. hét után..

Ilangomnak tegnap megvolt a néptánc fellépése, nagyon ügyes volt, büszkültünk ám :D :D .

Na megyek, mert barátnőzik, lassan hazahozom, meg szegény Apa egyedül kertezik, jól bentragadtam a házban.

Vigyázzatokmagatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Szia Secur!
Olyan jó hogy mindenki ilyen normálisan fogadja az embert és tényleg sokat segítettek nekem.
Egy kicsit máris jobb,és nem félek annyira a vizsgálatoktól sem,sőt egyre jobban kezdek pozítívan hozzáfogni a dolgokhoz,ami szintén sokat segít és ezt is nektek köszönhetem.
Irtad hogy nagyon hosszú útat jártál végig mire lett baba megkérdezhetem hogy mégis nagyjából mennyi idő volt?Mekorra nagyságú volt az andenómád?Mennyi idő alatt szívódott fel?Neked más gyógyszer nem is kellett hogy babád lehessen?Bocsi a sok kérdésért,de nagyjából szeretném tudni mi vár rám.
Gratulálok a gyerköcnek a fellépésért,biztos nagyon aranyos lehetet.
Üdv mindenkinek,vigyázatok magatokra,és köszönöm mindent.
Edit.
 


Sziasztok!

Edit,
Nekem 1272 volt a prolaktinom ugyanebben a tartományértékben, aztán lett 693 Bromo nélkül, de ugye ez is még magas. szóval január 7én kaptam Bromo-t azóta szedem. Febr. 25én tökéletes 325 középérték volt a szintem, hála a Bromonak. Mondta a doki hogy még ne hagyjam abba a szedését, úgyhogy még egykét hónapig szedni fogom. Most fogom újranézetni a szintet nemsokára, majd hozom a híreket.
Az MR vizsgálattól pedig tényleg ne félj, mert egyáltalán semmi problémám nem volt. Úgy volt hogy bementem, lehet kifogtok röhögni :):) én is magamat, de bejött velem anyukám :) mint a kislányokkal mondta hogy bejön velem legalább megnézi hogy milyen, és rendesen bejöhetett oda ahol feküdtem csak peacemakerrel nem szabad bemenni, amúgy bárki bemehet veled csak ő is kap egy kis sugárzást. Na mindegy és akkor elkezdte a gép a munkáját, készítette a kis fényképeket, és félidőben beadtak kontrasztanyagot, semmi fura érzés semmi nem volt tőle. fekszel úgyhogy még a tűtől sem ájulhatsz el :)
szóval tényleg ne félj semmitől minden rendben lesz. és nemsokára jön a babuci nálad is.

Sucer,
tényleg jó géneket örököltél te is, én is ilyen alkat vagyok és remélem terhesség alatt is olyan jól járok majd mint te, hogy csak ilyen minimálisat szedtél fel.
Ilangocskának igen gratulálunk a fellépéshez, biztos nagyon ügyes volt.
Hozok majd hireket ha minden igaz, mert nemsokára megyek újabb szintmérésre aztán május elején pedig 3d-s UHra megnézik minden rendben van-e ahhoz hogy jöhessen a pici babu.

Rodi,
hogy vagy? Merre vagy?
rosszullétek még mindig vannak?

Vigyázzatok magatokra!
Mindenkinek szép babás és babásodós napot! :)
Pusszpussz
 


Sucer!
Nagyon szép pocid van!
Örülök, hogy minden rendben van nálatok! Hogy vagy? 3vagy 4d-re mentek valamikor?

Edit!
Üdv köztünk! A daganat miatt ne aggódj, nagyon sokunknak magas a prolaktinja, de nincs daganata! Szóval ne izgulj előre!
Én nem szedtem sokáig a bromót, hamar terhes lettem a szedését követően. Nekem aránylag rendszeres volt a ciklusom 33-35 napra jött meg, évente 1-2 alkalom volt, hogy 40 nap feletti volt a ciklusom. Szóval a ciklus beállításával kapcsolatban nem tudok neked tanácsot adni!

Sucer!
Hú, irigyellek ezért a jó génekért! Bár én sem panaszkodhatom, de sosem voltam nagyon vékony alkat!Bár hízni nem szeretnék többet 10 kg-nál!

Eddig 1 kg-t fogytam a hányingerektől, bár már napok óta múlóban van. Most inkább gyomorégésről beszélhetünk. Emiatt kicsit aggódom, remélem a mai uhu alkalmával minden rendben lesz!

Missgemini!
Te hogy vagy?

 


sziasztok

megjöttem a dokitól

van egy 15mm-es tüszőm amit a doki elég jónak mondott.

és a prolaktin szintem az 1 hóval ezelőtti 586hoz képest,206 lett :D nem gondoltam volna h ilyen kevés idő alatt ilyen szépen leviszi :) meglepődtem :!: :!: :!:

KépKép
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a szívéjes fogadtatást,nagyon rendesek vagytok.
Missgemini!
Remélem hogy nekem is segít a bromo ahogy mindenki másnak is.Csak azt nem értem hogy az én dokim miért ilyen sokkára küld el újabb szintmérésre,mert ugye március végén voltam és nem kell menjek csak július végén annyira magasnak számítana ez az érték hogy ő ugy gondolja kell ennyi idő hogy normálérték legyen?A z MR-től már nem félek annyira meg jobb is ha megnézik utána tudni fogom,hogy mi a helyzet a buksimban,de remélem nem lesz semmi.

rodina74!
Nagyon örülök neki,hogy neked ahhoz képest akkor gyorsan összejött a baba és csak gratulálni tudok,remélem minden rendben lesz és jó egészséget kívánok nektek.Nálam szerintem nem fog ilyen hamar menni a dolog mert mint irtam már nekem félévente egyszer ha megjön,de azért jó úton haladok mert a vizsgálatok elkezdöttek,és remélem nem találnak mást,hamar rendeződik a ciklusom és akkor jöhet a baba.
Én szurkolok érted hogy minden rendben legyen az uh-n.

bettike83!
Örülök neki hogy ilyen gyorsan levitte a bromo a prolaktinszintedet és van egy tűsződ is ami a doki szerint jó,ugyhogy babára fel,remélem hamarosan azt a hirt hozzod hogy sikerült bebabásodnod.

Esetleg valakinek volt gondja a vérnyomásával,mert nem tudom miért de nekem gondol egyet a pulzusom és fel megy 120-130-ra is és olyankoe olyan idegesnek is érzem magam pedig nincs rá okom szóval tök normális esetben megy fel ez miért lehet?Persze olyankor szédülök is nagyon és örölük ha feküdni tudok.

Sziasztok,mindenkinek szép napot.
 


Sziasztok,

Edit,
azért írtam a hosszú utat, mert nagyon magas volt a prolaktin szintem, első körben minimum fél éves kúrát írtak elő, amit meghosszabbítottak 1, majd másfél évre. Nekem mondjuk minden egyéb tünetem is jelen volt, pl. piszokul fájtak a melleim, de úgy, hogy sokszor sírtam a fájdalomtól. Mivel a prolaktin felelős a szoptatásért, a szervezetem totál össze volt zavarodva. Nem szoptattam, de a melleim próbálkoztak, hát brutális volt. A vérnyomás ingadozást okozhatja a magas prolaktin, az ebből adódó fejfájás, szédülés is egy kellemetlen tünete sajnos. Izzadni nem szoktál? Nekem ez mind volt, pluszban, tiszta ideg is voltam, már csak nem vicsorogtam. Szörnyű időszak volt. Én fogytam is, vagy 3 kilót, szóval nekem minden kijutott anno. Mára jól vagyok, nem fáj semmim, beállt nagyjából a ciklusom, na jó most ennek nincs jelentősége :wink: , jól alszom és nem vagyok idegbeteg. Mint írtam nagyon meg akartam gyógyulni, mert már komolyan ki voltam bukva a selejtességem miatt. Ezidő alatt mi próbálkoztunk majd fél évet de nem jött össze a baba, és mint utólag kiderült a fentiek miatt. Na de a te eseted más, nem kell, hogy így járj mint én. Látod itt van Bettike, Rodi, Detti nekik sec-perc alatt helyrejött minden :wink: :wink: .

Bettike,
szuper jó hírek! hajrá érett tüsző, csak ügyesen!!! 8) 8)

Rodi,
köszi a pocak dícséretet! Ne foglalkozz a hízással, most még nincs miért aggódnod! A rosszullétek a 12-14 hét felé elmaradnak, addig tarts ki! Mi volt az UH-n? Mi van a picuritokkal?

Detti,
ne aggódj a súlyod miatt, főleg ha a teherbeesés előtt is normál súlyod van. A gének mellett az is benne van a dologban, hogy rendszeresen egyél és mozogjál a várandósság alatt is, persze csak ha orvosilag nem vagy eltiltva, pl. veszélyeztetett terhesség miatt. hajrá Detti, minden okés lesz, kíváncsian várom az Uh-d és a szintmérés eredményét!

Mindenkinek szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


na voltam a meddőségiben.holnap megnézik uhval hogy ez a petesejt stimulálható e,mert ha igen akkor igyekszik tenni érte hogy baba legyen belőlle.

a másik választás pedig,hogy elküld endokrin kivizsgálára és ha van olyan téren gondom akkor elkezdenek kezelni.

azt mondta döntsem el melyiket szeretném....

fogalmam sincs,de gondololm inkább elöször kezeltetni kellene mert ha van valami gond és ha terhes is lennék lehet elmenne.szoval elöször csak jobb lenne kizárni mindent ami rosz lehet...

szerintetek?

KépKép
 


Bettike,
sztem is nézzenek meg mindent, mert sokszor pl. a magas prolaktin együtt jár a túl alacsony progeszteron szinttel, ami viszont gátolja a baba megtapadását. Nem tudom Rodina kapja-e még az Utrogestant, én pl. a 12. hétig szedtem, mert az tartotta jó szinten a progi szintemet. Szóval érdemes egy endokrin kivizsgálást megejteni, inkább derüljön ki, hogy semmi más kezelendő nincs mint, hogy később csalódjál. Sztem jó a döntésed! :wink: Nagyon drukkolok neked, nektek, jó úton vagy, hidd el hamarosan jönni fogsz a zebrás teszteddel!!! :wink: :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


sucer

köszi :)
megyek kivizsgálásra szépen :) az a biztos.

KépKép
 


Sziasztok!
sucer!
Az endokrinológus nekem 1 évre irt javaslatot a háziorvosnak a bromo gyóhyszerre gondolom azért mert addig biztos szednem kell sőt akkor valószínű hogy esetleg tovább is.Izzadni én is nagyon izzadok de nem gondoltam volna hogy ez is a prolaktint magas szintje miatt lehet de mostmár ezt is tudom.Nekem a melleim nem fájnak egyáltalán.Na igen az idegeskedés hát az van nekem is bőven mármint ugy értve hogy tök nyugis alap helyzetben egyszer csak rám jön hogy belűlről majd szét robbanok meg olyankor is szédülök,fáj fejem ilyesmi de én szedek medazapem q-t 10 mg-osat ez enyhe nyugtató de így is van hogy jön ez az idegeskedéscsak ritkábban,de gondolom akkor ha a prolaktinszint beáll normális értékre akkor megszünnek ezek is mint minden ami a prolaktint magas szintje miatt van.Ja és én nem fogytam az elmúlt pár évben hanem híztam de elég sokat legalább 30 kg és hiába alig eszem vagy odafigyelek mit egyek akkor sem tudok fogyni ez is a prolaktin vagy más lehet a hátérben?Mi sem védekezünk de hát mivel nincs menszeszem ezért hiába várjuk hogy baba legyen.Azért nem semmi hogy miken mentél keresztül nem lehetet könnyű egyáltalán de jó példa vagy arra ha valaki meg akar gyogyúlni az meg is tud és még babája is lehet.Remélem én is ilyen erős leszek végig mint te.

bettike83!
Sztem jól döntesz előbb vizsgáljanak ki hogy tuti nincs semmi gond aztán jöhet a baba.Remélem nem találnak semmit és hamarosan babát fogsz várni én szurkolok neked.

Sziasztok most megyek majd jövök.
 


edit


én is izzadok,főleg az utóbbi 1 évben,előtte nem voltam ennyire izzados.na és az ideg,hát az is van,volt,de mostanában mióta kezd helyreállni a dolog,nem vagyok annyira ideges,lenyugodtam :) el tud viselni a párom :oops: :D mert előtte volt olyan h nem tudott elviselni :D

plusz 15 kg rajtam is van...

mennyi a normális prolaktin szint?nekem mu/l-ben van megadva

KépKép
 


Bettike!
Nagyon szépek az eredmények!

Edit!
Nálunk sem jött össze gyorsan a baba, sajnos. Már 4 éve akartunk babát, amikor tavaly januárban elkezdtük a meddőségi kivizsgálásokat. Az 5. inszemből sikerült a baba, de addig két terhességből három babát vesztettünk el. Szóval, itt senkinek nem könnyű, mindenki küzd, kivétel nélkül! Remélem, azért nektek nem kell egy jó évet várni a babára!

Nekem a bromo nagyon hamar rendezte a dolgokat, bár nekem alig haladta meg a felső értéket a rossz eredményem. 2 hét múlva már középértéken volt.

Bettike!
Egyetértek Sucerrel, én is kapom az utrót, majd a 12. héten kell leállnom vele. Én 3x2-t „szedek” belőle! A kivizsgálás nagyon fontos, én 3 hónapot szántam rá a 4. nem sikerült inszem után, és akkor jöttek rá, hogy IR túltermelésem van és magas a prolaktinom, majd ahogy elkezdtem szedni a gyógyszert, a következő inszem sikerült is. Úgyhogy érdemes ezt az időt rászánni, mert sok lelki gyötrelemtől kíméled meg magad!

Velünk minden rendben, a kis bébink már 2,8 cm! Ha valakit bővebben érdekel a blogomban vannak képek és egy kis videó is!

Sucer!
HOgy repül az idő! Valahogy a te esetedben mindig úgy rácsodálkozom! Hogy vagy? Minden terhességi tünet elmúlt?

 


rodina

én is igy gondolom.pont azért mert nem akarok szenvedni azért mert ha még nehezen is összejönne a baba és ha elmegy....

tudom nem szabad igy felfogni a dolgokat,de mégis muszáj ezen is gondolkodni,mert benne van a pakliban,azárt nekem is vannak problémáim és érdemes kivizsgálni

téged miért küldtek inszemre?vagy ez egyáltalán h müködik,miután küldenek el inszemre?
gondolom ha nem átjárható a pf akkor van inszem,a többit meg nem tudom.

KépKép
 


Sziasztok!
bettike83!
Neked mennyi idő volt míg eljött az a nap mikor már nem voltál ideges meg ilyesmi és érezted hogy ez már gyógyszer hatása lehet?Nekem is ugyanebben a értékben volt mérve a prolaktinszintem mint a tied az eslő mérésnél 1253 volt aztán megnézete a doki mégegyszer de még gyógyszert nem szedtem akkor 1094 volt a normálérték pedig 40 és 530 között van és utána irta fel a bromot de nem kell menjek csak július végén ismételten szintmérésre.Neked mennyi a volt a prolaktinszinted?

rodina74!
Az az igazság hogy mi is elég régóta probálkozunk 4-5 éve voltam többször is nőgyógyászaton soha nem találtak semmit mindig csak annyit mondtak hogy fogyjak le más bajom nincs jó én értem meg biztos hogy igazuk is van mert tényleg 4-5 évvel ezelőtt elég gyorsan feljött rám vagy 30kg,de annak valami oka kellett legyen sztem na mindegy mikor bekötötük az internetet akkor nézegettem a nőgyógyászati leleteimet majd megláttam hogy tollal oda van irva két rövidítés amit megkerestem a neten hogy mit is jelenthet és hova kell forduljak ezekkel a problémákkal mire rájöttem hogy endokrinológushoz kell forduljak ugyhogy felhivtam az endokrinológiát és elmondtam a gondom kaptam időpontot és elkezdödtek a kivizsgálások aminek a mai napig nincs vége.Csak azt az egyet sajnálom hogy a nőgyógyász akinél voltam nem világisított fel hogy mit is kéne tegyek ahhoz hogy babám lehessen vagy hova forduljak mert ha ezt megteszi lehet már 4-5 év alatt rég babázhatnánk a férjemmel és nem most kezdeném a kivizsgálást,de ez már késő bánat az a lényeg hogy elindultam még ha félelemmel is (ami már nincs annyira hála nektek akik itt vannak és megnyugtatok) és remélem jó uton haladok hogy babázhassunk a férjemmel és mihamarabb lesz pozítív tesztem.
Na azt hiszem ez jó hosszúra sikeredett bocsika.

Sziasztok csajok,remélem mindenki jól van és mindenkinek csak azt tudom kíváni hogy jöjjön el a várva várt babaáldás,akiknek meg utban van azoknak jó egészséget.
 


edit

1 hóval ezelőtt nézték akkor 586 volt,most 1 havi brom szedése után lement 206-ra.ami sztem egész jó.a bromot szedem továbbra is,2*felet,mert többet nem tudok,de úgy látszik az is hatásos volt...

előzményként leirnám:
több mint 2 éve nem jön össze a bébi és hallóttam ezekről a teákról.
dec 17-e óta iszom a cickafark-palástfű tea kombinációt.nem volt peteérésem,akármit csináltam nem tudtam fogyni,kemény diéta mellett sem,plusz 15 kiló az ragaszkodott hozzám(persze ez még mindig rajtam van,de csak alakul a dolog,remélem)
meg plusszban iszom a mastodynon cseppeket,ami pont erre a prolaktin dologra jó.3 honapja szedem.
a teák előtt közel 50 napos ciklusaim voltak,miután elkezdtem a teákat a rákövetkező honapban 33 napos volt,most pedig 35 napos,és ez jelentős javulás és ezt csak a teáknak köszönhetem :)
és astressz nélküli élet is ezektől van,pár hónapja sokkal jobban vagyok,nem vagyok állandóan ideges,nyugodtabb lettem.és ez is a teáknak köszönhető,plussz volt gombás fertőzésem több mint 2 éve,ami időnként visszajött,és ezt a bajomat is szépen rendezte....
egyenlőre igy állok :)

KépKép
 


Sziasztok Csajok!

Rodi,
Köszönöm kérdésed jól vagyok :) igyekszünk, próbálkozunk... Megyek majd 4d-s UHra mindent megnéznek május 10én. Nemsokára megyek új szintmérésre.
Mi volt az uhu-n :) ficánkolt a kis édeske?
Gyomorégés nagyon elviselhetetlen? Ég a gyomrod vagy már a nyeléskor is érzed?
Júúúj megyek is a blogba megnézni a picurkát, már olyan kiváncsi vagyok a kis babucira.

Bettike,
nagyon jó hír a tüszőcske... alacsony prolaktin... Jöhet a babuci! :) Sok sikert hozzá Neked is ! És tényleg előbb jó a kivizsgálás, hogy aztán minden rendben legyen :) de minden rendben lesz! :)

Edit,
igen nekem is az endodoki 2 hónap múlva levő kontrollt mondott, de én elmentem hamarabb vérvételre :):) mert már kiváncsi voltam, néha a magam dokija vagyok :) a mostani vérvételt is én fogom kérni a nőgyógyászomtól hogy irjon ki egy hormonpanelt. Legalább ilyenkor megnézik a többi dolgot is.
Az MR-n minden rendben lesz, meglátod!
A vérnyomás és a pulzussal nem vagy egyedül, úgy látszik mi elég sok mindenben hasonlítunk ilyen téren. A pulzusom nekem is néha nyugodt állapotomba is olyan magas, dobog a szivem, nekem is ilyen 120-125/perc, és szédülök ugyanúgy, persze a szédülés is biztos azért van mert ez megterheli a szervezetet. Alapállapotban pedig a vérnyomásom iszonyat alacsony, valamikor úgy szaladgálok, hogy 95/50 mérek és még ennél alacsonyabb is volt néha... Ezt még nem tudták kideríteni mitől van .... hát talán majd egyszer megtudják mondani...
És azért vagy ideges ilyenkor mert ugye dobog a szived mint az őrült, és meg is ijedsz hogy most mi is van...

Sucer,
Hogy van a kis picúr bent? És a kismama? :)
Én hozom a hireket hamarosan, remélem jókat :):)
Már én is nagyon kiváncsi vagyok mi lesz.

Jók legyetek, mindenkinek szép napot!
Pussz
 


missgemini

köszönöm,remélem mostmár minden simán megy :)
a 4d-n mit néznek nálad?

KépKép
 


Bettike!
Inszemet leginkább akkor csinálnak, ha nincs peteérés, és egyébként minden rendben van. Mert akkor stimuznak, és a legjobb időben megszervezik a randit!
Ha már nem vagy átjárható, vagy apának rossz a spermaképe, vagy endója van valakinek, akkor már lombikra küldenek.

Edit!
Én mindig attól rettegtem, ha nem tudják megmondani mi a baj, mert akkor nem tudnak mit tenni. Ha viszont rájönnek, hogy mi a bibi, akkor arra tudnak adni gyógyszert, vagy megműtenek! Mindegy csak tudjuk mi a baj. Nekem ez volt a felfogásom, és bejött! Szóval nem kell félni, bármi kiderül közelebb visz a babához!

Sajnos, sok nőgyógyász nem ért a dolgokhoz, pedig egyre több „problémásabb” nő van!

Missgemini!
Nagyon szurkolok neked! Ficánkolt a drága! Nyeléskor szerencsére nem érzem, csak nagyon nyom a gyomrom!

 


igy már érthető rodina :)

KépKép
 


Sziasztok!
Úgy láttom mindenki nagyon el van veszve,mint ahogy nekem is sűrű napjaim voltak.
bettike83!
Nem tudom ezeket a teákat még nem hallottam lehet kiprobálom én is hátha segít.Ezeket a teákat úgyanúgy megfőzöm,mint minden más fajta teát?Ízesíteni kell?

missgemini!
A vérnyomással én is így vagyok,hol magas a pulzusom de van mikor meg 95/50-el jövök megyek én is össze vissza van nálam is,szerintem ez sem a legjobb,de majd csak helyreáll.

rodina74!
Mostmár én is így vagyok vele tök mindegy mit találnak csak kezeljék,hogy haladjunk előre nem félek lesz ami lesz végigcsinálom,és reméleni tudom hogy csak a prolaktin magas más nincs,de ez majd kiderül az MR-en ami még mindig nagyon messze van május 18,de eljutok odáig is.

Egyébként mostanában kezdek talán a régi önmagam lenni nem tudom hogy minek köszönhető mert ugye szedem a bromot biztos az is segít,veletek is megbeszélek mindent és tanácsokat adtok,amivel szintén segítetek,plusz úgynézz ki hogy májustól visszamehetek dolgozni is oda ahol eddig dolgoztam és ennek is nagyon örülök legalább nem itthon punyadok végre gondolom ez is segít szóval mostanában egész jól érzem magam,leszámítva hogy megjönni nem akar,de hát mit is várok még 1 hónapja sincs hogy szedem a bromot ennyi idő alatt örülök hogy kezdek a régi lenni nem hogy még a menszeszt is beállítja meg lehet nem is fogja legalábbis az endokrinológus azt mondta,de majd idővel kiderül minden.

Mindenkinek szép napot,jók legyetek,ha van egy kis időtök gyertek,mert majd egy hete nem irt senki magáról semmit,hogy ki hogy van ilyesmi.
 


Sziasztok,

Edit,
biztos a bromó jótékony hatását érzed! Örülök, hogy jobban vagy!
Mikor mész MRI-re?

Mi jól vagyunk, én lelkileg vagyok eléggé magam alatt. A babócával minden rendben, sokat ficánkol, dúródik, nagyon édes :) . Apa elfoglalt a munkája miatt, a kislányunk igazi makrancos hölgy mostanában, így néha egyedül érzem magam mellettük... :( . szeretjük nagyon egymást, félre ne értsétek, csak lehet, hogy több figyelemre, kedvességre vágynék mint amit adnak most. Ez biztos a hormonok miatt is van, elkezdődött a szarul alszom időszak is, pedig még van bő 3 hónapom....

Ki merre?

Rodi, hogy vagy? Pocibaba?

Detti?

Edit?

Írjatok csajok!

Na megyek ma inkább nem rontom tovább a levegőt :?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Sucer!
Május 18.-án megyek Mr-re,addig még van idő és probálok nem gondolni rá,majd lesz valahogy,ott kiderül,ha van valami.
Biztis jó érzés lehet,hogy ott rúgdalózik a kis babócátok.Az viszont nem jó ha egyedül érzed magad,probáljatok meg közös programokat csinálni ahol mindenki jól érzi magát.

A többiek nem tudom merre vannak nem ír senki semmit magáról,pedig jó lenne.Remélem azért nem jönnek mert mindenki bebabásodott vagy ilyesmi van a dolog.

Na sziasztok majd jövök.
 


Sziasztok Csajok!

Bocsika, hogy nem jöttem elég sok minden volt mostanság.

Sucer,
együtt érzek veled, most velem pont ugyanez volt (persze azzal a kivétellel hogy nincs gyermekem még), de most már túl léptem rajta. Nem szoktam sokáig szomorkodni mert az időpazarlás :)
De egy pár napot most én is úgymond csöndben voltam, gondolkodtam, stb. De most már minden rendben, remélem nálatok is :)
Mitől nem tudsz aludni úgy általában? Közérzet?

Edit,
ne izgulj az MR miatt, nem lesz semmi gond meglátod... :)
Köszike a feltételezést jó lenne :):) mármint a bebabásodás, azmiatt nem jöttem... de nemsokára reméljük tényleg így lesz, de igérem nem foglak titeket elhanyagolni ! :)

Többiek hogy vannak? :)

Szép napot ! Pusszcsi :)
 


Sziasztok,

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék. :oops:

Egy hónapja derült ki, hogy magas a prolaktinom (976) és kb. egy hete szedem a gyógyszert.
Ugye az extra ámosság, "nyomottság" és hányinger lehet mellékhatás? Szerencsére ezen kívül nem vagyok rosszabbul. Én csak felet kaptam / nap és negyeddel kezdtem és úgy emeltem 4 nap után az adagot.
Kicsit beleolvastam az első oldalba és ezúton szeretnék gratulálni a kismamáknak! :)
Nagyon remélem, hogy én is újra kismama lehetek és leviszi a gyógyszer a magas szintet. :oops: :)

Szép napot nektek!
D.
 
 


Sziasztok!
missgemini!
Remélem igazad lesz és nem találnak semmit az MR-in,nem izgulok most ugy rajta,de tudom ismerem magam hogy majd mikor odakerül a sor akkor nagyon fogok izgulni,idegeskedni mert még nem volt ilyen vizsgálatom,de a babáért bármit megteszek csak sikerüljön.
Te most hol tartasz a babaügyben?Remélem már jó közel vagy hozzá és ugy követünk mi is téged.Remélem is hogy nem hanyagolsz el minket mert 1 hétig nagy pangás volt senki nem irt semmit.

doridia!
Üdv köztünk nem baj hogy csatlakoztál hozánk meglátod így könnyebb lesz itt sokmindent megtudsz és sok tanácsot tudsz kérni.
Igen az álmosság,hányiger lehet a gyógyszer mellékhatása,de ez idővel elmúlik.
Nekem is magas a prolaktinom és ezért kaptam a bromot,de nálam szerencsére csak az álmosság,fáradságon kivül semmi mellékhatása nem volt,én lassan 1 hónapja szedem és most 18.-án megyek majd Mr-re hogy megnézzék a buksimat.Nekem egész szemet kell szedjek,de én is ugy kezdtem el szedni hogy elöször 4 napig csak felet aztán emelttem fel 1 szemre,azt nem tudom hogy levitte-e már vagy sem a gyógyszer a prolaktinomat mert csak július végén kell menjek vérvételre ugyhogy addig gyógyszerszedés szigorúan.
Gondolom neked van már 1 gyermeked mivel ugy irtad hogy újra kismama szeretnél lenni,milyen idő,kislány,kisfiú?
Remélem segít a gyógyszer és hamarosan ismét anyuka lehetsz.

Többiek hol vagytok???Miért nem irtok???Jó lenne tudni mizujs veletek!!!

Na jó most megyek majd jövök holnap szerintem,remélem addigra a többiek is irnak vmit magukról.Mindenkinek szép napot!
Pusszi.
 


Bocsi lányok, hogy nem jöttem!
Szerencsére nincs semmi baj.

A baba remélem jól van, sokat szurkál a hasam, és néha görcsölget is. Emiatt kicsit aggódtam. Az utróból a 11. hét betöltésével már csak fél adagot kellett "szednem", a holnapi naptól pedig el kell hagynom. Aggódtam, hogy nem a csökkentés miatt görcsölgetek, szúr a hasam. Ezért kedden elmentünk egy fizetős uhura, ahol csináltak 4d-t is. Szerencsére minden rendben, bár azért nem volt teljesen toppon a csajszi. De a lényeg, hogy mozgott, vert a szíve, és sokat nőtt az elmúlt hetekhez képest! A csajszi szerint már a nemét is meg lehet jósolni.

A jövő hétfő miatt nagyon izgulok, remélem minden rendben lesz, akkor megyek genetikai uhura!

Sucer!
Fel a fejjel! Nem lesz semmi baj. Beszélj a pároddal, hogy most több törődésre lenne szükséged! Biztos meg fogja érteni!
Meglátod, minden helyre fog állni és újra kerek lesz a világ!

Edit!
Nem lesz semmi baj a MRI-n. Nagyon szurkolok, ne idegeskedj!

Doridia!
Üdv köztünk!
Remélem hamar lemegy majd a prolaktin szinted, és még hamarabb babás leszel!
 


Sziasztok,

Köszönöm szépen a kedves fogadtatást, nagyon jól esik! :)

Edit tényleg nem kell félni az MRI-től mert nem vészes! Nekem 4 éve csinálták meg mert hirtelen nagyon sokat fogytam, és nem tudták mitől. Nem kaptam kontrasztanyagot csak a "fényképezés" volt. Elég kellemetlen - főleg, ha klausztrofóbiád van - mert ott kattog a gép hangosan meg minden, de ezen kívül semmi gond nincs vele! A doki aki majd segít befeküdni a gépbe elmondja, hogy ott lesz kint a másik szobában és hall téged ha rosszul lennél vagy valami! Meglátod minden rendben lesz! Nagyon drukkolok, hogy használjon a gyógyszer! Kis netes kutatásaim alapján elég jókat olvasok róla! :) Mármint a hatásfokáról!
Engem nem küldtek most MRI-re mert azt mondta a doki, hogy ez a magas érték nem indokolná meg tudjuk miért lett ilyen magas.

Nem, sajnos nincs még gyermekem. Idén januárban 10 hetesen elveszítettük a babát. :( Első terhességem volt és már nagyon vártunk. Nem jött könnyen, de ahogy kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok hamar sikerült. Nem volt semmi baj a babavárással egy rutin UH-n derült ki január 4-én, hogy a korábbi szívhang eltűnt és sajnos elhalt a baba. Missed ab lett a vége, másnap elvették. Most telt le a 3 hónap türelmi idő amit meg kellett várni és csinált az orvos egy hormonsort amiből kiderült a magas prolaktin ill. sajnos a pajzsmirigyem is alulműködik. Az a fura, hogy én fogyok és mégis alulműködik.....
Az endokrinológus azt mondta, hogy nem ritka, hogy a vetélés után a beinduló peteérés miatt elszáll a pajzsmirigy és a prolakin akinek erre hajlama van. A pajzsmirigy spontán regenerálódna de mivel babát szeretnénk biztos ami biztos kaptam pajzsmirigypótlást is a bromocryptin-en kívül. Röviden ennyi a történetünk. :)
Próbálok optimistán hozzáállni a dologhoz és annyira várom már, hogy ismét kismama lehessek és megszülessen a gyermekünk! Szívből kívánom minden baba előtt állónak ugyanezt!

Rodina, nagyon szorítok neked a genetikai UH miatt (is)!!! Meglátod nem lesz semmi baj! :) Majd gyere a hírekkel!

Nektek mit mondott az orvos mikor érdemes megnézni, hogy hatott-e már a gyógyszer? Nekem 3 hónap múlva kell menni kontrollra vagy ha időközben kismama lennék. Remélem az utóbbi válik valóra. :)
 
 


Kép

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron